Fjordline - Anijet e pasagjerëve dhe Biletat Ferry Car

Fjordline Tragete ofron të lirë makinë dhe trageteve të pasagjerëve rezerva biletave me kohë reale krahasim të çmimeve të biletave traget. Ju gjithmonë merrni më e lirë në dispozicion Fjordline anijet traget çmimin e biletave kur të rezervoni online në FerryTO - dhe kjo është një garanci.
4.7 yje - bazuar në 872 komente

 

Biletat Fjordline Tragete Ferry - Biletat Ferry lirë dhe Shërbimi Superb - nga prill 25
5/ 5yjet Pas fantastike shërbimin e kursimeve dhe klientit kam marrë kur të rezervoni Fjordline tragete bileta trageti mia nga FerryTO Unë vetëm kishte për të le ju e dini se çfarë është një kënaqësi e ajo ishte duke bërë biznes me ju. FerryTO është në internet biletave traget shërbimi i parë dhe vetëm prenotim kam përdorur që do të vënë paratë e tyre ku goja e tyre është me të dy shërbimeve dhe të çmimeve. I shpëtuam gati Euro 100 me prenotim bileta trageti mia me FerryTO, ishte shumë i kënaqur me një transaksion të qetë dhe shërbimin tuaj të shkëlqyer të konsumatorëve - thank you very much të vërtetë!

fiord Line

Fiord Line Car dhe pasagjerëve Trageteve Tickets

Fiord Line biletave rezerva, oraret trageteve të pasagjerëve dhe informacion për fiord Line vela në dhe nga HIRTSHALS në Kristiansand dhe nga HIRTSHALS në Stavanger dhe Bergen dhe nga Langesund në HIRTSHALS.

Prenotim bileta fiord Line nuk ka qenë kurrë më e lehtë, krahasuar gjitha çmimet fiord Line në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion bileta fiord Line në dhe nga HIRTSHALS në Kristiansand dhe nga HIRTSHALS në Stavanger dhe Bergen dhe nga Langesund në HIRTSHALS online me konfirmim të menjëhershëm.

Udhëtimi me fiord Line është një, mënyrë të shpejtë e lehtë dhe pa stres për të marrë atje dhe kthehet përsëri. ju libër fiord Line makinave apo pasagjerëve tragetet bileta me ne dhe të gëzojnë më shumë zgjedhje dhe fleksibilitet.

Me fiord Line informacionin e fundit kalimit dhe oraret për të gjitha anijet me vela në dhe nga HIRTSHALS në Kristiansand dhe nga HIRTSHALS në Stavanger dhe Bergen dhe nga Langesund në HIRTSHALS duke përfshirë informacion mbi portet traget dhe informacion të dobishëm turistik rreth destinacionet turistike tonë rrugë dhe qyteti detajuara hartat do të ju ndihmojë komplot udhëtimin tuaj fiord Line trageteve.

Nëse jeni të udhëtonte me makinë, me familjen tuaj, ose si një libër pasagjerëve solo këmbë një kalim trageteve me fiord Line dhe të arrijnë në destinacionin tuaj rifreskohen, të qetë dhe të lumtur.

Fiord Line ofron çmimet fantastike për të dhe nga HIRTSHALS në Kristiansand dhe nga HIRTSHALS në Stavanger dhe Bergen dhe nga Langesund në portet traget Hirtshals.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

 

fiord Line

fiord Line
Çmimet e biletave Ferry & Reservations


Biletat Book fiord Line
në dhe nga HIRTSHALS në Kristiansand dhe nga HIRTSHALS në Stavanger dhe Bergen dhe nga Langesund në HIRTSHALS në internet paraprakisht në Ferryto.com dhe ju gjithmonë do të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin tonë biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur rrugën tuaj fiord Line, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një çmim të fiord Line biletë dhe rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni tragetet në kohë reale prenotim formularin në të majtë.

Rreth fiord Line

fiord Line ofron mallrave të të gjitha llojeve të kombinimit të ngarkesave të trailers gjysmë, trailers pjesa më e madhe dhe ngarkesave të tjera në kuvertë.

Ne bëjmë çmos për të ju ofrojnë një rehati fleksibël dhe të përshtatur në bord anijet tona.

Fjordline

Në bord ju mund dyqan Tatimi lirë me çmime të mira, hani ushqim të shijshme në një nga restorantet tona 3, të relaksoheni dhe të gëzojnë muzikë të mirë dhe argëtim. Mbërrijnë të freskëta dhe të relaksuar pas mbërritjes në Norvegji.

bord fiord Line MS Bergensfjord traget sails rrugën ndërmjet HIRTSHALS Stavanger (Risavika) dhe Bergen.

Traget është një anije e kombinuar pasagjerëve dhe ngarkesave me një ofertë të madhe të restorante, lounges dhe kabina të rehatshme.

Sails traget me mysafirët e lundrimit, autobusë, makina, karvanët, motorhomes, motoçikleta dhe kamionë.

bord fiord Line Express marrë tragetin nga HIRTSHALS në Kristiansand në Norvegji në vetëm 2 orë dhe 15 minuta. Sails traget me të drejta Vizitorët e ngarkesë, autobusë, makina, karvanët, motorhomes dhe motoēikletat.

Fjord Route Map
Sngrënie
Themelor (Vendi Airplane - të përfshira në çmimin e biletave)
sallë pritjeje të madhe në 2 Deck me vende të ekonomisë me një tavolinë të vogël (si në një avion). Selia është e rezervuar gjatë gjithë kalimit. Është e mundur për të blerë ushqim në bord në restorantet e anijes. Përshtatshëm për të ftuar në një karrige me rrota. Passenger duhet të udhëtojnë me një automjet që ka një lartësi maksimale prej 1.95m.

Kabina
Ka disa kategori të kabina për të zgjedhur nga në bord MS Bergensfjord.

Të gjitha kabina kanë një banjo me dush dhe një tualet. Ato ndryshojnë sipas madhësisë, pajisje dhe standardi, nga kabina e ekonomisë për ynë top-of-the-line, fiord Klasa, të cilat janë të rehatshme dhe luksoze.

Ne gjithashtu kemi kabina posaçërisht-projektuar për mysafirët me aftësi të kufizuara. Pirja e duhanit nuk lejohet në asnjë nga kabina tona, të cilat janë vendosur në kuvertën 4 dhe 5.

Fjord Cabins

Comfort (Vendi Comfort duke përfshirë tabelën në kuvertë të lartë)
Për ata udhëtarët që duan një sallë pritjeje të rehatshme me vende të rehatshme rreth një tavolinë. Vendet janë në grupe me nga katër, gjashtë dhe tetë rreth një tryezë. Selia është e rezervuar gjatë gjithë kalimit. Është e mundur për të blerë ushqim në bord në restorantet e anijes. Jo të përshtatshme për të ftuar në një karrige me rrota.

Comfort me të gjithë-përfshirëse Buffet (Kuvertë Top)
Për ata udhëtarët që duan një sallë pritjeje të rehatshme me vende të rehatshme rreth një tavolinë. Përfshin një shuplakë me ushqim skandinave. Tabela shuplakë do të jenë në dispozicion deri 30 minuta para mbërritjes. ujë mineral, birra, verë dhe kafe janë të përfshira (nuk birrë ose verë të përfshira në mëngjes). Selia është e rezervuar gjatë gjithë kalimit. Jo të përshtatshme për të ftuar në një karrige me rrota.

Fiord Line Express ka shiritin blu për kalimin e Atlantikut me një shpejtësi mesatare prej Nyje 44.6 (80 km / h). Sails anije nga prilli deri në shtator, deri në tri herë në ditë në mes HIRTSHALS Kristiansand - në vetëm disa orë 2 dhe 15 minuta.

anijet e lundrimit të reja
MS Stavangerfjord dhe MS Bergensfjord

Fiord Line ka filluar një udhëtim emocionuese. Dy markë të re anijet turistike, MS Stavangerfjord dhe MS Bergensfjord, do të jetë gati për të akomoduar udhëtarët tona gjatë 2012 / 2013.

Anijet e reja kanë një deadweight e ton 3,900 dhe një gjatësi totale prej metra 170. Çdo anije do të ofrojë kabina 306, shumë prej të cilave do të jenë suita, dhe do të strehojë pasagjerë 1,500. Kuvertën e ngarkesave do të ketë kapacitet për 600 mjeteve personale ose një numër më të vogël në kombinim me kamionë të mëdha dhe ngarkesave.

Ajo do të jetë një koncept tërësisht të ri, me nisje të përditshme nga çdo port në të njëjtën kohë, anijet më të mëdha me objekte moderne të të gjitha llojeve, një shumëllojshmëri të restorante, kafene dhe bare, dyqane dhe koncepteve të gjithë-të reja argëtuese.

Në këto faqe ju jeni të mirëpritur për të shqyrtuar anije të reja fiord Line-së. Duke paraqitur anijet ne shpresojmë që të ju jap një pasqyrë të shpejtë të asaj që është për të ardhur dhe për të mbajtur veten deri në datën në progresin. Ne shohim përpara për të përshëndetur ju në bord 1. Tetor 2012.

Enjoy udhetimin dhe The Express traget për në Norvegji në vende të rehatshme, hani një mëngjes të bukur, drekë apo darkë, dhe të përfitojnë nga pazaret në dyqanin tonë taksave të lirë.

 


Më të mirë në dispozicion fiord Line biletë çmim GARANCIONIT

Shkarko Guarantee fiord Line Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion çmimin tonë fiord Line biletë dhe nuk ka shtesa të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar për biletën tuaj trageteve me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj fiord Line makinë apo pasagjerëve traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani për biletën tuaj traget, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta fiord Line të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Të rezervoni biletat Fjord Line ju lutem Kliko këtu.

 

Grupi Discount traget udhëtimit në fiord Line.

Grupi, Rezervime Shkolla & Social Club fiord Line Ticket

Zbritur Travel Group me fiord Line - Ferryto.com ofrojnë një grup të dedikuar personale dhe të përballueshme fiord Line dhe shërbim rezervim partia trajneri traget pasagjerësh ju ofron më të ulët normat në dispozicion trageteve.

specialist fiord Line ekipi ynë udhëtimit grup do të sigurojë marrëveshje më të mirë për ju dhe pasagjerët tuaj. E vetmja kërkesë që të kualifikohen për normat e zbritur trageteve udhëtimit grupit është që partia juaj duhet të jetë të paktën dhjetë njerëz dhe udhëtimit në të njëjtën kohë. Për më shumë informacion në lidhje me grupin e udhëtimit në fiord Line ju lutem Kliko këtu.

 

Fiord Line Commercial Vehicle, mallrash dhe anijet mallrash

Fiord Line Commercial Vehicles & Freight

Ferry Logjistika ofrojnë një fiord Line mallrash dhe anijet mallrash të shërbimit personale dhe të përballueshme rezervë për të dhe nga HIRTSHALS në Kristiansand dhe nga HIRTSHALS në Stavanger dhe Bergen dhe nga Langesund në HIRTSHALS.

Përveç kësaj për të ofruar norma preferenciale për operatorët tregtare dhe Transportuesit Logistics Ferry tani është gjithashtu në gjendje të ofrojë norma zbritur mallrave trageteve për klientët privatë të tilla si ato që dëshirojnë të marrin furgona tranzit në ndonjë nga rrugët fiord Line shërbim. Për më shumë informacion dhe një kuotë çastit online për të automjeteve komerciale traget kalimin tuaj, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar konsumatorëve ekipin fiord Line kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet fiord Line biletave, kontrolloni disponueshmërinë, shikoni tragetet oraret dhe libër makinën fiord Line dhe bileta trageti pasagjerësh në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të rrjetit të shpërndarjes në internet të biletave të trageteve në botë duke siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve me fiord Line në mbi rrugët e trageteve në 1,200 gjithë Mbretërinë e Bashkuar, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel

Zgjidhni tragetet fiord Line për të lira çmimet e biletave të trageteve për dhe nga HIRTSHALS në Kristiansand dhe nga HIRTSHALS në Stavanger dhe Bergen dhe nga Langesund në HIRTSHALS.