DFDS SEAWAYS - Anijet e pasagjerëve dhe Biletat Ferry Car

DFDS SEAWAYS Tragete ofron të lirë kryq makinave kanal dhe trageteve të pasagjerëve rezerva biletave me kohë reale krahasim të çmimeve të biletave traget. Ju gjithmonë merrni më e lirë në dispozicion DFDS SEAWAYS anijet traget çmimin e biletave kur të rezervoni online në FerryTO - dhe kjo është një garanci.
3.8 yje - bazuar në 972 komente

 

Biletat DFDS SEAWAYS Tragete Ferry - Biletat Ferry lirë dhe Shërbimi Superb - nga prill 25
5/ 5yjet Pas fantastike shërbimin e kursimeve dhe klientit kam marrë kur të rezervoni DFDS SEAWAYS tragete bileta trageti mia nga FerryTO Unë vetëm kishte për të le ju e dini se çfarë është një kënaqësi e ajo ishte duke bërë biznes me ju. FerryTO është në internet biletave traget shërbimi i parë dhe vetëm prenotim kam përdorur që do të vënë paratë e tyre ku goja e tyre është me të dy shërbimeve dhe të çmimeve. I shpëtuam gati Euro 100 me prenotim bileta trageti mia me FerryTO, ishte shumë i kënaqur me një transaksion të qetë dhe shërbimin tuaj të shkëlqyer të konsumatorëve - thank you very much të vërtetë!

DFDS SEAWAYS

DFDS SEAWAYS Car dhe pasagjerëve Trageteve Tickets

DFDS SEAWAYS biletave rezerva, oraret trageteve të pasagjerëve dhe informacion për DFDS SEAWAYS vela në dhe nga Amsterdami në Holandë, Esbjerg në Danimarkë dhe Dunkirk dhe Calais në Francë dhe Detit Baltik në mes të Lituania, Gjermania, Suedia, Letonia dhe Rusia.

Rezervimet e biletave DFDS SEAWAYS nuk ka qenë kurrë më e lehtë, ne e krahasojmë të gjitha çmimet DFDS SEAWAYS në kohë reale kuotat sigurimin e shpejtë kështu që ju mund të bleni më e lirë bileta në dispozicion DFDS SEAWAYS për dhe nga Amsterdami në Holandë, Esbjerg në Danimarkë dhe Dunkirk dhe Calais në Francë dhe Balltik Deti në mes të Lituania, Gjermania, Suedia, Letonia dhe Rusia online me konfirmim të menjëhershëm.

Pra, nëse ju jeni duke kërkuar për udhëtim traget një ditë pazar jashtë vendit apo një pushim pushime udhëtonte nga DFDS SEAWAYS është një mënyrë të shpejtë, të lehtë dhe pa stres për të marrë atje dhe kthehet përsëri. ju libër DFDS SEAWAYS makinë ose të pasagjerëve tragetet bileta me ne dhe të gëzojnë më shumë zgjedhje dhe fleksibilitet.

Me të fundit DFDS SEAWAYS kalimit informacion dhe oraret për të gjitha anijet me vela në dhe nga Amsterdami në Holandë, Esbjerg në Danimarkë dhe Dunkirk dhe Calais në Francë dhe Detit Baltik në mes të Lituania, Gjermania, Suedia, Letonia dhe Rusisë, duke përfshirë informacion mbi portet traget dhe informata të dobishme turistik rreth destinacionet tonë rrugë dhe qyteti harta të hollësishme do të ju ndihmojë komplot DFDS SEAWAYS udhëtimin tuaj trageteve.

Nëse jeni të udhëtonte me makinë, me familjen tuaj, ose si një libër pasagjerëve solo këmbë një kalim trageteve me SEAWAYS DFDS dhe të arrijnë në destinacionin tuaj rifreskohen, të qetë dhe të lumtur.

DFDS SEAWAYS ofron çmimet fantastike për të dhe nga Amsterdami në Holandë, Esbjerg në Danimarkë dhe Dunkirk dhe Calais në Francë dhe Detit Baltik në mes të Lituania, Gjermania, Suedia, Letonia dhe Rusia trageteve porteve.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

 

DFDS SEAWAYS

DFDS SEAWAYS
Çmimet e biletave Ferry & Reservations


Biletat Book DFDS SEAWAYS
për të dhe nga Amsterdami në Holandë, Esbjerg në Danimarkë dhe Dunkirk dhe Calais në Francë dhe Detit Baltik në mes të Lituania, Gjermania, Suedia, Letonia dhe Rusia në internet paraprakisht në Ferryto.com dhe ju gjithmonë do të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin tonë biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur rrugën tuaj DFDS SEAWAYS, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një çmim DFDS SEAWAYS biletë dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurt online ju lutem, përdorni tragetet në kohë reale prenotim formularin në të majtë.

Rreth SEAWAYS DFDS

Kur ju udhëtoni me DFDS SEAWAYS, Ju do të përjetojnë një atmosferë e vërtetë detare.

Në bordin e lundrimit gjatë natës apo tragete, mostër bare me argëtim jetojnë dhe restorante dhe nëse ju jeni të udhëtojnë me fëmijët e vegjël ata do të gëzojnë Aktivitetet në bord në dispozicion në kalimet, dhe me një nivel të vërtetë ndërkombëtar të shërbimit në ditën e ardhshme shikoni pamjet e destinacionit tuaj ose të merrni transferuar në një qytet tjetër para se të marrë në shtëpi varkë.

DFDS SEAWAYS

DFDS SEAWAYS Tragete aktivitete rrugë mund të ndahet në dy fusha kryesore: detit të Veriut dhe detit KATTEGAT.

Me DFDS SEAWAYS ju mund të lundrojnë në shumë destinacione të Detit të Veriut, duke përfshirë në Holandë, Danimarkë dhe Norvegji me një shumëllojshmëri të prishet në ofertë. Breaks DFDS Mini Cruise janë ideale, nëse jeni duke kërkuar për një pushim romantike, një veprim mbushur shëtitje familjare apo argëtim me miqtë.

DFDS SEAWAYS Tragete operojnë anijet moderne pasagjerëve dhe për të bërë një krahasim mund të themi se ata janë një nga më të mëdha "zinxhirët hoteliere" Skandinavi, me përafërsisht. 9,000 "krevat-net" çdo natë gjatë sezonit të verës dhe "parking" për makina 2,500.

DFDS Ship Route

  • Newcastle-Amsterdam
  • Dover-Dunkirk
  • Dover-Calais
  • Harwich-Esbjerg (Danimarkë)
  • Copenhagen-Oslo
  • Kiel-Klaipeda
  • Sassnitz-Klaipeda
  • Karlshamn-Klaipeda
DFDS Route Map
Në bord tragete DFDS SEAWAYS Scandinavian mostrës bare, argëtim të jetojnë dhe restorante dhe në ditën e ardhshme të shikoni pamjet e destinacionit tuaj ose të merrni transferuar në një qytet tjetër para se të marrë në shtëpi varkë.

Flota DFDS SEAWAYS është konsideruar si një nga flotës më të mëdha në Evropën Veriore. Të gjitha anijet e DFDS SEAWAYS janë të ndryshme në madhësi, por secili prej tyre kanë një bukuri njëjës dhe atmosferë e cila është arsyeja pse shumë prej udhëtarëve të tyre shkojnë shpesh.

DFDS SEAWAYS ofron tetë koncepte të ndryshme të produktit: Mini thyen Cruise, Grupet, Konferenca, City-te-Qytetit prishet, festat Ski, opsionet e transportit me dhe pa makinën tuaj. destinacionet tërheqëse dhe një përvojë relaksuese detare janë të rëndësishme për të gjitha këto lloje të udhëtimit.

Akomodimi On Board DFDS SEAWAYS Anijet

Kabina janë të dizajnuara për të përshtaten një gamë të larmishme të udhëtarit - nga ata që me një buxhet të shtrënguar për ata që duan të jetojnë jetën e luksit në kabina të mira ndërsa në bord. Të gjitha kabina kanë ajër të kondicionuar, një dhomë të veçantë dushi me dush dhe WC.

Commodore Class Cabins

DFDS ofron kabina kapiten për ata udhëtarët që duan një përvojë më të bollshme dhe luksoze të udhëtimit. Të gjitha kabina kapiten të gëzojnë një pamje të detit, si dhe objektet fantastike.

Objektet në kabinën përfshijnë:
Bedding & peshqir
dhomë en-suite me dush
televizion
Steward Services
Varur zonë për veshje
pasqyrë

DFDS Commodore Cabins
Pika Continental plug
Mëngjesi kompliment
Kompliment Mini Bar

Ju lutemi vini re objektet dhe dekor ndryshojnë nga anija në anije. Nëse udhëtojnë në MS Mbretëresha e Skandinavi edhe ju të merrni qasje në sallë pritjeje klasës Commodore private.

Lëvizje e anijes përpara Class Cabins

Këto janë kabina të gjithë kanë një suite en dush dhe WC dhe janë në dispozicion për personat 1-4. Të gjitha kabina e klasit lëvizje e anijes përpara kanë ajër të kondicionuar, një dhomë të veçantë dush me dush dhe WC.

Shumica e këtyre kabinave kanë shtretër ik me vrap, por ka një numër i kufizuar i kabinave të ulëta shtrati - këto kanë shtretër 2 në lartësi normale, në vend se bunks.

DFDS Standard Cabin
DFDS SEAWAYS tragete Fine Restaurants & Family Dining

Nuk është një zgjedhje e madhe e vendeve për të ngrënë dhe për të pirë çfarëdo oreksin tuaj. Mostrës 'smorgasbord' tradicionale në restorant 7 detet, provoni ekskluzive në bord à la carte Restorant - Blue riband, të eksploruar botën e ushqimit në Restorant Explorers ose në qoftë se ju jeni duke kërkuar për diçka pak më të lehta që ju gjithmonë mund të provoni Bake'n kafe kafe.

Përvoja ngrënie gjobë në bord të gjitha DFDS SEAWAYS anijet traget me një zgjedhje të buffets miqësore familjare rastësor për à la carte opsione më shumë formale.

Rreth SEAWAYS DFDS
DFDS SEAWAYS është ndarja e pasagjerëve-kryerjen e DFDS A / S.

DFDS SEAWAYS operon pesë cruiseferries dhe një ro-pax traget në rrugët që lidhin Danimarkën në Norvegji dhe në Mbretërinë e Bashkuar në Holandë, Danimarkë dhe Norvegji. transportimin e rreth 1.8 milionë pasagjerë dhe makina 200,000 mbi tetë rrugët e trageteve që kalojnë detin mes Danimarka, Suedia, Norvegjia, Holanda, dhe Britania e Madhe çdo vit.

Kur ju udhëtoni me SEAWAYS DFDS, ju do të përjetojnë një atmosferë të vërtetë detare, në stil dhe me një nivel të vërtetë ndërkombëtar të shërbimit. Shumë udhëtarë profesionale të marrë në konsideratë DFDS pakrahasueshëm në shërbim dhe të objekteve për trafikun e pasagjerëve dhe automjeteve.

DFDS ka kohët e fundit (2006) rinovuar flotën e tyre, blerjen M / S mbreti i Skandinavisë dhe M / S Princesha e Norvegjisë për të zëvendësuar anijet e fundit që datojnë nga 1970s ende në shërbim.

Në 2006 DFDS SEAWAYS ndaluar që shërbejnë Suedinë, kur M / S Princesha e Skandinavi është marrë jashtë shërbimit dhe Copenhagen - Oslo anije të shërbimit të ndaluar duke e quajtur në Helsingborg.

DFDS SEAWAYS flota është konsideruar si një nga flotës më të mëdha në Evropën Veriore. Të gjitha anijet janë të ndryshme në madhësi, por secili prej tyre kanë një bukuri njëjës dhe atmosferë e cila është arsyeja pse shumë prej udhëtarëve të tyre shkojnë shpesh.

DFDS SEAWAYS ka qenë në veprim që nga viti 1866 ofruar shërbime të trageteve të pasagjerëve për më shumë se 140 vjet dhe është kompania e vjetër e anijeve në Denmark.It ka një pozitë udhëheqëse të tregut në pjesën veriore të Evropës në kuadër të anijeve të pasagjerëve gjatë natës me një flotë të konsiderohet të jetë një nga më të madhe në Evropën veriore .

Ata veprojnë pesë anije moderne të pasagjerëve i cili mund të strehojë deri në 8,800 gjumi pasagjerë në natën me një kapacitet prej makinave 2,500.

 


Më të mirë në dispozicion DFDS SEAWAYS biletë çmim GARANCIONIT

Shkarko Guarantee DFDS SEAWAYS Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion çmimit tona DFDS SEAWAYS biletë dhe nuk ka shtesa të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar për biletën tuaj trageteve me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj DFDS SEAWAYS makinë ose të pasagjerëve traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani për biletën tuaj traget, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta DFDS SEAWAYS më të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Të rezervoni biletat DFDS SEAWAYS ju lutem Kliko këtu.

 

Grupi Discount traget udhëtimit në DFDS SEAWAYS.

Grupi, Rezervime Shkolla & Social Club DFDS SEAWAYS Ticket

Zbritur Grupi Travel me DFDS SEAWAYS - Ferryto.com ofrojnë një grup të dedikuar personale dhe të përballueshme SEAWAYS DFDS dhe shërbim rezervim partia trajneri traget pasagjerësh ju ofron më të ulët normat në dispozicion trageteve.

specialist DFDS SEAWAYS Grupi ekipi ynë udhëtimit do të sigurojë marrëveshje më të mirë për ju dhe pasagjerët tuaj. E vetmja kërkesë që të kualifikohen për normat e zbritur trageteve udhëtimit grupit është që partia juaj duhet të jetë të paktën dhjetë njerëz dhe udhëtimit në të njëjtën kohë. Për më shumë informacion në lidhje me grupin e udhëtimit në DFDS SEAWAYS ju lutem Kliko këtu.

 

DFDS SEAWAYS Commercial Vehicle, mallrash dhe anijet mallrash

DFDS SEAWAYS Commercial Vehicles & Freight

Ferry Logjistika ofrojnë një DFDS SEAWAYS mallrave dhe ngarkesave shërbim anijet personale dhe të përballueshme rezervë për të dhe nga Amsterdami në Holandë, Esbjerg në Danimarkë dhe Dunkirk dhe Calais në Francë dhe Detit Baltik në mes të Lituania, Gjermania, Suedia, Letonia dhe Rusia.

Përveç kësaj për të ofruar norma preferenciale për operatorët tregtare dhe Transportuesit Logistics Ferry tani është gjithashtu në gjendje të ofrojë norma zbritur mallrave trageteve për klientët privatë të tilla si ato që dëshirojnë të marrin furgona tranzit në ndonjë nga rrugët DFDS SEAWAYS shërbim. Për më shumë informacion dhe një kuotë çastit online për të automjeteve komerciale traget kalimin tuaj, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me DFDS SEAWAYS konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet DFDS SEAWAYS biletave, kontrolloni disponueshmërinë, shikoni tragetet oraret dhe libër makinën DFDS SEAWAYS dhe bileta trageti pasagjerësh në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të rrjetit të shpërndarjes në internet të biletave të trageteve në botë duke siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve me SEAWAYS DFDS në mbi rrugët e trageteve në 1,200 gjithë Mbretërinë e Bashkuar, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel

Zgjidhni tragetet DFDS SEAWAYS për të lira çmimet e biletave të trageteve për dhe nga Amsterdami në Holandë, Esbjerg në Danimarkë dhe Dunkirk dhe Calais në Francë dhe Detit Baltik në mes të Lituania, Gjermania, Suedia, Letonia dhe Rusia. Ne gjithashtu kemi traget ofron në destinacione më të largëta të trageteve dhe destinacionet turistike mini si Irlanda, Holanda, Italia, Spanja, Danimarka dhe ishujt greke.