Condor Line Tragete - pasagjerëve dhe Car Ferry Tickets

Condor Line Tragete ofron të lirë makinë dhe trageteve të pasagjerëve rezerva biletave me kohë reale krahasim të çmimeve të biletave traget. Ju gjithmonë merrni më e lirë në dispozicion Condor Line anijet traget çmimin e biletave kur të rezervoni online në FerryTO - dhe kjo është një garanci.
4.7 yje - bazuar në 2,177 komente

 

Biletat Condor Line Tragete Ferry - Biletat Ferry lirë dhe Shërbimi Superb - nga prill 25
5/ 5yjet Pas fantastike shërbimin e kursimeve dhe klientit kam marrë kur të rezervoni Condor Line tragete bileta trageti mia nga FerryTO Unë vetëm kishte për të le ju e dini se çfarë është një kënaqësi e ajo ishte duke bërë biznes me ju. FerryTO është në internet biletave traget shërbimi i parë dhe vetëm prenotim kam përdorur që do të vënë paratë e tyre ku goja e tyre është me të dy shërbimeve dhe të çmimeve. I shpëtuam gati Euro 100 me prenotim bileta trageti mia me FerryTO, ishte shumë i kënaqur me një transaksion të qetë dhe shërbimin tuaj të shkëlqyer të konsumatorëve - thank you very much të vërtetë!

Condor Tragete

Condor Tragete Car dhe pasagjerëve Trageteve Tickets

Condor Tragete Ticket, oraret trageteve të pasagjerëve dhe informacion për Anijet kondor vela në dhe nga Weymouth, Poole dhe Portsmouth në Shën Peter Port në Guernsey, St Helier në Jersey, St Malo Brittany në Cherbourg dhe në Normandi të Francës.

Rezervimet e biletave Condor tragete nuk ka qenë kurrë më e lehtë, ne e krahasojmë të gjitha çmimet Condor tragete në kohë reale kuotat sigurimin e shpejtë kështu që ju mund të bleni më e lirë bileta në dispozicion Condor tragetet në dhe nga Weymouth, Poole dhe Portsmouth në Shën Peter Port në Guernsey, St Helier në Jersey , St Malo Brittany në Cherbourg dhe në Normandi të Francës online me konfirmim të menjëhershëm.

Pra, nëse ju jeni duke kërkuar për udhëtim traget një ditë pazar jashtë vendit apo një pushim pushime udhëtonte nga kondor Tragete është një mënyrë të shpejtë, të lehtë dhe pa stres për të marrë atje dhe kthehet përsëri. ju libër Condor tragete makinë ose të pasagjerëve tragetet bileta me ne dhe të gëzojnë më shumë zgjedhje dhe fleksibilitet.

Me të fundit Condor Tragete kalimit informacion dhe oraret për të gjitha anijet me vela në dhe nga Weymouth, Poole dhe Portsmouth në Shën Peter Port në Guernsey, St Helier në Jersey, St Malo në Brittany dhe Cherbourg në Normandi të Francës duke përfshirë informacion mbi portet traget dhe e dobishme informacionit turistik rreth destinacionet tonë rrugë dhe qyteti harta të hollësishme do të ju ndihmojë komplot Condor tragete udhëtimin tuaj trageteve.

Nëse jeni të udhëtonte me makinë, me familjen tuaj, ose si një libër pasagjerëve solo këmbë një kalim trageteve me kondor Anijet dhe të arrijnë në destinacionin tuaj rifreskohen, të qetë dhe të lumtur.

Condor Tragete ofron çmimet fantastike për të dhe nga Weymouth, Poole dhe Portsmouth në Shën Peter Port në Guernsey, St Helier në Jersey, St Malo Brittany në Cherbourg dhe në Normandisë Francë trageteve porteve.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

 

Condor Tragete

Condor Tragete
Çmimet e biletave Ferry & Reservations


Bileta Book Condor tragete
në dhe nga Weymouth, Poole dhe Portsmouth në Shën Peters Port në Guernsey, St Helier në Jersey, St Malo Brittany në Cherbourg dhe në Normandi të Francës në internet paraprakisht në Ferryto.com dhe ju gjithmonë do të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin tonë biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur rrugën tuaj Condor Tragete, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një çmim Condor tragete biletë dhe rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni tragetet në kohë reale prenotim formularin në të majtë.

Rreth kondor Ferries

Condor Tragete ofrojnë shërbime të shpejta dhe konvencionale trageteve që lidhin ishujt kanal e Jersey dhe Guernsey me Anglinë dhe Francën.

nisje Condor Ferries UK portet janë të vendosura të përshtatshme në Weymouth, Poole dhe Portsmouth, i vendosur me qasje të mirë nëpërmjet rrjetit kryesor rrugor Jugore Anglisë.

Condor Tragete

Condor Tragete ofrojmë të gjitha sailings rrumbullakët vit nga Weymouth në Jersey dhe Guernsey, e cila përfundimisht lidhet me St.Malo në Francë.

Kontrolloni në Times
Condor Ferries përdorni një orë 24 orë kështu që ju lutemi të mbajnë këtë në mendje kur kontrolluar herë. Te gjitha kohët nisjes deklaruar janë lokale. Ishujt në Mbretërinë e Bashkuar dhe të kanalit janë në zona të njëjtën kohë (GMT). Franca është 1 orë përpara GMT.

Kontrolloni In - shoferët
Ju lutemi të arrijnë jo më vonë se 1 orë para kohës së nisjes treguar në konfirmimin tuaj.

Kontrolloni In - pasagjerët këmbë
Ju lutemi të arrijnë jo më vonë se 40 minuta para se koha e nisjes tregohet në konfirmimin tuaj.
Për fat të keq, në qoftë se ju mbërrini me vone se minimale check-in kohë para vela ne nuk mund të garantojë konvikt.

Condor Route Map
Ka rritur nisje gjatë muajve të verës. Nisje nga Poole në Guernsey dhe Jersey janë sezonale running zakonisht nga prilli deri në tetor dhe nga Poole në Shën Malo mes maji deri në shtator.

Flota jonë
Flota Condor Ferries përbëhet nga katër anijeve: të Condor Express, Condor Vitesse dhe Condor Rapide - shpejtësi të lartë tragete të shpejtë e makinave, dhe Commodore Clipper - një traget të gjitha-motit konvencionale.

Condor Express dhe Condor Vitesse Tragete Fast

Objektet në bord përfshijnë: lounges gjerë me ajër të kondicionuar të pasagjerëve, vend i garantuar për të gjithë, opsion Aty rrinë të mbështetura vend, Kafene shërbyer ushqimet e shijshme të nxehtë dhe ushqime, Duty-free dyqan - për të gjitha pazaret e domosdoshme!

Ka edhe një bar Upper kuvertë dhe dyqan, Club Class Lounge dhe dhomë për fëmijë të TV.

Condor Express dhe Condor Vitesse

Këto dy shpejtësi të lartë anijet e makinave shpejtë operojnë midis Mbretërisë së Bashkuar dhe Channel Islands lidh me shërbime të trageteve për në Francë, me hapësirë ​​për pasagjerët 741 dhe makina 175. Një sistem i kompjuterizuar udhëtim-kontrollit ofron udhëtimin smoothest të mundshme së bashku me shumë karakteristika të tjera dhe objektet.
Condor Rapide

Condor Rapide

Objektet në bord përfshijnë: lounges gjerë pasagjerëve me ajër të kondicionuar, vend i garantuar për të gjithë, Kafene shërbyer snacks shijshme të nxehtë dhe të ftohtë, Duty-free dyqan -! për të gjitha pazaret thelbësore Ka edhe një bar Upper kuvertë dhe dyqan, Club Class Lounge dhe dhomë për fëmijë të TV.


Shpejtësi të lartë makinë të shpejtë traget, Condor Rapide vepron mes Channel Islands e Jersey dhe Guernsey dhe Shën Malo, Francë, me hapësirë ​​për pasagjerët 741 dhe makina 175.

Commodore Clipper Konvencionale Ferry
Një qëllim të ndërtuar traget konvencionale projektuar për raundin e një vit, shërbimit të gjitha-motit. Kjo anije e pajisur vepron përditshme mes Portsmouth dhe Ishujt dhe ka hapësirë ​​për 300 pasagjerë dhe mbi makina 100.

Objektet në bord përfshijnë: En kabina suite, Vende mbështetur, Bar, Lounge Bar, Duty Free Shop, zona e fëmijëve, Club Class.

Condor Clipper

Condor Tragete janë sigurisht operator i vetëm ndër channel traget për të ofruar detyrë vërtetë e kursimeve falas në bord të gjitha anijet e tyre, kështu që mos harroni të aksioneve deri në aromat, shpirtërore, duhanit dhe cigareve, vera dhe birra, kozmetike, ëmbëltore dhe mallrave elektronike në mesin e të tjera gjëra.

 


Më të mirë në dispozicion Condor tragete biletë GARANCIONIT

Shkarko Guarantee Condor Tragete Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion çmimit tona Condor tragete biletë dhe nuk ka shtesa të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar për biletën tuaj trageteve me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj Condor Tragete makinave apo pasagjerëve traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani për biletën tuaj traget, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Condor Anijet më të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Të rezervoni biletat trageteve Condor ju lutem Kliko këtu.

 

Grupi Discount traget udhëtimit në kondor Ferries.

Grupi, Rezervime Shkolla & Social Club Condor Tragete Ticket

Zbritur Travel Group me kondor Ferries - Ferryto.com ofrojnë një grup të dedikuar personale dhe të përballueshme Condor trageteve dhe shërbim rezervim partia trajneri traget pasagjerësh ju ofron më të ulët normat në dispozicion trageteve.

Specialist Condor Tragete Grupi ekipi ynë udhëtimit do të sigurojë marrëveshje më të mirë për ju dhe pasagjerët tuaj. E vetmja kërkesë që të kualifikohen për normat e zbritur trageteve udhëtimit grupit është që partia juaj duhet të jetë të paktën dhjetë njerëz dhe udhëtimit në të njëjtën kohë. Për më shumë informacion në lidhje me grupin e udhëtimit në kondor Anijet ju lutem Kliko këtu.

 

Condor Ferries Commercial Vehicle, mallrash dhe anijet mallrash

Condor Ferries Commercial Vehicles & Freight

Ferry Logjistika ofrojnë një Condor tragete mallrave dhe ngarkesave shërbim anijet personale dhe të përballueshme rezervë për të dhe nga Weymouth, Poole dhe Portsmouth në Shën Peter Port në Guernsey, St Helier në Jersey, St Malo Brittany në Cherbourg dhe në Normandisë Francë.

Përveç kësaj për të ofruar norma preferenciale për operatorët tregtare dhe Transportuesit Logistics Ferry tani është gjithashtu në gjendje të ofrojë norma zbritur mallrave trageteve për klientët privatë të tilla si ato që dëshirojnë të marrin furgona tranzit në ndonjë nga rrugët Condor trageteve shërbim. Për më shumë informacion dhe një kuotë çastit online për të automjeteve komerciale traget kalimin tuaj, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me Condor tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet e biletave Condor tragete, të kontrolluar disponueshmërinë, shikoni tragetet oraret dhe libër makinën Condor tragete dhe bileta trageti pasagjerësh në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të rrjetit të shpërndarjes në internet të biletave të trageteve në botë duke siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve me Anijet Condor në mbi rrugët e trageteve në 1,200 gjithë Mbretërinë e Bashkuar, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel

Zgjidhni tragetet Condor tragete për të lira çmimet e biletave të trageteve për dhe nga Weymouth, Poole dhe Portsmouth në Shën Peter Port në Guernsey, St Helier në Jersey, St Malo Brittany në Cherbourg dhe në Normandisë Francë. Ne gjithashtu kemi traget ofron në destinacione më të largëta të trageteve dhe destinacionet turistike mini si Irlanda, Holanda, Italia, Spanja, Danimarka dhe ishujt greke.