GA - Anijet e pasagjerëve dhe Biletat Ferry Car

GA Tragete ofron të lirë makinë dhe trageteve të pasagjerëve rezerva biletave me kohë reale krahasim të çmimeve të biletave traget. Ju gjithmonë merrni më e lirë në dispozicion traget çmimin e biletave kur të rezervoni online në FerryTO - dhe kjo është një garanci.
2.6 yje - bazuar në 662 komente

 

Biletat GA Tragete Ferry - Biletat Ferry lirë dhe Shërbimi Superb - nga prill 25
5/ 5yjet Pas fantastike shërbimin e kursimeve dhe klientit kam marrë kur të rezervoni GA tragete bileta trageti mia nga FerryTO Unë vetëm kishte për të le ju e dini se çfarë është një kënaqësi e ajo ishte duke bërë biznes me ju. FerryTO është në internet biletave traget shërbimi i parë dhe vetëm prenotim kam përdorur që do të vënë paratë e tyre ku goja e tyre është me të dy shërbimeve dhe të çmimeve. I shpëtuam gati Euro 100 me prenotim bileta trageti mia me FerryTO, ishte shumë i kënaqur me një transaksion të qetë dhe shërbimin tuaj të shkëlqyer të konsumatorëve - thank you very much të vërtetë!

GA Tragete

GA Tragete Car dhe pasagjerëve Trageteve Tickets

GA Tragete Ticket, oraret trageteve dhe pasagjeri informacion për GA Tragete vela për në dhe nga portet e Pireut me Ikaria, Samos, Syros, Paros, Naxos, Santorini dhe Dodekanezë dhe midis Agios Konstantinos dhe ishujt Sporades.

Rezervimet e biletave GA tragete nuk ka qenë kurrë më e lehtë, krahasuar gjitha çmimet GA tragetet në kohë reale dhe librin e lirë bileta në dispozicion GA tragetet në dhe nga portet e Pireut me Ikaria, Samos, Syros, Paros, Naxos, Santorinit dhe Dodekanezë dhe midis Agios Konstantinos dhe ishujt Sporades online me konfirmim të menjëhershëm.

Udhëtimi me GA Tragete është një, mënyrë të shpejtë e lehtë dhe pa stres për të marrë atje dhe kthehet përsëri. Libër ju GA Tragete makinave apo pasagjerëve tragetet bileta me ne dhe të gëzojnë më shumë zgjedhje dhe fleksibilitet.

Me të fundit GA Tragete kalimit informacion dhe oraret për të gjitha anijet me vela për në dhe nga portet e Pireut me Ikaria, Samos, Syros, Paros, Naxos, Santorini dhe Dodekanezë dhe midis Agios Konstantinos dhe ishujt Sporades, duke përfshirë informacion mbi portet traget dhe informata të dobishme turistik rreth destinacionet tonë rrugë dhe qyteti harta të hollësishme do të ju ndihmojë komplot GA tragete udhëtimin tuaj trageteve.

Nëse jeni të udhëtonte me makinë, me familjen tuaj, ose si një libër pasagjerëve solo këmbë një kalim trageteve me GA Anijet dhe të arrijnë në destinacionin tuaj rifreskohen, të qetë dhe të lumtur.

GA Tragete ofron çmimet fantastike për të dhe nga portet e Pireut me Ikaria, Samos, Syros, Paros, Naxos, Santorini dhe Dodekanezë dhe midis Agios Konstantinos dhe ishujt Sporades portet traget.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

 

GA Tragete

GA Tragete
Çmimet e biletave Ferry & Reservations


Bileta Book GA Tragete
për në dhe nga portet e Pireut me Ikaria, Samos, Syros, Paros, Naxos, Santorini dhe Dodekanezë dhe midis Agios Konstantinos dhe ishujt Sporades në internet paraprakisht në Ferryto.com dhe ju gjithmonë do të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin tonë biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur rrugën tuaj GA Tragete, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një çmim GA tragete biletë dhe rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni tragetet në kohë reale prenotim formularin në të majtë.

Rreth GA Tragete

Anijet e GA Tragete lidhur përditshme Piraeus me Ikaria, Samos, Syros, Paros, Naxos, Santorinit dhe Dodekanezë. Ata gjithashtu bëjnë udhëtime ditore mes Agios Konstantinos dhe ishujt Sporades.

Kompania ka borxh 5 anije HIGHSPEED. Një i vjetër është ndërtuar në 1996 dhe ai më i ri në 2005, në të ndërtimit në Holandë dhe Australi. Ata janë të gjitha anijet catamaran- pasagjerëve / automjeteve dhe mund të bartin qindra udhëtarëve dhe automjeteve të ishujve Cyclades, Greqi.

GA Tragete

Përveç ishujt popullore, GA Tragete gjithmonë përfshin në itineraret ishujt e tij të linjës "shterpë", që është ishuj që nuk janë një destinacion i përbashkët, për shkak të pozitës së tyre gjeografike ose të dendësisë së tyre të ulët të popullsisë, duke pasur parasysh se një nga parimet bazë të GA Tragete është për të trajtuar, tërë ishujt e transportit nevojiten me respekt, pa marrë parasysh sa larg që të jenë.

Jet Ferry 1: Objektet e saj përfshijnë ekonominë dhe vende të klasit të parë, ekonominë dhe bare të klasit të parë, televizorë, një dyqan dhuratash, ajer te kondicionuar, zonat jo duhani, WC, kabina për aftësi të kufizuara përkëdhelur dhe një telefon të paguajnë.

Anthi-Marina F / B: Ky traget ka ekonomisë dhe të klasit të parë vende, ekonominë dhe bare të klasit të parë, një restorant, televizorë, një dyqan dhuratash, një zonë e pritjes, një shkallë lëvizëse konvikt, ajer te kondicionuar, zonat jo duhani, kabina dhe WC për aftësi të kufizuara, kabina manar dhe një paguajnë telefonin.

Daliana F / B: Ndër objektet e kësaj anije, ekonomisë dhe të klasit të parë vende janë të përfshira, si dhe të ekonomisë dhe të klasës së pari bare, grupe televizive, një restorant, një zonë të pritjes, një dyqan dhuratash, ajer te kondicionuar, zonat jo duhani, stoli zonat ruajtjen, kabina dhe WC për kabina me aftësi të kufizuara dhe përkëdhelur, ndërsa së shpejti do të ketë një shërbim të ATM dhe një telefon të paguajnë.

GA Tragete Seating

MArina F / B: Ajo siguron pasagjerë me ekonomi dhe klasit të parë vende, ekonomisë dhe bare të klasit të parë, një restorant, vendos televizive, një zonë të pritjes, një dyqan dhuratash, ajer te kondicionuar, zonat jo duhani, kabina dhe WC për aftësi të kufizuara, kabina manar, një telefonat publikë dhe një disko. Ajo së shpejti do të ketë një shërbim ATM.

Milena F / B: Objektet e saj përfshijnë ekonomisë dhe të klasit të parë vende, ekonominë dhe bare të klasit të parë, një restorant, televizorë, një dyqan dhuratash, një zonë e pritjes, ajer te kondicionuar, zonat jo duhani, kabina dhe WC për aftësi të kufizuara, kabina manar dhe telefonat publikë. Ajo së shpejti do të ketë një shërbim ATM.

Rodanthi F / B: Shërbimet e saj në bordin përfshijnë ekonomisë dhe të klasit të parë vende, ekonominë dhe bare të klasit të parë, një restorant, televizorë, një zonë e pritjes, një dyqan dhuratash, ajer te kondicionuar, zonat jo duhani, kabina dhe WC për aftësi të kufizuara, kabina manar, një telefon të paguajnë dhe një disko, ndërsa së shpejti do të ketë një shërbim të ATM dhe shkallë konvikt.

Romila F / B: Ky traget ka ekonomisë dhe të klasit të parë vende, ekonomisë dhe të klasit të parë bare, një restorant, vendos televizive, një zonë e pritjes, ajer te kondicionuar, zonat jo duhani, kabina dhe WC për kabina me aftësi të kufizuara, të përkëdhelur, si dhe një telefon publik.

Dimitroula F / B: Kjo anije ofron ekonomisë dhe të klasit të parë vende, ekonomisë dhe të klasit të parë bare, televizorë, një restorant, një zonë e pritjes, një dyqan dhuratash, ajer te kondicionuar, zonat jo duhani, kabina dhe WC për aftësi të kufizuara, kabina manar dhe një telefon të paguajnë, ndërsa ajo së shpejti do të ketë një shërbim ATM.

Kompania bën më të mirë të saj për të ofruar pasagjerëve të saj një udhëtim relaksues dhe të sigurt, jo vetëm me anijet e saj të rehatshme, por edhe me itineraret në edhe ishujt më të vogla dhe më pak të njohura greke, të tilla si Anafi, FOURNI, Lipsi dhe Sikinos.

Të gjitha anijet kanë në bordin e restorante vetë-shërbimin, përgatitjen për ju pjatave të shijshme të përditshme, të cilat ju mund të shoqërojnë me sallata të freskëta, shkretëtirat e ëmbël, fruta dhe pije.

GA Tragete Cabins
Disa nga anijet kanë restorante ngrënie, ku ju mund të zbuloni një sërë zgjedhjesh të shijshme.

Një restorant fast-food është në dispozicion në traget vetëm Anthi Marina. Nuk është argëtuese në bord me një disko dhe të gëzojnë një pije apo një lëng të freskët në baret e anijes. Fëmijët gjithashtu mund të gëzojnë udhëtim, duke luajtur dhe të kesh kënaqësi në playlands projektuar posaçërisht.

 


Më të mirë në dispozicion GA tragete biletë GARANCIONIT

Shkarko Guarantee GA Tragete Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion çmimit tona GA tragete biletë dhe nuk ka shtesa të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar për biletën tuaj trageteve me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj GA Tragete makinave apo pasagjerëve traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani për biletën tuaj traget, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta GA tragete të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Të rezervoni biletat trageteve GA ju lutem Kliko këtu.

 

Grupi Discount traget udhëtimit në GA Tragete.

Grupi, Rezervime Shkolla & Social Club GA Tragete Ticket

Zbritur Travel Group me GA Tragete - Ferryto.com ofrojnë një grup të dedikuar personale dhe të përballueshme GA tragete dhe shërbim rezervim partia trajneri traget pasagjerësh ju ofron më të ulët normat në dispozicion trageteve.

Specialist GA Tragete Grupi ekipi ynë udhëtimit do të sigurojë marrëveshje më të mirë për ju dhe pasagjerët tuaj. E vetmja kërkesë që të kualifikohen për normat e zbritur trageteve udhëtimit grupit është që partia juaj duhet të jetë të paktën dhjetë njerëz dhe udhëtimit në të njëjtën kohë. Për më shumë informacion në lidhje me grupin e udhëtimit në GA Anijet ju lutem Kliko këtu.

 

GA Ferries Commercial Vehicle, mallrash dhe anijet mallrash

GA Ferries Commercial Vehicles & Freight

Ferry Logjistika ofrojnë një GA Ferries mallrave dhe ngarkesave shërbim anijet personale dhe të përballueshme rezervë për të dhe nga portet e Pireut me Ikaria, Samos, Syros, Paros, Naxos, Santorini dhe Dodekanezë dhe midis Agios Konstantinos dhe ishujt Sporades.

Përveç kësaj për të ofruar norma preferenciale për operatorët tregtare dhe Transportuesit Logistics Ferry tani është gjithashtu në gjendje të ofrojë norma zbritur mallrave trageteve për klientët privatë të tilla si ato që dëshirojnë të marrin furgona tranzit në ndonjë nga rrugët GA trageteve shërbim. Për më shumë informacion dhe një kuotë çastit online për të automjeteve komerciale traget kalimin tuaj, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar GA Tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet e biletave GA tragete, të kontrolluar disponueshmërinë, shikoni tragetet oraret dhe libër GA tragete makinë dhe bileta trageti pasagjerësh në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të rrjetit të shpërndarjes në internet të biletave të trageteve në botë duke siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve me GA Tragete në mbi rrugët e trageteve në 1,200 gjithë Mbretërinë e Bashkuar, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel

Zgjidhni tragetet GA tragete për të lira çmimet e biletave të trageteve për dhe nga portet e Pireut me Ikaria, Samos, Syros, Paros, Naxos, Santorini dhe Dodekanezë dhe midis Agios Konstantinos dhe ishujt Sporades.