Trenat EUROTUNNEL - Biletat Car Trajnimi

Trenat EUROTUNNEL ofron të lirë tren makinë rezerva biletave me kohë reale krahasim të çmimeve të biletave të trenit. Ju gjithmonë merrni më e lirë në dispozicion Eurotunnel Trenat çmimin e biletave kur të rezervoni online në FerryTO - dhe kjo është një garanci.
4.3 yje - bazuar në 9,247 komente

 

Eurotunnel Trenat Biletat - Biletat lirë Trajnimi dhe Shërbimi Superb - nga prill 25
5/ 5yjet Pas fantastike shërbimin e kursimeve dhe klientit kam marrë kur të rezervoni biletat e mia Eurotunnel Train nga FerryTO Unë vetëm kishte për të le ju e dini se çfarë është një kënaqësi e ajo ishte duke bërë biznes me ju. FerryTO është në internet Eurotunnel shërbimi i parë dhe vetëm prenotim bileta kam përdorur që do të vënë paratë e tyre ku goja e tyre është me të dy shërbimeve dhe të çmimeve. I shpëtuam gati Euro 100 me prenotim bileta EUROTUNNEL mia tren me FerryTO, ishte shumë i kënaqur me një transaksion të qetë dhe shërbimin tuaj të shkëlqyer të konsumatorëve - thank you very much të vërtetë!

Eurotunnel

Eurotunnel Car dhe pasagjerëve Tickets Trajnimi

EUROTUNNEL biletave rezerva, oraret e trenave të pasagjerëve dhe informacion për Eurotunnel tavelling në dhe nga Folkestone, Angli dhe Calais, Francë.

Rezervimet e biletave EUROTUNNEL nuk ka qenë kurrë më e lehtë, ne e krahasojmë të gjitha çmimet EUROTUNNEL në kohë reale kuotat sigurimin e shpejtë kështu që ju mund të bleni më e lirë në dispozicion bileta EUROTUNNEL në dhe nga Folkestone, Angli dhe Calais, Francë online me konfirmim të menjëhershëm.

Pra, nëse ju jeni duke kërkuar për udhëtimin një ditë pazar jashtë vendit apo një pushim pushime në Folkestone, Angli dhe Calais, Francë udhëtonte me EUROTUNNEL është një shpejtë, e lehtë dhe pa stres për të marrë atje dhe kthehet përsëri. ju rezervoni biletat EUROTUNNEL me ne dhe të gëzojnë më shumë zgjedhje dhe fleksibilitet.

Me informacionin e fundit Eurotunnel kalimit dhe oraret për të gjithë tavellings për dhe nga Folkestone, Angli dhe Calais, Francë përfshirë informacion mbi portet Trajnimi dhe informata të dobishme turistik rreth destinacionet turistike tonë rrugë dhe qyteti detajuar dhe harta do të ju ndihmojë komplot udhëtimin tuaj EUROTUNNEL trenit.

Nëse jeni të udhëtonte për Folkestone, Angli dhe Calais, France pastaj libër një kalim tren me EUROTUNNEL dhe të arrijnë në destinacionin tuaj rifreskohen, të qetë dhe të lumtur.

Eurotunnel ofron çmimet fantastike për të dhe nga Folkestone, Angli dhe Calais, Francë portet e trenit.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

 

Trenat Eurotunnel Le anijes

Eurotunnel
Çmimet e biletave & Reservations


Bileta Book EUROTUNNEL
për dhe nga Folkestone, Angli dhe Calais, Francë në internet paraprakisht në Ferryto.com dhe ju gjithmonë do të gëzojnë të lirë në dispozicion trenit çmimin tonë biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe, ndryshe nga të tjerët, ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur rrugën tuaj Eurotunnel, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një çmim EUROTUNNEL biletë dhe rezervoni biletën tuaj trenit sigurtë në internet ju lutem, përdorni formularin kohë reale prenotim tren në të majtë.

Trenat Eurotunnel anijes

Rreth EUROTUNNEL

Trenat Eurotunnel High Speed ​​Channel lidhur Folkestone në Angli në Calais në Francë në vetëm 35 minuta. Me deri në 6 nisje në orë dhe qasje të drejtpërdrejtë autostradës, ju kurseni kohë dhe para. Online libër ose, në qoftë se ju jeni sipërmarrës transporti rrugor komerciale, na kontaktoni për të hapur një llogari?

Përvoja EUROTUNNEL

Relax në komoditetin e automjetit tuaj në kalimin më të shpejtë Channel: Folkestone në Calais në vetëm 35 minuta.

Eurotunnel është e lehtë për të librit, lehtë për t'u përdorur. Faqja jonë e internetit është një one-stop shop për të gjitha nevojat tuaja të udhëtimit me të madhe çmimet vlera-për-para duke filluar nga vetëm £ 49. Për të marrë çmimet më të mirë, librin e hershme dhe të udhëtojnë në kohë të qeta.

Duke marrë automjetin tuaj të kontinentit, ju jep fleksibilitet dhe liri të vërtetë të gëzojnë pushim tuaj larg.

Ajo merr vetëm disa minuta për 35 EUROTUNNEL të anijes ju nga Folkestone në Calais, duke e bërë atë më të shpejtë kanali kalimit. Që do të thotë që ju të shpenzojnë më pak kohë duke marrë atje dhe më shumë kohë duke shijuar destinacionin tuaj përfundimtar.

Me nuk ka shqetësime për det i përafërt ose erërat e forta vonuar udhëtimin tuaj, ju mund të rri duarkryq dhe relaksohuni duke e ditur se Eurotunnel është mënyra më e besueshme për të kaluar Channel.

Trenat EUROTUNNEL

Duke marrë automjetin tuaj ne EUROTUNNEL

Çfarëdo lloji i automjetit ju drive, ju jeni të mirëpritur për të përdorur EUROTUNNEL.

makina - Duke marrë makinën tuaj në EUROTUNNEL nuk mund të jetë më e lehtë. Vetëm se, nuk shqetësohet më shumë apo argumentet mbi çfarë lodra mund të merren apo çfarë të bëjë në lidhje me qenin tuaj - ju mund të merrni të gjithë ata! Thuaj lamtumirë për akuzat e bagazheve të tepërta për klubet e golfit tuaj ose pajisjet e skive - vetëm të ngarkesës deri në derën tuaj përpara dhe shpaketoj në destinacionin tuaj.

Të gjitha EUROTUNNEL duhet të dini se kur ju bëni rezervimin tuaj, është nëse makina juaj është më e lartë se 1.85 metra, në mënyrë që EUROTUNNEL ndajë një hapësirë ​​në një karrocë të vetëm kuvertë për ju. Një e treta e çdo anijes Eurotunnel është i dedikuar për kuvertën e vetme që janë dy herë më të larta brenda si vagonave të dyfishtë kuvertë. Këto janë përdorur për të trajnerëve, karvanët dhe makina që janë shumë të larta për të shkuar mbi kuvertën e dyfishtë. Nuk ka asnjë ndryshim në çmim - kështu që të ndjehen të lirë për të sjellë cikle, kuti çati - apo ndonjë gjë që ju mund të vënë në mënyrë të ligjshme dhe të sigurtë mbi çati tuaj!

Nëse keni një makinë sportive apo automjet të ulët - nuk ka problem. Ju mund të përzënë direkt në dhe jashtë anijet Eurotunnel pa shqetësuese në lidhje me ramps ose gunga.

Na vjen keq që LPG dhe automjetet dyfishtë powered nuk mund të transportohen me EUROTUNNEL për arsye sigurie.

Karvanët, campervans dhe Makina të tërheqjës - Ashtu si e lehtë dhe e thjeshtë si duke marrë makinën tuaj. Nuk ka nevojë për t'u shqetësuar rreth duke lënë automjetin tuaj pa mbikëqyrje, që ju të qëndroni me automjetin tuaj të tërë kalimit.

Karvanët janë të ngarkuar mbi qerre vetme në kuvertë. Këto vagonave janë përdorur për karvanët, trajnerë dhe çdo automjet që është shumë i lartë për të shkuar mbi kuvertën e dyfishtë. Hyrja në këto vagonave është shumë më e gjerë se vagonave të dyfishtë kuvertë, kështu që ju keni hapësirë ​​të mjaftueshme për të lehtë të manovruar makinën tuaj dhe karavanin me.

Eurotunnel bëjë pranojë karvanët, dhe campervans mbante tanke LPG për shërbimet e brendshme (gatim, ftohje, ngrohjes etj) të caktuar, edhe pse pajisja duhet të jetë i fikur para konviktit dhe gjatë kalimit. Një tank deri në 47kg mund të bëhet, por ajo duhet të jetë më pak se 80% e plotë. Për sigurinë tuaj dhe sigurinë e të tjerëve, ju do të duhet për të demonstruar këtë para se të udhëtoni.

Motoçikleta - Ju tashmë e gëzojnë lirinë e rrugës dhe aftësinë për të shmangur vonesa dhe radhët e gjata të trafikut më. Kjo është arsyeja pse Eurotunnel duhet të jetë zgjedhja juaj e natyrshme kur kalojnë kanalin. Kjo është rruga më e shpejtë e drejtpërdrejtë në mes të rrugëve të hapura të Britanisë së Madhe dhe të kontinentit.

Duke pasur një motor të thotë se ju do të paguani vetëm gjysmën e çmimit të një makine. Struktura jonë fare ju lejon të jetë në kontroll! Ju zgjidhni se çfarë është më e rëndësishme për ju - mund të udhëtojnë në një kohë më pak të ngjeshur të ditës për të kursyer para? A doni të siguruar që ju keni fleksibilitetin për të ndryshuar rezervimin tuaj pa asnjë kosto, nëse planet tuaja të ndryshojë? Mos harroni, më parë ju librin, më shumë ju do të kurseni.

Për arsye sigurie, ju jeni të hipur në anën e pasme të anijes dhe të qëndrojnë me motor tuaj gjatë gjithë udhëtimit. Nuk ka nevojë për t'u shqetësuar për sigurinë e gjërat tuaja, apo leukoplast çdo gjë lart gjatë tranzitit. Thjesht parkojë motor tuaj në stendën e saj, të relaksoheni dhe të zgjas këmbët tuaja për udhëtim 35-minuta.

Konvikti me një Biciklete - Një maksimum prej çiklistëve 6 dhe cikleve të tyre mund të kryhet në çdo nisjes. Nëse keni nevojë për detaje të mëtejshme se si për të rregulluar udhëtimin për një grup më të madh, atëherë ju lutemi kontaktoni Desk Eurotunnel UK biletave.

Cikli Shërbimi Eurotunnel vepron shtatë ditë në javë mbante cikle në rimorkio të përshtatura posaçërisht dhe çiklistëve në një minibus gjerë të rehatshme. Kalimi nëpër Channel Tunnel merr 35 minuta platforma në platformë. Me diskrecionin e shoferit, dhe në varësi të vëllimit të trafikut në ditën, ju mund të jenë në gjendje të përfitojnë nga objektet në Passenger Terminal Building në Folkestone ose Calais / Coquelles (në varësi të drejtimit të udhëtimit tuaj).

Pasi në Francë do të rënë jashtë në parkingun e Qendrës me Punë, pranë qendrës prizë projektuesi Marques Avenue. Ju lutemi të reassemble në këtë park makinë për t'u bashkuar me shërbim në kthimin tuaj. Për të rriturit dhe fëmijët, fare është e njëjtë dhe përfshin ciklin. Fëmijët që shoqërojnë prindërit e tyre në një vend të fëmijëve të udhëtojnë falas. Tandems janë të ngarkuar nga numri i vendeve, zënë apo jo. Çmimet Cikli rimorkio janë të varur nga madhësia.

Pasagjerët me aftësi të kufizuara - Nëse ju apo ndonjë nga pasagjerët tuaj të lëvizshmërisë më pak të aftë për punë, janë të kufizuara ose të kërkojë një karrige me rrota, pastaj të udhëtojnë me EUROTUNNEL është ideale për ju. Nga hyrja në terminal për ngarje jashtë trenit në Francë ju mund të qëndroni në komoditetin e automjetit tuaj. Nëse ju vendosni të vizitoni Passenger tonë Terminal Building, janë të mjaftueshme hapësira me aftësi të kufizuara parkimi dhe gjithë ndërtesa është e gjitha në një nivel me pa hapa. Pasi brenda ju do të gjeni qasje të lehtë në dyqanet tona, Fshati Ushqimit, tualete dhe kabinat telefonike të nivelit të ulët.

Nëse ju keni një simbol me aftësi të kufizuara, ju lutem sigurohuni që ajo është në shfaqje në automjetin tuaj. Le ta dinë se kur ju shikoni në qoftë se ju ose ndonjë nga pasagjerët tuaj të përdorur një karrige me rrota ose nevojë për ndihmë me lëvizshmërinë në bord. Kur makinës në korsi konvikt ndjekin rrugën e treguar nga shenjat me aftësi të kufizuara lart dhe ju do të hipi në pjesën e përparme të anijes. Kjo është për arsye sigurie në mënyrë që, në rast nuk ka gjasa të një emergjence të stafit tonë në bord do të dinë ku jeni dhe do të jetë në gjendje të ju ndihmojnë.

Regjistruar Guide Dogs - Eurotunnel e di rëndësinë e pavarësisë dhe lëvizshmërisë se një qen udhëzues mund të ofrojë, kjo është arsyeja pse ata lejojnë të gjithë qen regjistruar udhëzues për të udhëtuar për të lira. Kur bën rezervimin tuaj, ju lutem sigurohuni që ju të na tregoni, nëse ju keni një qen udhëzues, pasi ne ende do të duhet të rezervoni atë në sistemin për të udhëtuar dhe për të siguruar që qeni juaj është në përputhje me rregullat e përcaktuara sipas Pet Skema Travel.


Më të mirë në dispozicion GARANCIONIT Eurotunnel çmimin e biletës

Shkarko Garancia Eurotunnel Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion çmimit tona EUROTUNNEL biletë dhe nuk ka shtesa të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për EUROTUNNEL tuaj të zgjedhur ose nga Folkestone, Angli dhe Calais, Francë, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta EUROTUNNEL të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Të rezervoni biletat EUROTUNNEL ju lutem Kliko këtu.

 

Discount udhëtimit tren grupit në EUROTUNNEL.

Grupi, Shkolla & Social Club EUROTUNNEL Rezervimet e biletave

Zbritur Travel Group me EUROTUNNEL - Ferryto.com ofrojnë një grup të dedikuar personale dhe të përballueshme Eurotunnel dhe shërbimit rezervë të pasagjerëve treni partia trajneri ju ofron normat më të ulta në dispozicion për dhe nga Folkestone, Angli dhe Calais, Francë.

specialist Eurotunnel ekipi ynë udhëtimit grup do të sigurojë marrëveshje më të mirë për ju dhe pasagjerët tuaj. Kërkesa e vetme për të kualifikohen për normat e zbritur udhëtimit grupit është që partia juaj duhet të jetë të paktën dhjetë njerëz dhe në të njëjtën kohë. Për më shumë informacion në lidhje me grupin e udhëtimit në EUROTUNNEL ju lutem Kliko këtu.

 

Eurotunnel Commercial Vehicle, Freight and Cargo Ferries

EUROTUNNEL Commercial Vehicles & Freight

Trajnimi Logistics ofrojnë një EUROTUNNEL mallrave dhe ngarkesave të shërbimit personale dhe të përballueshme rezervë për të dhe nga Folkestone, Angli dhe Calais, Francë.

Përveç kësaj për të ofruar norma preferenciale për operatorët tregtare dhe Transportuesit Logistics Trenit tani është gjithashtu në gjendje të ofrojë norma zbritur për klientët privatë të tilla si ato që dëshirojnë të marrin furgona tranzit në ndonjë nga rrugët EUROTUNNEL shërbim. Për më shumë informacion dhe një kuotë çastit online për të automjeteve komerciale trenit kalimin tuaj, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar klientit ekip EUROTUNNEL kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet e biletave Eurotunnel, kontrolloni disponueshmërinë dhe libër makinave Eurotunnel dhe tren pasagjerësh bileta për dhe nga Folkestone, Angli dhe Calais, Francë në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të rrjetit të shpërndarjes së biletave në internet tren në botë duke siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trenit me EUROTUNNEL në mbi rrugët e trenit 1,200 gjithë Mbretërinë e Bashkuar, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore, Mesdhe , baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel

Zgjidhni Ferryto.com për të lira çmimet e biletave tren në qoftë se ju jeni duke marrë një tren shkurtër kryq makinë kanal për Calais Francë, një tren në Irlandë apo një kalim në Amsterdam Holandë. Ne gjithashtu kemi treni ofron për më të largëta të udhëtimit tren dhe turistike mini destinacionet si Spanja, Danimarka dhe ishujt greke.