Holland Ferry

Holland Ferries | Amsterdam Ferry | Rotterdam Ferry | Hook i Holland Ferrys

Holland - Anijet Ferry biletave rezerva, oraret trageteve të pasagjerëve dhe informacion për Holland Ferry vela në dhe nga Amsterdami, Hook i Holandës dhe Roterdam (EUROPOORT) me Stenaline, SEAWAYS DFDS dhe P & O Tragete.

Rezervimet e biletave të trageteve Holland nuk ka qenë kurrë më e lehtë, krahasuar gjitha çmimet Holland trageteve në kohë reale dhe librin e lirë bileta në dispozicion Holland traget për në dhe nga Amsterdami, Hook i Holandës dhe Roterdam (EUROPOORT) me Stenaline, SEAWAYS DFDS dhe P & O Tragete online me konfirmim të menjëhershëm .

Udhëtimi në Holandë me traget është një, mënyrë të shpejtë e lehtë dhe pa stres për të marrë atje dhe kthehet përsëri. Rezervoni biletat tuaja Holland trageteve për dhe nga Amsterdami, Hook i Holandës dhe Roterdam (EUROPOORT) me Stenaline, SEAWAYS DFDS dhe P & O Tragete në internet dhe të gëzojnë më shumë zgjedhje dhe fleksibilitet.

Me Holland Ferry informacionin e fundit kalimit dhe oraret për të gjithë sailings për dhe nga Amsterdami, Hook i Holandës dhe Roterdam (EUROPOORT) me Stenaline, SEAWAYS DFDS dhe P & O Tragete, duke përfshirë informacion mbi portet traget dhe informacion të dobishëm rreth destinacionet turistike rruga tonë të detajuar dhe harta e qytetit do të ju ndihmojë komplot udhëtimin tuaj Holland Ferry trageteve.

Nëse jeni të udhëtonte për në Amsterdam, Hook i Holandës dhe Roterdam (EUROPOORT) me Stenaline, SEAWAYS DFDS dhe P & O Tragete pastaj libër një traget kufitar me Holland Ferry dhe të arrijnë në destinacionin tuaj rifreskohen, të qetë dhe të lumtur.

Holland Ferry ofron çmimet fantastike për të dhe nga Amsterdami, Hook i Holandës dhe Roterdam (EUROPOORT) me Stenaline, SEAWAYS DFDS dhe P & O Tragete portet traget.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

 

Holland Ferry
Çmimet e biletave & Reservations


Book Holland bileta trageti
për të dhe nga Amsterdami, Hook i Holandës dhe Roterdam (EUROPOORT) me Stenaline, SEAWAYS DFDS dhe P & O Tragete online në paraprakisht për të shijuar lirë në dispozicion traget çmimin e biletave.

Të dyja P & O dhe DFDS SEAWAYS ofrojmë një përzgjedhje të mini pushimet pushime dalje në det nga Newcastle dhe Hull në Holandë. Këto pushime mini janë jashtëzakonisht të popullarizuara dhe të sigurojë një mënyrë ekonomike për të përjetojnë më të mirë të Holandës në një mënyrë të qetë dhe të rehatshme.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur rrugën Holland Ferry, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një Holland biletë traget çmim dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë.

More About Holandë

Holandë është e njohur në të gjithë globin për skenën e saj të shkëlqyer të arteve dhe të natës aktiv. Nëse ju zgjidhni për të eksploruar Holland në pushime tuaj të ardhshëm, ju do të shpërblehet me një pushim që ju do të kujtohet gjithmonë.

Harwich Stena Line për Hook i Holandës Rruga traget është më moderne në botë dhe në shtëpi për botët Superferries më i madh në Stena Britannica dhe Stena Hollandica. Lundrojnë direkt nga Harwich në Holandë apo udhëtojnë nga Londra për në Amsterdam duke përdorur hekurudhor dutchflyer dhe të shërbimit të lundrojnë.

Traget Stena Line nga Harwich Port Ndërkombëtar në Hook i Holandës është rruga më e drejtpërdrejtë në Holandë nga jug të Anglisë. Travel në luks në bord një nga markë të re Superferries vela direkt në Holandë, Stena Hollandica dhe Stena Britannica.

Harwich në Hook e Holandë orarit ka dy kalime në mënyrë që ju mund të zgjidhni në mes të ditës dhe natës sailings. Fares në Holandë filluar nga £ 59 vetme për një makinë dhe shofer ose vetëm £ 39 vetme për një hekurudhë dutchflyer dhe bileta vela në dhe stacioni hekurudhor holandez.

Canals Amsterdam në Night
Adventures në Holandë zakonisht fillojnë një nga qytetet e saj kryesore:

Amsterdam, Kryeqyteti Holland, dhe ju do të vlerësojmë gamën e muzeve dhe dyqane quirky qytet ka për të ofruar, si dhe statusin e saj si një nga qytetet më të ciklit miqësore Evropës.

Rotterdam është një nga qytetet më të bukura të Hollandës. Një ish Kryeqyteti Evropian i Kulturës, arkitektura e saj mahnitëse dhe të gjallë kafene jetojnë jazz bëjnë atë një destinacion popullor me hulumtuesit kulturore në Holandë.

Në mënyrë të ngjashme, të zgjedhin për të eksploruar Haga dhe ju do të gjeni një qytet me një atmosferë energjike ndërkombëtar që është dolli e Holandës, me një qendër të qytetit mahnitëse dhe disa nga skulpturat më të famshme të Hollandës.

qytete të tjera Holland ofrojnë edhe shumë për të shqyrtuar:

EindhovenPër shembull, është e njohur si një nga qendrat e modës, dizajn dhe teknologji në Holandë, dhe është gjithashtu i njohur për ekipin e tij të futbollit, PSV Eindhoven.

Maastricht është një nga qytetet më të vjetra të Hollandës: këtu, ju mund të eksplorojnë shpellat e lashta dhe të gëzojnë fshat të qetë e Jugut Limburg. Dhe të marrë një dalje në det lumi në Mastriht, për një mënyrë fantastike për të shqyrtuar pamjet dhe tingujt e këtij qyteti të bukur.

Vizitoni qytetin e miqësore Utrecht në Holandë, dhe ju do të shpërblehet me një përvojë unike. Explore metër 112 lartë Dom Kulla dhe të gëzojnë Dick Bruna Huis, një muze i ri i dedikuar për karakterin Bruna s 'Miffy'.

Qyteti historik holandez i fajancë e Delfit është gjithashtu popullor me vizitorët në Holandë; shqyrtuar sheshin e vjetër të tregut Delft-it dhe kafenetë e saj tradicionale holandeze për një shije të kulturës autentike holandeze në Holandë.

Amsterdam është një qytet i veçantë me atmosferë absolutisht unik tërhequr shumë vizitorë në vit. toleranca e saj për të drogave të lehta dhe prostitucionit bërë atë një destinacion popullor në mesin e turistëve nga e gjithë bota. Politika e qeverisë ndoshta është "Lejo atë kështu që ju mund të kontrollojë dhe të rregullojë atë".

Autoritetet ishin të zgjuar sa të kuptojë se kjo ishte e pamundur për të zbatuar ligjin në fushën e asaj që tani quhet Light Qarkut Kuq. Pra, është miratuar një politikë jozyrtare e toleruar këtë biznes. Për sa kohë që gratë punonin brenda ata mund të bëjnë biznesin e tyre, kanë bërë klientët potencial të vetëdijshëm për praninë e tyre përmes një hapje të vogël në mes të perde. Me kalimin e viteve nga perde e hapur gjithnjë e më shumë. Dritat brenda dhomave janë të kuq, sepse gra të shikoni në të mirën e tyre, atëherë - dhe për shkak se dritat e kuqe historikisht kanë qenë gjithmonë të përdoret për të treguar klientët potencial ku veprimi është. Në vitin 2000 prostitucioni ishte legalizuar. Objektivi kryesor i këtij ligji është parandalimi i prostitucionit të detyruar dhe shfrytëzimin e femrave.

Ata prej jush, që duan të përjetojnë rritur Amsterdam, duhet sigurisht të vizituar atë. Koha më e mirë për të vizituar është pas errët, kur dritat e kuqe të krijuar një atmosferë të veçantë. Vajzat qëndrojnë prapa dyerve të kuqe qelqi, të veshur në të brendshme dashuroj, duke u përpjekur për të tërhequr vëmendjen e kalimtarëve. Kur njerëzit shohin një vajzë u pëlqen, ata trokasin në derën e saj, ajo e hap atë dhe ata menjëherë të negociojë për çmimin dhe sende të tjera. Nëse ata bien dakord, njeriu hyn, dyer dhe perde të ngushtë.

Qarkut Red Light në Amsterdam është e vendosur në zemër të pjesës më të vjetër të Amsterdamit, duke mbuluar disa blloqe në jug të kishës Oude Kerk dhe përshkohet nga disa kanale. Qarkut dritë e kuqe është një rrjet i rrugica përmban një pak më pak se treqind e vogël kabina, një dhomë me qira nga prostitutat femra që ofrojnë shërbimet e tyre nga prapa një dritare apo derë qelqi. Zona gjithashtu ka një numër të dyqaneve të seksit, teatro seksi, tregon përgjoj, një muze seksi, një muze kanabisit dhe një numër të kafene që shesin marihuanë.

Pra, çfarëdo pjesë e Holandës ju jeni të prirur për të shqyrtuar, të udhëtuar nëpërmjet traget për në Holandë dhe ju jeni të garantuar që të ketë një festë të madhe - si dhe një udhëtim të madh atje dhe mbrapa!

Holandë

Holandë është përmendur shpesh dhe interchangeably quajtur Holandë, edhe pse zyrtarisht Holland vetëm përbën afërsisht rreth 15% të të gjithë Mbretërinë e Holandës. Ai së pari u bë një republikë e pavarur në 1572, pas revoltës holandez të udhëhequr nga William of Orange. Ai u bë një vend në 1805 mbi emërimin e Mbretit William I si "Mbreti i Holandës".

Lufta e Dytë Botërore dhe pushtimit nazist e la vendin në rrënojat pranë dhe shkatërrimin, por ajo ishte në gjendje për të rindërtuar veten. Holland u bë një anëtar i Beneluksit (Belgjikë, Holandë, Luksemburg), një bashkim ekonomik të monarkive dhe konsiderohet si pararendës i Bashkimit Evropian.

Sot, Holland gëzon një demokraci parlamentare nën një monark kushtetues dhe është një anëtar themelues i NATO-s dhe Komunitetit Evropian.

Ky vend ulëta është e ndarë nga tri organe të mëdha të ujit: të Rijn, Waal dhe Meuse. Terreni në përgjithësi është e sheshtë dhe pjesë të tokës janë vetëm në ose nën nivelin e detit. Klima është e moderuar me verë të ngrohtë dhe dimër të ftohtë, por reshjeve është përhapur raundin e tërë vitit.

Planifikuara Shërbimet Ferry në Amsterdam, Hook i Holandës dhe Roterdam (EUROPOORT) operuar nga Stenaline, SEAWAYS DFDS dhe P & O Tragete link-Holland direkt në Angli.

FerryTO gjithashtu ofrojnë një mundësi hekurudhor-dhe-lundrojnë nga Londra në Amsterdam, çmimi i cili përfshin dy bileta zbritur tren dhe trageti nga Londra në Amsterdam. Për më shumë informacion ju lutemi Kliko këtu.

Hekurudhor dhe Sail

FerryTO gjithashtu ofrojnë një hekurudhor-dhe-Sail opsion nga Londra për në Amsterdam, çmimi i cili përfshin dy bileta zbritur tren dhe trageti nga Londra në Amsterdam. Për më shumë informacion ju lutemi Kliko këtu.


Më të mirë në dispozicion Holland tragete biletë GARANCIONIT

Shkarko Guarantee Holland Ferry Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion çmimit tona Holland Trageteve biletë dhe nuk ka shtesa të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën e tyre për tuaj të zgjedhur Holland Ferry ose nga Amsterdami, Hook i Holandës dhe Roterdam (EUROPOORT) me Stenaline, SEAWAYS DFDS dhe P & O Tragete, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Holland traget të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Të rezervoni biletat Holland Ferry ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar Holland tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet Holland Ferry biletave, kontrolloni disponueshmërinë dhe libër makinave Holland Ferry dhe trageti pasagjerësh bileta për në dhe nga Amsterdami, Hook i Holandës dhe Roterdam (EUROPOORT) me Stenaline, SEAWAYS DFDS dhe P & O Tragete në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të rrjetit të shpërndarjes në internet të biletave të trageteve në botë duke siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve me Holland Ferry në mbi rrugët e trageteve në 1,200 gjithë Mbretërinë e Bashkuar, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel