Caronte - Anijet e pasagjerëve dhe Biletat Ferry Car

Caronte Ferries ofron të lirë makinë dhe trageteve të pasagjerëve rezerva biletave me kohë reale krahasim të çmimeve të biletave traget. Ju gjithmonë merrni më e lirë në dispozicion Caronte anijet traget çmimin e biletave kur të rezervoni online në FerryTO - dhe kjo është një garanci.
3.7 yje - bazuar në 217 komente

 

Biletat Caronte Ferries Ferry - Biletat Ferry lirë dhe Shërbimi Superb - nga prill 25
5/ 5yjet Pas fantastike shërbimin e kursimeve dhe klientit kam marrë kur të rezervoni Caronte tragete bileta trageti mia nga FerryTO Unë vetëm kishte për të le ju e dini se çfarë është një kënaqësi e ajo ishte duke bërë biznes me ju. FerryTO është në internet biletave traget shërbimi i parë dhe vetëm prenotim kam përdorur që do të vënë paratë e tyre ku goja e tyre është me të dy shërbimeve dhe të çmimeve. I shpëtuam gati Euro 100 me prenotim bileta trageti mia me FerryTO, ishte shumë i kënaqur me një transaksion të qetë dhe shërbimin tuaj të shkëlqyer të konsumatorëve - thank you very much të vërtetë!

Caronte & Turistike Tragete

Caronte & Turistike Tragete Car dhe pasagjerëve Trageteve Tickets

Caronte & Turistike Tragete Ticket, oraret trageteve të pasagjerëve dhe informacion për Caronte & Turistike Anijet me vela në dhe nga kontinent italiane dhe Sicili dhe nga porti i Salerno në Messina.

Booking Caronte & Turistike tragete bileta nuk ka qenë kurrë më e lehtë, ne e krahasojmë të gjitha çmimet Caronte & Turistike tragete në kohë reale kuotat sigurimin e shpejtë kështu që ju mund të bleni lirë në dispozicion bileta Caronte & Turistike trageteve në dhe nga kontinent italiane dhe Sicili dhe nga porti i Salerno në Messina online me konfirmim të menjëhershëm.

Pra, nëse ju jeni duke kërkuar për udhëtim traget një ditë pazar jashtë vendit apo një pushim pushime udhëtonte nga Caronte & Turistike Anijet është një shpejtë, mënyrë të lehtë dhe pa stres për të marrë atje dhe kthehet përsëri. Book ju Caronte & Turistike Tragete makinave apo pasagjerëve tragetet bileta me ne dhe të gëzojnë më shumë zgjedhje dhe fleksibilitet.

Me të fundit Caronte & Turistike Tragete kalimit informacion dhe oraret për të gjitha anijet me vela në dhe nga kontinent italiane dhe Sicili dhe nga porti i Salerno në Messina, duke përfshirë informacion mbi portet traget dhe informacion të dobishëm turistik rreth destinacionet turistike tonë rrugë dhe qyteti detajuara hartat do të ju ndihmojë komplot Caronte & Turistike tragete udhëtimin tuaj trageteve.

Nëse jeni të udhëtonte me makinë, me familjen tuaj, ose si një libër pasagjerëve solo këmbë një kalim trageteve me Caronte & Turistike Anijet dhe të arrijnë në destinacionin tuaj rifreskohen, të qetë dhe të lumtur.

Caronte & Turistike Tragete ofron çmimet fantastike për të dhe nga kontinent italiane dhe Sicili dhe nga porti i Salerno në Messina trageteve porteve.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

 

Caronte & Turistike Tragete

Caronte & Turistike Tragete
Çmimet e biletave Ferry & Reservations


Book Caronte & Turistike Tragete bileta
në dhe nga kontinent italiane dhe Sicili dhe nga porti i Salerno në Messina në internet paraprakisht në Ferryto.com dhe ju gjithmonë do të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin tonë biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur rrugën tuaj Caronte & Turistike Tragete, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një çmim Caronte & Turistike tragete biletë dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurt online ju lutem, përdorni tragetet në kohë reale prenotim formularin në të majtë.

Rreth Caronte & Turistike Anijet

Caronte & Turistike Tragete ofrojnë kalimet e rregullta trageteve në mes kontinent italiane dhe Sicili nga porti i Salerno në Messina.

Në gusht 1999 kompania mori një tjetër hap përpara me futjen e Vestfold. Kjo është një anije e gjeneratës së fundit me kuvertën e dyfishtë, fuqi më të madhe që mbante, dhe shpejtësi më të larta se modelet e mëparshme të aftë për të kryer makina 150 dhe automjete 25 artikuluara.

Caronte & Turistike Tragete

Flota Caronte & Turistike SpA së bashku me atë të Caronte & Turistike Lines SpA, ka anije 17 gjitha aktualisht në përdorim në Messina - Villa San Giovanni, Messina - Salerno - Messina, Milazzo - eoliane Ishujt rrugë. Shumica e anijeve janë ndërtuar në oborre anije italiane në mes në fund të viteve të shtatëdhjeta dhe 90s fillim '.

All vela artizanale në Straights e Messina-së, pas një restyling të fundit, dhe të plotë-shkon, ofrojmë klientëve tanë një shërbim gjithnjë e më efikas dhe të këndshëm. Restorant, vetë-shërbimit dhe Bar shërbime janë në dispozicion në bord.

Anijet Cartour, të gjitha të projektimit të fundit, të mbuluar Messina - rrugë Salerno, tri herë në ditë në rrugë. Shpejtë dhe të rehatshme, ata lejojnë transportuesit e mallrave dhe turistët të gëzojnë një udhëtim të sigurt dhe relaksuese.

CAROUNTE & TURISTIKE lidh ngushticën e Messina për dyzet vjet. Në tetor 2001, në mënyrë që të anashkalojë autostradës Salerno - Reggio Calabria objektin e punës së pafund për të modernizuar, Caronte dhe Turistike Ferry Boat, të nisur një projekt pionier "Autostradat e detit" që lidh portin e Messina në Salerno.

Ata hapën shërbimin e parë të shpejtë traget "Cartour" nga Messina në Salerno në rreth shtatë orë. Shërbimi traget aktualisht përfshin nisje të përditshme dhe të operohet me m / v Cartour Beta dhe m / v Cartour Gamma, me një shpejtësi prej nyje 25, me një kapacitet mallrash e makinave dhe automjeteve 800 150 komerciale dhe të strehojë deri në 1000 pasagjerë. Në bord ka kabina, vende, bar dhe restorant, shesh lojërash dhe dyqane.

Caronte dhe Route Map Turistike

Në korrik 1, 2003 Caronte dhe Turistike Ferry Boat riorganizimin e aktiviteteve të tyre, duke i dhënë degët përkatëse të sapo anijeve Caronte & Turistike SpA dhe sanksionimin, kështu bashkimin e dy kompanive.

Kompania është themeluar në 2003 me bashkim e Caronte & Turistike Ferry Boat cilat kanë lundruar mes Messina dhe Villa San Giovanni që 1968. Në 07 tetor 2001 kanë nisur rrugën e parë në mes Messina dhe Salerno. Anija e parë në këtë rrugë ishte Cartour.

Pastaj në 2006 Cartour Beta u prezantua në rrugën Salerno Messina. Në 18th e nëntorit 2008 një rrugë të tretë u hap nga Messina në Civitavecchia me Cartour Gamma, i cili më parë ka shërbyer rrugën Messina dhe Salerno.

 


Më të mirë në dispozicion Caronte & Turistike tragete biletë GARANCIONIT

Shkarko Guarantee Caronte & Turistike Tragete Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion çmimit tona Caronte & Turistike tragete biletë dhe nuk ka shtesa të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar për biletën tuaj trageteve me një Electron Visa Letër. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj Caronte & Turistike Tragete makinave apo pasagjerëve traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani për biletën tuaj traget, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Caronte & Turistike Anijet më të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Të rezervoni biletat Caronte & Turistike tragetet ju lutem Kliko këtu.

 

Discount udhëtimit grup i trageteve në Caronte & Turistike Anijet.

Grupi, Shkolla & Social Club Caronte & Turistike Tragete Ticket

Zbritur Group Travel me Caronte & Turistike Anijet - Ferryto.com ofrojnë një grup të dedikuar personale dhe të përballueshme Caronte & Turistike trageteve dhe shërbim rezervim partia trajneri traget pasagjerësh ju ofron më të ulët normat në dispozicion trageteve.

specialist Caronte & Turistike Tragete Grupi ekipi ynë udhëtimit do të sigurojë marrëveshje më të mirë për ju dhe pasagjerët tuaj. E vetmja kërkesë që të kualifikohen për normat e zbritur trageteve udhëtimit grupit është që partia juaj duhet të jetë të paktën dhjetë njerëz dhe udhëtimit në të njëjtën kohë. Për më shumë informacion në lidhje me grupin e udhëtimit në Caronte & Turistike Anijet ju lutem Kliko këtu.

 

Caronte & Turistike Ferries Commercial Vehicle, mallrash dhe anijet mallrash

Caronte & Turistike Tragete Commercial Vehicles & Freight

Ferry Logjistika ofrojnë një Caronte & Turistike tragete mallrave dhe ngarkesave shërbim anijet personale dhe të përballueshme rezervë për të dhe nga kontinent italiane dhe Sicili dhe nga porti i Salerno në Messina.

Përveç kësaj për të ofruar norma preferenciale për operatorët tregtare dhe Transportuesit Logistics Ferry tani është gjithashtu në gjendje të ofrojë norma zbritur mallrave trageteve për klientët privatë të tilla si ato që dëshirojnë të marrin furgona tranzit në ndonjë nga rrugët Caronte & Turistike trageteve shërbim. Për më shumë informacion dhe një kuotë çastit online për të automjeteve komerciale traget kalimin tuaj, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me Caronte & Turistike tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë Caronte & Turistike tragete jetojnë çmimet e biletave, kontrolloni disponueshmërinë, shikoni tragetet oraret dhe libër makinën Caronte & Turistike tragete dhe bileta trageti pasagjerësh në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të rrjetit të shpërndarjes në internet të biletave të trageteve në botë duke siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve me Caronte & Turistike Tragete në mbi rrugët e trageteve në 1,200 gjithë Mbretërinë e Bashkuar, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore , mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel

Zgjidhni Caronte & Turistike tragete tragete për të lira çmimet e biletave të trageteve për dhe nga kontinent italiane dhe Sicili dhe nga porti i Salerno në Messina. Ne gjithashtu kemi traget ofron në destinacione më të largëta të trageteve dhe destinacionet turistike mini si Irlanda, Holanda, Italia, Spanja, Danimarka dhe ishujt greke.