Hanjoong Line Tragete pasagjerëve dhe Biletat Ferry Car

Hanjoong Line Tragete Rezervime biletave traget, oraret e trageteve, informacionit të pasagjerëve dhe zbritje Promo kodet kupon
4.0 yje - bazuar në 58 komente

Hanjoong Line Tragete

Hanjoong Line Tragete Car dhe pasagjerëve Trageteve Tickets

Hanjoong Line Tragete ofrojnë të rregullta tragetet dalje në det të planifikuara pasagjerëve midis portit Korean kontinent të Incheon dhe portit kineze e Yantai

Rezervimet e biletave Hanjoong Line tragete nuk ka qenë kurrë më e lehtë, ne e krahasojmë të gjitha çmimet Hanjoong Line tragete në kohë reale kuotat sigurimin e shpejtë kështu që ju mund të bleni lirë në dispozicion bileta Hanjoong Line trageteve në dhe nga biletat Libri Hanjoong Line tragete midis Kinës dhe Koresë së Jugut.

Pra, nëse ju jeni duke kërkuar për udhëtim traget një ditë pazar jashtë vendit apo një pushim pushime udhëtonte nga Hanjoong Line Tragete është një mënyrë të shpejtë, të lehtë dhe pa stres për të marrë atje dhe kthehet përsëri. ju libër Hanjoong Line tragete makinë ose të pasagjerëve tragetet bileta me ne dhe të gëzojnë më shumë zgjedhje dhe fleksibilitet.

Me Hanjoong Line Tragete informacionin e fundit kalimit dhe oraret për të gjitha anijet me vela nga biletat Libri Hanjoong Line tragete mes Yantai (Kinë) dhe Incheon (Korea e Jugut), duke përfshirë informacion mbi portet traget dhe informacion të dobishëm rreth destinacionet turistike tonë rrugë dhe qyteti detajuara hartat turistike do të ju ndihmojë komplot Hanjoong Line tragete udhëtimin tuaj trageteve.

Nëse jeni të udhëtonte me makinë, me familjen tuaj, ose si një libër pasagjerëve solo këmbë një kalim trageteve me Hanjoong Line Anijet dhe të arrijnë në destinacionin tuaj rifreskohen, të qetë dhe të lumtur.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Hanjoong Tragete

Hanjoong Line Tragete
Çmimet e biletave Ferry & Reservations


Bileta libër Hanjoong Line Tragete
në mes të Incheon (Korea e Jugut) dhe Yantai (Kinë).

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Në ferryto.com nuk ka shtesa të fshehura apo surpriza të tilla si tarifat e shtuar prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur rrugën tuaj Hanjoong Line Tragete, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Shënim: Ferryto.com nuk janë në gjendje të ju ofrojnë bileta Hanjoong Line trageteve në këtë kohë. Ju lutem, përdorni motor prenotim në të majtë për të librit Incheon / Yantai biletën tuaj trageteve me një shërbim alternativ trageteve.

Rreth Hanjoong Line Tragete

Hanjoong Line Tragete të sigurojë një shërbim traget dalje në det për të dhe nga qyteti kinez kufitar Yantai dhe Koresë së Jugut portit kontinent të Incheon.

Hanjoong Ferry Lines është e lidhur me dhe kompanisë motra Zhong Han Anijet. Edhe pse ka është bordi vet e menaxherëve korean Hanjoong Ferry Lines bashkërisht veprojnë dhe të lundrojnë në Zhong Han dalje në det anije traget Xiang Xue Lan që sails tri herë në javë në çdo drejtim në mes të Incheon dhe Yantai.

Hanjoong Line Tragete Anijet traget janë anijet konvencionale me kabina, vela brenda natës dhe nisen çdo ditë dhe të vijnë herët në mëngjes. Udhëtimi zgjat rreth orë 15. Në bord, anijet kanë tendencë për të pranuar monedhën e vendit të tyre për pazar, makinat shitëse, etj, si dhe SHBA-dollar.

Hanjoong Line Tragete nisjes Procedura

kontrolluar në
përpunimit Nisja jo më herët se 2.5 orë fillon para nisjes dhe përfundon 1 orë para nisjes. Prandaj, udhëtarët duhet të jetë në traget check-in desk jo më vonë se dy orë para nisjes të plotësoni një formular të kalojë konvikt dhe një kartë nisjes për procedurat e nisjes.

Kompletimi mbërritjes / nisjes Cards

Ndërsa kartat mbërritjes nevojshme për të hyrë në Japoni janë në dispozicion në traget, ajo është më i përshtatshëm për të mbushur atë në të njëjtën kohë si kartë Korean nisjes para konviktit.

Karta largimi (nga Korea) duhet të plotësohet në koreanisht, ndërsa karta ardhja për hyrjen në Japoni duhet të jetë e shkruar ose në karaktere Chinesee ose anglisht. Për më shumë informacion kontaktoni në kartën e mbërritjes, ju mund të shkruani emrin dhe numrin e telefonit të vendin që ju do të qëndroni në në natën tuaj të parë.

deklaratë dogani

Zonat deklarata doganore janë të vendosura në të dyja anët e counter inspektimit nisjes. Të gjithë udhëtarët që transportojnë mallra të shtrenjtë ose me vlerë (kamera, watches, bizhuteri, produkte lesh) janë të nevojshme për të bërë një deklaratë.

Kur deklaruar, shkruani emrin e sendit, sasinë, çmimin dhe në formën doganor dhe të pranishëm dy pika doganore dhe të formojnë së bashku. Pas deklarata është miratuar, të mbajtur në dokumentin për udhëtimin tuaj të kthimit.

Nëse ju niset pa deklaratë doganore, me vlerë tuaj mund të jetë subjekt i tatimit mbi kthimin, pasi ato do të konsiderohen si blerjet jashtë shtetit. Udhëtarët me asgjë për të deklaruar mund të shkoni direkt në banak inspektimit.

Emigracioni Nisja

Presin në rradhë prapa vijës së verdhë të kundër inspektimit nisjes. Kur është rradha juaj, paraqesin pasaportën tuaj, fletëhyrje, dhe kartën e nisjes.

Për sa kohë që viza juaj është e vlefshme, inspektori nuk do të bëjnë pyetje dhe thjesht vulosë pasaportën tuaj. Karta Largimi do të vuloset dhe ruhet nga inspektori, dhe kartë mbërritjes do të kapëse mbi pasaportën tuaj. Mbani kartën e ardhjes për të, kur ju të ktheheni dhe të kalojnë nëpër procesin e mbërritjes imigracionit.

Ferry Nisja

Pasi ju të kalojë inspektime, ju mund të hyjë në detyrë zonë të lirë për të blerë pije alkoolike, cigare, dhe filmi kamera.

Zhong Han Ferry Ship

Zhong Han Tragete

Hanjoong Line Ferry

zhong Han

 


Më të mirë në dispozicion GARANCIONIT Korea çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Hanjoong Line Tragete Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion çmimit tona Hanjoong Line tragete biletë dhe nuk ka shtesa të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar për biletën tuaj trageteve me një kartë Visa Electron . Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj Hanjoong Line Tragete makinave apo pasagjerëve traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani për biletën tuaj traget, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Hanjoong Line tragete të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Të rezervoni biletat Hanjoong Line tragete ju lutem Kliko këtu.

 

Discount udhëtimit grup traget në Kore.

Grupi, Rezervime Shkolla & Social Club Hanjoong Line Tragete Ticket

Zbritur Grupi Travel me Hanjoong Line Tragete - Ferryto.com ofrojnë një grup të dedikuar personale dhe të përballueshme Hanjoong Line trageteve dhe shërbim rezervim partia trajneri traget pasagjerësh ju ofron më të ulët normat në dispozicion trageteve.

specialist Hanjoong Line Tragete Grupi ekipi ynë udhëtimit do të sigurojë marrëveshje më të mirë për ju dhe pasagjerët tuaj. E vetmja kërkesë që të kualifikohen për normat e zbritur trageteve udhëtimit grupit është që partia juaj duhet të jetë të paktën dhjetë njerëz dhe udhëtimit në të njëjtën kohë. Për më shumë informacion në lidhje me grupin e udhëtimit në Hanjoong Line Anijet ju lutem Kliko këtu.

 

Korea Commercial Vehicle, Freight and Cargo Ferries

Hanjoong Line Tragete Commercial Vehicles & Freight

Ferry Logjistika ofrojnë një Hanjoong Line Anijet e mallrave dhe ngarkesave shërbim anijet personale dhe të përballueshme rezervim mes Yantai (Kinë) dhe Incheon (Korea e Jugut).

Përveç kësaj për të ofruar norma preferenciale për operatorët tregtare dhe Transportuesit Logistics Ferry tani është gjithashtu në gjendje të ofrojë norma zbritur mallrave trageteve për klientët privatë të tilla si ato që dëshirojnë të marrin furgona tranzit në ndonjë nga rrugët Hanjoong Line trageteve shërbim. Për më shumë informacion dhe një kuotë çastit online për të automjeteve komerciale traget kalimin tuaj, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar klientit ekip Korea kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në Ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet Hanjoong Line tragete biletave, kontrolloni disponueshmërinë, shikoni tragetet oraret dhe makina libër Hanjoong Line tragete dhe bileta trageti pasagjerësh në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve me Hanjoong Line Tragete në mbi rrugët e trageteve në të gjithë 1,200, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel

Zgjidhni tragetet Hanjoong tragete për të lira çmimet e biletave të trageteve për dhe nga Bay Gill në CAITHNESS për Hope St Margaret dhe Ronaldsay Jugut në Orkney.