Brittany Tragete - pasagjerëve dhe Car Ferry Tickets

Brittany Tragete ofron të lirë makinë dhe trageteve të pasagjerëve rezerva biletave me kohë reale krahasim të çmimeve të biletave traget. Ju gjithmonë merrni më e lirë në dispozicion Brittany anijet traget çmimin e biletave kur të rezervoni online në FerryTO - dhe kjo është një garanci.
4.4 yje - bazuar në 1,986 komente

 

Biletat Brittany Tragete Ferry - Biletat Ferry lirë dhe Shërbimi Superb - nga prill 25
5/ 5yjet Pas fantastike shërbimin e kursimeve dhe klientit kam marrë kur të rezervoni Brittany tragete bileta trageti mia nga FerryTO Unë vetëm kishte për të le ju e dini se çfarë është një kënaqësi e ajo ishte duke bërë biznes me ju. FerryTO është në internet biletave traget shërbimi i parë dhe vetëm prenotim kam përdorur që do të vënë paratë e tyre ku goja e tyre është me të dy shërbimeve dhe të çmimeve. I shpëtuam gati Euro 100 me prenotim bileta trageti mia me FerryTO, ishte shumë i kënaqur me një transaksion të qetë dhe shërbimin tuaj të shkëlqyer të konsumatorëve - thank you very much të vërtetë!

Brittany Tragete

Brittany Tragete Car dhe pasagjerëve Trageteve Tickets

Brittany Tragete Ticket, oraret trageteve të pasagjerëve dhe informacion për Brittany Anijet me vela në dhe nga Portsmouth në Caen, St Malo dhe Cherbourg, Poole në Cherbourg, Plymouth për Roscoff në Francë dhe Portsmouth dhe Plymouth në Santander dhe Portsmouth ri rrugë në Bilbao në Spanjë .

Rezervimet e biletave Brittany tragete nuk ka qenë kurrë më e lehtë, ne e krahasojmë të gjitha çmimet Brittany tragete në kohë reale kuotat sigurimin e shpejtë kështu që ju mund të bleni më e lirë bileta në dispozicion Brittany trageteve në dhe nga Portsmouth në Caen, St Malo dhe Cherbourg, Poole në Cherbourg, Plymouth për Roscoff në Francë dhe Portsmouth dhe Plymouth në Santander dhe Portsmouth rrugës së re në Bilbao në Spanjë online me konfirmim të menjëhershëm.

Pra, nëse ju jeni duke kërkuar për udhëtim traget një ditë pazar jashtë vendit apo një pushim pushime udhëtonte nga Brittany Tragete është një mënyrë të shpejtë, të lehtë dhe pa stres për të marrë atje dhe kthehet përsëri. ju libër Brittany Tragete makinave apo pasagjerëve tragetet bileta me ne dhe të gëzojnë më shumë zgjedhje dhe fleksibilitet.

Me Brittany Tragete informacionin e fundit kalimit dhe oraret për të gjitha anijet me vela në dhe nga Portsmouth në Caen, St Malo dhe Cherbourg, Poole në Cherbourg, Plymouth për Roscoff në Francë dhe Portsmouth dhe Plymouth në Santander dhe Portsmouth ri rrugë në Bilbao në Spanjë, duke përfshirë informacion mbi portet traget dhe informacion të dobishëm rreth destinacionet tonë rrugë dhe qyteti harta të hollësishme do të ju ndihmojë komplot Brittany tragete udhëtimin tuaj trageteve.

Nëse jeni të udhëtonte me makinë, me familjen tuaj, ose si një libër pasagjerëve solo këmbë një kalim trageteve me Brittany Anijet dhe të arrijnë në destinacionin tuaj rifreskohen, të qetë dhe të lumtur.

Brittany Tragete ofron çmimet fantastike për të dhe nga Portsmouth në Caen, St Malo dhe Cherbourg, Poole në Cherbourg, Plymouth për Roscoff në Francë dhe Portsmouth dhe Plymouth në Santander dhe Portsmouth ri rrugës në Bilbao në Spanjë trageteve porteve.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

 

Brittany Tragete

Brittany Tragete
Çmimet e biletave Ferry & Reservations


Bileta libër Brittany tragete
në dhe nga Portsmouth në Caen, St Malo dhe Cherbourg, Poole në Cherbourg, Plymouth për Roscoff në Francë dhe Portsmouth dhe Plymouth në Santander dhe Portsmouth ri rrugë në Bilbao në Spanjë në internet paraprakisht në Ferryto.com dhe ju gjithmonë do të gëzojnë të lirë tonë në dispozicion traget çmimin e biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur rrugën tuaj Brittany Tragete, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një çmim Brittany tragete biletë dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurt online ju lutem, përdorni tragetet në kohë reale prenotim formularin në të majtë.

Rreth Brittany Tragete

turistike dhe trageteve me shpejtësi të lartë të shërbimeve tona lundrojnë nga Portsmouth, Poole ose Plymouth drejtpërdrejtë me Brittany, Normandi dhe Spanjën veriore.

Brittany Tragete ofrojnë një shërbim i cili është i përqëndruar në anijet e tyre të lundrimit luksoze, që do të thotë pushimet fillon minutë ju hap në bordin e anijes.

Argëtuese është e larmishme dhe ushqimi është Kuzhina franceze e cila natyrisht ka një reputacion të madh.

Brittany Tragete

Në udhëtime të gjata si nga Anglia në Spanjë kabina që ju merrni mund të bëjë një ndryshim masiv.

Ju gjithashtu mund dyqan në dyqane shumë, apo të pushojnë në banesën tuaj, të cilat kanë tentuar për të bërë sa më të rehatshme dhe luksoze si ata munden.

Rrugët traget në Francë

  • Portsmouth për Caen
  • Portsmouth në Shën Malo
  • Portsmouth në Cherbourg
  • Poole në Cherbourg
  • Plymouth për Roscoff

Rrugët traget në Spanjë

  • Portsmouth në Bilbao
  • Portsmouth për Santander
  • Plymouth në Santander
Brittany Route Map

Getting një kasolle ju lejon privatësinë gjatë ditës së bashku me një vend për të mbajtur gjërat tuaja të sigurt dhe me natën ju ofron me një vend të rehatshëm për të fjetur.

Flota jonë

Brittany Armorique Ferry


Brittany
Një nga nëntë anijet tona në Francë, Armorique është projektuar posaçërisht dhe të ndërtuar për Brittany Tragete, dhe në veçanti rruga jonë Plymouth-Roscoff, Armorique u prezantua me flotën në 2009.

Secili nga destinacionet e tyre në kontinentin ka karakterin e vet dhe është zakonisht të plotë të jetës me vende të mëdha në dyqan, pije dhe eat.In të kaluarën, dyqanet në bord shpesh përfshihen një dyqan fotografisë me film zhvillimin dhe objektet shtypjen megjithatë, rritja e popullaritetit të fotografisë digjitale ka çuar në këto dyqane duke u larguar.

Në fund 2009 Brittany Tragete kanë instaluar një shërbim të paguar WiFi të gjithë flotën e saj të trageteve tradicionale.


Kryerja deri pasagjerë 1,500 dhe makina 470, anija ndjek një dizajn modern me dekor që kap bukur dritat, ngjyrat dhe hapësirën e rajonit Brittany dhe trashëgiminë e saj detare. Gjithashtu tipare janë një numër i artistëve dhe puna e tyre duke festuar kulturën Breton, traditat e saj, shpirtin dhe inovacionit.

Brittany Tragete ofrojmë një përzgjedhje të gjerë të rrugëve traget të gjithë kanal në Francë, si dhe një shërbim traget midis Francës dhe Irlandës. Kur ju lundrojnë me Brittany Tragete port tuaj destinacion është më shumë se vetëm një port.

Brittany Ferry 4 Shtrati Cabin

Brittany Armorique Ferry Lundrim në Plymouth dhe Roscoff

Armorique ofron udhëtarëve një zgjedhje e kabinave 247 - të gjitha të cilat janë en-suite dhe ajer te kondicionuar - plus një numër i vendeve të rezervuara rri kot shtrirë nëpër anije. Ka gjithashtu një numër të kabinave të përshtatura për pasagjerët me aftësi të kufizuara.

Të gjitha anijet ketë ndryshim të tyre bureau de, me përjashtim të Finistère Cap dhe Armorique cilat, alternuar, të sigurojë një ATM që përjashton euro. Shumica anije kanë një kinema dhe makina kumar / lojrave.


Brittany

Veprojnë në tonë Portsmouth në Shën Malo rrugës, Bretagne ka parë norma bord objekteve, duke përfshirë ngrënie të shkëlqyer, pazar dhe argëtim të jetojnë, dhe mund të strehojë mbi pasagjerë 2000, gati gjysma e tyre në strehim kabinës.
Brittany Tragete Anijet kanë një shumëllojshmëri të objekteve në bord. Këto përfshijnë dyqane, vetë-shërbimin dhe a la carte restorante, bare dhe kafene.

Brittany Bretagne Ferry Lundrim në Portsmouth dhe Shën Malo


Brittany Finistère Cap Not Pool

Cap Finistère

Kjo, kësaj të fundit për flotën tonë, ndjehet si një "hotel Boutique". Ajo ka një intime, ambient më pak formal se Pont-Aven, duke mbajtur një ndjenjë të hapësirës dhe rehati.

Cap Finistère ofron një mënyrë shumë të rehatshme për të lundrimit në Spanjë. Në bord ka zona relaksuar ngrënie, kuvertën natyrë dhe kafene, seanca degustation me vetë ekspertët tanë, edhe make-mbi-së dhe masazh seanca.


Të gjithë me shërbimin e zakonshme kulm Brittany Tragete.

Cap Finistère lundron dy herë në javë nga Portsmouth në Bilbao dhe një herë javore nga Portsmouth për Santander.
Pas dy viteve të shërbimit dhe të provuar jashtëzakonisht popullor me kohën e saj të kalimit të shkurtër, Brittany Tragete lajmëroi blerjen e anijes në 15th janar 2007.

Brittany Finistère Cap Ferry

Brittany Mont St Michel Ferry Lundrim në Portsmouth dhe Caen

Mont St Michel
Emërohet pas qytetin e bukur Normandisë së Mont St Michel, anija ofron udhëtarëve një mori karakteristika të tjera, duke përfshirë kabina të gjerë, një zgjedhje e restorante, dhe objekteve duke përfshirë edhe bare, kinema, një klub disko dhe zona videove lojrave projektuar posaçërisht për të rinj.

Kryerja deri pasagjerë 2,200 dhe me më shumë se dy kilometra të hapësirës automjeteve, anija gjithashtu përmban një varg të shtet-e-artit-e navigimit dhe të menaxhimit të sigurisë të sistemeve duke e bërë atë jo vetëm një nga më të rehatshme anijet channel lundrimit det, por edhe një e pajisur mirë.


Normandisë

Pas suksesit të Bretagne, Brittany Tragete porositur Normandie në 1991 për rrugë në mes Portsmouth dhe Caen.

Emërohet pas rajonin francez me të njëjtin emër, ajo është e dekoruar në stilin tradicional Norman dhe ngjyra, dhe përmban para-normë objektet në bord, duke përfshirë ngrënie të shkëlqyer, pazar dhe argëtim të jetojnë.

Brittany Normandie Ferry Lundrim në Portsmouth dhe Caen


Tragete me shpejtësi të lartë

Brittany Condor Express

Condor Express

Nisur në 1997, shpejtësia Condor Express High siguron kalimin më të shpejtë trageteve në Cherbourg nga Mbretëria e Bashkuar.

Condor Express është një alumini me dy shpejtësi të lartë hulled catamaran aftë të mbante pasagjerë dhe mallrave nga Poole në Cherbourg në vetëm 2hrs dhe 15mins. Condor Express vepron një shërbim të përditshme nga Poole në Cherbourg mes të majit dhe shtator lënë Poole në 07: 00 dhe kthimit nga Cherbourg në 11: 30.


Normandie Express

Normandie Express është një alumini me dy shpejtësi të lartë hulled catamaran aftë të mbante pasagjerë, automjeteve dhe mallrave me një shpejtësi maksimale prej Nyje 42 (rreth 78 kilometra në orë).

Në bord ju keni hapësirë ​​për t'u çlodhur dhe liri për të ecur nëpër këtë Speed ​​Ferry Lartë. Për kalimin e shkurtër traget në Francë do të gjeni shtrojë të rehatshme, bare, kafe dhe një Boutique duke e bërë atë një alternativë të kënaqshme për të udhëtimit ajror.

Brittany Normandie Express lounges

Anije vepron një shërbim sezonale, në mënyrë tipike në mes të fund të marsit dhe në fund të tetorit. herë kalojnë mesatarisht vetëm 180 minuta në Cherbourg dhe 225 minuta në Caen. Normandie Express shkon deri në dy kthimin Udhëtime një ditë në Cherbourg dhe një shërbim të përditshme në Caen çdo të premte, e shtunë dhe e diel plotësimin e tre kthimin kalimet një ditë nga anijet konvencionale lundrimit në Francë.

 


Më të mirë në dispozicion Brittany tragete biletë GARANCIONIT

Shkarko Guarantee Brittany Tragete Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion çmimit tona Brittany tragete biletë dhe nuk ka shtesa të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar për biletën tuaj trageteve me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj Brittany Tragete makinave apo pasagjerëve traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani për biletën tuaj traget, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Brittany tragete të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Të rezervoni biletat trageteve Brittany ju lutem Kliko këtu.

 

Grupi Discount traget udhëtimit në Brittany Tragete.

Grupi, Rezervime Shkolla & Social Club Brittany Tragete Ticket

Zbritur Grupi Travel me Brittany Tragete - Ferryto.com ofrojnë një grup të dedikuar personale dhe të përballueshme Brittany tragete dhe shërbim rezervim partia trajneri traget pasagjerësh ju ofron më të ulët normat në dispozicion trageteve.

Specialist Brittany Tragete Grupi ekipi ynë udhëtimit do të sigurojë marrëveshje më të mirë për ju dhe pasagjerët tuaj. E vetmja kërkesë që të kualifikohen për normat e zbritur trageteve udhëtimit grupit është që partia juaj duhet të jetë të paktën dhjetë njerëz dhe udhëtimit në të njëjtën kohë. Për më shumë informacion në lidhje me grupin e udhëtimit në Brittany Anijet ju lutem Kliko këtu.

 

Brittany Ferries Commercial Vehicle, mallrash dhe anijet mallrash

Brittany Tragete Commercial Vehicles & Freight

Ferry Logjistika ofrojnë një Brittany tragete mallrash dhe anijet mallrash të shërbimit personale dhe të përballueshme rezervë për dhe nga Portsmouth në Caen, St Malo dhe Cherbourg, Poole në Cherbourg, Plymouth për Roscoff në Francë dhe Portsmouth dhe Plymouth në Santander dhe Portsmouth ri rrugë në Bilbao në Spanjë.

Përveç kësaj për të ofruar norma preferenciale për operatorët tregtare dhe Transportuesit Logistics Ferry tani është gjithashtu në gjendje të ofrojë norma zbritur mallrave trageteve për klientët privatë të tilla si ato që dëshirojnë të marrin furgona tranzit në ndonjë nga rrugët Brittany trageteve shërbim. Për më shumë informacion dhe një kuotë çastit online për të automjeteve komerciale traget kalimin tuaj, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me Brittany tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet Brittany tragete biletave, kontrolloni disponueshmërinë, shikoni tragetet oraret dhe libër makinën Brittany tragete dhe bileta trageti pasagjerësh në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të rrjetit të shpërndarjes në internet të biletave të trageteve në botë duke siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve me Brittany Tragete në mbi rrugët e trageteve në 1,200 gjithë Mbretërinë e Bashkuar, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel

Zgjidhni tragetet Brittany tragete për të lira çmimet e biletave të trageteve për dhe nga Portsmouth në Caen, St Malo dhe Cherbourg, Poole në Cherbourg, Plymouth për Roscoff në Francë dhe Portsmouth dhe Plymouth në Santander dhe Portsmouth ri rrugë në Bilbao në Spanjë. Ne gjithashtu kemi traget ofron në destinacione më të largëta të trageteve dhe destinacionet turistike mini si Irlanda, Holanda, Italia, Spanja, Danimarka dhe ishujt greke.