Tsugaru Kaikyo Tragete

Tsugaru Kaikyo Tragete Car dhe pasagjerëve Trageteve Tickets

Tsugaru Kaikyo Tragete Ticket, oraret trageteve të pasagjerëve dhe informacion për Tsugaru Kaikyo Anijet me vela për në dhe nga portet traget të Aomori dhe Hakodate.

Rezervimet e biletave Tsugaru Kaikyo Anijet kurrë nuk ka qenë më e lehtë, krahasuar gjitha çmimet Tsugaru Kaikyo tragete në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion bileta Tsugaru Kaikyo trageteve në dhe nga portet traget të Aomori dhe Hakodate online me konfirmim të menjëhershëm.

Udhëtimi me Tsugaru Kaikyo Tragete është një, mënyrë të shpejtë e lehtë dhe pa stres për të marrë atje dhe kthehet përsëri. ju libër Tsugaru Kaikyo tragete makinë ose të pasagjerëve tragetet bileta me ne dhe të gëzojnë më shumë zgjedhje dhe fleksibilitet.

Me Tsugaru Kaikyo Tragete informacionin e fundit kalimit dhe oraret për të gjitha anijet me vela për në dhe nga portet traget të Aomori dhe Hakodate, duke përfshirë informacion mbi portet traget dhe informacion të dobishëm rreth destinacionet turistike rrugë dhe qyteti jonë detajuar dhe harta do të ju ndihmojë komplot Tsugaru Kaikyo tuaj anijet traget udhëtim.

Nëse jeni të udhëtonte me makinë, me familjen tuaj, ose si një libër pasagjerëve solo këmbë një kalim trageteve me Tsugaru Kaikyo Anijet dhe të arrijnë në destinacionin tuaj rifreskohen, të qetë dhe të lumtur.

Tsugaru Kaikyo Tragete ofron çmimet fantastike për të dhe nga portet traget të Aomori dhe Hakodate portet traget.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

 

Tsugaru Kaikyo Oqeani Road Ferries

Tsugaru Kaikyo Tragete
Çmimet e biletave Ferry & Reservations


Bileta libër Tsugaru Kaikyo tragete
në dhe nga portet traget të Aomori dhe Hakodate në internet paraprakisht në Ferryto.com dhe ju gjithmonë do të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin tonë biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur rrugën tuaj Tsugaru Kaikyo Tragete, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një çmim Tsugaru Kaikyo tragete biletë dhe rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni tragetet në kohë reale prenotim formularin në të majtë.

Rreth Tsugaru Kaikyo Anijet

Përbërë nga disa mijë ishuj, Japonia është e natyrshme në shtëpi për një rrjet të gjerë të rrugëve të brendshme të trageteve.

Ndërsa katër ishuj të mëdha të Japonisë, Honshu, Hokkaido, Kyushu dhe Shikoku, janë të lidhura me njëra-tjetrën me anë të urave dhe tuneleve, shumica e ishujve të vogla mund të arrihet vetëm me anije. Por edhe mes katër ishuj të mëdha, anijet mund të jetë interesante, nëse jo alternative veçanërisht e shpejtë për trena, autobusë dhe aeroplanë.

Tsugaru Kaikyo Ferry Port
Shumica anijet e brendshme të transportuar njerëzit, automjete dhe ngarkesave. Ndërsa rrugët më të shkurtra janë shërbyer nga anijet e vogla, të aftë për të kryer një çift të makinave dhe një dhjetra pak e udhëtarëve, oxhaku mëdha janë të punësuar në rrugët më të gjatë.

anijet më të mëdha mund të bartin qindra automjeteve dhe pasagjerëve dhe janë të pajisura zakonisht me një sërë pajisje të tilla si banjot publike dhe restorante. Disa vijnë afër për të qenë veshje luksoze.

Në shumicën e trageteve distancave të gjata, pasagjerët keni zgjedhur në mes tri klasa, klasa 2nd, klasës 1st dhe të klasës të veçantë:
Klasa e 2nd pa shtrat
mundësi më e lirë
hapësirë ​​të përbashkët me një qilim ose tatami Mats për të pushuar në.
klasë 2nd me krevat
zakonisht 20% -40% më shtrenjtë se klasa e 2nd w / o shtrat
Konvikti me rreth shtretër 4-12.

Oqeani Road Cabins
klasë 1st
zakonisht dy herë kostoja e klasës 2nd w / o shtrat
Dhomë me rreth shtretër 2-4.
klasë të veçantë
zakonisht 2.5 për tre herë koston e klasës 2nd w / o shtrat
Dhomë me rreth 2 shtretër.

Biçikleta mund të merren mbi anijet. Si një rregull e pranoj, kostoja për të sjellë një biçikletë është rreth 100 Yen për çdo orë të udhëtimit. Pra, në një udhëtim 9 orë, për shembull, një biçikletë do të kushtojë rreth 900 Yen.

Katër tragete (Virgjëresha, Venus, Blue Dolphin, Esan 2000) janë aktualisht në shërbim në linjë, duke e bërë një total prej tetë udhëtime të rrumbullakëta çdo ditë.

ndërtesë moderne dritë-mbushur Hakodate Ferry Terminal dhe tarracë mbresëlënëse Aomori Ferry Terminal me pikëpamjet e saj panoramike shtuar edhe më shumë ngjyra të përvojës cruising.

Destinacionet turistike e Hakodate dhe Aomori të ketë një shumëllojshmëri të tërheqjet turistike duke përfshirë Mt.

Hakodate dhe zona Oirase, dhe janë të njohur edhe për sajë shijshme ushqim deti për vendet e tyre të rrethuara nga uji.

Tsugaru Kaikyo Route Map

Ndryshe nga një dalje në det në distancë të gjatë që ofron shërbime hoteliere-si, linja që lidh Aomori dhe Hakodate ofron një eksperiencë të rastësishëm cruising për të përmbushur nevojat e udhëtarëve që thjesht duan që të ketë një udhëtim të këndshëm me miqtë, gëzojnë vela në një atmosferë të relaksuar apo pushim në heshtje gjatë 3-orë. udhëtim 40-min dhe distanca është 113km (70.2Miles)

Blue Dolphin
Origjina e emrit: Emri Blue Dolphin vjen nga ngjyra e korporatave të Tsugaru Kaikyo Ferry kombinuar me delfin në logon e kompanisë, duke reflektuar mundësinë për të parë delfinët në rrugën nëpërmjet Ngushticës Tsugaru nga prilli deri në maj.
Gjatësia e përgjithshme: 136.6 m (448.2 ft)
tonazhi bruto International: 14,000t
Kapaciteti Passenger: njerëzit 586

Oqeani Road Tragete
Speed: 20 nyjë
Kapaciteti Vehicle: kamionë 65 ose automjeteve 200 pasagjerëve

Dhoma Dog
Trageti ka një dhomë qen dhe një kuvertë qen. Është traget parë Japonisë të ketë një kuvertë të tillë, duke lejuar pronarët qen të gëzojnë fllad freskuese detit udhëtime me kafshët e tyre.

Anije gjithashtu ofron një shumëllojshmëri të tërheqës opsione kasolle dhe objekteve të reja nuk gjenden zakonisht në anijet konvencionale, duke përfshirë një dhomë fëmijë dhe një dhomë pluhur, në konsideratë të nevojave të pasagjerëve.

Ocean Road Dog Room

Kjo anije nuk është aq i madh sa të Venusit, por ka kabina të pajisura mirë dhe objekteve të shumta.

Virgjëresha
Origjina e emrit: Virgjëresha - perëndeshë virgjër lindur nga zot Zeusit dhe perëndeshë Themis.

Gjatësia e përgjithshme: 134.6 m (441.6 ft.)
tonazhi bruto International: 13,400t
Kapaciteti Passenger: njerëzit 580
Speed: 20 nyjë
Kapaciteti Vehicle: kamionë 65 ose automjeteve 200 pasagjerëve

Oqeani Road Tragete

Të dorës së dytë dhomat janë të bollshme dhe janë të përshtatshme të përkryer për ata që kërkojnë për një udhëtim relaksues. Shkollat ​​e delfinët mund të shihet nga kuvertë nga maji deri në korrik.

Venus
Origjina e emrit: e bija e Zeusit dhe Dione, Venus ishte madhështor dhe perëndeshë e bukurisë (emri grek: Aphrodite). Planeti me të njëjtin emër është i njohur zakonisht si Ylli mëngjesit ose të mbrëmjes Star.

Gjatësia e përgjithshme: 136.6 m (448.2 ft)
tonazhi bruto International: 14,400t
Kapaciteti Passenger: njerëzit 590
Speed: 20 nyjë
Kapaciteti Vehicle: kamionë 65 ose automjeteve 200 pasagjerëve

Oqeani Road Tragete
përdorur më parë si një traget i distancave të gjata, kjo është më e madhe nga katër anijet e linjës, dhe ka objekte të pazgjidhura. Pasagjerët mund të zgjedhin midis kabina luksoze (për dy persona), kabina e klasit të parë (për katër persona) dhe dhoma të dorës së dytë sipas qëllimit të udhëtimit të tyre.
kabina luksoze janë të rekomanduara për çiftet në kërkim për një eksperiencë luksoze, kabina e klasit të parë janë ideale për ata që duan të gëzojnë një udhëtim të gjallë me miqtë apo të dashurit, dhe dhoma të dorës së dytë janë të mëdha për ata që dëshirojnë të udhëtojnë në grupe ose individualisht në fares të ulëta.

Esan 2000
Origjina e emrit: Anija filloi shërbimin në 2000 ndjekur më nga funksionimin e Esan. Si emrin e saj (që do të thotë "mal i bekuar") sugjeron, mali është e pasur me bekime nga natyra.

Gjatësia e përgjithshme: 110.3 m (361.9 ft)
tonazhi bruto International: 4,700t
Kapaciteti Passenger: njerëzit 78
Speed: 17.5 nyjë
Kapaciteti Vehicle: kamionë 30 ose automjeteve 70 pasagjerëve

Oqeani Road Tragete
Kjo është anëtari më i ri i flotës trageteve. Ajo ka dhoma të dytë në klasë vetëm dhe themelore objekteve, por ofron një atmosferë të pastër, të rehatshme.Më të mirë në dispozicion Tsugaru Kaikyo tragete biletë GARANCIONIT

Shkarko Guarantee Tsugaru Kaikyo Tragete Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion çmimit tona Tsugaru Kaikyo tragete biletë dhe nuk ka shtesa të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar për biletën tuaj trageteve me një kartë Visa Electron . Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj Tsugaru Kaikyo Tragete makinave apo pasagjerëve traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani për biletën tuaj traget, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Tsugaru Kaikyo Anijet më të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Të rezervoni biletat Tsugaru Kaikyo trageteve ju lutem Kliko këtu.

 

Grupi Discount traget udhëtimit në Tsugaru Kaikyo Anijet.

Grupi, Rezervime Shkolla & Social Club Tsugaru Kaikyo Tragete Ticket

Zbritur Grupi Travel me Tsugaru Kaikyo Anijet - Ferryto.com ofrojnë një grup të dedikuar personale dhe të përballueshme Tsugaru Kaikyo trageteve dhe shërbim rezervim partia trajneri traget pasagjerësh ju ofron më të ulët normat në dispozicion trageteve.

specialist Tsugaru Kaikyo Tragete Grupi ekipi ynë udhëtimit do të sigurojë marrëveshje më të mirë për ju dhe pasagjerët tuaj. E vetmja kërkesë që të kualifikohen për normat e zbritur trageteve udhëtimit grupit është që partia juaj duhet të jetë të paktën dhjetë njerëz dhe udhëtimit në të njëjtën kohë. Për më shumë informacion në lidhje me grupin e udhëtimit në Tsugaru Kaikyo Anijet ju lutem Kliko këtu.

 

Tsugaru Kaikyo Ferries Commercial Vehicle, mallrash dhe anijet mallrash

Tsugaru Kaikyo Ferries Commercial Vehicles & Freight

Ferry Logjistika ofrojnë një Tsugaru Kaikyo Ferries mallrave dhe ngarkesave shërbim anijet personale dhe të përballueshme rezervë për të dhe nga portet traget të Aomori dhe Hakodate.

Përveç kësaj për të ofruar norma preferenciale për operatorët tregtare dhe Transportuesit Logistics Ferry tani është gjithashtu në gjendje të ofrojë norma zbritur mallrave trageteve për klientët privatë të tilla si ato që dëshirojnë të marrin furgona tranzit në ndonjë nga rrugët Tsugaru Kaikyo trageteve shërbim. Për më shumë informacion dhe një kuotë çastit online për të automjeteve komerciale traget kalimin tuaj, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me Tsugaru Kaikyo tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet Tsugaru Kaikyo tragete biletave, kontrolloni disponueshmërinë, shikoni tragetet oraret dhe libër makinën Tsugaru Kaikyo tragete dhe bileta trageti pasagjerësh në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve me Tsugaru Kaikyo Tragete në mbi rrugët e trageteve në të gjithë 1,200, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel

Zgjidhni tragetet Tsugaru Kaikyo tragete për të lira çmimet e biletave të trageteve për dhe nga portet traget të Aomori dhe Hakodate.