Bornholmstrafikken Ferry

Bornholmstrafikken Ferry Car dhe pasagjerëve Trageteve Tickets

Bornholmstrafikken Ferry biletave rezerva, oraret trageteve të pasagjerëve dhe informacion për Bornholmstrafikken Ferry vela në dhe nga portet e Koge e Danimarkës, Ystad i Suedisë, Sassnitz e Isle of Ruegen dhe Ronne e Bornholm Island.

Rezervimet e biletave Bornholmstrafikken Ferry nuk ka qenë kurrë më e lehtë, ne e krahasojmë të gjitha çmimet Bornholmstrafikken Ferry në kohë reale kuotat sigurimin e shpejtë kështu që ju mund të bleni më e lirë bileta në dispozicion Bornholmstrafikken traget për në dhe nga portet e Koge e Danimarkës, Ystad i Suedisë, Sassnitz e Isle of Ruegen dhe Ronne e Bornholm Island online me konfirmim të menjëhershëm.

Pra, nëse ju jeni duke kërkuar për udhëtim traget një ditë pazar jashtë vendit apo një pushim pushime udhëtonte nga Bornholmstrafikken Ferry është një mënyrë të shpejtë, të lehtë dhe pa stres për të marrë atje dhe kthehet përsëri. ju libër Bornholmstrafikken Ferry makinave apo pasagjerëve tragetet bileta me ne dhe të gëzojnë më shumë zgjedhje dhe fleksibilitet.

Me Bornholmstrafikken Ferry informacionin e fundit kalimit dhe oraret për të gjitha anijet me vela për në dhe nga portet e Koge e Danimarkës, Ystad i Suedisë, Sassnitz e Isle of Ruegen dhe Ronne e Bornholm Island përfshirë informacion mbi portet traget dhe informacion të dobishëm turistik rreth destinacionet tonë rrugë dhe qyteti harta të hollësishme do të ju ndihmojë komplot udhëtimin tuaj Bornholmstrafikken trageteve trageteve.

Nëse jeni të udhëtonte me makinë, me familjen tuaj, ose si një libër pasagjerëve solo këmbë një kalim trageteve me Bornholmstrafikken Ferry dhe të arrijnë në destinacionin tuaj rifreskohen, të qetë dhe të lumtur.

Bornholmstrafikken Ferry ofron çmimet fantastike për të dhe nga portet e Koge e Danimarkës, Ystad i Suedisë, Sassnitz e Isle of Ruegen dhe Ronne e Bornholm Island trageteve porteve.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

 

Bornholmstrafikken Ferry

Bornholmstrafikken Ferry
Çmimet e biletave Ferry & Reservations


Bileta Book Bornholmstrafikken Ferry
për në dhe nga portet e Koge e Danimarkës, Ystad i Suedisë, Sassnitz e Isle of Ruegen dhe Ronne e Bornholm Island internet paraprakisht në Ferryto.com dhe ju gjithmonë do të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin tonë biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur rrugën tuaj Bornholmstrafikken Ferry, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një çmim Bornholmstrafikken Trageteve biletë dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurt online ju lutem, përdorni tragetet në kohë reale prenotim formularin në të majtë.

Rreth Bornholmstrafikken Ferry

kompani daneze Traget Bornholmstrafikken Operacioni kryesor i ofron shërbime traget lidh ishullin danez të Bornholm me Danimarkën dhe Suedinë. Qëllimi kryesor i Bornholmstrafikken është që të sigurojë transportin për komunitetin Bornholm.

Ystad-Rønne
Drive mbi Ura Oresund dhe të shkojnë në për të Ystad-Rønne. Tragete me shpejtësi të lartë mbart makina dhe pasagjerë të Bornholm në vetëm 75 minuta. Kalimi mbi anijet konvencionale (Tragete RoPax) merr 2½ orë.

Bornholmstrafikken Ferry

Gjatë sezonit të ulët ka nisje 3-6 në ditë dhe gjatë sezonit të pikut nuk janë deri në 10 nisje të përditshme me Færgen. Një traget i ri i shpejtë me një kapacitet më të madh është vënë në shërbim në 22 qershor 2011.

Køge-Rønne
Bornholm është "litar shpëtimi" për pjesën tjetër të Danimarkës është shërbimi Koge-Rønne traget, e cila ju lejon për të udhëtuar nga Koge në ishull si ju fle. Ka një vela çdo natë nga Koge. Koha Udhëtimi: ore 5½ gjatë natës me Færgen.

Sassnitz-Rønne
Ajo merr vetëm 3½ orë për të lundrojnë me anije konvencionale në ishullin gjerman të Rügen. Færgen shkon shërbim traget midis Rønne dhe Sassnitz.

Christiansø
Në verë, Christiansøfarten shkon shërbim të përditshme të pasagjerëve në ishullin Christiansø nga Gudhjem dhe Allinge. Në dimër, shërbimi shkon nga vetëm Gudhjem.

Bornholm Route Map

Copenhagen-Simrishamn-Allinge
Nga 13 qershor til 26 gusht 2012 një catamaran pasagjerëve sails nga Simrishamn në Suedi për Allinge në Bornholm. Nëpërmjet kësaj rruge të "Bornholm Express" është e mundur për të marrë direkt nga stacioni qendror të Kopenhagenit nëpërmjet Simrishamn në Suedi në Bornholm me autobus dhe catamaran.

Shërbimi Bornholmstrafikken aktualisht shërben portet e Koge e Danimarkës, Ystad i Suedisë, Sassnitz e Isle of Ruegen dhe Ronne e Bornholm ishullit të kompanisë daneze traget Bornholmstrafikken u themelua në 1866 nga biznesmenë lokalë nga ishullin e Bornholm.

Fillimisht kompania u quajt "Dampskibsselskabet PAA Bornholm af 1866, dhe është zakonisht të referuara si" kompani 66 '. Kompania ishte e drejtuar si një kompani private e aksioneve të përbashkët deri 1973.

Në 1973, shteti danez mori kompania traget sipas dispozitave të Aktit Nr 272, dhe prej atëherë Bornholmstrafikken është drejtuar si një kompani shtetërore.

Bornholmstrafikken është vazhdimisht duke u zhvilluar dhe përshtatur për të përmirësuar shërbimin e ofruar për klientët dhe komunitetit Bornholm si një e tërë. Bornholmstrafikken ka futur kohët e fundit dy anije krejtësisht të reja, të ndërtuara në kantjerin Merwede dhe anijeve Volharding, Holandë.

Bornholm Ferry
Anijet arritën në Danimarkë pikturuar në bazë të skemës së re të projektimit dhe ngjyrat e reja të Bornholmstrafikken.The qëllimi kryesor i Bornholmstrafikken është që të sigurojë transportin e pasagjerëve, postës dhe mallrave për dhe nga ishulli i Bornholm për të mirën më të madhe të mundshme të komunitetit Bornholm .

 


Më të mirë në dispozicion Bornholmstrafikken Ferry biletë çmim GARANCIONIT

Shkarko Guarantee Bornholmstrafikken Ferry Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion çmimit tona Bornholmstrafikken Trageteve biletë dhe nuk ka shtesa të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar për biletën tuaj trageteve me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj Bornholmstrafikken Ferry makinë ose të pasagjerëve traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani për biletën tuaj traget, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Bornholmstrafikken Ferry lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Të rezervoni biletat Bornholmstrafikken Ferry ju lutem Kliko këtu.

 

Grupi Discount traget udhëtimit në Bornholmstrafikken Ferry.

Grupi, Rezervime Shkolla & Social Club Bornholmstrafikken Ferry Ticket

Zbritur Travel Group me Bornholmstrafikken Ferry - Ferryto.com ofrojnë një grup të dedikuar personale dhe të përballueshme Bornholmstrafikken Trageteve dhe shërbim rezervim partia trajneri traget pasagjerësh ju ofron më të ulët normat në dispozicion trageteve.

specialist Bornholmstrafikken Ferry ekipi ynë udhëtimit grup do të sigurojë marrëveshje më të mirë për ju dhe pasagjerët tuaj. E vetmja kërkesë që të kualifikohen për normat e zbritur trageteve udhëtimit grupit është që partia juaj duhet të jetë të paktën dhjetë njerëz dhe udhëtimit në të njëjtën kohë. Për më shumë informacion në lidhje me grupin e udhëtimit në Bornholmstrafikken Ferry ju lutem Kliko këtu.

 

Bornholmstrafikken Ferry Commercial Vehicle, mallrash dhe anijet mallrash

Bornholmstrafikken Ferry Commercial Vehicles & Freight

Ferry Logjistika ofrojnë një Bornholmstrafikken Trageteve mallrash dhe anijet mallrash të shërbimit personale dhe të përballueshme rezervë për të dhe nga portet e Koge e Danimarkës, Ystad i Suedisë, Sassnitz e Isle of Ruegen dhe Ronne e Bornholm Island.

Përveç kësaj për të ofruar norma preferenciale për operatorët tregtare dhe Transportuesit Logistics Ferry tani është gjithashtu në gjendje të ofrojë norma zbritur mallrave trageteve për klientët privatë të tilla si ato që dëshirojnë të marrin furgona tranzit në ndonjë nga rrugët Bornholmstrafikken Trageteve shërbim. Për më shumë informacion dhe një kuotë çastit online për të automjeteve komerciale traget kalimin tuaj, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar konsumatorëve ekipin Bornholmstrafikken Trageteve kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet Bornholmstrafikken Ferry biletave, kontrolloni disponueshmërinë, shikoni tragetet oraret dhe libër makinën Bornholmstrafikken Trageteve dhe bileta trageti pasagjerësh në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të rrjetit të shpërndarjes në internet të biletave të trageteve në botë duke siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve me Bornholmstrafikken Ferry në mbi rrugët e trageteve në 1,200 gjithë Mbretërinë e Bashkuar, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel

Zgjidhni tragetet Bornholmstrafikken Ferry për të lira çmimet e biletave të trageteve për dhe nga portet e Koge e Danimarkës, Ystad i Suedisë, Sassnitz e Isle of Ruegen dhe Ronne e Bornholm Island. Ne gjithashtu kemi traget ofron në destinacione më të largëta të trageteve dhe destinacionet turistike mini si Irlanda, Holanda, Italia, Spanja, Danimarka dhe ishujt greke.