Balearia Line Tragete - pasagjerëve dhe Car Ferry Tickets

Balearia Line Tragete ofron të lirë makinë dhe trageteve të pasagjerëve rezerva biletave me kohë reale krahasim të çmimeve të biletave traget. Ju gjithmonë merrni më e lirë në dispozicion Balearia Line anijet traget çmimin e biletave kur të rezervoni online në FerryTO - dhe kjo është një garanci.
3.6 yje - bazuar në 657 komente

 

Biletat Balearia Line Tragete Ferry - Biletat Ferry lirë dhe Shërbimi Superb - nga prill 25
5/ 5yjet Pas fantastike shërbimin e kursimeve dhe klientit kam marrë kur të rezervoni Balearia Line tragete bileta trageti mia nga FerryTO Unë vetëm kishte për të le ju e dini se çfarë është një kënaqësi e ajo ishte duke bërë biznes me ju. FerryTO është në internet biletave traget shërbimi i parë dhe vetëm prenotim kam përdorur që do të vënë paratë e tyre ku goja e tyre është me të dy shërbimeve dhe të çmimeve. I shpëtuam gati Euro 100 me prenotim bileta trageti mia me FerryTO, ishte shumë i kënaqur me një transaksion të qetë dhe shërbimin tuaj të shkëlqyer të konsumatorëve - thank you very much të vërtetë!

Balearia Tragete

Balearia Tragete Car dhe pasagjerëve Trageteve Tickets

Balearia Tragete Ticket, oraret trageteve të pasagjerëve dhe informacion për Balearia Anijet me vela në dhe nga shumica e porteve spanjolle duke përfshirë Barcelonë, Denia, Ishujt Balearic e Ibiza dhe Formentera, Alcudia, Ciutadella, San Antonio dhe Palma.Tangier në Spanjë në Algeciras në Marok.

Rezervimet e biletave Balearia tragete nuk ka qenë kurrë më e lehtë, ne e krahasojmë të gjitha çmimet Balearia tragete në kohë reale kuotat sigurimin e shpejtë kështu që ju mund të bleni lirë në dispozicion bileta Balearia tragetet në dhe nga shumica e porteve spanjolle duke përfshirë Barcelonë, Denia, Ishujt Balearic e Ibiza dhe Formentera, Alcudia, Ciutadella, San Antonio dhe Palma.Tangier në Spanjë për Algeciras në Marok online me konfirmim të menjëhershëm.

Pra, nëse ju jeni duke kërkuar për udhëtim traget një ditë pazar jashtë vendit apo një pushim pushime udhëtonte nga Balearia Tragete është një mënyrë të shpejtë, të lehtë dhe pa stres për të marrë atje dhe kthehet përsëri. ju rezervoni Balearia tragete makinë ose të pasagjerëve tragetet bileta me ne dhe të gëzojnë më shumë zgjedhje dhe fleksibilitet.

Me të fundit Tragete Balearia kalimit informacion dhe oraret për të gjitha anijet me vela në dhe nga shumica e porteve spanjolle duke përfshirë Barcelonë, Denia, Ishujt Balearic e Ibiza dhe Formentera, Alcudia, Ciutadella, San Antonio dhe Palma.Tangier në Spanjë në Algeciras në Marok duke përfshirë informacion mbi portet traget dhe informacion të dobishëm rreth destinacionet turistike tonë rrugë dhe qyteti harta të hollësishme do të ju ndihmojë komplot Balearia tragete udhëtimin tuaj trageteve.

Nëse jeni të udhëtonte me makinë, me familjen tuaj, ose si një libër pasagjerëve solo këmbë një kalim trageteve me Balearia Anijet dhe të arrijnë në destinacionin tuaj rifreskohen, të qetë dhe të lumtur.

Balearia Tragete ofron çmimet fantastike për të dhe nga shumica e porteve spanjolle duke përfshirë Barcelonë, Denia, Ishujt Balearic e Ibiza dhe Formentera, Alcudia, Ciutadella, San Antonio dhe Palma.Tangier në Spanjë në Algeciras në Marok trageteve porteve.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

 

Balearia Tragete
Çmimet e biletave Ferry & Reservations


Bileta Book Balearia tragete
në dhe nga shumica e porteve spanjolle duke përfshirë Barcelonë, Denia ishujt Balearic e Ibiza dhe Formentera, Alcudia, Ciutadella, San Antonio dhe Palma, Tangier në Spanjë në Algeciras në Marok në internet paraprakisht në Ferryto.com dhe ju gjithmonë do të gëzojnë të lirë tonë në dispozicion traget çmimin e biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur rrugën tuaj Balearia Tragete, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një çmim Balearia tragete biletë dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurt online ju lutem, përdorni tragetet në kohë reale prenotim formularin në të majtë.

Rreth Balearia Anijet

Balearia është operatori i vetëm i trageteve në Spanjë që lidh katër ishujt Balearic në kontinent Spanjë, si dhe sigurimin e sailings përditshme mes tyre.

Në qershor 2003 shpejtë traget Ramon Llul filloi të veprojë. Gjatësia e kësaj anije është 83,35 metra, dhe ajo u ndërtua për të të jetë në gjendje për të marrë në portet e vogla. Ajo funksionon Barcelona-Majorca (Alcudia) - Minorcë (Ciutadella dhe Mahon) rrugët, dhe në 2004 Nixe I dhe II Nixe anije ishin shtuar në flotën Balearia së.

Balearia Tragete

Kompania gjithashtu aktualisht operon në ngushticën e Gjibraltarit. Biznesi Balearia-së kryesisht fokusohet në transportin e rregullt detar të udhëtarëve dhe mallrave.

Destinacionet Balearia TRAGETI
Balearia Ferry drejtuar shërbimet e trageteve në mes porteve spanjolle e Barcelonës dhe Denia dhe portet Balearic Island e Ibiza, Formentera, Alcudia, Ciutadella, San Antonio dhe Palma, si dhe një shërbim të shpejtë traget nga Tangier në Spanjë në Algeciras në Marok.

RRETH Balearia Anijet
Eurolinies Maritimes filluar operacionet, në markë Balearia, në korrik 1998 drejtuar nga një grup i ish-drejtuesit, për komandantët dhe oficerët e anijeve kompanisë Flebasa. Adolfo utor Martinez u emërua president i kompanisë së re.

Nga fillimi, Balearia hartoi një plan veprimi për zgjerimin dhe modernizimin e flotës, i cili përfshinte shtimin e menjëhershëm të anijeve të reja. Balearia gëzuar angazhimin e personelit të tij në saj të përpiqen për cilësi, pasqyrohet sot në nivele të larta të sigurisë, të shërbimit dhe kujdesit të konsumatorëve.

Balearia Route Map

Fillimisht, Balearia operuar rrugët Denia-Ibiza-Palma (shërbimet e trageteve), Ibiza-Formentera (Shërbimet e trageteve dhe anijeve me shpejtësi të lartë), Ibiza-Palma (shërbimet e trageteve) dhe Denia-Ibiza (traget dhe shërbimet Ro-Ro). Këto rrugë janë kryer me rrugë Valencia-Palma (Ro-Ro trafikut të mallrave), e cila u inaugurua në qershor 2000, dhe rrugës Alcudia-Mahon operuar që nga korrik 2002.

Balearia Ferry

Përfshirja - në qershor 2001- e Federico Garcia Lorca, një traget superfast me shpejtësi të lartë që vepron në rrugën Denia-Ibiza-Palma dhe kryen edhe shërbime të drejtpërdrejta Denia-Palma, do të thotë një ndryshim të plotë në fushën e komunikimit si në mes dhe brenda ishujt Balearic .

Balearia ende synon zgjerimin dhe rritjen ekonomike, dhe është duke punuar në projektet e ardhshme të tilla si përfshirjen e linjave të reja dhe zgjerimin e flotës së saj. Në tetor 2002, Balearia nisur super të shpejtë me shpejtësi të lartë traget Ramon Llull, e ndërtuar në kantjerin Rodriquez, i cili do të jetë operacionale nga qershor 2003.

Për më tepër, në fillim të vitit 2003 Balearia krijoi Nautas Al-Maghreb, kompani, e cila të fillojë në prill të një të ri detar rrugë Tangier-Algeciras operuar nga një traget super të shpejtë. karakteristikat e tij do të mundësojë që ajo të bëjë kalimin në më pak se një orë.

Në flotën 2004 Balearia u zgjerua me dy catamarans super të shpejtë traget: Nixe I dhe II Nixe. E para e cila përuroi rrugën Denia-Ibiza-Formentera në 2004 gusht.

Cilësia, frekuenca, dhe konkurrenca e shërbimeve të Balearia mbi rrugët që menaxhon kanë lejuar që kjo kompani të anijeve të pozicionohet si lider në trafikun brenda ishujve - si në aspektin e vëllimit të pasagjerëve dhe sales- dhe si lider absolut në Balearic Islands ndaj volumit të pasagjerëve.

Për Balearia është themelor për të bërë një urë në mes ishujt Balearic dhe Gadishullin Iberik. Pas sulmit shtator 11th ka pasur një rrëmujë të rëndësishëm në industrinë e turizmit, e cila për ishujt Balearic do të thotë një rënie në numrin e lidhjeve me Gadishullin Iberik.

Balearia Catamaran

Në ato kohë të vështira, Balearia ruajtur angazhimin e saj për ishujt Balearic duke e mbajtur të gjitha rrugët e tij brenda ishujt dhe me kontinent, dhe vazhdoi me projektet e saj të hapur rrugë të reja dhe të inkorporuar anije të reja.

Në 2009 anije të reja u nisur që do të sigurojë udhëtarët me një shkallë të lartë të rehati në bord dhe stil. Me një bazë të fortë të pasagjerëve Balearia janë ofruar klientëve të saj një shërbim me vlerë - si në aspektin e vëllimit të pasagjerëve dhe shitjes. Ai është lider absolut në ishujt Balearic nga volumi pasagjerëve.


Më të mirë në dispozicion Balearia tragete biletë GARANCIONIT

Shkarko Guarantee Balearia Tragete Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion çmimit tona Balearia tragete biletë dhe nuk ka shtesa të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar për biletën tuaj trageteve me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj Balearia Tragete makinave apo pasagjerëve traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani për biletën tuaj traget, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Balearia Anijet më të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Të rezervoni biletat trageteve Balearia ju lutem Kliko këtu.

 

Grupi Discount traget udhëtimit në Balearia Anijet.

Grupi, Rezervime Shkolla & Social Club Balearia Tragete Ticket

Zbritur Travel Group me Balearia Anijet - Ferryto.com ofrojnë një grup të dedikuar personale dhe të përballueshme Balearia trageteve dhe shërbim rezervim partia trajneri traget pasagjerësh ju ofron më të ulët normat në dispozicion trageteve.

Specialist Balearia Tragete Grupi ekipi ynë udhëtimit do të sigurojë marrëveshje më të mirë për ju dhe pasagjerët tuaj. E vetmja kërkesë që të kualifikohen për normat e zbritur trageteve udhëtimit grupit është që partia juaj duhet të jetë të paktën dhjetë njerëz dhe udhëtimit në të njëjtën kohë. Për më shumë informacion në lidhje me grupin e udhëtimit në Balearia Anijet ju lutem Kliko këtu.

 

Balearia Ferries Commercial Vehicle, mallrash dhe anijet mallrash

Balearia Anijet Commercial Vehicles & Freight

Ferry Logjistika ofrojnë një Balearia tragete mallrave dhe ngarkesave shërbim anijet personale dhe të përballueshme rezervë për të dhe nga shumica e porteve spanjolle duke përfshirë Barcelonë, Denia ishujt Balearic e Ibiza dhe Formentera, Alcudia, Ciutadella, San Antonio dhe Palma, Tangier në Spanjë në Algeciras në Marok.

Përveç kësaj për të ofruar norma preferenciale për operatorët tregtare dhe Transportuesit Logistics Ferry tani është gjithashtu në gjendje të ofrojë norma zbritur mallrave trageteve për klientët privatë të tilla si ato që dëshirojnë të marrin furgona tranzit në ndonjë nga rrugët Balearia trageteve shërbim. Për më shumë informacion dhe një kuotë çastit online për të automjeteve komerciale traget kalimin tuaj, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me Balearia Anijet konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet e biletave Balearia tragete, të kontrolluar disponueshmërinë, shikoni tragetet oraret dhe libër makinën Balearia tragete dhe bileta trageti pasagjerësh në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të rrjetit të shpërndarjes në internet të biletave të trageteve në botë duke siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve me Balearia Tragete në mbi rrugët e trageteve në 1,200 gjithë Mbretërinë e Bashkuar, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel

Zgjidhni tragetet Balearia tragete për të lira çmimet e biletave të trageteve për dhe nga shumica e porteve spanjolle duke përfshirë Barcelonë, Denia, Ishujt Balearic e Ibiza dhe Formentera, Alcudia, Ciutadella, San Antonio dhe Palma.Tangier në Spanjë në Algeciras në Marok. Ne gjithashtu kemi traget ofron në destinacione më të largëta të trageteve dhe destinacionet turistike mini si Irlanda, Holanda, Italia, Spanja, Danimarka dhe ishujt greke.