FINNLINES - Anijet e pasagjerëve dhe Biletat Ferry Car

FINNLINES Tragete ofron të lirë makinë dhe trageteve të pasagjerëve rezerva biletave me kohë reale krahasim të çmimeve të biletave traget. Ju gjithmonë merrni më e lirë në dispozicion traget çmimin e biletave kur të rezervoni online në FerryTO - dhe kjo është një garanci.
4.7 yje - bazuar në 2,471 komente

 

Biletat FINNLINES Tragete Ferry - Biletat Ferry lirë dhe Shërbimi Superb - nga prill 25
5/ 5yjet Pas fantastike shërbimin e kursimeve dhe klientit kam marrë kur të rezervoni FINNLINES tragete bileta trageti mia nga FerryTO Unë vetëm kishte për të le ju e dini se çfarë është një kënaqësi e ajo ishte duke bërë biznes me ju. FerryTO është në internet biletave traget shërbimi i parë dhe vetëm prenotim kam përdorur që do të vënë paratë e tyre ku goja e tyre është me të dy shërbimeve dhe të çmimeve. I shpëtuam gati Euro 100 me prenotim bileta trageti mia me FerryTO, ishte shumë i kënaqur me një transaksion të qetë dhe shërbimin tuaj të shkëlqyer të konsumatorëve - thank you very much të vërtetë!

FINNLINES Ferry

FINNLINES Ferry Car dhe pasagjerëve Trageteve Tickets

FINNLINES Ferry biletave rezerva, oraret trageteve të pasagjerëve dhe informacion për FINNLINES Ferry vela në dhe nga Helsinki në Gjermani dhe Poloni, Naantali për Kapellskär dhe Malmö në Travemünde dhe gjithashtu një lidhje në mes të Gjermanisë, Letoni dhe Rusi.

Rezervimet e biletave FINNLINES traget nuk ka qenë kurrë më e lehtë, krahasuar gjitha çmimet FINNLINES trageteve në kohë reale dhe librin e lirë bileta në dispozicion FINNLINES trageteve për dhe nga Helsinki në Gjermani dhe Poloni, Naantali për Kapellskär dhe Malmö të Travemünde dhe gjithashtu një lidhje në mes të Gjermanisë, Letonisë dhe Rusia online me konfirmim të menjëhershëm.

Udhëtimi me FINNLINES Ferry është një, mënyrë të shpejtë e lehtë dhe pa stres për të marrë atje dhe kthehet përsëri. ju libër FINNLINES trageteve makinave apo pasagjerëve tragetet bileta me ne dhe të gëzojnë më shumë zgjedhje dhe fleksibilitet.

Me FINNLINES Ferry informacionin e fundit kalimit dhe oraret për të gjitha anijet me vela në dhe nga Helsinki në Gjermani dhe Poloni, Naantali për Kapellskär dhe Malmö në Travemünde dhe gjithashtu një lidhje në mes të Gjermanisë, Letonisë dhe Rusisë, duke përfshirë informacion mbi portet traget dhe informacion të dobishëm rreth turistik destinacionet tonë rrugë dhe qyteti harta të hollësishme do të ju ndihmojë komplot udhëtimin tuaj FINNLINES trageteve trageteve.

Nëse jeni të udhëtonte me makinë, me familjen tuaj, ose si një libër pasagjerëve solo këmbë një kalim trageteve me FINNLINES Ferry dhe të arrijnë në destinacionin tuaj rifreskohen, të qetë dhe të lumtur.

FINNLINES Ferry ofron çmimet fantastike për të dhe nga Helsinki në Gjermani dhe Poloni, Naantali për Kapellskär dhe Malmö në Travemünde dhe gjithashtu një lidhje në mes të Gjermanisë, Letonisë dhe Rusisë portet traget.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

 

FINNLINES Tragete

FINNLINES Tragete
Çmimet e biletave Ferry & Reservations


Bileta Book FINNLINES Ferry
për në dhe nga portet e Helsinkit në Gjermani dhe Poloni, Naantali për Kapellskär dhe Malmö të Travemünde dhe gjithashtu një lidhje në mes të Gjermanisë, Letonisë dhe Rusisë në internet paraprakisht në Ferryto.com dhe ju gjithmonë do të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin tonë biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur rrugën FINNLINES Ferry, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një çmim FINNLINES Trageteve biletë dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurt online ju lutem, përdorni tragetet në kohë reale prenotim formularin në të majtë.

Rreth FINNLINES Anijet

Rajoni Baltik ofron shumë aktivitete interesante dhe zbavitëse për udhëtarët e të gjitha moshave, të shkojnë dhe të eksplorojnë scenaries e saj të bukur dhe pamjeve të mrekullueshme që ju kurrë nuk e dinte ekzistuar edhe më.

Kompania ofron gjithashtu shërbime portuale në Finlandë në Helsinki, Turku dhe Kotka. Helsinki është eksporti dhe importi më i rëndësishëm port Finlandës për mallra, ndërsa Turku ka lidhjet më të shpejta të detit në Suedi.

FINNLINES

Transeuropa
Ne nuk mund të ju ofrojnë një dalje në det luksoze në këtë anije, por një pasqyrë të rëndësishëm në jetën e përditshme të Seaman së. M / S Transeuropa takon Hansa-klasë të të FINNLINES "flotën e cila është e favorizuar në mesin e FINNLINES 'konsumatorët e rregullt. Të gjitha kabina 34 gjerë janë përafërsisht. 20m² jashtë kabina.

FINNLINES ju merr nga Helsinki në Gjermani dhe Poloni, Naantali për Kapellskär dhe Malmö në Travemünde.

Përveç kësaj ne ofrojmë një lidhje në mes të Gjermanisë, Letonisë dhe Rusisë. Pasuruar pushimet tuaja dhe të kuptojë çdo udhëtarët ëndërr planifikoni turne tuaj interesante rreth Balltik.

  • Helsinki - Travemünde
  • Helsinki - Rostock
  • Gdynia - Helsinki
  • Rostock - Gdynia
  • Travemünde - Malmö
  • Kapellskär - Naantali
  • Lübeck - Ventspils - St.Petersburg

FINNLINES deti transporton është e përqendruar në Baltik dhe në Detin e Veriut. Përveç mallrave, Kompania transporton pasagjerë në bord midis pesë vendeve dhe tetë portet.

FINNLINES Route Map
Europalink, Nordlink, Finnmaid, Finnstar & Finnlady

Anijet STAR klasit jemi aktualisht veprojnë në rrugët e mëposhtme:

  • Travemünde-Helsinki
  • Rostock-Gdynia-Helsinki

Anijet moderne Star kryer 550 pasagjerë. Këto anije të reja kanë objekte të shkëlqyer dhe shërbime; një restorant shuplakë, bar, një dyqan në bord, një palestër dhe një sauna seksion me një xhakuzi për të dy burrat dhe gratë. Të gjitha objektet dhe shërbimet janë në kuvertë 11.

Finnpartner & Finntrader
kabina gjerë të enëve të 'janë shumë të rehatshme. Përveç restorant, anijet kanë gjithashtu një bar, një dyqan në bord, sauna dhe një fëmijëve të luajnë qoshe. Në anijet tona Finnpartner dhe Finntrader ju jeni të mirëpritur për të përdorur xhakuzi dhe fëmijëve pishinë në kuvertë 6.

Finnclipper, Finnfellow & Finneagle

Filloni udhëtimin ju rrugë duke marrë një anije mallrash pasagjerëve e të ashtuquajturit Clipper klasës. Kjo është një mënyrë relaksuese për të udhëtuar. anijet tona kanë një bar, një dyqan në bord, një sauna dhe një playroom për fëmijët. Kuvertë makinë mund të strehojë makinën tuaj - të jetë ajo një biçikletë me motor, makinë apo një fushues.

Finnsailor
Tipi - ro-ro / pass
Viti i Ndërtimit - 1987 / 1996
Length - 157,6 m
Gjerësia - 25,3 m
Class Ice - 1 A Super
Nyje 20,8 - Speed
Gjithsej metra korsi - 1300 m
Draft - 7,35
Finnsailor Ferry

Porti i Kotka e specializuar në shërbimet unitised ngarkesave të nevojshme për transportet enë, duke përfshirë kontejnerët tranzitit në Rusi.
Finnarrow
Tipi - ro-ro / pass
Viti i Ndërtimit - 1996
Length - 168 m
Gjerësia - 27,7 m
Draft - 6 m
Nyje 21 - Speed
Gjithsej metra korsi - 2400 m
pasagjerët - 274
Finnarrow Ferry

Operacionet ro-ro Kompania e drejtuar nën emrin FINNLINES në Detin e Detit dhe të Veriut Baltik, nën emrin FinnLink mes Naantali dhe Kapellskär, nën emrin NordöLink mes Malmö dhe Travemünde dhe nën emrin TransRussia-Express ndërmjet Lübeck, Sassnitz, Ventspils dhe Shën Petersburg.

 


Më të mirë në dispozicion FINNLINES Ferry biletë çmim GARANCIONIT

Shkarko Guarantee FINNLINES Ferry Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion çmimit tona FINNLINES Trageteve biletë dhe nuk ka shtesa të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar për biletën tuaj trageteve me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj FINNLINES Ferry makinë ose të pasagjerëve traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani për biletën tuaj traget, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta FINNLINES traget të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Të rezervoni biletat Ferry ju lutem FINNLINES Kliko këtu.

 

Grupi Discount traget udhëtimit në FINNLINES Ferry.

Grupi, Rezervime Shkolla & Social Club FINNLINES Ferry Ticket

Zbritur Travel Group me FINNLINES Ferry - Ferryto.com ofrojnë një grup të dedikuar personale dhe të përballueshme FINNLINES Trageteve dhe shërbim rezervim partia trajneri traget pasagjerësh ju ofron më të ulët normat në dispozicion trageteve.

specialist FINNLINES Ferry ekipi ynë udhëtimit grup do të sigurojë marrëveshje më të mirë për ju dhe pasagjerët tuaj. E vetmja kërkesë që të kualifikohen për normat e zbritur trageteve udhëtimit grupit është që partia juaj duhet të jetë të paktën dhjetë njerëz dhe udhëtimit në të njëjtën kohë. Për më shumë informacion në lidhje me grupin e udhëtimit në FINNLINES Ferry ju lutem Kliko këtu.

 

FINNLINES Ferry Commercial Vehicle, mallrash dhe anijet mallrash

FINNLINES Ferry Commercial Vehicles & Freight

Ferry Logjistika ofrojnë një FINNLINES Ferry mallrash dhe anijet mallrash të shërbimit personale dhe të përballueshme rezervë për të dhe nga portet e Helsinkit në Gjermani dhe Poloni, Naantali për Kapellskär dhe Malmö të Travemünde dhe gjithashtu një lidhje në mes të Gjermanisë, Letoni dhe Rusi.

Përveç kësaj për të ofruar norma preferenciale për operatorët tregtare dhe Transportuesit Logistics Ferry tani është gjithashtu në gjendje të ofrojë norma zbritur mallrave trageteve për klientët privatë të tilla si ato që dëshirojnë të marrin furgona tranzit në ndonjë nga rrugët FINNLINES Trageteve shërbim. Për më shumë informacion dhe një kuotë çastit online për të automjeteve komerciale traget kalimin tuaj, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar konsumatorëve ekipin FINNLINES Trageteve kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet e biletave të trageteve FINNLINES, të kontrolluar disponueshmërinë, shikoni tragetet oraret dhe libër makinën FINNLINES Trageteve dhe bileta trageti pasagjerësh në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të rrjetit të shpërndarjes në internet të biletave të trageteve në botë duke siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve me FINNLINES Ferry në mbi rrugët e trageteve në 1,200 gjithë Mbretërinë e Bashkuar, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel

Zgjidhni tragetet FINNLINES Ferry për të lira çmimet e biletave të trageteve për dhe nga Helsinki në Gjermani dhe Poloni, Naantali për Kapellskär dhe Malmö të Travemünde dhe gjithashtu një lidhje në mes të Gjermanisë, Letoni dhe Rusi.