Fastnet Line Tragete - pasagjerëve dhe Car Ferry Tickets

Fastnet Line Tragete ofron të lirë makinë dhe trageteve të pasagjerëve rezerva biletave me kohë reale krahasim të çmimeve të biletave traget. Ju gjithmonë merrni më e lirë në dispozicion traget çmimin e biletave kur të rezervoni online në FerryTO - dhe kjo është një garanci.
4.4 yje - bazuar në 934 komente

 

Biletat Fastnet Line Tragete Ferry - Biletat Ferry lirë dhe Shërbimi Superb - nga prill 25
5/ 5yjet Pas fantastike shërbimin e kursimeve dhe klientit kam marrë kur të rezervoni Fastnet Line tragete bileta trageti mia nga FerryTO Unë vetëm kishte për të le ju e dini se çfarë është një kënaqësi e ajo ishte duke bërë biznes me ju. FerryTO është në internet biletave traget shërbimi i parë dhe vetëm prenotim kam përdorur që do të vënë paratë e tyre ku goja e tyre është me të dy shërbimeve dhe të çmimeve. I shpëtuam gati Euro 100 me prenotim bileta trageti mia me FerryTO, ishte shumë i kënaqur me një transaksion të qetë dhe shërbimin tuaj të shkëlqyer të konsumatorëve - thank you very much të vërtetë!

Fastnet Line Tragete

Fastnet Line Tragete Car dhe pasagjerëve Trageteve Tickets

Fastnet Line Tragete Ticket, oraret trageteve të pasagjerëve dhe informacion për Fastnet Line Anijet me vela në dhe nga portet e Cork, në Irlandë jugore dhe Swansea në Uells.

Rezervimet e biletave Fastnet Line tragete nuk ka qenë kurrë më e lehtë, ne e krahasojmë të gjitha çmimet Fastnet Line tragete në kohë reale kuotat sigurimin e shpejtë kështu që ju mund të bleni më e lirë bileta në dispozicion Fastnet Line trageteve në dhe nga portet e Cork, në Irlandë jugore dhe Swansea në Uells në internet me konfirmim të menjëhershëm.

Pra, nëse ju jeni duke kërkuar për udhëtim traget një ditë pazar jashtë vendit apo një pushim pushime udhëtonte nga Fastnet Line Tragete është një mënyrë të shpejtë, të lehtë dhe pa stres për të marrë atje dhe kthehet përsëri. ju libër Fastnet Line Tragete makinave apo pasagjerëve tragetet bileta me ne dhe të gëzojnë më shumë zgjedhje dhe fleksibilitet.

Me Fastnet Line Tragete informacionin e fundit kalimit dhe oraret për të gjitha anijet me vela për në dhe nga portet e Cork, në Irlandë jugore dhe Swansea në Uells duke përfshirë informacion mbi portet traget dhe informacion të dobishëm turistik rreth destinacionet turistike rrugë dhe qyteti jonë detajuar dhe harta do të ndihmojë ju komplot Fastnet Line tragete udhëtimin tuaj trageteve.

Nëse jeni të udhëtonte me makinë, me familjen tuaj, ose si një libër pasagjerëve solo këmbë një kalim trageteve me Fastnet Line Anijet dhe të arrijnë në destinacionin tuaj rifreskohen, të qetë dhe të lumtur.

Fastnet Line Tragete ofron çmimet fantastike për të dhe nga portet e Cork, në Irlandë jugore dhe Swansea në Uells trageteve porteve.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

 

Fastnet Line

Fastnet Line Tragete
Çmimet e biletave Ferry & Reservations


Bileta libër Fastnet Line Tragete
për në dhe nga portet e Cork, në Irlandë jugore dhe Swansea në Uells në internet paraprakisht në Ferryto.com dhe ju gjithmonë do të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin tonë biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur rrugën tuaj Fastnet Line Tragete, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një çmim Fastnet Line tragete biletë dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurt online ju lutem, përdorni tragetet në kohë reale prenotim formularin në të majtë.

Rreth Fastnet Line Tragete

Fastnet Line janë Swansea operatori i ri Cork Ferry. Fastnet Line u krijua në pranverën e 2009 pas një fushate të gjatë publik të rivendoste shërbim popullor traget makinë operuar më parë nga Swansea KS Anijet deri në 2006.

Fastnet Line është një operator i ri i trageteve, i cili do të sigurojë kalimet mes Cork, në Irlandë jugore dhe Swansea në Uells.

Fastnet Line
Swansea të KS Route
Fastnet Line operon Swansea në KS makinë rrugë traget në Irlandë jugore nga Swansea, South Wales në Mbretërinë e Bashkuar. Shërbimi traget funksionon gjatë gjithë vitit me katër shërbime javore në çdo drejtim në muajt e pikut korrik dhe gusht dhe tre shërbime javore në çdo drejtim nga shtatori në qershor.

Shërbimi është në dispozicion për pasagjerët këmbë, makina, karvanët dhe trafikut të mallrave dhe që nga fillimi i saj në mars 2010 ka rinovuar një lidhje jetike e tregtisë dhe turizmit midis Mbretërisë së Bashkuar dhe në jug të Irlandës.

Shërbimi eliminon pothuajse 400 milje (600km) e makinës në një-vajtje-ardhje nga KS në Londër. Vendkalimet natës të siguruar që ju të arrijnë rifreskohen dhe të gatshëm për të filluar udhëtimin tuaj metejshem kur të mbërrini në KS apo Swansea.

TM Julia ka kapacitet për pasagjerë 1,500, makina, kamionë 350 40 dhe me 300 kabina në bord për një udhëtim të rehatshëm. Ha drekë në stil, hani joformale ose kap një meze të lehtë me një zgjedhje të tre restoranteve që i përshtaten të gjitha shijet dhe buxhetet. Shumë për të bërë për të gjithë familjen me një kinema, zona e fëmijëve të luajë, një kazino.

Fastnet Line Route Map
Tai Julia

Kapaciteti i pasagjerëve
1,500

Kapaciteti i automjeteve
Makina 325 / Trailers 630 metra korsi (rreth kamionë 30)

Bare dhe Restorante
Julia ka një përzgjedhje të bare dhe restorante që ofrojnë një përzgjedhje fantastike e ushqim gjobë dhe pije si ju lundrim nëpër Detin irlandez në stil. Restoranti ynë Fastnet ofron një kurs të shijshme 2 ose 3 kurs Menu. Fëmijët mund të ha drekë nga të shijshme tonë Darka Menu.Our Self Service Restorant kapitenit ofron enët shumë joshëse për të përshtaten të gjitha shijet dhe moshat.

Grab & Go ynë Cafe është e përkryer për një kafe të shpejtë dhe meze të lehtë, ideale për mëngjes herët.

Relax gjatë natës në kalimin tonë të rehatshme dhe freskët zgjuar në mbërritjen-gati për të filluar pushimet apo për të vazhduar udhëtimin tuaj.

  • dritare 2-shtrat (One marinari sipërme dhe një marinari më të ulët)
  • 2-shtrat brendshme (One marinari sipërme dhe një marinari më të ulët)
  • dritare 3-shtrat (Dy bunks sipërme dhe një marinari më të ulët)
  • 3-shtrat brendshme (Dy bunks sipërme dhe një marinari më të ulët)
  • dritare 4-shtrat (Dy bunks sipërme dhe dy bunks më të ulëta)
  • 4-shtrat brendshme (Dy bunks sipërme dhe dy bunks më të ulëta)
  • Superior (Një krevat dopio, një marinari sipërme dhe një marinari më të ulët)
  • West Cork Suite (dy krevate dopio)
Fastnet Deluxe Cabin

Oobjektet Ther
Cinema, zona Kid, Casino, Shop, informacion turistik, Kennels PET, On bordit Wi-Fi

Kabina
Julia ofron kabina 300 për të akomoduar udhëtarët të vetme & familje.

 


Më të mirë në dispozicion Fastnet Line tragete biletë GARANCIONIT

Shkarko Guarantee Fastnet Line Tragete Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion çmimit tona Fastnet Line tragete biletë dhe nuk ka shtesa të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar për biletën tuaj trageteve me një kartë Visa Electron . Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj Fastnet Line Tragete makinave apo pasagjerëve traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani për biletën tuaj traget, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Fastnet Line tragete të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Të rezervoni biletat Fastnet Line tragete ju lutem Kliko këtu.

 

Grupi Discount traget udhëtimit në Fastnet Line Tragete.

Grupi, Rezervime Shkolla & Social Club Fastnet Line Tragete Ticket

Zbritur Grupi Travel me Fastnet Line Tragete - Ferryto.com ofrojnë një grup të dedikuar personale dhe të përballueshme Fastnet Line trageteve dhe shërbim rezervim partia trajneri traget pasagjerësh ju ofron më të ulët normat në dispozicion trageteve.

specialist Fastnet Line Tragete Grupi ekipi ynë udhëtimit do të sigurojë marrëveshje më të mirë për ju dhe pasagjerët tuaj. E vetmja kërkesë që të kualifikohen për normat e zbritur trageteve udhëtimit grupit është që partia juaj duhet të jetë të paktën dhjetë njerëz dhe udhëtimit në të njëjtën kohë. Për më shumë informacion në lidhje me grupin e udhëtimit në Fastnet Line Anijet ju lutem Kliko këtu.

 

Fastnet Line Ferries Commercial Vehicle, mallrash dhe anijet mallrash

Fastnet Line Tragete Commercial Vehicles & Freight

Ferry Logjistika ofrojnë një Fastnet Line Anijet e mallrave dhe ngarkesave shërbim anijet personale dhe të përballueshme rezervë për të dhe nga portet e Cork, në Irlandë jugore dhe Swansea në Uells.

Përveç kësaj për të ofruar norma preferenciale për operatorët tregtare dhe Transportuesit Logistics Ferry tani është gjithashtu në gjendje të ofrojë norma zbritur mallrave trageteve për klientët privatë të tilla si ato që dëshirojnë të marrin furgona tranzit në ndonjë nga rrugët Fastnet Line trageteve shërbim. Për më shumë informacion dhe një kuotë çastit online për të automjeteve komerciale traget kalimin tuaj, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me Fastnet Line tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet Fastnet Line tragete biletave, kontrolloni disponueshmërinë, shikoni tragetet oraret dhe libër makinën Fastnet Line tragete dhe bileta trageti pasagjerësh në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve me Fastnet Line Tragete në mbi rrugët e trageteve në të gjithë 1,200, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel

Zgjidhni tragetet Fastnet Line tragete për të lira çmimet e biletave të trageteve për dhe nga portet e Cork, në Irlandë jugore dhe Swansea në Uells. Ne gjithashtu kemi traget ofron në destinacione më të largëta të trageteve dhe destinacionet turistike mini si Irlanda, Holanda, Italia, Spanja, Danimarka dhe ishujt greke.