JR Kyushu 'Beetle' Anijet e pasagjerëve dhe Car Ferry Tickets

JR Kyushu 'Beetle' rezervimet e biletave Anijet traget, oraret e trageteve, informacionit të pasagjerëve dhe zbritje Promo kodet kupon
4.0 yje - bazuar në 58 komente

Anijet JR Kyushu 'Beetle'

JR Kyushu 'brumbullit' Tragete Car dhe pasagjerëve Trageteve Tickets

Anijet JR Kyushu 'Beetle' ofrojnë të rregullta tragetet dalje në det të planifikuara pasagjerëve midis portit Korean kontinentale e Busan dhe Fukuoka me nisje të shumta javore të trageteve nga JR Kyushu 'Beetle' në Busan dhe Fukuoka në Chuja

Bileta 'Beetle' tragete Booking JR Kyushu nuk ka qenë kurrë më e lehtë, ne e krahasojmë 'Beetle' çmimet tragete gjithë JR Kyushu në kohë reale kuotat sigurimin e shpejtë kështu që ju mund të bleni 'Beetle' tragete bileta të lirë në dispozicion JR Kyushu në dhe nga Libri JR Kyushu ' Tragete Beetle 'bileta mes Fukuoka në Japoni dhe Busan në Kore.

Pra, nëse ju jeni duke kërkuar për udhëtim traget një ditë pazar jashtë vendit apo një pushim pushime udhëtonte nga Anijet JR Kyushu 'Beetle' është një mënyrë të shpejtë, të lehtë dhe pa stres për të marrë atje dhe kthehet përsëri. ju libër JR Kyushu 'Beetle' Tragete makinave apo pasagjerëve tragetet bileta me ne dhe të gëzojnë më shumë zgjedhje dhe fleksibilitet.

Me Tragete më të fundit JR Kyushu 'Beetle' kalimit informacion dhe oraret për të gjitha anijet me vela nga Book JR Kyushu 'Beetle' tragete bileta mes Fukuoka në Japoni dhe Busan në Korenë duke përfshirë informacion mbi portet traget dhe informacion të dobishëm turistik rreth destinacionet turistike rruga jonë detajuar dhe harta të qytetit do t'ju ndihmojë komplot tragete udhëtimin JR Kyushu tuaj 'Beetle' traget.

Nëse jeni të udhëtonte me makinë, me familjen tuaj, ose si një libër pasagjerëve solo këmbë një kalim trageteve me Anijet JR Kyushu 'Beetle' dhe të arrijnë në destinacionin tuaj rifreskohen, të qetë dhe të lumtur.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Beetle Ferries Logo

Anijet JR Kyushu 'Beetle'
Çmimet e biletave Ferry & Reservations


Book JR Kyushu 'Beetle' tragete bileta
mes Fukuoka në Japoni dhe Busan në Kore.

Beetle Ferry sails rrugën mes Fukuoka (Hakata), në ishullin jugor të Kyushu në Japoni dhe Busan në Korenë e Jugut. Udhëtimi mes Fukuoka dhe Busan në këtë shërbim me shpejtësi të lartë merr vetëm disa orë 2 dhe 55 minuta. Hydrofoil trageteve Beetle vepron shërbime të përditshme.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Në ferryto.com nuk ka shtesa të fshehura apo surpriza të tilla si tarifat e shtuar prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur JR Kyushu 'Beetle' rrugë Tragete, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Shënim: Ferryto.com nuk janë në gjendje të ju ofrojnë bileta Beetle trageteve në këtë kohë. Ju lutem, përdorni motor prenotim në të majtë për të librit Fukuoka / Busan biletën tuaj trageteve me një shërbim alternativ trageteve.

Rreth Anijet JR Kyushu 'Beetle'

Anijet JR Kyushu 'Beetle' të sigurojë një shërbim traget dalje në det pasagjerëve nga Fukuoka, Japoni në portin Korean kontinent të Busan.

Për vizitorët me një buxhet, ose për ata që thjesht kanë një ndjenjë të aventurë dhe disa kohë për të këmbimit, duke udhëtuar me rrugë tokësore në mes të Japonisë dhe Evropë apo Azi mund të jetë një alternativë tërheqëse për të udhëtimit ajror. Ka disa rrugë të ndryshme në Japoni, shumë prej të cilave kombinojnë në distancë të gjatë hekurudhor udhëtimit për shërbime të tilla si hekurudhave Trans-Siberian, Trans-Manchurian dhe Trans-Mongolian, me transportin e trageteve.

Edhe pse kohët e kërkuara udhëtimit shpesh mund të jetë shumë më e gjatë, udhëtimi me traget në përgjithësi është shumë më lirë se kostoja e fluturimit, me lidhje direkte në dispozicion në mes të disa të mëdha japoneze portit-qytete dhe Kina, Korea dhe Rusia.

Shumë nga këto shërbime ndërkombëtare të trageteve janë shumë të popullarizuara dhe rezervime paraprakisht janë të rekomanduara. Rezervimet mund të bëhen përmes agjencive të mëdha të udhëtimit brenda Japoni, direkt me kompaninë traget ose në portin e nisjes.

oraret e trageteve janë subjekt i ndryshimeve sezonale dhe mund të ndryshojnë në varësi të motit. Ajo është e mirë që të konfirmoni të dhënat orar me kompaninë përkatëse traget ose në qendrat lokale të informacionit turistik brenda Japoni.

Në Bordit Beetle Anijet

Beetle Tragete të sigurojë dy zona shtrojë me tapiceri të relaksuar aeroplan në dy kate për ju për t'u çlodhur në dhe të gëzojnë udhëtimin tuaj. Ekziston edhe një duty free shop në bord kështu që ju mund të përfitojnë nga çmime të lira në ujërat ndërkombëtare.

JR Kyushu 'brumbullit' Tragete nisjes Procedura

kontrolluar në
përpunimit Nisja jo më herët se 2.5 orë fillon para nisjes dhe përfundon 1 orë para nisjes. Prandaj, udhëtarët duhet të jetë në traget check-in desk jo më vonë se dy orë para nisjes të plotësoni një formular të kalojë konvikt dhe një kartë nisjes për procedurat e nisjes.

Kompletimi mbërritjes / nisjes Cards
Ndërsa kartat mbërritjes nevojshme për të hyrë në Japoni janë në dispozicion në traget, ajo është më i përshtatshëm për të mbushur atë në të njëjtën kohë si kartë Korean nisjes para konviktit. Karta largimi (nga Korea) duhet të plotësohet në koreanisht, ndërsa karta ardhja për hyrjen në Japoni duhet të jetë e shkruar ose në karaktere kineze ose angleze. Për më shumë informacion kontaktoni në kartën e mbërritjes, ju mund të shkruani emrin dhe numrin e telefonit të vendin që ju do të qëndroni në në natën tuaj të parë.

deklaratë dogani
Zonat deklarata doganore janë të vendosura në të dyja anët e counter inspektimit nisjes. Të gjithë udhëtarët që transportojnë mallra të shtrenjtë ose me vlerë (kamera, watches, bizhuteri, produkte lesh) janë të nevojshme për të bërë një deklaratë.

Kur deklaruar, shkruani emrin e sendit, sasinë, çmimin dhe në formën doganor dhe të pranishëm dy pika doganore dhe të formojnë së bashku. Pas deklarata është miratuar, të mbajtur në dokumentin për udhëtimin tuaj të kthimit.

Beetle Ferry

Kobee Hydrofoil Ferry

Beetel Tragete

Nëse ju niset pa deklaratë doganore, me vlerë tuaj mund të jetë subjekt i tatimit mbi kthimin, pasi ato do të konsiderohen si blerjet jashtë shtetit. Udhëtarët me asgjë për të deklaruar mund të shkoni direkt në banak inspektimit.

Emigracioni Nisja
Presin në rradhë prapa vijës së verdhë të kundër inspektimit nisjes. Kur është rradha juaj, paraqesin pasaportën tuaj, fletëhyrje, dhe kartën e nisjes.

Për sa kohë që viza juaj është e vlefshme, inspektori nuk do të bëjnë pyetje dhe thjesht vulosë pasaportën tuaj. Karta Largimi do të vuloset dhe ruhet nga inspektori, dhe kartë mbërritjes do të kapëse mbi pasaportën tuaj. Mbani kartën e ardhjes për të, kur ju të ktheheni dhe të kalojnë nëpër procesin e mbërritjes imigracionit.

Ferry Nisja
Pasi ju të kalojë inspektime, ju mund të hyjë në detyrë zonë të lirë për të blerë pije alkoolike, cigare, dhe filmi kamera.

 


Më të mirë në dispozicion GARANCIONIT Korea çmimin e biletës

Shkarko Guarantee JR Kyushu 'brumbullit' Tragete Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion JR Kyushu 'Beetle' tragete biletë çmim dhe nuk ka shtesa të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar për biletën tuaj trageteve me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj JR Kyushu 'Beetle' Tragete makinave apo pasagjerëve traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani për biletën tuaj traget, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse JR Kyushu 'Beetle' tragete biletë të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Të rezervoni biletat 'Beetle' tragete JR Kyushu ju lutem Kliko këtu.

 

Discount udhëtimit grup traget në Kore.

Rezervime Tragete Ticket Group, Shkolla & Social Club JR Kyushu 'Beetle'

Zbritur Grupi Travel me Anijet JR Kyushu 'Beetle' - Ferryto.com ofrojnë një dedikuar personale dhe të përballueshme JR Kyushu 'Beetle' tragete grup dhe partia trajneri traget pasagjerësh rezervim shërbim ju ofron më të ulët normat në dispozicion trageteve.

Tragete grup ekip të udhëtimit specialist ynë JR Kyushu 'brumbullit' do të sigurojë marrëveshje më të mirë për ju dhe pasagjerët tuaj. E vetmja kërkesë që të kualifikohen për normat e zbritur trageteve udhëtimit grupit është që partia juaj duhet të jetë të paktën dhjetë njerëz dhe udhëtimit në të njëjtën kohë. Për më shumë informacion në lidhje me grupin e udhëtimit në Anijet JR Kyushu 'Beetle' ju lutem Kliko këtu.

 

Korea Commercial Vehicle, Freight and Cargo Ferries

JR Kyushu 'Beetle' tragete komerciale Vehicles & Freight

Ferry Logjistika ofrojnë një personale dhe të përballueshme JR Kyushu 'Beetle' tragete mallrash dhe anijet mallrash rezervë të shërbimit në mes Fukuoka në Japoni dhe Busan në Kore.

Përveç kësaj për të ofruar norma preferenciale për operatorët tregtare dhe Transportuesit Logistics Ferry tani është gjithashtu në gjendje të ofrojë norma zbritur mallrave trageteve për klientët privatë të tilla si ato që dëshirojnë të marrin furgona tranzit në ndonjë nga rrugët e JR Kyushu 'Beetle' trageteve shërbim. Për më shumë informacion dhe një kuotë çastit online për të automjeteve komerciale traget kalimin tuaj, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar ekipin Korea e kujdesit ndaj klientit në ferryto.co.kr

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në Ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë JR Kyushu 'Beetle' tragete çmimet e biletave, kontrolloni disponueshmërinë, shikoni tragetet oraret dhe libër JR Kyushu 'Beetle' tragete makinë dhe bileta trageti pasagjerësh në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve me Anijet JR Kyushu 'Beetle' në mbi rrugët e trageteve në të gjithë Mbretërinë e Bashkuar 1,200, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropa Lindore, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel

Zgjidhni tragetet Beetle tragete për të lira çmimet e biletave të trageteve për dhe nga Bay Gill në CAITHNESS për Hope St Margaret dhe Ronaldsay Jugut në Orkney.