CTN Line Tragete - pasagjerëve dhe Car Ferry Tickets

CTN Line Tragete ofron të lirë makinë dhe trageteve të pasagjerëve rezerva biletave me kohë reale krahasim të çmimeve të biletave traget. Ju gjithmonë merrni më e lirë në dispozicion CTN Line anijet traget çmimin e biletave kur të rezervoni online në FerryTO - dhe kjo është një garanci.
4.2 yje - bazuar në 394 komente

 

Biletat CTN Line Tragete Ferry - Biletat Ferry lirë dhe Shërbimi Superb - nga prill 25
5/ 5yjet Pas fantastike shërbimin e kursimeve dhe klientit kam marrë kur të rezervoni CTN Line tragete bileta trageti mia nga FerryTO Unë vetëm kishte për të le ju e dini se çfarë është një kënaqësi e ajo ishte duke bërë biznes me ju. FerryTO është në internet biletave traget shërbimi i parë dhe vetëm prenotim kam përdorur që do të vënë paratë e tyre ku goja e tyre është me të dy shërbimeve dhe të çmimeve. I shpëtuam gati Euro 100 me prenotim bileta trageti mia me FerryTO, ishte shumë i kënaqur me një transaksion të qetë dhe shërbimin tuaj të shkëlqyer të konsumatorëve - thank you very much të vërtetë!

CTN Tunizi Tragete

CTN Tunizi Tragete Car dhe pasagjerëve Trageteve Tickets

CTN Tunizi Tragete Ticket, oraret trageteve të pasagjerëve dhe informacion për CTN Tunizi Anijet me vela për në dhe nga portet e Bizerte, gjeneve, Marsejë, Sfax, Sousse dhe Tunis.

Rezervimet e biletave CTN Tunizi tragete nuk ka qenë kurrë më e lehtë, ne e krahasojmë të gjitha çmimet CTN Tunizi Tragete në kohë reale kuotat sigurimin e shpejtë kështu që ju mund të bleni më e lirë bileta në dispozicion CTN Tunizi tragetet në dhe nga portet e Bizerte, gjeneve, Marsejë, Sfax, Sousse dhe Tunis online me konfirmim të menjëhershëm.

Pra, nëse ju jeni duke kërkuar për udhëtim traget një ditë pazar jashtë vendit apo një pushim pushime udhëtonte nga CTN Tunizi Tragete është një mënyrë të shpejtë, të lehtë dhe pa stres për të marrë atje dhe kthehet përsëri. ju libër CTN Tunizi Tragete makinave apo pasagjerëve tragetet bileta me ne dhe të gëzojnë më shumë zgjedhje dhe fleksibilitet.

Me të fundit CTN Tunizi Tragete kalimit informacion dhe oraret për të gjitha anijet me vela për në dhe nga portet e Bizerte, gjeneve, Marsejë, Sfax, Sousse dhe Tunis, duke përfshirë informacion mbi portet traget dhe informacion të dobishëm turistik rreth destinacionet turistike tonë rrugë dhe qyteti detajuara hartat do të ju ndihmojë komplot CTN Tunizi tragete udhëtimin tuaj trageteve.

Nëse jeni të udhëtonte me makinë, me familjen tuaj, ose si një libër pasagjerëve solo këmbë një kalim trageteve me CTN Tunizi Anijet dhe të arrijnë në destinacionin tuaj rifreskohen, të qetë dhe të lumtur.

CTN Tunizi Tragete ofron çmimet fantastike për të dhe nga portet e Bizerte, Genoa, Marseille, Sfax, Sousse dhe Tunis trageteve porteve.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

 

CTN Tunizi Tragete

CTN Tunizi Tragete
Çmimet e biletave Ferry & Reservations


Bileta libër CTN Tunizi Tragete
për në dhe nga portet e Bizerte, gjeneve, Marsejë, Sfax, Sousse dhe Tunis në internet paraprakisht në Ferryto.com dhe ju gjithmonë do të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin tonë biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur rrugën tuaj CTN Tunizi Tragete, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një çmim CTN Tunizi tragete biletë dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurt online ju lutem, përdorni tragetet në kohë reale prenotim formularin në të majtë.

Rreth CTN Tunizi Tragete

CTN Tragete ofron tragete të rregullta në mes të Genoa në Itali dhe Marsejë në Francë në Tunizi. CTN Tunizi Tragete janë pjesë Navigation Company tunizian i specializuar në të pasagjerëve dhe mallrave trageteve udhëtimit.

CTN ofrojnë një flotë moderne dhe efikas të trageteve. anije CTN-së është CF Carthage e cila është një traget të madh pasagjerësh në gjendje të mbante mbi pasagjerë 2000. Anije krenohet me një gamë të gjerë të objekteve e cila përfshin tre restorante, tre bare, një pishinë, një klub nate, një bibliotekë dhe një dhomë zonë të luajë dhe lojëra për fëmijët.

CTN Tunizi Tragete

CTN Tragete ofron lidhje të rregullta në mes porteve tunizian dhe portet Veriut meditrranean duke ju ofruar një flotë të fundit dhe moderne për të dy pasagjerëve dhe mallrave. CTN të përshtaten me kërkesat e trafikut dhe në përputhje me të cilësisë, sigurisë, shpejtësia dhe saktësinë thelbësore të përshkruara nga autoritetet përkatëse.

C / F Tanit
Të gjithë pasagjerët në bordin e anijes Tanit të ketë një shërbim të rehatshme, luksoze dhe miqësore. Vetëm ju mund të udhëtojnë dhe ju do të gjeni kënaqësinë e rehati dhe luks ofruar në hapësirat e saj të madhe.

Ndërtimi: Koreja e Jugut
Data e operacionit: Qershor 2012
Length: 212m
Gjerësia: 30m
Nyje 27,5: Speed
Pasagjerët Kapaciteti: persona 3200
Makina Kapaciteti: 1060 automjete.

Udhëtimi është edhe më të këndshme me objektet në dispozicion në bord:
Informacion - Faqja Kryesore
mjek
restorante
bar nate, bar kafe, bar pishinë
Playroom për fëmijët
Pishinë, fëmijët pishinë, Jacuzzi
Dyqaneve Duty Free.

CTN Route Map

rehati
Të gjithë pasagjerët në bord udhëtimit "CARTHAGE" me rehati, luks dhe shërbim miqësor. Ju vetëm duhet të udhëtojnë me të pasi të jetë bindur se rehati e saj dhe luksoze janë unike.

C/ F CARTHAGE
Ndërtimi: Norway
Data e operacionit: Qershor 1999
Length: 180m
Gjerësia: 27,50m
nyje 23,5: Speed
Pasagjerët Kapaciteti: persona 2208
Makina Kapaciteti: 666 automjete.

Udhëtimi është edhe më të këndshme me objektet në dispozicion në bord: Informacion - Internet, Medical Doctor, Restorante, Bar nate, bar kafe, bar Piscine, Salle de jeux pour enfants, Piscine, Enfants Piscine, xhakuzi, Boutiques detyrë free.

M / V ULUYSSE
Ndërtimi: Germany
Data e operacionit: 1997
Length: 161,5m
Gjerësia: 25,8m
nyje 20: Speed
Pasagjerët Kapaciteti: persona 100
Makina Kapaciteti: rimorkio 128.

CTN Ferry Uluysse

CTN Ferry Elyssa

Amilcar et Elyssa
Në ndërtim: Netherlands
Fitimi nga CTN: 1er trimestre 2010
Length: 193 m
Gjerësia: 26 m
Speed: 21,2 Nouds
Kapaciteti Trailers: 180 njësitë kodrina
Kapaciteti Container: 680EVP.


M / S EL KEF

Ndërtimi: Japan
Data e operacionit: 1982
Length: 161,5m
Gjerësia: 23m
nyje 15,9: Speed.

CTN u themelua në 1959 për të vepruar lidhjet midis porteve në Tunizi dhe në portet e tjera të Mesdheut dhe më pas të mëtejshme një fushë në në Gjermani dhe vendet e Beneluksit, Italia dhe Spanja.

CTN El Kef Ferry
Kompania transporton udhëtarë me anë të trageteve për dhe nga Tunis-Marseille-Genoa. Kompania ka zgjeruar dhe më shumë kohët e fundit ka vendosur të braktisë veglat e tij të vjetër për më shumë anijet turistike eko-miqësore.Më të mirë në dispozicion CTN Tunizi Tragete biletë çmim GARANCIONIT

Shkarko Guarantee CTN Tunizi Tragete Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion çmimit tona CTN Tunizi tragete biletë dhe nuk ka shtesa të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar për biletën tuaj trageteve me një kartë Visa Electron . Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur CTN Tunizi Tragete biletën tuaj makinë ose të pasagjerëve traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani për biletën tuaj traget, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta CTN Tunizi Tragete më të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Të rezervoni biletat CTN Tunizi Tragete ju lutem Kliko këtu.

 

Grupi Discount traget udhëtimit në CTN Tunizi Tragete.

Grupi, Rezervime Shkolla & Social Club CTN Tunizi Tragete Ticket

Zbritur Grupi Travel me CTN Tunizi Tragete - Ferryto.com ofrojnë një grup të dedikuar personale dhe të përballueshme CTN Tunizi Tragete dhe shërbim rezervim partia trajneri traget pasagjerësh ju ofron më të ulët normat në dispozicion trageteve.

specialist CTN Tunizi Tragete Grupi ekipi ynë udhëtimit do të sigurojë marrëveshje më të mirë për ju dhe pasagjerët tuaj. E vetmja kërkesë që të kualifikohen për normat e zbritur trageteve udhëtimit grupit është që partia juaj duhet të jetë të paktën dhjetë njerëz dhe udhëtimit në të njëjtën kohë. Për më shumë informacion në lidhje me grupin e udhëtimit në CTN Tunizi Anijet ju lutem Kliko këtu.

 

CTN Tunizi Ferries Commercial Vehicle, mallrash dhe anijet mallrash

CTN Tunizi Tragete Commercial Vehicles & Freight

Ferry Logjistika ofrojnë një CTN Tunizi Tragete mallrave dhe ngarkesave shërbim anijet personale dhe të përballueshme rezervë për të dhe nga portet e Bizerte, gjeneve, Marsejë, Sfax, Sousse dhe Tunis.

Përveç kësaj për të ofruar norma preferenciale për operatorët tregtare dhe Transportuesit Logistics Ferry tani është gjithashtu në gjendje të ofrojë norma zbritur mallrave trageteve për klientët privatë të tilla si ato që dëshirojnë të marrin furgona tranzit në ndonjë nga rrugët CTN Tunizi trageteve shërbim. Për më shumë informacion dhe një kuotë çastit online për të automjeteve komerciale traget kalimin tuaj, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me CTN Tunizi Tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet CTN Tunizi tragete biletave, kontrolloni disponueshmërinë, shikoni tragetet oraret dhe libër makinën CTN Tunizi Tragete dhe bileta trageti pasagjerësh në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve me CTN Tunizi Tragete në mbi rrugët e trageteve në të gjithë 1,200, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel

Zgjidhni tragetet CTN Tunizi Tragete për të lira çmimet e biletave të trageteve për dhe nga portet e Bizerte, gjeneve, Marsejë, Sfax, Sousse dhe Tunis. Ne gjithashtu kemi traget ofron në destinacione më të largëta të trageteve dhe destinacionet turistike mini si Irlanda, Holanda, Italia, Spanja, Danimarka dhe ishujt greke.