Siria Ferry

Siria Ferry pasagjerëve dhe Biletat Ferry Car

Siria Ferry biletave rezerva, oraret trageteve të pasagjerëve dhe informacion për Siria Ferry vela në dhe nga Tartus dhe Venedikut, si dhe tragete ndërmjet Tartus dhe portit egjiptian të Aleksandrisë me vela me Visemar Ferry Line.

Rezervimet një bileta Siria traget nuk ka qenë kurrë më e lehtë, krahasuar gjitha çmimet Siria trageteve në kohë reale dhe librin e lirë bileta në dispozicion Siria traget për në dhe nga Tartus dhe Venedikut, si dhe tragete ndërmjet Tartus dhe portit egjiptian të Aleksandrisë me vela me Visemar Ferry Line në internet me konfirmim të menjëhershëm.

Udhëtimi në Siri Ferry me traget është një, mënyrë të shpejtë e lehtë dhe pa stres për të marrë atje dhe kthehet përsëri. Rezervoni biletat tuaja Siria trageteve për dhe nga Tartus dhe Venedikut, si dhe tragete ndërmjet Tartus dhe portit egjiptian të Aleksandrisë me vela me Visemar Ferry Line në internet dhe të gëzojnë më shumë zgjedhje dhe fleksibilitet.

Me Siria Ferry informacionin e fundit kalimit dhe oraret për të gjithë sailings për dhe nga Tartus dhe Venedikut, si dhe tragete ndërmjet Tartus dhe portit egjiptian të Aleksandrisë me vela me Visemar Ferry Line përfshirë informacion mbi portet traget dhe informacion të dobishëm turistik rreth destinacionet turistike të detajuara tonë rrugë dhe qyteti harta do të ju ndihmojë komplot udhëtimin tuaj Siria Ferry trageteve.

Nëse jeni të udhëtonte për të Tartus dhe Venedikut, si dhe tragete ndërmjet Tartus dhe portit egjiptian të Aleksandrisë me vela me Visemar Ferry Line pastaj libër një traget kalimit në Siri Ferry dhe të arrijnë në destinacionin tuaj rifreskohen, të qetë dhe të lumtur.

Siria Ferry ofron çmimet fantastike për të dhe nga Tartus dhe Venedikut, si dhe tragete ndërmjet Tartus dhe portit egjiptian të Aleksandrisë me vela me portet traget Visemar Ferry Line.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Siria Ferry
Çmimet e biletave & Reservations


Bileta Book Siria Ferry
në dhe nga Tartus dhe Venedikut, si dhe tragete ndërmjet Tartus dhe portit egjiptian të Aleksandrisë me vela me Visemar Ferry Line në internet paraprakisht të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin e biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur rrugën Siria Ferry, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një çmim Siri Trageteve biletë dhe rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë.

More About Siri

Sirët janë ndër njerëzit më miqësore dhe mikpritës në botë, dhe shumica e vizitorëve në vendin e tyre të përfundojnë duke zhvilluar një pasion të përjetshëm me charms e saj të butë.

Siria nuk është moçalore Levantine - Siria është një vend modern, efikas dhe shumë krenarë me një administratë që është duke u bërë më liberale dhe jashtë në kërkim nga dita në ditë. Ajo ka nevojë dhe meriton udhëtarët për të dëshmuar për këtë fakt.

Për fat të mirë, të gjitha modernizimi nuk do të thotë se Siria e ka humbur shikimin e kaluara e saj. Vendi ka më shumë se pjesën e saj të drejtë të vendeve të rëndësishme historike, të cilat mbahen me respekt nga autoritetet. Qytetet e lashta të Damaskut, Aleppo dhe Botsrahut janë të shënuara të gjitha në listën e Trashëgimisë Botërore të UNESCO-së, siç është qyteti i bukur sensacionale shkatërruar nga Palmira.

Siria

kështjella Mighty Crusader, souqs Labirintet mesjetare, xhevahir-si shtëpi Damaskut dhe xhamitë e shenjta umajad janë vetëm disa nga trajton në ofertë; ka shumë më tepër për ata që janë të etur për të kërkuar ato. Më të mirë të të gjitha është fakti se këto monumente janë thurur shpesh në strukturën e jetës së përditshme - vendasit adhuruar në xhami, dyqan në souqs, pini çaj në shtëpi dhe piknik në rrënojat. Dhe ata janë të lumtur për udhëtarët të bashkohen me ta.

Duke folur për pikniqe na sjell në pièce de rezistencës kur është fjala për një journ sirian so- - ushqim. Kuzhina kombëtare është thjesht madhështor, të vijë kështu me një oreks të madh. Ju jeni i detyruar të jetë i mbushur në shumë mënyra, kur ju më në fund të heq veten larg.

Qytetet e lashta të Damaskut, Aleppo dhe Botsrahut janë të shënuara të gjitha në listën e Trashëgimisë Botërore të UNESCO-së, siç është qyteti i bukur sensacionale shkatërruar nga Palmira.

Syrian Klima dhe kur Vizitoni

Siria ka një klimë mesdhetare me verë të nxehtë, të thatë (qershor-gusht) dhe të butë, dimër i lagësht (dhjetor-shkurt) në afërsi të bregdetit. Inland ajo merr në mënyrë progresive të thata dhe më të shkretë. Në bregdet, temperaturat mesatare ditore variojnë nga 29 ° C në verë për të 10 ° C në dimër dhe reshjeve vjetore është rreth 760mm. Në zonën e kultivuar stepë, temperaturat mesatare 35 ° C në verë dhe 12 ° C në dimër. Reshjet ndryshon nga 250mm të 500mm. Në shkretëtirë, temperaturat janë të larta dhe reshjeve është i ulët. Në verë, ditët 40 mesatare ° C dhe të arrijë në të 46 ° C nuk janë të rralla. Dimrit mund të jetë tepër i ftohtë në zonat malore, duke përfshirë crac des Chevaliers.

Pranvera është koha më e mirë për të vizituar si temperaturat janë të butë dhe shirat e dimrit e kanë pastruar mjegull e dendur që errëson pikëpamjet për pjesën më të madhe të vitit. Vjeshtë është zgjidhja më e mirë. Periudhat e ngarkuar e turizmit janë Pashkët, korrik, gusht, tetor dhe festat fetare islame. Gjatë këtyre kohëve është thelbësore të rezervoni strehim më parë. Ky kapitull shpesh citon orarit të punës si 'verë' ose 'dimër'; orë verore në përgjithësi i referohen prilli deri në shtator dhe orë të dimrit për tetori deri në mars, por këto nuk janë të vendosur në gur dhe mund të jetë i varur nga moti.

Siria

sirianët janë ndër njerëzit më miqësore dhe mikpritës në botë, dhe shumica e vizitorëve në vendin e tyre të përfundojnë duke zhvilluar një pasion të përjetshëm me charms e saj të butë.

Për fat të mirë, modernizimi nuk do të thotë se Siria e ka humbur shikimin e kaluara e saj. Vendi ka më shumë se pjesën e saj të drejtë të vendeve të rëndësishme historike, të cilat mbahen me respekt nga autoritetet.

Visemar Tragete të veprojë një shërbim të caktuar traget midis Venecias dhe Tartus në brigjet e Sirisë, si dhe tragete ndërmjet Tartus dhe portit egjiptian të Aleksandrisë.

Rruga sirian traget shërbehet nga krejt të ri traget Visemar One, e cila është ndërtuar nga Visentini dhe mund të mbajnë kamionë 200, makina 80 dhe deri në 400 pasagjerë në rehati të madhe. Visemar One do të bëjë udhëtimin nga Venecia në Aleksandri në 60, dhe nga Venecia në Tartus në orët 68. Nëse rruga provon suksesshme, Visemar Line shpresojnë për të shtuar një traget të dytë më vonë deri në fund të vitit, duke dyfishuar kapacitetin e saj.

Tartus (Gjithashtu e njohur dikur si Tartous) është një nga dy portet kryesore të Mesdheut në bregdetin e Sirisë dhe është një qendër e rëndësishme e tregtisë. Si dhe të shërbimit të trageteve në Venecia dhe Aleksandrisë, port gjithashtu ka një shërbim traget në ishullin Arwad.

Ju lutemi Shënim: Si pasojë e trazirave politike në Siri të gjitha shërbimet e trageteve në dhe nga Siria janë pezulluar deri në një njoftim të dytë.

Kliko këtu të rezervoni një traget për në Siri

Harta e Sirisë


Më të mirë në dispozicion Siria Ferry biletë çmim GARANCIONIT

Shkarko Guarantee Siria Ferry Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion çmimit tona Siri Trageteve biletë dhe nuk ka shtesa të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën e tyre për tuaj Siri Ferry zgjedhur në ose nga Tartus dhe Venedikut, si dhe tragete ndërmjet Tartus dhe portit egjiptian të Aleksandrisë me vela me Visemar Ferry Line, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Siria traget të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Të rezervoni biletat Siria Ferry ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar konsumatorëve ekipin Siria Ferry kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet Siria Ferry biletave, kontrolloni disponueshmërinë dhe libër Siria traget makinë dhe trageti pasagjerësh bileta për në dhe nga Tartus dhe Venedikut, si dhe tragete ndërmjet Tartus dhe portit egjiptian të Aleksandrisë me vela me Visemar Ferry Line në biletën tonë më të ulët në dispozicion çmimi.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të rrjetit të shpërndarjes në internet të biletave të trageteve në botë duke siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve me Siri Ferry në mbi rrugët e trageteve në 1,200 gjithë Mbretërinë e Bashkuar, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel