Lianyungang CK Tragete pasagjerëve dhe Biletat Ferry Car

Lianyungang CK Tragete Rezervime biletave traget, oraret e trageteve, informacionit të pasagjerëve dhe zbritje Promo kodet kupon
4.3 yje - bazuar në 86 komente

Lianyungang CK Tragete

Lianyungang CK Tragete Car dhe pasagjerëve Trageteve Tickets

Lianyungang CK Tragete ofrojnë të rregullta tragetet dalje në det të planifikuara pasagjerëve midis portit Korean kontinent të Incheon dhe portet kineze të Pyeongtaek dhe Lianyungang

Rezervimet e biletave Lianyungang CK tragete nuk ka qenë kurrë më e lehtë, ne e krahasojmë të gjitha çmimet Lianyungang CK tragete në kohë reale kuotat sigurimin e shpejtë kështu që ju mund të bleni lirë në dispozicion bileta Lianyungang CK trageteve në dhe nga biletat Libri Lianyungang CK tragete midis Kinës dhe Koresë së Jugut.

Pra, nëse ju jeni duke kërkuar për udhëtim traget një ditë pazar jashtë vendit apo një pushim pushime udhëtonte nga Lianyungang CK Tragete është një mënyrë të shpejtë, të lehtë dhe pa stres për të marrë atje dhe kthehet përsëri. ju libër Lianyungang CK tragete makinë ose të pasagjerëve tragetet bileta me ne dhe të gëzojnë më shumë zgjedhje dhe fleksibilitet.

Me Lianyungang CK Tragete informacionin e fundit kalimit dhe oraret për të gjitha anijet me vela nga biletat Libri Lianyungang CK tragete mes Pyeongtaek dhe Lianyungang (Kina) dhe Incheon (Korea e Jugut), duke përfshirë informacion mbi portet traget dhe informacion të dobishëm turistik rreth destinacionet rrugës tonë të detajuar dhe harta e qytetit do të ju ndihmojë komplot Lianyungang CK tragete udhëtimin tuaj trageteve.

Nëse jeni të udhëtonte me makinë, me familjen tuaj, ose si një libër pasagjerëve solo këmbë një kalim trageteve me Lianyungang CK Anijet dhe të arrijnë në destinacionin tuaj rifreskohen, të qetë dhe të lumtur.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Shipping Daea Express

Dae-a Express Shipping Tragete
Çmimet e biletave Ferry & Reservations


Book DAE-bileta Express Shipping tragete
në dhe nga Busan, Fukuoka, Tsushima, Ulleungdo dhe Pohang.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Në ferryto.co.kr nuk ka shtesa të fshehura apo surpriza të tilla si tarifat e shtuar prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur DAE-në rrugën tuaj Express Shipping Tragete, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Shënim: Ferryto.co.kr nuk janë në gjendje të ju ofrojnë bileta DAE-a Express Shipping traget në këtë kohë. Ju lutem, përdorni motor prenotim në të majtë për të librit Busan, Fukuoka, Tsushima, Ulleungdo dhe Pohang biletën tuaj trageteve me një shërbim alternativ trageteve.

Rreth Dae-Një Express Transport tregtar Anijet

Dae-a Express Shipping Tragete të sigurojë një shërbim traget dalje në det dhe me shpejtësi për në dhe nga Busan, Fukuoka, Tsushima, Ulleungdo dhe Pohang.

Për vizitorët me një buxhet, ose për ata që thjesht kanë një ndjenjë të aventurë dhe disa kohë për të këmbimit, duke udhëtuar me rrugë tokësore në mes të Japonisë dhe Evropë apo Azi mund të jetë një alternativë tërheqëse për të udhëtimit ajror.

Edhe pse kohët e kërkuara udhëtimit shpesh mund të jetë shumë më e gjatë, udhëtimi me traget në përgjithësi është shumë më lirë se kostoja e fluturimit, me lidhje direkte në dispozicion në mes të disa të mëdha japoneze portit-qytete dhe Kina, Korea dhe Rusia.

Shumë nga këto shërbime ndërkombëtare të trageteve janë shumë të popullarizuara dhe rezervime paraprakisht janë të rekomanduara. Rezervimet mund të bëhen përmes agjencive të mëdha të udhëtimit brenda Japoni, direkt me kompaninë traget ose në portin e nisjes.

Busan Ferry Terminal

Ka dy terminaleve të trageteve të vendosura në afërsi të zyrës së emigracionit. Nga stacioni Jungangdong, të marrë Dil 12 dhe të ecin drejt kontejnerë të dukshme poshtë rrugës dhe të kalojnë rrugë të madhe.

Për të gjetur Ferry Terminal International vazhdoni drejt dhe nga ana e djathtë e kaluara zyra e emigracionit; terminali është rreth 150m poshtë rrugën.

Për të gjetur Terminalin e Trageteve Bregdetare (nisje të brendshme), nuk ecin në drejtim të zyrës së emigracionit. Në vend të kësaj, nga ana e djathtë dhe të ecin 200m përgjatë ujore në ndërtese të madhe në të majtë.

kabinat parë kat në Terminalin e Trageteve Ndërkombëtar të shesë bileta për anijet gjatë natës në tre qytete japoneze: Fukuoka (vajtje-ardhje W152, 000, niset 10.30pm, arrin 6am); Shimonoseki (vajtje-ardhje W161, 000 për W608, 000, niset 8pm, arrin 8am); dhe Osaka (vajtje-ardhje W237, 000, niset 4pm, arrin 10am).

Daea Certifikata e Pajtueshmërisë

Për një udhëtim të shpejtë në Fukuoka në hydrofoils nga Kobe ose Beetle, të shkojnë në katin e 2nd. Ka pesë nisje të përditshme (vajtje-ardhje W171, 000, tre orë, niset 8.45am, 10am, 2pm, 3pm dhe 3.45pm) dhe një ndarje tjetër të premten në mëngjes (9.30am). Shto një taksë W2600 nisjes për të gjitha udhëtimet ndërkombëtare.

Ferry Terminal Bregdetare merret nisje brendshme të Goeje Island: Gohyun (një mënyrë W19, 700, 75 minuta, niset 10.30am, 12.30pm, 2.30pm, 4.30pm dhe 5.45pm); Okpo (një mënyrë W19, 200, 55 minuta, niset 6.30am, 9am, 11am, 1pm dhe 3pm); dhe Jangseungpo (një mënyrë W19, 200, 45 minuta, niset 8am, 10am, mesditë, 2pm, 4pm, 5pm dhe 6pm). Nuk është një largim çdo ditë (përveç të dielave) për Jeju Island (një mënyrë W36, 000, niset 7pm, arrin 6am).


Më të mirë në dispozicion GARANCIONIT Korea çmimin e biletës

Shkarko DAE-a Guarantee Express Shipping Tragete Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion Dae-një çmim tona Express Shipping tragete biletë dhe nuk ka shtesa të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar për biletën tuaj trageteve me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur DAE-në biletën tuaj Express Shipping Tragete makinave apo pasagjerëve traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani për biletën tuaj traget, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse Dae-një biletë Express Shipping Anijet më të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Të rezervoni biletat DAE-a Express Shipping trageteve ju lutem Kliko këtu.

 

Discount udhëtimit grup traget në Kore.

Grupi, Shkolla & Social Club Dae-a Reservations Express Shipping Tragete Ticket

Zbritur Travel Group me Dae-Një Express Transport tregtar Anijet - Ferryto.co.kr ofrojnë një Dae-një grup të dedikuar personale dhe të përballueshme Express Shipping trageteve dhe shërbim rezervim partia trajneri traget pasagjerësh ju ofron më të ulët normat në dispozicion trageteve.

specialist DAE-a Express Shipping Tragete Grupi ekipi ynë udhëtimit do të sigurojë marrëveshje më të mirë për ju dhe pasagjerët tuaj. E vetmja kërkesë që të kualifikohen për normat e zbritur trageteve udhëtimit grupit është që partia juaj duhet të jetë të paktën dhjetë njerëz dhe udhëtimit në të njëjtën kohë. Për më shumë informacion në lidhje me grupin e udhëtimit në Dae-Një Express Transport tregtar Anijet ju lutem Kliko këtu.

 

Korea Commercial Vehicle, Freight and Cargo Ferries

Dae-a Express Shipping Ferries Commercial Vehicles & Freight

Ferry Logjistika ofrojnë një DAE-a mallrave Express Shipping Tragete dhe ngarkesave shërbim anijet personale dhe të përballueshme rezervim mes Fukuoka (Hakata) në Japoni dhe Pusan ​​në Kore.

Përveç kësaj për të ofruar norma preferenciale për operatorët tregtare dhe Transportuesit Logistics Ferry tani është gjithashtu në gjendje të ofrojë norma zbritur mallrave trageteve për klientët privatë të tilla si ato që dëshirojnë të marrin furgona tranzit në ndonjë nga rrugët DAE-a Express Shipping trageteve shërbim. Për më shumë informacion dhe një kuotë çastit online për të automjeteve komerciale traget kalimin tuaj, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar ekipin Korea e kujdesit ndaj klientit në ferryto.co.kr

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në Ferryto.co.kr ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë Dae-një Express Transporti tragete çmimet e biletave, kontrolloni disponueshmërinë, shikoni tragetet oraret dhe libër Dae-një makinë Express Transporti tragete dhe bileta trageti pasagjerësh në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.co.kr është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve me Dae-Një Express Transport tregtar Tragete në mbi rrugët e trageteve në të gjithë Mbretërinë e Bashkuar 1,200, Francë, Spanjë, Irlandë, Holanda, Evropën Lindore, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel

Zgjidhni tragetet Lianyungang CK tragete për të lira çmimet e biletave të trageteve për dhe nga Bay Gill në CAITHNESS për Hope St Margaret dhe Ronaldsay Jugut në Orkney.