My Ferry Link - pasagjerëve dhe Car Ferry Tickets

My Ferry Link Tragete ofron të lirë makinë dhe trageteve të pasagjerëve rezerva biletave me kohë reale krahasim të çmimeve të biletave traget. Ju gjithmonë merrni më e lirë në dispozicion My Ferry Link anijet traget çmimin e biletave kur të rezervoni online në FerryTO - dhe kjo është një garanci.
4.9 yje - bazuar në 471 komente

 

Im Biletat Ferry Link Tragete Ferry - Biletat Ferry lirë dhe Shërbimi Superb - nga prill 25
5/ 5yjet Pas fantastike shërbimin e kursimeve dhe klientit kam marrë kur të rezervoni mia Ferry Link tragete bileta trageti nga FerryTO Unë vetëm kishte për të le ju e dini se çfarë është një kënaqësi e ajo ishte duke bërë biznes me ju. FerryTO është në internet biletave traget shërbimi i parë dhe vetëm prenotim kam përdorur që do të vënë paratë e tyre ku goja e tyre është me të dy shërbimeve dhe të çmimeve. I shpëtuam gati Euro 100 me prenotim im Ferry Link tragete bileta trageti mia me FerryTO, ishte shumë i kënaqur me një transaksion të qetë dhe shërbimin tuaj të shkëlqyer të konsumatorëve - thank you very much të vërtetë!

My Ferry Link

Im Ferry Link Car dhe pasagjerëve Ferry Tickets

Ferry Link rezervimet e biletave im, oraret trageteve të pasagjerëve dhe informacion për My Trageteve Link vela në dhe nga porti traget e Dover për Calais.

Rezervimet e mia bileta Ferry Link nuk ka qenë kurrë më e lehtë, krahasuar gjitha çmimet My Ferry Link në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion bileta My Ferry Link për dhe nga porti traget e Dover për Calais online me konfirmim të menjëhershëm.

Udhëtimi me My Ferry Link është një, mënyrë të shpejtë e lehtë dhe pa stres për të marrë atje dhe kthehet përsëri. ju libër im Ferry Link makinave apo pasagjerëve tragetet bileta me ne dhe të gëzojnë më shumë zgjedhje dhe fleksibilitet.

Me My Ferry Link informacionin e fundit kalimit dhe oraret për të gjitha anijet me vela në dhe nga porti traget e Dover për Calais përfshirë informacion mbi portet traget dhe informacion të dobishëm turistik rreth destinacionet turistike rrugë dhe qyteti jonë detajuar dhe harta do të ju ndihmojë komplot tuaj Ferry mia Link udhëtim traget.

Nëse jeni të udhëtonte me makinë, me familjen tuaj, ose si një libër pasagjerëve solo këmbë një kalim trageteve me My Ferry Link dhe të arrijnë në destinacionin tuaj rifreskohen, të qetë dhe të lumtur.

My Ferry Link ofron çmimet fantastike për të dhe nga porti traget e Dover për Calais portet traget.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

 

My Ferry Link

My Ferry Link
Çmimet e biletave Ferry & Reservations


Book My Ferry Link trageteve bileta
për dhe nga porti traget e Dover për Calais në internet paraprakisht në Ferryto.com dhe ju gjithmonë do të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin tonë biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur rrugën My Ferry Link, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një çmim My Ferry Link biletë dhe rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni tragetet në kohë reale prenotim formularin në të majtë.

Rreth My Trageteve Link

My Ferry Link është operatori më i ri në Dover për Calais rrugës. flota e tyre e anijet moderne ju ofron një mënyrë të gjerë dhe relaksuese për të filluar udhëtimin tuaj në kontinent.

My Ferry Link vepron një flotë prej trageteve dhe anije mallrash dhe çdo ditë veprojnë tragetet e pasagjerëve 10 një ditë bettheyen Francë dhe Angli për të dy automjeteve të mallrave dhe pasagjerëve.

My Ferry Link sails nën flamurin francez dhe e konsideron në bord të sigurisë dhe të pasagjerëve rehati si një përparësi kryesore. Rapide prioritet ngarkimit dhe zbarkim të shërbimit tim Ferry Lidhje lejon pasagjerët të jetë i pari në anije dhe së pari off përsëri në anën tjetër. Me shërbimin tonë prioity ju mund të rrahur të trafikut dhe për të marrë në destinacionin tuaj atë pak më të shpejtë.

My Ferry Link

Ferry Link ime Ferry Fleet dhe Shërbimet

My Ferry Link ka flotën më moderne në rrugë traget Kryqi Channel Dover Calais duke ofruar deri në sailings 15 çdo ditë në çdo drejtim. Im Ferry Link anijet ofrojnë rehati elegant, kuzhinë gojë lotim dhe shërbimi i vëmendshëm, dhe të gjitha në një mjedis jo-pirja e duhanit.

On bord Boutique ofron pazar të madh me shumë kursime për të pasur në verë, shpirtrat, birrë, parfum dhe dhurata. Nga momenti që ju hap në bord gjendja e tyre anijet e artit super, My Ferry Link Rodin ose My Ferry Link Berlioz, me kaq shumë në bord lukset për të shijuar, ju do të dëshironi ju mund të qëndrojnë në bord më gjatë!

My Ferry Link filloi punën në mes Dover dhe Calais në 2012 pas blerjes së njohur My Ferry Link linjë traget biznes që mbyllura më herët atë vit.

My Ferry Link Berlioz

Anija Motra Rodin të Berlioz riafirmoi angazhimin MyFeryLink ndaj anijeve moderne me të brendshme të projektuar tastefully garantuara për krijimin e një ambienti të vërtetë relaksuese.

MyFeryLink Specifikimet Berlioz:

Length: 186 m
Gjerësia: 27,7 m
Draught: 6,50 m
Gjatesia: 43,96 m
Numri i kuvertën: 11
Shpejtësia e shërbimit: Nyje 23

Nga kuvertën e makinave në La Brasserie, duke kaluar nëpër Le Pub dhe La Boutique, Berlioz ofron një nivel unik të rehati dhe qetësi që vetëm një anije projektuar dhe ndërtuar për pasagjerët e tij mund të sigurojë.

MyFerryLink Route Map

My Ferry Link Rodin

I parë i Superferries nga My Ferry link, Rodin u sollën në shërbim në 2002. Zonat e pasagjerëve funksion sy-infektues dekor bashkëkohor, ndërsa tapiceri është aq e rehatshme ju thjesht nuk mund të ndihmojnë ulur prapa, zbutës dhe shijuar pamje mahnitëse nga dritare të mëdha.

Specifikimet MyFeryLink Rodin:

Length: 186 m
Gjerësia: 27,7 m
Draught: 6,50 m
Gjatesia: 43,96 m
Numri i kuvertën: 11
Shpejtësia e shërbimit: Nyje 23

Një vit pas prezantimit, Rodin marrë një çmim special për risi në transportin detar.

MyFerryLink Route Map

Ferry im Link Nord Pas-de-Calais

Nord Pas-de-Calais është një anije e rezervuar posaçërisht për të Mi Ferry Link distancave të gjata klientët shofer kamioni. Ajo mund të strehojë kamionë 85.

Specifikimet MyFeryLink Nord Pas-de-Calais:

Length: 160 m
Gjerësia: 23 m
Draught: 6 m
Gjatesia: 40 m
Numri i kuvertën: 10
Shpejtësia Trial: Nyje 24

Konceptuar për komoditetin e shoferët, ajo ka një restorant të vetë-shërbimit dhe dushe për të kënaqur më mirë klientëve të tyre. Nord Pas-de-Calais ofron deri në gjashtë udhëtime në ditë gjatë javës.

MyFerryLink Route Map

My Ferry Link ka flotën më moderne në rrugë traget Kryqi Channel Dover Calais duke ofruar deri në sailings 15 çdo ditë në çdo drejtim. Im Ferry Link anijet ofrojnë rehati elegant, kuzhinë gojë lotim dhe shërbimi i vëmendshëm, dhe të gjitha në një mjedis jo-pirja e duhanit.

On bord Boutique ofron pazar të madh me shumë kursime për të pasur në verë, shpirtrat, birrë, parfum dhe dhurata. Nga momenti që ju hap në bord gjendja e tyre anijet e artit super, My Ferry Link Rodin ose My Ferry Link Berlioz, me kaq shumë në bord lukset për të shijuar, ju do të dëshironi ju mund të qëndrojnë në bord më gjatë!

My Ferry Link filloi punën në mes Dover dhe Calais në 2012 pas blerjes së njohur My Ferry Link linjë traget biznes që mbyllura më herët atë vit ..

MyFerryLink Route Map

My Ferry Link, Emri i operatorit të ri ndër-Channel e cila është leasing tre anije ish-SeaFrance nga Eurotunnel, sot filloi shërbimin e saj të vajzërisë në rrugë Calais-Dover.

SeaFrance pezulluar të shërbimeve në nëntor të vitit të kaluar dhe që atëherë DFDS SEAWAYS, në një ndërmarrje të përbashkët me LD Lines ka nisur një shërbim të Calais-Dover me dy anije, ndërsa P & 0 ka rritur kapacitetin e saj në ngushtica shumë.

Berlioz la Calaisat rreth 5.30am ndërsa drejtori trageti mia Lidhje së, Jean-Michel Giguet, minimizoi rëndësinë e anija qenë pothuajse bosh. "Ajo që është e rëndësishme sot është se ne kemi marrë për në det dhe se projekti në letër është bërë realitet," tha ai. "Detyra tani është për të zhvilluar pjesën tonë të tregut për trafikun e pasagjerëve dhe mallrave dhe ne mund të mbështeteni në një fuqi punëtore shumë profesionale dhe të motivuar në mënyrë për ta bërë këtë."

My Ferry Link do të operojnë dy anije intially, secili plying katër udhëtime ditore rrumbullakëta. anije mallrash, Nord Pas de Calais, e cila është duke kaluar mirëmbajtjen e rëndë, pritet të bashkohet me Berlioz dhe Rodin në nëntor, Giguet shpjegoi.

Në fillim të këtij muaji Giguet tha Lloyds Loading List.com që im Ferry Link, e cila është e drejtuar përgjatë llnes e një punëtorëve bashkë-operative, deri më tani kishte punësuar në mes të stafit 180 dhe 190 përbërë nga dy të ekuipazhit dhe komerciale mesazhet - shumica duke qenë ish-SeaFrance punëtorët. Numri përfshin gjithashtu mesazhet me bazë në Mbretërinë e Bashkuar 20. Me tre anijeve në shërbim, listën e pagave mund të rritet në mes 500 dhe 550 gjatë 2013, rreth 70 të atyre me bazë në Mbretërinë e Bashkuar, shtoi Giguet.

Nisja e shërbimit My Ferry Link ka shkuar përpara para se rregullatorët në Mbretërinë e Bashkuar dhe Francehave vendosur nëse blerja e anijeve nga EUROTUNNEL shkelur të rregullave të konkurrencës. Shërbimi origjinal fillimisht filloi me ish-anije e Sealink Fiesta dhe Côte d'Azur e cila u bë My Trageteve Link Cezanne dhe My Trageteve Link Renoir respektivisht pas refurbishments të gjera për të krijuar një atmosferë të veçantë francez në bord. Ish traget treni Sealink Nord Pas-de-Calais u bë My Ferry Link Nord Pas-de-Calais dhe operuar si një mallrave trageteve vetëm pse im Ferry Link bëri tregut anijen për pasagjerë si një anije të qetë.

Shërbimi origjinal fillimisht filloi me ish-anije e Sealink Fiesta dhe Côte d'Azur e cila u bë My Trageteve Link Cezanne dhe My Trageteve Link Renoir respektivisht pas refurbishments të gjera për të krijuar një atmosferë të veçantë francez në bord. Ish traget treni Sealink Nord Pas-de-Calais u bë My Ferry Link Nord Pas-de-Calais dhe operuar si një mallrave trageteve vetëm pse im Ferry Link bëri tregut anijen për pasagjerë si një anije të qetë.

Tre anije më vonë u bashkua me ish londinez Stena e cila u bë e My Trageteve Link Monet. My Ferry Link shpejt u bë operatori i dytë më i ngarkuar në Dover - rrugë Calais pas P & O Tragete evropiane dhe përpara partnerëve të tyre të mëparshme i njohur tani si Stena Line.

Në 1997 My Ferry Link Manet hyri në shërbim pas një karte të pesë vjeçare me Stena Line për shërbimin Newhaven-Dieppe, anija zëvendësohet thelb Monet e cila u shit më vonë pasi u dëmtua në Calais.

 


Më të mirë në dispozicion My Ferry Link biletë çmim GARANCIONIT

Shkarko Guarantee My Ferry Link Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion çmimit tona My Ferry Link biletë dhe nuk ka shtesa të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar për biletën tuaj trageteve me një kartë Visa Electron . Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj My Ferry Link makinave apo pasagjerëve traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani për biletën tuaj traget, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta My Ferry Link të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin e mia bileta Ferry Link lutem Kliko këtu.

 

Discount udhëtimit grup i trageteve në My Ferry Link.

Grupi, Rezervime Shkolla & Social Club My Ferry Link Ticket

Zbritur Group Travel me My Trageteve Link - Ferryto.com ofrojnë një grup të dedikuar personale dhe të përballueshme My Ferry Link dhe shërbim rezervim partia trajneri traget pasagjerësh ju ofron më të ulët normat në dispozicion trageteve.

specialist My Ferry Link ekipi ynë udhëtimit grup do të sigurojë marrëveshje më të mirë për ju dhe pasagjerët tuaj. E vetmja kërkesë që të kualifikohen për normat e zbritur trageteve udhëtimit grupit është që partia juaj duhet të jetë të paktën dhjetë njerëz dhe udhëtimit në të njëjtën kohë. Për më shumë informacion në lidhje me grupin e udhëtimit në My Trageteve Link lutem Kliko këtu.

 

Ferry Link Commercial Vehicle im, mallrash dhe anijet mallrash

Ferry im Link komerciale Vehicles & Freight

Ferry Logjistika ofrojnë një mallrave dhe ngarkesave tragete My Ferry Link shërbimit personale dhe të përballueshme rezervë për dhe nga porti traget e Dover për Calais.

Përveç kësaj për të ofruar norma preferenciale për operatorët tregtare dhe Transportuesit Logistics Ferry tani është gjithashtu në gjendje të ofrojë norma zbritur mallrave trageteve për klientët privatë të tilla si ato që dëshirojnë të marrin furgona tranzit në ndonjë nga rrugët My Ferry Link shërbim. Për më shumë informacion dhe një kuotë çastit online për të automjeteve komerciale traget kalimin tuaj, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar konsumatorëve ekipin My Ferry Link kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet My Ferry Link biletave, kontrolloni disponueshmërinë, shikoni tragetet oraret dhe libër im Ferry Link makinave dhe trageti pasagjerësh bileta në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve me My Trageteve Link në mbi rrugët e trageteve në 1,200 në të gjithë Mbretërinë e Bashkuar, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore, Mesdhe, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel

Zgjidhni im tragetet Ferry Link për të lira çmimet e biletave të trageteve për dhe nga porti traget e Dover për Calais.