DBS Line Tragete - pasagjerëve dhe Car Ferry Tickets

DBS Line Tragete ofron të lirë makinë dhe trageteve të pasagjerëve rezerva biletave me kohë reale krahasim të çmimeve të biletave traget. Ju gjithmonë merrni më e lirë në dispozicion DBS Line anijet traget çmimin e biletave kur të rezervoni online në FerryTO - dhe kjo është një garanci.
4.8 yje - bazuar në 272 komente

 

Biletat DBS Line Tragete Ferry - Biletat Ferry lirë dhe Shërbimi Superb - nga prill 25
5/ 5yjet Pas fantastike shërbimin e kursimeve dhe klientit kam marrë kur të rezervoni DBS Line tragete bileta trageti mia nga FerryTO Unë vetëm kishte për të le ju e dini se çfarë është një kënaqësi e ajo ishte duke bërë biznes me ju. FerryTO është në internet biletave traget shërbimi i parë dhe vetëm prenotim kam përdorur që do të vënë paratë e tyre ku goja e tyre është me të dy shërbimeve dhe të çmimeve. I shpëtuam gati Euro 100 me prenotim bileta trageti mia me FerryTO, ishte shumë i kënaqur me një transaksion të qetë dhe shërbimin tuaj të shkëlqyer të konsumatorëve - thank you very much të vërtetë!

DBS Cruise Ferry

DBS Cruise Ferry Car dhe pasagjerëve Trageteve Tickets

DBS Cruise Ferry biletave rezerva, oraret trageteve të pasagjerëve dhe informacion për DBS Cruise Ferry vela në dhe nga portet e Vladivostok Rusisë dhe Donghae Korea dhe Japonia Sakaiminato.

Rezervimet e biletave DBS Cruise Ferry nuk ka qenë kurrë më e lehtë, ne e krahasojmë të gjitha çmimet DBS Cruise Ferry në kohë reale kuotat sigurimin e shpejtë kështu që ju mund të bleni më e lirë bileta në dispozicion DBS Cruise traget për në dhe nga portet e Vladivostok Rusisë dhe Donghae Korea dhe Sakaiminato Japonia online me konfirmim të menjëhershëm.

Pra, nëse ju jeni duke kërkuar për udhëtim traget një ditë pazar jashtë vendit apo një pushim pushime udhëtonte nga DBS Cruise Ferry është një mënyrë të shpejtë, të lehtë dhe pa stres për të marrë atje dhe kthehet përsëri. ju libër DBS Cruise Ferry makinave apo pasagjerëve tragetet bileta me ne dhe të gëzojnë më shumë zgjedhje dhe fleksibilitet.

Me DBS Cruise Ferry informacionin e fundit kalimit dhe oraret për të gjitha anijet me vela për në dhe nga portet e Vladivostok Rusisë dhe Donghae Korea dhe Sakaiminato Japonia, duke përfshirë informacion mbi portet traget dhe informacion të dobishëm turistik rreth destinacionet turistike rrugë dhe qyteti jonë detajuar dhe harta do të ju ndihmojnë komplot udhëtimin tuaj DBS Cruise Ferry traget.

Nëse jeni të udhëtonte me makinë, me familjen tuaj, ose si një libër pasagjerëve solo këmbë një kalim trageteve me DBS Cruise Ferry dhe të arrijnë në destinacionin tuaj rifreskohen, të qetë dhe të lumtur.

DBS Cruise Ferry ofron çmimet fantastike për të dhe nga portet e Vladivostok Rusisë dhe Donghae Korea dhe Japonia Sakaiminato trageteve porteve.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

 

DBS Cruise Ferry

DBS Cruise Ferry
Çmimet e biletave Ferry & Reservations


Bileta libër DBS Cruise Ferry
për në dhe nga portet e Vladivostok Rusisë dhe Donghae Korea dhe Japonia Sakaiminato në internet paraprakisht në Ferryto.com dhe ju gjithmonë do të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin tonë biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur rrugën DBS Cruise Ferry, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një çmim DBS Cruise Trageteve biletë dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurt online ju lutem, përdorni tragetet në kohë reale prenotim formularin në të majtë.

Rreth DBS Cruise Ferry

Nëse jeni duke bërë trans-siberian në ose nga Vladivostok, atëherë mundësitë tuaja për të marrë atje dhe larg janë mjaft të kufizuara. Pa fluturimit në Pekin, Kore apo Japonia, opsioni më i mirë është për të marrë një traget Dream Lindore në Kore dhe Japoni.

Ky është një fillim ideal për shtëpinë tuaj tokësore udhëtimin në qoftë se ju keni jetuar ose punuar në Japoni apo Kore.

DBS Cruise Ferry

DBS Route Map

Dream Lindore, Një traget i Koresë së Jugut e drejtuar nga DBS Cruise Ferry është futur, Japonia Times informuar. Traget shkon nëpër një rrugë të ngarkesave-pasagjerëve që lidh Sakai në Tottori Prefektura e Japonisë në Vladivostok, Rusi dhe Donghae, Korea e Jugut.

Tottori ka për qëllim që shërbimi do të rrisë fluksin e turistëve nga Rusia dhe Koreja e Jugut shkojnë në "Onsen" vendpushimet hot-pranverë. Tottori do të përdorin shërbimin për të eksportuar shalqi dhe hir.

Anija do të transportojë rreth 450 pasagjerëve dhe ngarkesave.

Trageti "Lindore Dream" është ndërtuar në 1993 dhe është operuar nga DBS Cruise Ferry, Seul. Ajo filloi operacionin e saj në qershor 2009, dhe e bën një udhëtim në mes Sakaiminato (Japoni), Donghae (Korea) dhe Vladivostok (Rusi) një herë në javë.


Midis Sakaiminato (Japoni) dhe Donghae (Korea) operon dy herë në javë.

Gjatësia Anija është 140 metra dhe arrin një shpejtësi maksimale prej nyje 22 me shpejtësi të plotë. Traget strehon pasagjerë 500, automjetet 66 dhe kontejnerë 130.

Kuvertë është e pajisur me një restorant, dhomë argëtimi, klubi lojë, dyqan, klub nate dhe sauna.

DBS Lindore Dream Resturant

DBS Cabin

Ka gjashtë lloje të dhomat e ftuar nga 1st Klasa Junior Suite (dhoma 3 me pasagjerë 2, të pajisura me krevat dopio dhe en suite banjo). një

Klasa Ekonomi 'C' (dhoma 4 me pasagjerë 20 dhe dhomë 1 me pasagjerë 104, me futons dhe banjo publike).

DBS Standard Cabin


Më të mirë në dispozicion DBS Cruise Ferry biletë çmim GARANCIONIT

Shkarko Guarantee DBS Cruise Ferry Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion çmimit tona DBS Cruise Trageteve biletë dhe nuk ka shtesa të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar për biletën tuaj trageteve me një kartë Visa Electron . Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj DBS Cruise Ferry makinë ose të pasagjerëve traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani për biletën tuaj traget, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta DBS Cruise Ferry lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Të rezervoni biletat DBS Cruise Ferry ju lutem Kliko këtu.

 

Discount udhëtimit grup i trageteve në DBS Cruise Ferry.

Grupi, Rezervime Shkolla & Social Club DBS Cruise Ferry Ticket

Zbritur Group Travel me DBS Cruise Ferry - Ferryto.com ofrojnë një grup të dedikuar personale dhe të përballueshme DBS Cruise Ferry dhe të shërbimit rezervë partia trajneri traget pasagjerësh ju ofron më të ulët normat në dispozicion trageteve.

specialist DBS Cruise Ferry ekipi ynë udhëtimit grup do të sigurojë marrëveshje më të mirë për ju dhe pasagjerët tuaj. E vetmja kërkesë që të kualifikohen për normat e zbritur trageteve udhëtimit grupit është që partia juaj duhet të jetë të paktën dhjetë njerëz dhe udhëtimit në të njëjtën kohë. Për më shumë informacion në lidhje me grupin e udhëtimit në DBS Cruise Ferry ju lutem Kliko këtu.

 

DBS Cruise Ferry Commercial Vehicle, mallrash dhe anijet mallrash

DBS Cruise Ferry Commercial Vehicles & Freight

Ferry Logjistika ofrojnë një DBS Cruise Ferry mallrash dhe anijet mallrash të shërbimit personale dhe të përballueshme rezervë për të dhe nga portet e Vladivostok Rusisë dhe Donghae Korea dhe Japonia Sakaiminato.

Përveç kësaj për të ofruar norma preferenciale për operatorët tregtare dhe Transportuesit Logistics Ferry tani është gjithashtu në gjendje të ofrojë norma zbritur mallrave trageteve për klientët privatë të tilla si ato që dëshirojnë të marrin furgona tranzit në ndonjë nga rrugët DBS Cruise Ferry shërbim. Për më shumë informacion dhe një kuotë çastit online për të automjeteve komerciale traget kalimin tuaj, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar konsumatorëve ekipin DBS Cruise Ferry kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet DBS Cruise Ferry biletave, kontrolloni disponueshmërinë, shikoni tragetet oraret dhe libër makinën DBS Cruise Trageteve dhe bileta trageti pasagjerësh në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve me DBS Cruise Ferry në mbi rrugët e trageteve në të gjithë 1,200, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel

Zgjidhni tragetet DBS Cruise Ferry për të lira çmimet e biletave të trageteve për dhe nga portet e Vladivostok Rusisë dhe Donghae Korea dhe Japonia Sakaiminato. Ne gjithashtu kemi traget ofron në destinacione më të largëta të trageteve dhe destinacionet turistike mini si Irlanda, Holanda, Italia, Spanja, Danimarka dhe ishujt greke.