Dodekanisos Ferry Line - pasagjerëve dhe Car Ferry Tickets

Dodekanisos Ferry Line ofron të lirë makinë dhe trageteve të pasagjerëve rezerva biletave me kohë reale krahasim të çmimeve të biletave traget. Ju gjithmonë merrni më e lirë në dispozicion Korsikë Anijet traget çmimin e biletave kur të rezervoni online në FerryTO - dhe kjo është një garanci.
3.6 yje - bazuar në 856 komente

 

Biletat Dodekanisos Ferry Line Ferry - Biletat Ferry lirë dhe Shërbimi Superb - nga prill 25
5/ 5yjet Pas fantastike shërbimin e kursimeve dhe klientit kam marrë kur të rezervoni Dodekanisos Ferry Line bileta trageti mia nga FerryTO Unë vetëm kishte për të le ju e dini se çfarë është një kënaqësi e ajo ishte duke bërë biznes me ju. FerryTO është në internet biletave traget shërbimi i parë dhe vetëm prenotim kam përdorur që do të vënë paratë e tyre ku goja e tyre është me të dy shërbimeve dhe të çmimeve. I shpëtuam gati Euro 100 me prenotim bileta trageti mia me FerryTO, ishte shumë i kënaqur me një transaksion të qetë dhe shërbimin tuaj të shkëlqyer të konsumatorëve - thank you very much të vërtetë!

Dodekanisos Express Tragete

Dodekanisos Express Tragete Car dhe pasagjerëve Trageteve Tickets

Dodekanisos Express Tragete Ticket, oraret trageteve të pasagjerëve dhe informacion për Dodekanisos Express Anijet me vela për në dhe nga portet e Rodos, Kos, Kalymnos, Leros, Patmos dhe portit më të madh të Greqisë dhe Pireut.

Rezervimet e biletave Dodekanisos Express tragete nuk ka qenë kurrë më e lehtë, ne e krahasojmë të gjitha çmimet Dodekanisos Express tragete në kohë reale kuotat sigurimin e shpejtë kështu që ju mund të bleni më e lirë bileta në dispozicion Dodekanisos Express trageteve në dhe nga portet e Rodos, Kos, Kalymnos, Leros, Patmos dhe porti më i madh i Greqisë dhe Pireut online me konfirmim të menjëhershëm.

Pra, nëse ju jeni duke kërkuar për udhëtim traget një ditë pazar jashtë vendit apo një pushim pushime udhëtonte nga Dodekanisos Express Tragete është një mënyrë të shpejtë, të lehtë dhe pa stres për të marrë atje dhe kthehet përsëri. ju libër Dodekanisos Express tragete makinë ose të pasagjerëve tragetet bileta me ne dhe të gëzojnë më shumë zgjedhje dhe fleksibilitet.

Me të fundit Tragete Dodekanisos Express kalimit informacion dhe oraret për të gjitha anijet me vela për në dhe nga portet e Rodos, Kos, Kalymnos, Leros, Patmos dhe portit më të madh të Greqisë dhe të Pireut, duke përfshirë informacion mbi portet traget dhe informacion të dobishëm rreth destinacionet turistike tonë rrugë dhe qyteti harta të hollësishme do të ju ndihmojë komplot Dodekanisos Express tragete udhëtimin tuaj trageteve.

Nëse jeni të udhëtonte me makinë, me familjen tuaj, ose si një libër pasagjerëve solo këmbë një kalim trageteve me Dodekanisos Express Anijet dhe të arrijnë në destinacionin tuaj rifreskohen, të qetë dhe të lumtur.

Dodekanisos Express Tragete ofron çmimet fantastike për të dhe nga portet e Rodos, Kos, Kalymnos, Leros, Patmos dhe portit më të madh të Greqisë dhe Pire trageteve porteve.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

 

Dodekanisos Express

Dodekanisos Express Tragete
Çmimet e biletave Ferry & Reservations


Bileta libër Dodekanisos Express Tragete
për në dhe nga portet e Rodos, Kos, Kalymnos, Leros, Patmos dhe portit më të madh të Greqisë dhe Pireut në internet paraprakisht në Ferryto.com dhe ju gjithmonë do të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin tonë biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur rrugën tuaj Evros Express Tragete, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një çmim biletë Dodekanisos Express dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurt online ju lutem, përdorni tragetet në kohë reale prenotim formularin në të majtë.

Rreth Dodekanisos Express Tragete

parë catamaran me shpejtësi të lartë Dodekanisos Express filloi udhëtimin e saj në prill 2000 me portet e Rodos, Kos, Kalymnos, Leros, Patmos dhe portit më të madh të Greqisë dhe Pireut.

Dodekanisos Express dhe Dodekanisos Pride, dy anije të kompanisë, që lidh të gjitha ishujt Dodekanezë (Agathonisi, Kalymnos, Kastelorizo, Kos, Lipsi, Leros, Nisyros, Patmos, Rhodes, Simi, Tilos, Halki) me njëri-tjetrin.

Dodekanisos Express

Dodekanisos SEAWAYS ju ofron mundësinë për të shpëtuar për relaksim dhe rekreacion në një nga ishujt tona të bukura. Nëse ju jeni në Rodos ose Simi ju mund të eksplorojnë ishujt e afërt greke me cruises ditë.

Flota

Dodekanisos EXPRESS

 • Vessel Lloji: Car & Passenger Catamaran High Speed ​​Craft
 • Speed ​​maksimale: Nyje 33
 • Speed ​​shërbimit: Nyje 31
 • Passenger Kapacitet: vende 341
 • Deck kryesore: vende 242
 • Deck Upper: vende 99
 • Garage: Automjetet 6

Dodekanisos PRIDE

 • Vessel Lloji: Car & Passenger Catamaran High Speed ​​Craft
 • Speed ​​maksimale: Nyje 33
 • Speed ​​shërbimit: Nyje 32
 • Passenger Kapacitet: vende 280
 • Deck kryesore: vende 214
 • Deck Upper: vende 66
 • Garage: makina 9
Dodekanisos Route Map
Në korrik 2005 e dytë me shpejtësi të lartë catamaran kompanisë Dodekanisos Pride filloi udhëtimin e saj. Në nëntor 2011 një hap i ri u bë që synon mbulimin e plotë të nevojave Dodekanezë transportit detar.

Panago SKIADENI

 • Vessel Type: Car dhe pasagjerëve
 • Speed ​​maksimale: Nyje 17
 • Speed ​​shërbimit: Nyje 16
 • Kapaciteti pasagjerëve në verë: vende 700
 • Kapaciteti pasagjerëve në dimër: vende 590

Me një Ro Ro mbi dhe jashtë të pasagjerëve dhe makinave anije Panagia Skiadeni, kompania synon të ofrojë zgjidhje në fushën e transportit të rehatshme dhe të sigurt për pasagjerët, automjeteve dhe mallrave, kryesisht ndaj ishujt më të vogla të kompleksit Dodekanezë.

 


Më të mirë në dispozicion Dodekanisos Express tragete biletë GARANCIONIT

Shkarko Guarantee Dodekanisos Express Tragete Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion çmimit tona Dodekanisos Express tragete biletë dhe nuk ka shtesa të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar për biletën tuaj trageteve me një kartë Visa Electron . Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj Dodekanisos Express Tragete makinave apo pasagjerëve traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani për biletën tuaj traget, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Dodekanisos Express tragete të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Të rezervoni biletat Dodekanisos Express trageteve ju lutem Kliko këtu.

 

Grupi Discount traget udhëtimit në Dodekanisos Express Tragete.

Grupi, Rezervime Shkolla & Social Club Dodekanisos Express Tragete Ticket

Zbritur Grupi Travel me Dodekanisos Express Tragete - Ferryto.com ofrojnë një grup të dedikuar personale dhe të përballueshme Dodekanisos Express trageteve dhe shërbimit rezervë partia trajneri traget pasagjerësh ju ofron më të ulët normat në dispozicion trageteve.

specialist Dodekanisos Express Tragete Grupi ekipi ynë udhëtimit do të sigurojë marrëveshje më të mirë për ju dhe pasagjerët tuaj. E vetmja kërkesë që të kualifikohen për normat e zbritur trageteve udhëtimit grupit është që partia juaj duhet të jetë të paktën dhjetë njerëz dhe udhëtimit në të njëjtën kohë. Për më shumë informacion në lidhje me grupin e udhëtimit në Dodekanisos Express Anijet ju lutem Kliko këtu.

 

Dodekanisos Express Ferries Commercial Vehicle, mallrash dhe anijet mallrash

Dodekanisos Express Tragete Commercial Vehicles & Freight

Ferry Logjistika ofrojnë një Dodekanisos Express tragete mallrave dhe ngarkesave shërbim anijet personale dhe të përballueshme rezervë për të dhe nga portet e Rodos, Kos, Kalymnos, Leros, Patmos dhe portin më të madh të Greqisë dhe Pireut.

Përveç kësaj për të ofruar norma preferenciale për operatorët tregtare dhe Transportuesit Logistics Ferry tani është gjithashtu në gjendje të ofrojë norma zbritur mallrave trageteve për klientët privatë të tilla si ato që dëshirojnë të marrin furgona tranzit në ndonjë nga rrugët Dodekanisos Express trageteve shërbim. Për më shumë informacion dhe një kuotë çastit online për të automjeteve komerciale traget kalimin tuaj, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me Dodekanisos Express tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet Dodekanisos Express tragete biletave, kontrolloni disponueshmërinë, shikoni tragetet oraret dhe libër makinën Dodekanisos Express tragete dhe bileta trageti pasagjerësh në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve me Dodekanisos Express Tragete në mbi rrugët e trageteve në të gjithë 1,200, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel

Zgjidhni tragetet Dodekanisos Express tragete për të lira çmimet e biletave të trageteve për dhe nga portet e Rodos, Kos, Kalymnos, Leros, Patmos dhe portit më të madh të Greqisë dhe Pireut. Ne gjithashtu kemi traget ofron në destinacione më të largëta të trageteve dhe destinacionet turistike mini si Irlanda, Holanda, Italia, Spanja, Danimarka dhe ishujt greke.