Lianyungang CK Tragete pasagjerëve dhe Biletat Ferry Car

Lianyungang CK Tragete Rezervime biletave traget, oraret e trageteve, informacionit të pasagjerëve dhe zbritje Promo kodet kupon
4.3 yje - bazuar në 86 komente

Lianyungang CK Tragete

Lianyungang CK Tragete Car dhe pasagjerëve Trageteve Tickets

Lianyungang CK Tragete ofrojnë të rregullta tragetet dalje në det të planifikuara pasagjerëve midis portit Korean kontinent të Incheon dhe portet kineze të Pyeongtaek dhe Lianyungang

Rezervimet e biletave Lianyungang CK tragete nuk ka qenë kurrë më e lehtë, ne e krahasojmë të gjitha çmimet Lianyungang CK tragete në kohë reale kuotat sigurimin e shpejtë kështu që ju mund të bleni lirë në dispozicion bileta Lianyungang CK trageteve në dhe nga biletat Libri Lianyungang CK tragete midis Kinës dhe Koresë së Jugut.

Pra, nëse ju jeni duke kërkuar për udhëtim traget një ditë pazar jashtë vendit apo një pushim pushime udhëtonte nga Lianyungang CK Tragete është një mënyrë të shpejtë, të lehtë dhe pa stres për të marrë atje dhe kthehet përsëri. ju libër Lianyungang CK tragete makinë ose të pasagjerëve tragetet bileta me ne dhe të gëzojnë më shumë zgjedhje dhe fleksibilitet.

Me Lianyungang CK Tragete informacionin e fundit kalimit dhe oraret për të gjitha anijet me vela nga biletat Libri Lianyungang CK tragete mes Pyeongtaek dhe Lianyungang (Kina) dhe Incheon (Korea e Jugut), duke përfshirë informacion mbi portet traget dhe informacion të dobishëm turistik rreth destinacionet rrugës tonë të detajuar dhe harta e qytetit do të ju ndihmojë komplot Lianyungang CK tragete udhëtimin tuaj trageteve.

Nëse jeni të udhëtonte me makinë, me familjen tuaj, ose si një libër pasagjerëve solo këmbë një kalim trageteve me Lianyungang CK Anijet dhe të arrijnë në destinacionin tuaj rifreskohen, të qetë dhe të lumtur.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

CK Tragete

Lianyungang CK Ferry
Çmimet e biletave Ferry & Reservations


Bileta libër Lianyungang CK Tragete
në mes të Incheon (Korea e Jugut) dhe Pyeongtaek dhe Lianyungang (Kinë).

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Në ferryto.com nuk ka shtesa të fshehura apo surpriza të tilla si tarifat e shtuar prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur rrugën tuaj Lianyungang CK Tragete, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Shënim: Ferryto.com nuk janë në gjendje të ju ofrojnë bileta Lianyungang CK trageteve në këtë kohë. Ju lutem, përdorni motor prenotim në të majtë për të librit Incheon / Pyeongtaek dhe Lianyungang biletën tuaj trageteve me një shërbim alternativ trageteve.

Rreth Lianyungang CK Ferry

Lianyungang CK Tragete të sigurojë një shërbim traget dalje në det për të dhe nga portet kineze Pyeongtaek dhe Lianyungang dhe Koresë së Jugut portit kontinent i Incheon.

Lianyungang CK Tragete Anijet traget janë anijet konvencionale me kabina, vela brenda natës dhe nisen çdo ditë dhe të vijnë herët në mëngjes.

Lianyungang Ck Ferry Nisja Procedura

kontrolluar në

përpunimit Nisja jo më herët se 2.5 orë fillon para nisjes dhe përfundon 1 orë para nisjes. Prandaj, udhëtarët duhet të jetë në traget check-in desk jo më vonë se dy orë para nisjes të plotësoni një formular të kalojë konvikt dhe një kartë nisjes për procedurat e nisjes.

Kompletimi mbërritjes / nisjes Cards

Ndërsa kartat mbërritjes nevojshme për të hyrë Kinën janë në dispozicion në traget, ajo është më i përshtatshëm për të mbushur atë në të njëjtën kohë si kartë Korean nisjes para konviktit.

Karta largimi (nga Korea) duhet të plotësohet në koreanisht, ndërsa karta ardhja për hyrjen në Kinë duhet të jetë e shkruar ose në karaktere Chinesee ose anglisht. Për më shumë informacion kontaktoni në kartën e mbërritjes, ju mund të shkruani emrin dhe numrin e telefonit të vendin që ju do të qëndroni në në natën tuaj të parë.

deklaratë dogani

Zonat deklarata doganore janë të vendosura në të dyja anët e counter inspektimit nisjes. Të gjithë udhëtarët që transportojnë mallra të shtrenjtë ose me vlerë (kamera, watches, bizhuteri, produkte lesh) janë të nevojshme për të bërë një deklaratë.

Kur deklaruar, shkruani emrin e sendit, sasinë, çmimin dhe në formën doganor dhe të pranishëm dy pika doganore dhe të formojnë së bashku. Pas deklarata është miratuar, të mbajtur në dokumentin për udhëtimin tuaj të kthimit.

Nëse ju niset pa deklaratë doganore, me vlerë tuaj mund të jetë subjekt i tatimit mbi kthimin, pasi ato do të konsiderohen si blerjet jashtë shtetit. Udhëtarët me asgjë për të deklaruar mund të shkoni direkt në banak inspektimit.

Emigracioni Nisja

Presin në rradhë prapa vijës së verdhë të kundër inspektimit nisjes. Kur është rradha juaj, paraqesin pasaportën tuaj, fletëhyrje, dhe kartën e nisjes.

Për sa kohë që viza juaj është e vlefshme, inspektori nuk do të bëjnë pyetje dhe thjesht vulosë pasaportën tuaj. Karta Largimi do të vuloset dhe ruhet nga inspektori, dhe kartë mbërritjes do të kapëse mbi pasaportën tuaj. Mbani kartën e ardhjes për të, kur ju të ktheheni dhe të kalojnë nëpër procesin e mbërritjes imigracionit.

Ferry Nisja

Pasi ju të kalojë inspektime, ju mund të hyjë në detyrë zonë të lirë për të blerë pije alkoolike, cigare, dhe filmi kamera.

CK Ferry Line

CK Ferry

CK Ferry Facilities

CK Tragete

CK Ferry Brendshme

CK Cruise Ferry

CK Tragete VIP Cabin

 


Më të mirë në dispozicion GARANCIONIT Korea çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Lianyungang CK Tragete Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion çmimit tona Lianyungang CK tragete biletë dhe nuk ka shtesa të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar për biletën tuaj trageteve me një kartë Visa Electron . Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj Lianyungang CK Tragete makinave apo pasagjerëve traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani për biletën tuaj traget, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Lianyungang CK tragete të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Të rezervoni biletat Lianyungang CK tragete ju lutem Kliko këtu.

 

Discount udhëtimit grup traget në Kore.

Grupi, Rezervime Shkolla & Social Club Lianyungang CK Tragete Ticket

Zbritur Grupi Travel me Lianyungang CK Tragete - Ferryto.com ofrojnë një grup të dedikuar personale dhe të përballueshme Lianyungang CK tragete dhe shërbim rezervim partia trajneri traget pasagjerësh ju ofron më të ulët normat në dispozicion trageteve.

specialist Lianyungang CK Tragete Grupi ekipi ynë udhëtimit do të sigurojë marrëveshje më të mirë për ju dhe pasagjerët tuaj. E vetmja kërkesë që të kualifikohen për normat e zbritur trageteve udhëtimit grupit është që partia juaj duhet të jetë të paktën dhjetë njerëz dhe udhëtimit në të njëjtën kohë. Për më shumë informacion në lidhje me grupin e udhëtimit në Lianyungang CK Anijet ju lutem Kliko këtu.

 

Korea Commercial Vehicle, Freight and Cargo Ferries

Lianyungang CK Tragete Commercial Vehicles & Freight

Ferry Logjistika ofrojnë një Lianyungang CK Tragete mallrave dhe ngarkesave shërbim anijet personale dhe të përballueshme rezervim mes Pyeongtaek dhe Lianyungang (Kina) dhe Incheon (Korea e Jugut).

Përveç kësaj për të ofruar norma preferenciale për operatorët tregtare dhe Transportuesit Logistics Ferry tani është gjithashtu në gjendje të ofrojë norma zbritur mallrave trageteve për klientët privatë të tilla si ato që dëshirojnë të marrin furgona tranzit në ndonjë nga rrugët Lianyungang CK trageteve shërbim. Për më shumë informacion dhe një kuotë çastit online për të automjeteve komerciale traget kalimin tuaj, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar klientit ekip Korea kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në Ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet Lianyungang CK tragete biletave, kontrolloni disponueshmërinë, shikoni tragetet oraret dhe libër makinën Lianyungang CK tragete dhe bileta trageti pasagjerësh në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve me Lianyungang CK Tragete në mbi rrugët e trageteve në të gjithë 1,200, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel

Zgjidhni tragetet Lianyungang CK tragete për të lira çmimet e biletave të trageteve për dhe nga Bay Gill në CAITHNESS për Hope St Margaret dhe Ronaldsay Jugut në Orkney.