Color Line Tragete - pasagjerëve dhe Car Ferry Tickets

Color Line Tragete ofron të lirë makinë dhe trageteve të pasagjerëve rezerva biletave me kohë reale krahasim të çmimeve të biletave traget. Ju gjithmonë merrni më e lirë në dispozicion Color Line anijet traget çmimin e biletave kur të rezervoni online në FerryTO - dhe kjo është një garanci.
4.2 yje - bazuar në 1,034 komente

 

Biletat Color Line Tragete Ferry - Biletat Ferry lirë dhe Shërbimi Superb - nga prill 25
5/ 5yjet Pas fantastike shërbimin e kursimeve dhe klientit kam marrë kur të rezervoni Color Line tragete bileta trageti mia nga FerryTO Unë vetëm kishte për të le ju e dini se çfarë është një kënaqësi e ajo ishte duke bërë biznes me ju. FerryTO është në internet biletave traget shërbimi i parë dhe vetëm prenotim kam përdorur që do të vënë paratë e tyre ku goja e tyre është me të dy shërbimeve dhe të çmimeve. I shpëtuam gati Euro 100 me prenotim bileta trageti mia me FerryTO, ishte shumë i kënaqur me një transaksion të qetë dhe shërbimin tuaj të shkëlqyer të konsumatorëve - thank you very much të vërtetë!

Color Line Tragete

Color Line Tragete Car dhe pasagjerëve Trageteve Tickets

Color Line Tragete Ticket, oraret trageteve të pasagjerëve dhe informacion për Color Line Anijet me vela për në dhe nga Kiel në Gjermani në Oslo në Norvegji nga HIRTSHALS në Danimarkë në Larvik dhe Kristiansand në Norvegji dhe Strömstad në Suedi në Sandefjord në Norvegji.

Rezervimet e biletave Color Line tragete nuk ka qenë kurrë më e lehtë, ne e krahasojmë të gjitha çmimet Color Line tragete në kohë reale kuotat sigurimin e shpejtë kështu që ju mund të bleni më e lirë bileta në dispozicion Color Line trageteve në dhe nga Kiel në Gjermani në Oslo në Norvegji nga HIRTSHALS në Danimarkë për të Larvik dhe Kristiansand në Norvegji dhe Strömstad në Suedi për Sandefjord në Norvegji online me konfirmim të menjëhershëm.

Pra, nëse ju jeni duke kërkuar për udhëtim traget një ditë pazar jashtë vendit apo një pushim pushime udhëtonte nga Color Line Tragete është një mënyrë të shpejtë, të lehtë dhe pa stres për të marrë atje dhe kthehet përsëri. ju libër Color Line Tragete makinave apo pasagjerëve tragetet bileta me ne dhe të gëzojnë më shumë zgjedhje dhe fleksibilitet.

Me Color Line Tragete informacionin e fundit kalimit dhe oraret për të gjitha anijet me vela në dhe nga Kiel në Gjermani në Oslo në Norvegji nga HIRTSHALS në Danimarkë në Larvik dhe Kristiansand në Norvegji dhe Strömstad në Suedi në Sandefjord në Norvegji, duke përfshirë informacion mbi portet traget dhe informata të dobishme turistik rreth destinacionet tonë rrugë dhe qyteti harta të hollësishme do të ju ndihmojë komplot Color Line tragete udhëtimin tuaj trageteve.

Nëse jeni të udhëtonte me makinë, me familjen tuaj, ose si një libër pasagjerëve solo këmbë një kalim trageteve me Color Line Anijet dhe të arrijnë në destinacionin tuaj rifreskohen, të qetë dhe të lumtur.

Color Line Tragete ofron çmimet fantastike për të dhe nga Kiel në Gjermani në Oslo në Norvegji nga HIRTSHALS në Danimarkë në Larvik dhe Kristiansand në Norvegji dhe Strömstad në Suedi në Sandefjord në Norvegji trageteve porteve.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

 

Color Line Tragete

Color Line Tragete
Çmimet e biletave Ferry & Reservations


Bileta libër Color Line Tragete
në dhe nga Kiel në Gjermani në Oslo në Norvegji nga HIRTSHALS në Danimarkë në Larvik dhe Kristiansand në Norvegji dhe Strömstad në Suedi në Sandefjord në Norvegji në internet paraprakisht në Ferryto.com dhe ju gjithmonë do të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin tonë biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur rrugën tuaj Color Line Tragete, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një çmim Color Line tragete biletë dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurt online ju lutem, përdorni tragetet në kohë reale prenotim formularin në të majtë.

Rreth Color Line Tragete

Color Line Tragete është më e madhe astar lundrimit të trageteve që operojnë në rrugët për dhe nga Norvegjia. Kompania është gjithashtu një nga operatorët kryesorë në Evropë.

Color Line është një lider në skandinave Ferry Travel. Lundrim në mes të rrugëve traget ndërkombëtare 5 dhe portet 7 në Norvegji, Gjermani, Danimarkë dhe Suedi.

Color Line Tragete

Color Line Ferry ofron një gamë të gjerë kabina mbi anijet nga pesë yje Color Class suita në kabina një yll. Madhësia dhe standarde e një kasolle në çdo kategori mund të ndryshojnë dhe jo të gjitha kategoritë e kabinës janë në dispozicion në të gjitha anijet Color Line.
Colour Line Pronarët Suite

TRavel nga Kiel në Oslo me ose Color Magic apo Color Fantasy.

Pronarët Suites janë kabina më spektakolare në bord, madhësia 35 m². Këtu ju keni të njëjtin mendim si kapiten, përtej hark dhe oqeanin në frontin e anijes.

Në bordin e anijes ju mund të mostrës kuzhinë në një nga tetë restorantet tona, të pushojnë në banjë, të gëzojnë të tregojnë tonë ndërkombëtar në mbrëmje dhe të zgjuar mbështetej plotësisht në Oslo e ardhshëm mëngjes - gati të përjetojnë të gjitha që Norvegjia ka për të ofruar. Kur zgjedh Color Line, ju keni gamë të gjerë të opsioneve të udhëtimit. Color Line Tragete Biznesi traget shkon prapa më shumë se vjet 100.

Colour Line Oslo Route

Kompania fituar Line Larvik dhe SCANDI Line hyn në grupin në shtator 1998. Sot Color Line Tragete ofron bord rehati dhe mjediset për të gjitha grupmoshat, nga pazar të lirë të taksave për të luajtur fusha.
Colour Line Larvik Route

Hirtshals - Larvik

Udhëtojnë nga HIRTSHALS në Larvik me SuperSpeed ​​2 në vetëm 3 orë dhe 45 minuta.

Metoda më e shpejtë dhe më efikase për të marrë në destinacionin tuaj norvegjeze pushimi është me anije të reja dhe moderne Color Line e SuperSpeed ​​udhëtonte nga HIRTSHALS në Danimarkë në Larvik dhe Kristiansand.

Larvik është porti i hyrjes në Telemark dhe është më tej nga Larvik të Geilo se ajo është nga Oslo për Geilo. Kompania është themeluar në 1990 kur dy kompani norvegjeze e anijeve, Jahre Line dhe Norvegjia Line shkrirë.


Jahre Line kishte operuar anijet në mes Oslo dhe Kiel që 1961, ndërsa Norvegjia Line kishte operuar tragete nga Norvegjia në Mbretërinë e Bashkuar dhe Holandës që nga 1986. Gjatë 1990 Color Line gjithashtu mori përsipër operacionet e lundrimit të trageteve nga Fred Olsen Lines, dhe zgjerimin e trafikut të Norvegjisë dhe Danimarkës.
Udhëtojnë nga HIRTSHALS në Kristiansand Me SuperSpeed ​​1 në vetëm 3 orë dhe 15 minuta.

Ngjyra Hirtshal të Larvik Harta

Hirtshals në Kristiansand
Metoda më e shpejtë dhe më efikase për të marrë në destinacionin tuaj norvegjeze pushimi është me anije të reja dhe moderne Color Line e SuperSpeed ​​udhëtonte nga HIRTSHALS në Danimarkë për Kristiansand. Rruga për HIRTSHALS është sa më afër që ju mund të merrni në një autostradë danez dhe kalimi me SuperSpeed ​​në Norvegji do të marrë në mes të 3 dhe 4 orë.

Stromstad - Sandefjord
M / S Color Viking është traget i madh në rrugë Sandefjord Strömstad, me kapacitet për pasagjerët dhe automjetet 1460 340. M / S Bohus ka pësuar renovimin gjerë, dhe praktikisht të gjitha fushat e publike janë rinovuar / përmirësuar në vitet e fundit. Të dyja anijet kanë restorante të shumta dhe zonat tregtare të kënaqen pasagjerët e tyre. Kalimi në mes të Sandefjord dhe Strömstad merr 2.5 orë.

Colourline Town Stupid për Sandefjord Harta

Aktivitetet
Relax në Spa tonë, sfidë miqtë tuaj në imitues tonë golfit ose kanë kohë të mirë në Aqualand, një aventurë për fëmijët e të gjitha moshave.

Color Spa & Fitness Center ofron një palestër të plotë, dhoma trajtim për masazhet, kujdesin e lëkurës dhe flokëve, xhakuzi, Steambath, sauna, masazh karrige dhe një bar me pije.

Një kazino të përshtatshme, ku të gjitha makinat e fatit të anijes dhe lojëra të tjera janë mbledhur në një vend. Kazino është dekoruar në stilin autentik Las Vegas me lojëra elektronike, ruletë dhe Black Jack. Hapur nga: 1400, kufiri Mosha: vjet 18

Kjo është një parajsë banje me lumin lumë, rrëshqitje ujë, xhakuzi, pishinë baby, burime, twittering zogjve dhe një të rastit shtëpie tropikale "stuhi". Një vend me ujë -në mes të oqeanit.

Të testuar aftësitë tuaja golf në bord në imitues tonë golfit me një gjelbër vënë!
Në imitues golf e anijes ju lejon të testuar aftësitë tuaja dhe handikap në një numër të fushave të golfit. Nëse dëshironi të bëj rregullim të imët aftësitë vënë, ka edhe një gjelbër vënë në bord.

Plaza riu është një zonë për adoleshencë në lidhje me Sport & Burger Bar, Adventure Planet dhe Aqualand në kuvertë 13. Lojra në të gjitha formave dhe madhësive.
Planet Adventure është vend për të gjallë. Kjo është një sallë lojë plot e plotë të jetës. Një vend për fëmijët më të vjetër, fëmijët e vegjël dhe të gjithë në mes. Këtu ju do të gjeni të ndryshme variacione lojë, forma, ngjyrat dhe tingujt. Luaj kundër njëri-tjetrit apo sfidë veten.

Një shesh lojrash për fëmijët e vegjël me karikaturat dhe lodra. Corner Kid është pambikëqyrur dhe të vendosura në shëtitore në kuvertë 7 përballë Mama Bella Piceri.


Më të mirë në dispozicion Color Line tragete biletë GARANCIONIT

Shkarko Garancia Color Line Tragete Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion çmimit tona Color Line tragete biletë dhe nuk ka shtesa të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar për biletën tuaj trageteve me një kartë Visa Electron . Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj Color Line Tragete makinave apo pasagjerëve traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani për biletën tuaj traget, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Color Line tragete të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Të rezervoni biletat Color Line tragete ju lutem Kliko këtu.

 

Grupi Discount traget udhëtimit në Color Line Tragete.

Grupi, Rezervime Shkolla & Social Club Color Line Tragete Ticket

Zbritur Grupi Travel me Color Line Tragete - Ferryto.com ofrojnë një grup të dedikuar personale dhe të përballueshme Color Line tragete dhe shërbim rezervim partia trajneri traget pasagjerësh ju ofron më të ulët normat në dispozicion trageteve.

specialist Color Line Tragete Grupi ekipi ynë udhëtimit do të sigurojë marrëveshje më të mirë për ju dhe pasagjerët tuaj. E vetmja kërkesë që të kualifikohen për normat e zbritur trageteve udhëtimit grupit është që partia juaj duhet të jetë të paktën dhjetë njerëz dhe udhëtimit në të njëjtën kohë. Për më shumë informacion në lidhje me grupin e udhëtimit në Color Line Anijet ju lutem Kliko këtu.

 

Color Line Ferries Commercial Vehicle, mallrash dhe anijet mallrash

Color Line Tragete Commercial Vehicles & Freight

Ferry Logjistika ofrojnë një Color Line Tragete mallrave dhe ngarkesave shërbim anijet personale dhe të përballueshme rezervë për të dhe nga Kiel në Gjermani në Oslo në Norvegji nga HIRTSHALS në Danimarkë në Larvik dhe Kristiansand në Norvegji dhe Strömstad në Suedi në Sandefjord në Norvegji.

Përveç kësaj për të ofruar norma preferenciale për operatorët tregtare dhe Transportuesit Logistics Ferry tani është gjithashtu në gjendje të ofrojë norma zbritur mallrave trageteve për klientët privatë të tilla si ato që dëshirojnë të marrin furgona tranzit në ndonjë nga rrugët Color Line trageteve shërbim. Për më shumë informacion dhe një kuotë çastit online për të automjeteve komerciale traget kalimin tuaj, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me Color Line tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet Color Line tragete biletave, kontrolloni disponueshmërinë, shikoni tragetet oraret dhe libër makinën Color Line tragete dhe bileta trageti pasagjerësh në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve me Color Line Tragete në mbi rrugët e trageteve në të gjithë 1,200, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel

Zgjidhni tragetet Color Line tragete për të lira çmimet e biletave të trageteve për dhe nga Kiel në Gjermani në Oslo në Norvegji nga HIRTSHALS në Danimarkë në Larvik dhe Kristiansand në Norvegji dhe Strömstad në Suedi në Sandefjord në Norvegji. Ne gjithashtu kemi traget ofron në destinacione më të largëta të trageteve dhe destinacionet turistike mini si Irlanda, Holanda, Italia, Spanja, Danimarka dhe ishujt greke.