Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

 

Egnatia SEAWAYS Tragete

Egnatia SEAWAYS Tragete
Çmimet e biletave Ferry & Reservations


Biletat Book Egnatia SEAWAYS
për në dhe nga portet e Korfuzit, Igumenica, Kefalonia (Sami) dhe Zakinthos gjitha nga Brindisi Port internet paraprakisht në Ferryto.co.uk dhe ju gjithmonë do të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin tonë biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur rrugën tuaj Egnatia SEAWAYS Tragete, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një çmim Egnatia SEAWAYS tragete biletë dhe rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni tragetet në kohë reale prenotim formularin në të majtë.

Rreth Egnatia SEAWAYS Anijet

Egnatia SEAWAYS është një kompani e re greke traget lidh Brindisi në Itali me vende të ndryshme në Greqi, duke përfshirë ishujt e mrekullueshme të Korfuzit, Kefolonia (Sami) dhe Zakynthos (Zante) dhe portin e Igumenicës në Greqi veri perëndimore. Egnatia SEAWAYS kalimet traget janë të operuar nga anija e tyre në arkë FB i cili përmban të gjitha lehtësitë që ju do të presim nga një traget moderne ndërkombëtare. Që veprojnë nën flamurin qipriot, Arka FB mund të mbajnë deri në pasagjerë 1,000 dhe makina 370 apo kamionë 62.

Zyra Egnatia SEAWAYS Shef është e vendosur në Athinë dhe ata punojnë me agjencitë e mëposhtme portit;
BRINDISI PORT, EUROMARE SRL, Via Fiume Picollo 33, Terminal Costa Morena
Korfuzit PORT, NIAKAS TRAVEL, 3rd PAR. EL.VENIZELOU - 4, (NEW PORT)
Igumenicë PORT, Egnatia SEAWAYS, IONIOU PELAGOUS str, (NEW PORT)
Kefalonia (SAMI) PORT, BLUE SEA TRAVEL & SHIPPING, SAMI - PORT
Zakynthos PORT, lundrim me jaht CLUB Zakynthos, Dionisios Marinos, 50, Ko.Lomvardou str,

Egnatia SEAWAYS Tragete

Rrugët Egnatia SEAWAYS trageteve:

Brindisi

Corfu

3 sailings në javë 8 orë kalim

Brindisi

Igumenicë

sailings 4 një javë 9 orë minuta 30 kalimit

Brindisi

Kefalonia

1 vela javore orë kalim 16

Brindisi

Zakynthos

1 vela javore 18 orë kalim minuta 30


Më të mirë në dispozicion Egnatia SEAWAYS biletë çmim GARANCIONIT

Shkarko Guarantee Egnatia SEAWAYS Tragete Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion çmimit tona Egnatia SEAWAYS tragete biletë dhe nuk ka shtesa të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar për biletën tuaj trageteve me një kartë Visa Electron . Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj Egnatia SEAWAYS Tragete makinave apo pasagjerëve traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani për biletën tuaj traget, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Egnatia SEAWAYS tragete të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Të rezervoni biletat trageteve Egnatia Seways ju lutem Kliko këtu.

 

Grupi Discount traget udhëtimit në Egnatia SEAWAYS.

Grupi, Rezervime Shkolla & Social Club Egnatia SEAWAYS Tragete Ticket

Zbritur Grupi Travel me Egnatia SEAWAYS Anijet - Ferryto.com ofrojnë një grup të dedikuar personale dhe të përballueshme Egnatia SEAWAYS tragete dhe shërbim rezervim partia trajneri traget pasagjerësh ju ofron më të ulët normat në dispozicion trageteve.

specialist Egnatia SEAWAYS Tragete Grupi ekipi ynë udhëtimit do të sigurojë marrëveshje më të mirë për ju dhe pasagjerët tuaj. E vetmja kërkesë që të kualifikohen për normat e zbritur trageteve udhëtimit grupit është që partia juaj duhet të jetë të paktën dhjetë njerëz dhe udhëtimit në të njëjtën kohë. Për më shumë informacion në lidhje me grupin e udhëtimit në Egnatia SEAWAYS Anijet ju lutem Kliko këtu.

 

Egnatia SEAWAYS Commercial Vehicle, mallrash dhe anijet mallrash

Egnatia SEAWAYS tragete Commercial Vehicles & Freight

Ferry Logjistika ofrojnë një personale dhe të përballueshme Egnatia SEAWAYS tragete mallrave dhe ngarkesave shërbim anijet rezervë për të dhe nga Brindisi, Korfuzit, Igumenica, Kefalonia dhe Zakinthos.

Përveç kësaj për të ofruar norma preferenciale për operatorët tregtare dhe Transportuesit Logistics Ferry tani është gjithashtu në gjendje të ofrojë norma zbritur mallrave trageteve për klientët privatë të tilla si ato që dëshirojnë të marrin furgona tranzit në ndonjë nga rrugët Egnatia SEAWAYS trageteve shërbim. Për më shumë informacion dhe një kuotë çastit online për të automjeteve komerciale traget kalimin tuaj, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar Egnatia SEAWAYS konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë Egnatia SEAWAYS tragete jetojnë çmimet e biletave, kontrolloni disponueshmërinë, shikoni tragetet oraret dhe libër makinën Egnatia SEAWAYS tragete dhe bileta trageti pasagjerësh në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të rrjetit të shpërndarjes në internet të biletave të trageteve në botë duke siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve Egnatia SEAWAYS Tragete në mbi rrugët e trageteve në 1,200 gjithë Mbretërinë e Bashkuar, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel

Zgjidhni tragetet Egnatia SEAWAYS për të lira çmimet e biletave të trageteve për dhe nga Rodos, Symi, Kalymnos, Kos, Nissyros, Tilos, Kastelorizo, Panormitis. Ne gjithashtu kemi traget ofron në destinacione më të largëta të trageteve dhe destinacionet turistike mini si Irlanda, Holanda, Italia, Spanja, Danimarka dhe ishujt greke.