Egje Line Tragete - pasagjerëve dhe Car Ferry Tickets

Egje Line Tragete ofron të lirë makinë dhe trageteve të pasagjerëve rezerva biletave me kohë reale krahasim të çmimeve të biletave traget. Ju gjithmonë merrni më e lirë në dispozicion Egje Line anijet traget çmimin e biletave kur të rezervoni online në FerryTO - dhe kjo është një garanci.
4.2 yje - bazuar në 2,772 komente

 

Biletat Egje Line Tragete Ferry - Biletat Ferry lirë dhe Shërbimi Superb - nga prill 25
5/ 5yjet Pas fantastike shërbimin e kursimeve dhe klientit kam marrë kur të rezervoni Aegean Line tragete bileta trageti mia nga FerryTO Unë vetëm kishte për të le ju e dini se çfarë është një kënaqësi e ajo ishte duke bërë biznes me ju. FerryTO është në internet biletave traget shërbimi i parë dhe vetëm prenotim kam përdorur që do të vënë paratë e tyre ku goja e tyre është me të dy shërbimeve dhe të çmimeve. I shpëtuam gati Euro 100 me prenotim bileta trageti mia me FerryTO, ishte shumë i kënaqur me një transaksion të qetë dhe shërbimin tuaj të shkëlqyer të konsumatorëve - thank you very much të vërtetë!

Egje Speed ​​Line Ferry

Egje Speed ​​Line Ferry Car dhe pasagjerëve Trageteve Tickets

Egje Speed ​​Line Ferry biletave rezerva, oraret trageteve të pasagjerëve dhe informacion për Egje Speed ​​Line Ferry vela në dhe nga Piraeus-perëndimore Cyclades (Serifos, Sifnos, Milos, Kimolos, Folegandros) dhe rrugës së Pireut, Syros, Tinos, Mykonos, Pireut, Santorinit , Ios dhe Sikinos.

Rezervimet e biletave Egje Speed ​​Line Ferry nuk ka qenë kurrë më e lehtë, ne e krahasojmë të gjitha çmimet Egje Speed ​​Line trageteve në kohë reale kuotat sigurimin e shpejtë kështu që ju mund të bleni më e lirë bileta në dispozicion Egje Speed ​​Line traget për në dhe nga Piraeus-perëndimore Cyclades (Serifos, Sifnos, Milos , Kimolos, Folegandros) dhe rruga e Pireut, Syros, Tinos, Mykonos, Pireut, Santorinit, Sikinos dhe Ios online me konfirmim të menjëhershëm.

Pra, nëse ju jeni duke kërkuar për udhëtim traget një ditë pazar jashtë vendit apo një pushim pushime udhëtonte nga Egje Speed ​​Line Ferry është një mënyrë të shpejtë, të lehtë dhe pa stres për të marrë atje dhe kthehet përsëri. ju libër Egje Speed ​​Line Ferry makinave apo pasagjerëve tragetet bileta me ne dhe të gëzojnë më shumë zgjedhje dhe fleksibilitet.

Me Egje Speed ​​Line Ferry informacionin e fundit kalimit dhe oraret për të gjitha anijet me vela në dhe nga Piraeus-perëndimore Cyclades (Serifos, Sifnos, Milos, Kimolos, Folegandros) dhe rrugës së Pireut, Syros, Tinos, Mykonos, Pire, Santorini, IOS dhe Sikinos duke përfshirë informacion mbi portet traget dhe informacion të dobishëm rreth destinacionet turistike tonë rrugë dhe qyteti harta të hollësishme do të ju ndihmojë komplot udhëtimin tuaj Egje Speed ​​Line trageteve trageteve.

Nëse jeni të udhëtonte me makinë, me familjen tuaj, ose si një libër pasagjerëve solo këmbë një kalim trageteve me Egje Speed ​​Line Ferry dhe të arrijnë në destinacionin tuaj rifreskohen, të qetë dhe të lumtur.

Egje Speed ​​Line Ferry ofron çmimet fantastike për të dhe nga Piraeus-perëndimore Cyclades (Serifos, Sifnos, Milos, Kimolos, Folegandros) dhe rrugës së Pireut, Syros, Tinos, Mykonos, Pireut, Santorinit, Sikinos IOS dhe trageteve porteve.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

 

Egje Speed ​​Line
Egje Speed ​​Line Ferry
Çmimet e biletave Ferry & Reservations


Bileta libër Egje Speed ​​Line Ferry
në dhe nga Piraeus-perëndimore Cyclades (Serifos, Sifnos, Milos, Kimolos, Folegandros) dhe rrugët e trageteve në Pire, Syros, Tinos, Mykonos, Pireut, Santorinit, Sikinos dhe IOS. Të rezervoni biletat tuaja trageteve në internet paraprakisht në Ferryto.com dhe ju gjithmonë do të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin tonë biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur rrugën Egje Speed ​​Line Ferry, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një çmim Egje Speed ​​Line Trageteve biletë dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurt online ju lutem, përdorni tragetet në kohë reale prenotim formularin në të majtë.

Rreth Egje Speed ​​Line Ferry

Aegean Speed ​​Lines ishte inkorporuar në 2005 me bashkëpunimin e Grupit Eugenides i Kompanive dhe Grupi britanik i Kompanive "Sea kontejnerët". Egje Speed ​​Lines ishte kompania e parë greke të punësojë një anije flamurit të Bashkimit Evropian në kabotazhata greke, SPEEDRUNNER I, në kuadër të liberalizimit të shërbimeve të trageteve në vendin tonë.
Aegean Speed ​​Line Tragete

Në 2006, Aegean Speed ​​Lines ndryshuar sintezën e aksionarëve pas divestment e Detit kontenierë, ndërsa Grupi Eugenides e kompanive ruajtur mbajtjen e saj të rëndësishëm të ndarë. Kjo skemë e re ka rezultuar nga sinergjia e investitorëve të respektuar dhe të cilët e konsiderojnë të anijeve bregdetare greke si një sektor i ekonomisë greke me perspektivat e larta.

Sot, Egje Speed ​​Lines është një nga kompanitë më të shpejtë në rritje në industrinë e me një funksion kyç në kujdesin për nevojat e pasagjerëve moderne dhe zhvillimin e ishujve. Në të njëjtin drejtim, (pasi 2005 deri sot), Aegean Speed ​​Lines mbulon nevojat e transportit të ishujve cikladik perëndimore, për shkak se kompania fuqimisht beson se duke ofruar një numër të zgjidhjeve të transportit është katalitik për rritjen dhe prosperitetin e të gjithë banorëve të Rajoni.

Në 2010 Aegean Speed ​​Lines të zgjeruar rrugët e saj të Pireut, Paros dhe Naksos.

Që 2009, përveç rrugëve të Piraeus-perëndimore Cyclades (Serifos, Sifnos, Milos, Kimolos, Folegandros), flotën e Aegean Speed ​​Lines Gjithashtu janë shërbyer Piraeus-Syros-Tinos-Mykonos, Piraeus-Thira-iOS dhe Sikinos.

Punonjësit e anijes së kompanisë dhe janë të trajnuar vazhdimisht me standardet më të larta të trajnimit. Speedrunner ΙΙ është e pajisur me sisteme të mirën e lundrimit, si dhe me pajisje më moderne të sigurisë. Ekuipazhi i anijes vazhdimisht inspekton zonat e përbashkëta të anije, sistemet e saj të komunikimit, garazh si dhe sistemeve të mbrojtjes nga zjarri.

sistemet e sigurisë së anijes janë doublechecked me teknikë të specializuar, kur pasagjerët hipin apo zbresin nga anija, duke kontrolluar që nga fillimi, çdo gjë, pavarësisht inspektimeve të mëparshme të ekuipazhit.

Egje Route Map

Në mënyrë për të përmbushur qëllimet e saj, Aegean Speed ​​Lines përdor tre ultra-moderne anije me shpejtësi të lartë: SPEEDRUNNER II, SPEEDRUNNER III, dhe IV SPEEDRUNNER të cilat plotësojnë kërkesat kryesore rehati, cilësinë dhe sigurinë. Të gjitha materialet e përdorur për ndërtimin e anijes janë Fireproof dhe të riciklueshme.

Në sferën e sigurisë, Speedrunner ndjek rregullat e sigurisë kombëtare dhe ndërkombëtare. Siguria e udhëtarëve tanë është shqetësimi kryesor për çdo iniciativë dhe vendim që bëjmë. Çdo ndërhyrje në barkë synon përmirësimin e sistemit të lartë të anijes standarde të sigurisë.

Egje Speed ​​Lines zotëron Speedrunner II e cila ka një kapacitet prej udhëtarëve 720 dhe makina 150.

Egje Speedrunner III

Shpejtësia e anijes është nyjet 32 dhe ajo është projektuar posaçërisht për personat me nevoja të veçanta. Speederunners III dhe IV kanë kapacitet për pasagjerë, makina 720 170 dhe ata të udhëtojnë me nyje 24.

Aegean Speed ​​Lines tragete shërbejnë ishujt e Serifos, që përmbahet 73 milje, Sifnos që përmbahet 75 milje, Kimolos që përmbahet 88 milje, Milos që përmbahet 86 milje dhe Folegandros që përmbahet 103 milje.

Aegean Speed ​​Lines të ofrojë një zgjedhje e Biznesit dhe Ekonomisë Klasa tapiceri, dhe një gamë e kafe dhe të lehta bare.

Egje Speedrunner IV

Shërbime të tjera në bord përfshijnë një suvenir dhe dyqan dhuratash, ajër të kondicionuar zona rri kot, televizionet, zona duhani, jashtë zonave shtrojë, lidhje interneti pa tel dhe qasje me aftësi të kufizuara në të gjithë.


Më të mirë në dispozicion GARANCIONIT Egje Speed ​​Line Ferry biletë çmim

Shkarko Guarantee Egje Speed ​​Line Ferry Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion çmimit tona Egje Speed ​​Line Trageteve biletë dhe nuk ka shtesa të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar për biletën tuaj trageteve me një Electron Visa Letër. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj Egje Speed ​​Line Ferry makinë ose të pasagjerëve traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani për biletën tuaj traget, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Egje Speed ​​Line traget të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Të rezervoni biletat Egje Speed ​​Line Ferry ju lutem Kliko këtu.

 

Discount udhëtimit grup i trageteve në Egje Speed ​​Line Ferry.

Grupi, Rezervime Shkolla & Social Club Egje Speed ​​Line Ferry Ticket

Zbritur Group Travel me Egje Speed ​​Line Ferry - Ferryto.com ofrojnë një grup të dedikuar personale dhe të përballueshme Egje Speed ​​Line Trageteve dhe shërbim rezervim partia trajneri traget pasagjerësh ju ofron më të ulët normat në dispozicion trageteve.

specialist Ekipi ynë Egje Speed ​​Line Ferry udhëtimit grup do të sigurojë marrëveshje më të mirë për ju dhe pasagjerët tuaj. E vetmja kërkesë që të kualifikohen për normat e zbritur trageteve udhëtimit grupit është që partia juaj duhet të jetë të paktën dhjetë njerëz dhe udhëtimit në të njëjtën kohë. Për më shumë informacion në lidhje me grupin e udhëtimit në Egje Speed ​​Line Ferry ju lutem Kliko këtu.

 

Egje Speed ​​Line Ferry Commercial Vehicle, mallrash dhe anijet mallrash

Aegean Speed ​​Line Ferry Commercial Vehicles & Freight

Ferry Logjistika ofrojnë një personale dhe të përballueshme Egje Speed ​​Line Trageteve mallrash dhe anijet mallrash rezervë të shërbimit të dhe nga Piraeus-perëndimore Cyclades (Serifos, Sifnos, Milos, Kimolos, Folegandros) dhe rrugës së Pireut, Syros, Tinos, Mykonos, Pire, Santorini, IOS dhe Sikinos.

Përveç kësaj për të ofruar norma preferenciale për operatorët tregtare dhe Transportuesit Logistics Ferry tani është gjithashtu në gjendje të ofrojë norma zbritur mallrave trageteve për klientët privatë të tilla si ato që dëshirojnë të marrin furgona tranzit në ndonjë nga rrugët Egje Speed ​​Line Trageteve shërbim. Për më shumë informacion dhe një kuotë çastit online për të automjeteve komerciale traget kalimin tuaj, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar konsumatorëve ekipin Egje Speed ​​Line Trageteve kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet Egje Speed ​​Line Ferry biletave, kontrolloni disponueshmërinë, shikoni tragetet oraret dhe libër makinën Egje Speed ​​Line Trageteve dhe bileta trageti pasagjerësh në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të rrjetit të shpërndarjes në internet të biletave të trageteve në botë duke siguruar aftësinë për të librit mbi operatorët e mëdha 80 evropiane përfshirë trageteve me Egje Speed ​​Line Ferry në mbi rrugët e trageteve në 1,200 gjithë Mbretërinë e Bashkuar, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore , mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel

Zgjidhni tragetet Egje Speed ​​Line Ferry për të lira çmimet e biletave të trageteve për dhe nga Piraeus-perëndimore Cyclades (Serifos, Sifnos, Milos, Kimolos, Folegandros) dhe rrugës së Pireut, Syros, Tinos, Mykonos, Pireut, Santorinit, Sikinos dhe IOS. Ne gjithashtu kemi traget ofron në destinacione më të largëta të trageteve dhe destinacionet turistike mini si Irlanda, Holanda, Italia, Spanja, Danimarka dhe ishujt greke.