Grimaldi Tragete - pasagjerëve dhe Car Ferry Tickets

Grimaldi Tragete ofron të lirë makinë dhe trageteve të pasagjerëve rezerva biletave me kohë reale krahasim të çmimeve të biletave traget. Ju gjithmonë merrni më e lirë në dispozicion traget çmimin e biletave kur të rezervoni online në FerryTO - dhe kjo është një garanci.
3.7 yje - bazuar në 908 komente

 

Biletat Grimaldi Ferry Tragete - Biletat Ferry lirë dhe Shërbimi Superb - nga prill 25
5/ 5yjet Pas fantastike shërbimin e kursimeve dhe klientit kam marrë kur të rezervoni Grimaldi tragete bileta trageti mia nga FerryTO Unë vetëm kishte për të le ju e dini se çfarë është një kënaqësi e ajo ishte duke bërë biznes me ju. FerryTO është në internet biletave traget shërbimi i parë dhe vetëm prenotim kam përdorur që do të vënë paratë e tyre ku goja e tyre është me të dy shërbimeve dhe të çmimeve. I shpëtuam gati Euro 100 me prenotim bileta trageti mia me FerryTO, ishte shumë i kënaqur me një transaksion të qetë dhe shërbimin tuaj të shkëlqyer të konsumatorëve - thank you very much të vërtetë!

Grimaldi Lines

Grimaldi Lines Car dhe pasagjerëve Trageteve Tickets

Grimaldi Lines biletave rezerva, oraret trageteve të pasagjerëve dhe informacion për Grimaldi Lines vela në dhe nga portet e Barcelonës, Valencia, Tunis, Tangier, Maltën, Patras, Porto Torres, Palermo dhe Trapani në Itali dhe Civitavecchia, Livorno, Salerno, Venecia, Ankona .

Rezervimet e biletave Grimaldi Lines nuk ka qenë kurrë më e lehtë, krahasuar gjitha çmimet Grimaldi Lines në kohë reale dhe librin e lirë bileta në dispozicion Grimaldi Lines për të dhe nga portet e Barcelonës, Valencia, Tunis, Tangier, Maltën, Patras, Porto Torres, Palermo dhe Trapani në Italia dhe Civitavecchia, Livorno, Salerno, Venice, Ancona online me konfirmim të menjëhershëm.

Udhëtimi me Grimaldi Lines është një, mënyrë të shpejtë e lehtë dhe pa stres për të marrë atje dhe kthehet përsëri. ju libër Grimaldi Lines makinave apo pasagjerëve tragetet bileta me ne dhe të gëzojnë më shumë zgjedhje dhe fleksibilitet.

Me të fundit Lines Grimaldi kalimit informacion dhe oraret për të gjitha anijet me vela për në dhe nga portet e Barcelonës, Valencia, Tunis, Tangier, Maltën, Patras, Porto Torres, Palermo dhe Trapani në Itali dhe Civitavecchia, Livorno, Salerno, Venecia, Ankona, duke përfshirë informacion mbi portet traget dhe informacion të dobishëm rreth destinacionet tonë rrugë dhe qyteti harta të hollësishme do të ju ndihmojë komplot udhëtimin tuaj Grimaldi Lines trageteve.

Nëse jeni të udhëtonte me makinë, me familjen tuaj, ose si një libër pasagjerëve solo këmbë një kalim trageteve me Grimaldi Lines dhe të arrijnë në destinacionin tuaj rifreskohen, të qetë dhe të lumtur.

Grimaldi Lines ofron çmimet fantastike për të dhe nga portet e Barcelonës, Valencia, Tunis, Tangier, Maltën, Patras, Porto Torres, Palermo dhe Trapani në Itali dhe Civitavecchia, Livorno, Salerno, Venecia, Ancona portet traget.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

 

Grimaldi Lines

Grimaldi Lines
Çmimet e biletave Ferry & Reservations


Biletat Book Grimaldi Lines
për në dhe nga portet e Barcelonës, Valencia, Tunis, Tangier, Maltën, Patras, Porto Torres, Palermo dhe Trapani në Itali dhe Civitavecchia, Livorno, Salerno, Venecia, Ancona internet paraprakisht në Ferryto.com dhe ju gjithmonë do të gëzojnë të lirë tonë në dispozicion traget çmimin e biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur rrugën tuaj Grimaldi Lines, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një çmim Grimaldi Lines biletë dhe rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni tragetet në kohë reale prenotim formularin në të majtë.

Rreth Grimaldi Lines

Grimaldi Line lundrojnë me nisje të rregullta në Barcelona, ​​Valencia, Tunis, Tangiers, Maltën, Patras, Porto Torres, Palermo, Trapani nga portet e Civitavecchia, Livorno, Salerno, Venecia, Ankona.

Gjatë sezonit të verës ka edhe një shërbim javore në mes të Civitavecchia, Livorno dhe Porto Vecchio Korsikë.

Grimaldi Lines

Të gjitha Lines Grimaldi janë anije të rehatshme dhe moderne me kapacitete të mëdha të pasagjerëve, shumë kabina, apartamente dhe vende Pullman.
Grimaldi Lines Route Map

Grimaldi Lines është një lider Shipping Company për transportin e udhëtarëve mbi Autostradat e Detit.

Ynë Ro-pax dhe lundrimit Tragete janë të brezit të ri, të shpejtë dhe të rehatshme dhe në sajë të sasisë dhe cilësisë së objekteve të tyre në bord, ata sigurojnë një udhëtim të këndshme dhe të këndshëm.

GLD Lines është një ndërmarrje e përbashkët mes Tragete Grimaldi & Louis Dreyfus Lines, dy nga pronarët më të mëdhenj të Evropës anije.

GLD Lines ofrojnë shërbime të rregullta trageteve në mes portet e Toulon Brégaillon dhe Civitavecchia Romë, që lidhin dy nga rajonet më të bukura të Mesdheut duke siguruar një alternativë për rrugët e mbushur plot përtej alpeve.

Çdo anije përmban një ekip miqësore dhe mikpritëse, vetë-shërbimin restorante, bare dhe objekte të tjera të klasit të parë që priten nga një nga kompanitë kryesore të Evropës traget.

Flota Grimaldi

M / Cruise Rome / Barcelona

Cruise traget koncept të ri. 55,000 ton bruto, gjatësia 225 m, gjerësia 30.4 m, nyje shpejtësia 28. kabina me dush dhe WC, 411 junior suita, suita 50 pronarit, vende 18 150 me ajër të kondicionuar.

A la carte restorant, restorant lokal vetë-shërbimin, pishinë me bar dhe ushqim të shpejtë. Salone, disko, kazino, spa, lojra dhomë, fëmijët dhoma, dhoma Smaila e konferenca. Boutique, Mini Market. Passenger Kapacitet: 2,300 - Kapaciteti Garazh: 3,000 m / s + 215 makina.

Grimaldi Rome / Barcelona

Grimaldi Florencia

M / n Florencia

Florencia është një ro / pax e dizajnit të ri dhe të ndërtimit (i cili hyri në shërbim në nëntor 2003) i cili mban flamur italian dhe ka një shpejtësi cruising e nyje 22.5.

Ajo ka kabina 93 ndarë në mes të brendshme dhe të jashtme, të gjitha me objektet private, duke përfshirë 2 speciale projektuar për dy pasagjerët me lëvizshmëri të kufizuar.


M / Sorrento

Sorrento është një ro / pax e dizajnit të ri dhe të ndërtimit (i cili hyri në shërbim në nëntor 2003) i cili mban flamur italian dhe ka një shpejtësi cruising e nyje 22.5.

Ajo ka 62 vende janë mbështetur të rehatshme dhe kabina 93 ndarë në mes të brendshme dhe të jashtme, të gjitha me objektet private, duke përfshirë 2 speciale projektuar për dy pasagjerët me lëvizshmëri të kufizuar.

Grimaldi Sorrento

Catania Grimaldi

M / Catania

Catania është një ro / pax e dizajnit të ri dhe të ndërtimit (i cili hyri në shërbim në nëntor 2003) i cili mban flamur italian dhe ka një shpejtësi cruising e nyje 22.5. Ajo ka 62 vende janë mbështetur të rehatshme dhe kabina 93 ndarë në mes të brendshme dhe të jashtme, të gjitha me objektet private, duke përfshirë 2 speciale projektuar për dy pasagjerët me lëvizshmëri të kufizuar.


M / n Ikarus Palace

Pallati Ikarus është rreshta ro / pax përdorura në Marok dhe ka një shpejtësi cruising e nyje 27. Length: 200.65 m, gjerësia: 25.8 m.

Ajo ka shumë objekte në bord: vende me ajër 181 (ATS), 133 brenda kabina, 43 jashtë kabina, suita 18, 2 kabinat me aftësi të kufizuara në natyrë, disko, shkallë lëvizëse, restorant, ushqim të shpejtë, bar shërbimit vetë, ndihma e parë, fëmijët hapësirë, akomodim për kafshët shtëpiake, dyqan-bord, slot machines, pishina.

Grimaldi Ikarus Palace

Grimaldi Zeus Palace

M / Zeus Palace

traget pasagjerësh ndërtuar në 2001, transformohet në 2005. 28,000 ton bruto, gjatësia 211.9 m, 25m gjerësi, nyje shpejtësia 32. kabina 202 me ajer te kondicionuar, dush dhe WC, vende 151.

Bar, klub nate, restorant dhe vetë-shërbim "à la carte", video dhomë lojë, dyqan, lojra dhomë dhe pishinë me bar, qendra shëndetësore. Garage Kapacitet: 1.950m / s + 150 makina.


M / n Translubeca

Që i përkasin klasës së Hansa, Translubeca është një anije që ofron mundësinë e një udhëtim në sajë të rehatshme në kabina e saj të mëdha jashtë, të gjitha me objektet private, TV satelitor, ajer te kondicionuar.

Në bord ju gjithashtu mund të gjeni një restorant të vetë-shërbimit dhe një Drivers Lounge.

Grimaldi Translubeca

 


Më të mirë në dispozicion Grimaldi Lines biletë çmim GARANCIONIT

Shkarko Guarantee Grimaldi Lines Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion çmimit tona Grimaldi Lines biletë dhe nuk ka shtesa të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar për biletën tuaj trageteve me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj Grimaldi Lines makinave apo pasagjerëve traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani për biletën tuaj traget, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Grimaldi Lines më të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Të rezervoni biletat Grimaldi Lines ju lutem Kliko këtu.

 

Grupi Discount traget udhëtimit në Grimaldi Lines.

Grupi, Rezervime Shkolla & Social Club Grimaldi Lines Ticket

Zbritur Travel Group me Grimaldi Lines - Ferryto.com ofrojnë një grup të dedikuar personale dhe të përballueshme Grimaldi Lines dhe të shërbimit rezervë partia trajneri traget pasagjerësh ju ofron më të ulët normat në dispozicion trageteve.

specialist Grimaldi Lines ekipi ynë udhëtimit grup do të sigurojë marrëveshje më të mirë për ju dhe pasagjerët tuaj. E vetmja kërkesë që të kualifikohen për normat e zbritur trageteve udhëtimit grupit është që partia juaj duhet të jetë të paktën dhjetë njerëz dhe udhëtimit në të njëjtën kohë. Për më shumë informacion në lidhje me grupin e udhëtimit në Grimaldi Lines ju lutem Kliko këtu.

 

Grimaldi Lines Commercial Vehicle, mallrash dhe anijet mallrash

Grimaldi Lines Commercial Vehicles & Freight

Ferry Logjistika ofrojnë një Grimaldi Lines mallrave dhe ngarkesave tragete të shërbimit personale dhe të përballueshme rezervë për të dhe nga portet e Barcelonës, Valencia, Tunis, Tangier, Maltën, Patras, Porto Torres, Palermo dhe Trapani në Itali dhe Civitavecchia, Livorno, Salerno, Venecia, Ankona.

Përveç kësaj për të ofruar norma preferenciale për operatorët tregtare dhe Transportuesit Logistics Ferry tani është gjithashtu në gjendje të ofrojë norma zbritur mallrave trageteve për klientët privatë të tilla si ato që dëshirojnë të marrin furgona tranzit në ndonjë nga rrugët Grimaldi Lines shërbim. Për më shumë informacion dhe një kuotë çastit online për të automjeteve komerciale traget kalimin tuaj, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar konsumatorëve ekipin Grimaldi Lines kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet Grimaldi Lines biletave, kontrolloni disponueshmërinë, shikoni tragetet oraret dhe libër makinën Grimaldi Lines dhe bileta trageti pasagjerësh në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të rrjetit të shpërndarjes në internet të biletave të trageteve në botë duke siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve me Grimaldi Lines në mbi rrugët e trageteve në 1,200 gjithë Mbretërinë e Bashkuar, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel

Zgjidhni tragetet Grimaldi Lines për të lira çmimet e biletave të trageteve për dhe nga portet e Barcelonës, Valencia, Tunis, Tangier, Maltën, Patras, Porto Torres, Palermo dhe Trapani në Itali dhe Civitavecchia, Livorno, Salerno, Venecia, Ankona.