Blue Star Line Tragete - pasagjerëve dhe Car Ferry Tickets

Blue Star Line Tragete ofron të lirë makinë dhe trageteve të pasagjerëve rezerva biletave me kohë reale krahasim të çmimeve të biletave traget. Ju gjithmonë merrni më e lirë në dispozicion Blue Star Line anijet traget çmimin e biletave kur të rezervoni online në FerryTO - dhe kjo është një garanci.
4.2 yje - bazuar në 2,272 komente

 

Biletat Blue Star Line Tragete Ferry - Biletat Ferry lirë dhe Shërbimi Superb - nga prill 25
5/ 5yjet Pas fantastike shërbimin e kursimeve dhe klientit kam marrë kur të rezervoni Blue Star Line tragete bileta trageti mia nga FerryTO Unë vetëm kishte për të le ju e dini se çfarë është një kënaqësi e ajo ishte duke bërë biznes me ju. FerryTO është në internet biletave traget shërbimi i parë dhe vetëm prenotim kam përdorur që do të vënë paratë e tyre ku goja e tyre është me të dy shërbimeve dhe të çmimeve. I shpëtuam gati Euro 100 me prenotim bileta trageti mia me FerryTO, ishte shumë i kënaqur me një transaksion të qetë dhe shërbimin tuaj të shkëlqyer të konsumatorëve - thank you very much të vërtetë!

Blue Star Ferries

Blue Star Tragete Car dhe pasagjerëve Trageteve Tickets

Blue Star Tragete Ticket, oraret trageteve të pasagjerëve dhe informacion për Blue Star Ferries vela për në dhe nga portet e Pireut, Rafinës dhe Selanik ju lidhë në Kretë, grupet e ishullit të Cyclades, Dodecanese dhe ishujt e Egjeut të Veriut Lindore.

Rezervimet e biletave Blue Star tragete nuk ka qenë kurrë më e lehtë, ne e krahasojmë të gjitha çmimet Blue Star Ferries në kohë reale kuotat sigurimin e shpejtë kështu që ju mund të bleni më e lirë bileta në dispozicion Blue Star trageteve në dhe nga portet e Pireut, Rafinës dhe Selanik ju lidhë në Kretë, grupet ishull të Cyclades, Dodecanese dhe ishujt e Egjeut të Veriut Lindore në internet me konfirmim të menjëhershëm.

Pra, nëse ju jeni duke kërkuar për udhëtim traget një ditë pazar jashtë vendit apo një pushim pushime udhëtonte nga Blue Star Ferries është një mënyrë të shpejtë, të lehtë dhe pa stres për të marrë atje dhe kthehet përsëri. ju rezervoni Blue Star Tragete makinave apo pasagjerëve tragetet bileta me ne dhe të gëzojnë më shumë zgjedhje dhe fleksibilitet.

Me të fundit Blue Star Ferries kalimit informacion dhe oraret për të gjitha anijet me vela për në dhe nga portet e Pireut, Rafina dhe Selanik të lidheni në Kretë, grupet ishull të Cyclades, Dodecanese dhe Ishujt Aegean North East duke përfshirë informacion mbi portet traget dhe informacion të dobishëm në lidhje me destinacionet turistike tonë rrugë dhe qyteti harta të hollësishme do të ju ndihmojë komplot Blue Star tragete udhëtimin tuaj trageteve.

Nëse jeni të udhëtonte me makinë, me familjen tuaj, ose si një libër pasagjerëve solo këmbë një kalim trageteve me Blue Star Ferries dhe të arrijnë në destinacionin tuaj rifreskohen, të qetë dhe të lumtur.

Blue Star Tragete ofron çmimet fantastike për të dhe nga portet e Pireut, Rafinës dhe Selanik ju lidhë në Kretë, grupet ishull të Cyclades, Dodecanese dhe ishujt e Egjeut të Veriut Lindore trageteve porteve.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

 

Blue Star Ferries

Blue Star Ferries
Çmimet e biletave Ferry & Reservations


Biletat Book Blue Star Ferries
për në dhe nga portet e Pireut, Rafina dhe Selanik të lidheni në Kretë, grupet ishull të Cyclades, Dodekanezë dhe ishujt e Egjeut të Veriut Lindore në internet paraprakisht në Ferryto.com dhe ju gjithmonë do të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin tonë biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur rrugën tuaj Blue Star Tragete, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një çmim Blue Star tragete biletë dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurt online ju lutem, përdorni tragetet në kohë reale prenotim formularin në të majtë.

Rreth Blue Star Ferries

Blue Star Ferries Kompania është ndërtuar në nëntor, 1992 dhe konsiston, së bashku me Anijet superfast kompanisë, anëtar i Grupit të Atikës.

Rrugët Greqi-Itali janë të operuar nga Anijet superfast, anëtar i Atikës GROUP, duke ofruar nisje të përditshme në Patra-Igoumeninitsa-Ankona dhe rrugët Patras-Igoumenitsa- (Corfu) -Bari.

Blue Star Ferries

Ajo shërben si linjat e brendshme nga Pire në ishujt Dodekanezë dhe Cyclades, si dhe linjat ndërkombëtare, nga Greqia me Italinë nëpërmjet në Patra, Igumenica, Korfuzit dhe Barit. Tragete midis Greqisë dhe Italisë janë të operuar nga Blue Star Ferries kompanisë motra Anijet superfast

Blue Star Ferries ka një flotë prej trageteve 10 dhe shërben Kos, Rhodes, Leros, Kalymnos, Patmos, Astipalea, Symi, Tilos, Nissiros, Lipsi dhe Kastelorizo.

Të Blue Star Feet

 • Blue Star Delos
 • Blue Star 1
 • Blue Star 2
 • Blue Star Paros
 • Blue Star Naxos
 • Blue Star Ithaki
 • Diagoras
 • Blue Horizon

Ajo shkon sailings shumë të rregullta në Detin Adriatik midis porteve greke të Igumenica dhe Patras, si dhe portin italian të Barit.

Blue Star Route Map Rrugët Blue Star

Flota Blue Star ofron komoditet të lartë në të gjitha anijet e tyre me ajër të kondicionuar kabina me qasje në internet, restorante ala carte, salla konferencash dhe çaj dhe kafe lounges, dyqane dhuratë dhe dyqane.

Në shkurt 1st, 2010 Anijet superfast u bë operatori i parë i trageteve në botë për të futur një kategori të re kabinës veçantë të quajtur "CABIN pastër". Që nga 1st prill 2011 kabina të pastra janë gjithashtu në dispozicion në anije Blue Star tragete.

kabina PURE janë trajtuar me një proces të cutting-edge që pastron ajrin dhe sipërfaqet, duke siguruar nivelin e fundit rehati për ata të ndjeshëm ndaj grimcave në ajër. Kryesore astma dhe alergji mjekët njohin këtë proces si një zgjidhje efektive për ata që kërkojnë për një strehë e sigurt ndërsa udhëtonte larg nga shtëpia.

kabina PURE janë në dispozicion në Blue Star 1, Blue Star 2 dhe superfast XII me një pagesë shtesë prej 5 € për krevat, për rrugë. Ka një numër të kufizuar të LUX (shtretër 2) dhe A4 (shtretër 4 jashtë) kabina të pastra dhe ata nuk mund të jetë i zënë në një bazë për shtrat. Të gjitha llojet e tjera kabina janë ende në dispozicion.

ngarkesë

Të gjitha anijet kanë mbyllur televizionet qark monitorimit garazh për dëmtimin ose parandalimin e aksidenteve.

Gjithashtu, për kamionë frigorifer ka bazat elektrike të 380 Volt me ​​transformatorët 220 volt në dispozicion, pasi ajo nuk është e lejuar që të përdorin mekanizma autonome ftohje në zonën garazh gjatë udhëtimit.

Departamenti i Transportit në selinë e Blue Star Ferries duhet të informohen në kohë transportin e ngarkesave speciale.

Një ngarkesë është konsideruar të veçantë kur:

 • lartësia e kamionit kalon 4 metra.
 • gjerësia e kamionit kalon 2.6 metra.
 • pesha maksimale për aks të rrotës tejkalon ton 12.
 • pesha e përgjithshme e kamionit dhe ngarkesës së saj tejkalon ton 40.

Ndërtimi dhe makineri bujqësore transportohen vetëm nëse ata kanë rrotat e kërkuara në mënyrë specifike. Në të gjitha rastet e tjera, ato duhet të ngarkohet në mjetet e duhura të transportit.

Çmimi do të bihet dakord, një herë në fax e kërkesave specifike të mallrave ka qenë i dërguar në Blue Star Departamentit të Transportit Tragete.Më të mirë në dispozicion GARANCIONIT Blue Star tragete biletë

Shkarko Guarantee Blue Star Ferries Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion çmimit tona Blue Star tragete biletë dhe nuk ka shtesa të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar për biletën tuaj trageteve me një kartë Visa Electron . Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj Blue Star Ferries makinave apo pasagjerëve traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani për biletën tuaj traget, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Blue Star Ferries më të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Të rezervoni biletat Blue Star tragete ju lutem Kliko këtu.

 

Grupi Discount traget udhëtimit në Blue Star Ferries.

Grupi, Rezervime Shkolla & Social Club Blue Star Tragete Ticket

Zbritur Grupi Travel me Blue Star Ferries - Ferryto.com ofrojnë një grup të dedikuar personale dhe të përballueshme Blue Star tragete dhe shërbim rezervim partia trajneri traget pasagjerësh ju ofron më të ulët normat në dispozicion trageteve.

specialist Blue Star Tragete Grupi ekipi ynë udhëtimit do të sigurojë marrëveshje më të mirë për ju dhe pasagjerët tuaj. E vetmja kërkesë që të kualifikohen për normat e zbritur trageteve udhëtimit grupit është që partia juaj duhet të jetë të paktën dhjetë njerëz dhe udhëtimit në të njëjtën kohë. Për më shumë informacion në lidhje me grupin e udhëtimit në Blue Star Ferries ju lutem Kliko këtu.

 

Blue Star Ferries Commercial Vehicle, mallrash dhe anijet mallrash

Blue Star Ferries Commercial Vehicles & Freight

Ferry Logjistika ofrojnë një Blue Star Ferries mallrave dhe ngarkesave shërbim anijet personale dhe të përballueshme rezervë për të dhe nga portet e Pireut, Rafinës dhe Selanik ju lidhë në Kretë, grupet e ishullit të Cyclades, Dodecanese dhe ishujt e Egjeut të Veriut Lindore.

Përveç kësaj për të ofruar norma preferenciale për operatorët tregtare dhe Transportuesit Logistics Ferry tani është gjithashtu në gjendje të ofrojë norma zbritur mallrave trageteve për klientët privatë të tilla si ato që dëshirojnë të marrin furgona tranzit në ndonjë nga rrugët Blue Star trageteve shërbim. Për më shumë informacion dhe një kuotë çastit online për të automjeteve komerciale traget kalimin tuaj, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me Blue Star Ferries konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet Blue Star tragete biletave, kontrolloni disponueshmërinë, shikoni tragetet oraret dhe libër makinën Blue Star tragete dhe bileta trageti pasagjerësh në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve me Blue Star Ferries në mbi rrugët e trageteve në të gjithë 1,200, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel

Zgjidhni tragete Blue Star Tragete për të lira çmimet e biletave të trageteve për dhe nga portet e Pireut, Rafinës dhe Selanik ju lidhë në Kretë, grupet e ishullit të Cyclades, Dodecanese dhe ishujt e Egjeut të Veriut Lindore. Ne gjithashtu kemi traget ofron në destinacione më të largëta të trageteve dhe destinacionet turistike mini si Irlanda, Holanda, Italia, Spanja, Danimarka dhe ishujt greke.