Angli Tragete

Angli Tragete pasagjerëve dhe Biletat Ferry Car

England Tragete Ticket, oraret trageteve të pasagjerëve dhe informacion për Anijet me vela England për në dhe nga portet traget English të Newcastle, Hull, Harwich, Ramsgate, Dover, Folkestone, Newhaven, Portsmouth, Poole, Weymouth, Plymouth dhe Liverpool.

Rezervimet e biletave Angli tragete nuk ka qenë kurrë më e lehtë, krahasuar gjitha çmimet England tragetet në kohë reale dhe librin e lirë bileta në dispozicion Angli tragetet në dhe nga portet English traget të Newcastle, Hull, Harwich, Ramsgate, Dover, Folkestone, Newhaven, Portsmouth, Poole , Weymouth, Plymouth dhe Liverpool online me konfirmim të menjëhershëm.

Udhëtimi nga Anijet Angli është një, mënyrë të shpejtë e lehtë dhe pa stres për të marrë atje dhe kthehet përsëri. Rezervoni biletat tuaja Angli tragetet në dhe nga portet traget English të Newcastle, Hull, Harwich, Ramsgate, Dover, Folkestone, Newhaven, Portsmouth, Poole, Weymouth, Plymouth dhe Liverpool në internet dhe të gëzojnë më shumë zgjedhje dhe fleksibilitet.

Me të fundit Angli Tragete kalimit informacion dhe oraret për të gjithë sailings për dhe nga portet English traget të Newcastle, Hull, Harwich, Ramsgate, Dover, Folkestone, Newhaven, Portsmouth, Poole, Weymouth, Plymouth dhe Liverpool, duke përfshirë informacion mbi portet traget dhe informata të dobishme turistik rreth destinacionet tonë rrugë dhe qyteti harta të hollësishme do të ju ndihmojë komplot Angli tragete udhëtimin tuaj trageteve.

Nëse jeni të udhëtonte për në portet English traget të Newcastle, Hull, Harwich, Ramsgate, Dover, Folkestone, Newhaven, Portsmouth, Poole, Weymouth, Plymouth dhe Liverpool pastaj libër një kalim trageteve me Angli Anijet dhe të arrijnë në destinacionin tuaj rifreskohen, të qetë dhe të lumtur .

England Tragete ofron çmimet fantastike për të dhe nga portet traget English të Newcastle, Hull, Harwich, Ramsgate, Dover, Folkestone, Newhaven, Portsmouth, Poole, Weymouth, Plymouth dhe Liverpool portet traget.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

england Ferry
Çmimet e biletave & Reservations


Bileta Book Angli tragete
për në dhe nga portet traget English të Newcastle, Hull, Harwich, Ramsgate, Dover, Folkestone, Newhaven, Portsmouth, Poole, Weymouth, Plymouth dhe Liverpool në internet paraprakisht të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin e biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur rrugën tuaj Angli Tragete, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një çmim Angli tragete biletë dhe rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë.

Më shumë për Anglinë

Angli është një vend me larmi të madhe dhe histori mbresëlënëse, ku është e mundur për të zhyt veten në mbeturinat dhe festimet e të kaluarës ose të zbuluar e fundit trendet kulturore, muzikore, gastronomike dhe sportive.

Angli ofron një diversitet të pasur vende për të shqyrtuar, nga Londra, një nga kryeqytetet botërore të financave, modës, historisë, muzikës dhe kulturës të shpëton rurale të Qarkut Peak dhe maurët Yorkshire.

Angli ofron bukuri klasike arkitektonike dhe atmosferën e Oksfordit, Jork dhe Bath, kombinime unike të jetës moderne të qytetit dhe rrethinat e historike.

Angli është edhe shtëpia e një numër të qyteteve në modë të gjallë me nightlives gjalla dhe skena muzikore, si dhe historitë e pasura, të tilla si Mançester, Brighton, Newcastle, Bristol, Liverpool dhe Nottingham, të gjitha me vlerë edhe një të eksploruar.

London Eye at Night

england Sightseeing

Si një vend që kalonte në histori kaq shumë, nuk është çudi se Anglia është plot me monumentet historike që janë një kënaqësi për pamje-duke parë. Buckingham Palace, Dhomat e Parlamentit, Kulla e Londrës (me Jewels Crown brenda), Sheshi Trafalgar me Column Nelson dhe katedralen e Shën Palit janë vetëm disa nga pikat kryesore të Londrës, por ka edhe më shumë në të gjithë vendin, të tilla si Warwick Castle, Kolegje Oxford dhe Bibliotekat, Stonehenge, dhe Ura Pezullimi Clifton në Bristol.

Kjo është jo vetëm pamjet arkitektonike pse; England gjithashtu amazes me terrenin kodrina e maureve Yorkshire, malet dhe liqenet e Liqenin e Qarkut, bukurinë dhe madhësinë e Qarkut Peak, Engjëllit të veriut dhe plazhet e lavdishme rërë të Devon dhe Cornwall, një ndeshje për artë plazh e shumë plazhe në pjesë të tjera të botës, dhe pamjeve moderne në qendrat e qyteteve, të tilla si Piccadilly Circus dhe Syri i Londrës.

Pazar në Angli

Shopping me të vërtetë është një kënaqësi në Angli, dhe mund të marrë një pushim atje në vetvete. Londra është shtëpia e shumë vende të famshme tregtare, nga tradita rrobaqepsi e Carnaby Rruga, kudogjendur Oxford Street, tregjet e mëdha të Camden dhe shtëpia e shumë dyqane në modë Covent Garden në monumentet të veçanta të tilla si Harrods dhe Hamleys dhe qendrës tregtare Westfield ( qendra më e madhe në Evropë). Rreth Angli ju do të gjeni qendra e qytetit plot me rrugë të lartë dhe projektuesi emrave të mëdhenj, ku ju me të vërtetë mund të dyqan për çdo gjë që ju jeni pas, si dhe shumë të mëdha nga qendrat tregtare të qytetit dhe dalje parqe me pakicë të cilat janë masivisht preferuar për turistët, duke ofruar priza famshme projektuesi me rezervë, në çmime të volitshëm.

Dining Out në Angli

Pasi një burim tallje për fqinjët e saj evropianë të hahet jashtë (dhe krenari në ushqim) në Angli ka pësuar diçka me një transformim radikal në kohët e fundit. Jo vetëm që është rritur ngrënie gjobë dhe të bëhet një pjesë e pritur të gjitha qytetet e mëdha, me një bum të vërtetë në zgjedhjen e restoranteve, por ushqim të cilësisë dhe institucionet tani ekzistojnë në qytete në të gjithë në Angli. Ushqim tradicional English si rosto viçi, Lancashire Hotpot, Bangers dhe pure, të mëngjes të plotë angleze dhe, natyrisht, peshk dhe patate të skuqura kanë mbijetuar jo vetëm, por lulëzoi në këtë klimë të re kuzhinës.

Fish & patate të skuqura është një traditë anglisht, dhe asnjë vizitë në një vendpushim bregdetar është i plotë pa tucking në disa në plazh. England tani është gjithashtu në shtëpi për çdo lloj të kuzhinës botërore, nga italiane dhe tapas në shtëpi vuaj dhe Karaibe. Në mënyrë të veçantë, me fluksit të madh të emigrantëve, kineze dhe indiane cuisines janë pjesë e kulturës së përditshme angleze, me ushqim indian në përshtatjen e veçantë për gjuhën angleze shije për të krijuar një kuzhinë të re 'perëndimore' Indian, me prodhime si Balti dhe Tikka Masala.

Entertainment në Angli

Çfarëdo preferencën tuaj, England mund t'ju argëtojnë. Natës i Londrës është legjendare; teatrot, tregon, klube nate, bare, bare dhe restorante bollëk. Kjo është edhe shtëpia e një nga më të mëdha dhe më të ndryshme skena muzikore në botë, me rezultatet e ngjarjeve çdo natë. Muzika nuk është i kufizuar vetëm në Londër edhe pse, Anglisht aktet e muzikës popullore janë përmendur si disa nga më me ndikim dhe më të mirë-shitjen e të gjitha kohërave dhe të ardhur nga i gjithë vendi, dhe muzika formon një argëtim popullor dhe të gatshme në dispozicion në të gjitha qytetet e mëdha dhe qytete, duke përfshirë klubet e natës të famshme të Anglisë, të tilla si vizitor i paftuar në Sheffield dhe Ministria e Sound në Londër.

England është edhe shtëpia shpirtërore e pijetore, ndoshta vendi i quintessential angleze për t'u çlodhur dhe të shpenzojnë një pasdite apo në mbrëmje dhe një vend takimi për komunitetin lokal. Pubs ndryshojnë nga ndërtesat çuditshëm historike, në vende të gjalla të zënë më shumë i ngjan një bar, dhe janë gjetur në çdo qytet, qytet dhe fshat të Anglisë.

Për Familjet në Angli

argëtuese Family është në furnizim plentiful në Angli. Nuk janë të famshme dhe piktoreske Anglisht vendpushimet bregdetare që ofrojnë argëtim tradicionale të familjes, si dhe qytete të mëdha të mbushura me dyqane, pamjet dhe aktivitetet për të kënaqur të gjithë. England është edhe shtëpia e disa parqe shumë të mëdha, duke përfshirë temë Alton Towers dhe Thorpe Park ofruar ditë të shkëlqyer familjare me një dozë të shëndoshë të adrenalinës.

Disa shtëpi mahnitëse hijerëndë si Blenheim Palace dhe Windsor Castle, në të cilat për mrekulli në shkëlqimin e së kaluarës, si dhe shumë vend në kamp dhe rritje për familjet e më shumë aventureske atje. England është gjithashtu krenar të jetë shtëpia e shumë muzeve të bukura në të gjithë vendin, duke përfshirë disa të cilat janë një ditë të plotë për familjen, të tilla si Muzeu i Shkencës, Muzeun e Historisë Natyrore në Londër si dhe shumë galeri të tilla si Galerinë Kombëtare dhe Tate Modern. Jo vetëm që këto ditë të shkëlqyera të familjes jashtë, shumë janë të lirë për të hyrë!

Angli Tragete


Angli
është një vend autonom dhe pjesë e Mbretërisë së Bashkuar. Angli ndan kufij tokësorë me Skocinë në veri dhe Uellsin në perëndim me Detin irlandez në perëndim veri, Deti Celtic në perëndim jug, Deti i Veriut në lindje dhe anglisht Channel në jug ndan atë nga Evropa kontinentale.

Shumica e Anglisë përfshin pjesën qendrore dhe jugore të ishullit të Britanisë së Madhe në të Atlantikut të Veriut. Vendi gjithashtu përfshin mbi 100 ishuj të vogla të tilla si Ishujve të Sicilisë dhe Isle of Wight.

Portet kryesore Ferry në Angli janë Newcastle, Hull, Harwich, Ramsgate, Dover, Folkestone, Newhaven, Portsmouth, Poole, Weymouth, Plymouth dhe Liverpool Ka disa porte të vogla traget që kujdesem kryesisht për trafikun e pasagjerëve banor.

Anglisht Channel, Lëvizje e anijes përpara ngarkuar në botë, lidh Britaninë e Madhe dhe Evropa kontinentale vela kryesisht në portet franceze, të tilla si Calais, Boulogne, Dunkerque, Dieppe, Cherbourg-Octeville, Caen, St Malo dhe Le Havre.

Tragete nga Anglia gjithashtu lundrojnë në Belgjikë, Danimarkë, Holandë, Norvegji, Spanjë dhe Irlandë. Disa tragete kryer kryesisht trafikun turistik, por shumica gjithashtu kryejnë mallrave, dhe disa janë vetëm për përdorimin e kamionëve të mallrave.

Në Angli, Anijet e makinave-mbante janë nganjëherë referuar si roro (roll-on, roll-off) për lehtësinë me të cilën automjetet mund të Bordit dhe të lënë.


Kliko këtu
të rezervoni një traget për të ose nga Anglia
England Ferry Ports Map

 


Më të mirë në dispozicion Angli tragete biletë GARANCIONIT

Shkarko Guarantee England Tragete Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion çmimit tona Angli tragete biletë dhe nuk ka shtesa të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën e tyre për tuaj të zgjedhur Angli Anijet në ose nga portet English traget të Newcastle, Hull, Harwich, Ramsgate, Dover, Folkestone, Newhaven, Portsmouth, Poole, Weymouth, Plymouth dhe Liverpool, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Angli tragete të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Të rezervoni biletat trageteve England ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar Angli tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet Angli tragete biletave, kontrolloni disponueshmërinë dhe libër makinave dhe trageti pasagjerësh bileta England trageteve për dhe nga portet English traget të Newcastle, Hull, Harwich, Ramsgate, Dover, Folkestone, Newhaven, Portsmouth, Poole, Weymouth, Plymouth dhe Liverpool në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të rrjetit të shpërndarjes në internet të biletave të trageteve në botë duke siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve me Anijet Anglisë në mbi rrugët e trageteve në 1,200 gjithë Mbretërinë e Bashkuar, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel