Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

FerryTO
Hekurudhor dhe Sail

Duke përdorur formularin e mëposhtëm prenotim online, hyjnë në Dublin ose si destinacion tuaj ose stacionin e nisjes për në ose nga lokal stacionin hekurudhor në Mbretërinë e Bashkuar, të rezervoni biletën tuaj, të sjellë një shishe verë tuaj të preferuar së bashku, rri duarkryq me një libër të mirë dhe të gëzojnë udhëtimin tuaj!

 

 

Ju mund të blej një biletë SailRail mes çdo stacion në Britani dhe çdo stacion në Irlandë, një mënyrë ose kthim në asnjë drejtim mbulon udhëtimit tren në portin, traget në Irlandë dhe më tej trenat në Irlandë, të gjitha në një biletë me çmime të amazingly të lira .

Në qoftë se kjo është koha për ju për të bie në ujdi fluturime të vështira apo trajnerë imët në autostrada shëmti për një udhëtim të qetë tren nëpër fshat anglisht dhe bregdetin e bukur Uellsit para kalimit Detin irlandez nga Superferry luksoze atëherë blej vetes një 'Hekurudhor dhe lundrojnë' trenit dhe trageteve biletë nga çdo stacion hekurudhor në Britani në Dublin.

FerryTO Rail & Sail është mënyra më e mirë për të arritur Irlanda dhe një alternativë ekologjikisht miqësore për një fluturim të cilat mund të zvogëlojë emetimin tuaj CO2 deri në 73%!

 

FerryTO hekurudhor dhe Sail me Steanline dhe Anijet irlandeze

 

 

FerryTO hekurudhor dhe Sail është një iniciativë unike që ofron bileta të gjithë-përfshirëse për të kombinuar të udhëtimit të trageteve dhe i trenit midis Britania, Holanda dhe Irlanda.

SailRail biletat mund të përdoret për udhëtimet e trageteve në të gjithë detin irlandez nëpërmjet Stranraer (Southeast Skoci), Holyhead (North Wales) dhe Fishguard (Jugperëndimore Uells) në qoftë Anijet irlandeze apo shërbimeve Stena Line.

Lundrojnë hekurudhor Holyhead në Dublin

Trenat virgjër dhe Arriva Trenat Wales lidheni shërbimet nga Skocia, veri-perëndim, Midlands dhe Londër. Stacioni i trenit Holyhead është një dy minuta në këmbë nga porti i cili është shërbim nga të dy Anijet irlandeze dhe Stena Line. Irish Tragete ofron katër kalimet e përditshme, disa prej të cilave përdorin catamaran e cila i shkurton kohën e kalimit poshtë nga 3hrs 15mins në 2hrs, edhe pse ky shërbim është më i prirur për anulimin. Stena Line ofron një kalim të vetme çdo ditë me një kohë të kalimit të 3hrs 15mins. Stena Line Tragete dhe irlandeze arrijnë në portet e ndryshme në Dublin, por ata të dy bëjnë përdorimin e shërbimit tutje anijes në stacionin Dublin Qendror të autobusëve (Busáras), një shëtitje të shkurtër nga stacioni Connolly. Nëse jeni të drejtohet për në stacionin Heuston, kushton € 1.50 në tramvaj LUAS nga Connolly.

Lundrojnë hekurudhor Holyhead për Dun Laoghaire

Dun Laoghaire është 11km nga Dublini (për informacion mbi marrjen në port, shih 'Holyhead-Dublin'). Ky kalim është shërbim nga Stena Line dy herë në ditë dhe të merr vetëm 1hr 40mins. Me të mbërritur në Dun Laoghaire, kjo është vetëm një dy minuta në këmbë në stacionin e trenit Dun Laoghaire e cila është shërbim nga shërbimi Dart në Dublin dhe jug-lindore Hekurudhave. Holyhead për Dun Laoghaire kalimi është përdorur edhe për të udhëtuar në KS.

Lundrojnë hekurudhor Fishguard të Rosslare

First perëndimore e Madhe dhe Arriva Trenat Wales lidheni shërbimet nëpër Londër, Oksford, Bristol dhe South Wales të Fishguard Harbour, një shëtitje të shkurtër nga stacioni i trenit Fishguard. Kalimi Stena Line merr 3mins 30hr dhe sails dy herë në ditë. Me të mbërritur në Rosslare, Rosslare Europort ofron lidhje tren nga perëndimi në Limerick dhe KS. Bikes mund të merret në bord irlandeze tragete Stena Line dhe anijet për £ 5 pa pasur nevojë për rezervim.

Lundrojnë hekurudhor Stranraer në Belfast

First ScotRail operon shërbime hekurudhore në mes të Glasgow Stacioni Qendror dhe Stranraer. Nga stacioni i trenit në Stranraer është një dy minuta në këmbë në port. Shërbimi Kalimi Stena Line për Belfast Portit merr minuta 1hr 45 dhe vepron tri herë në ditë. Në Belfast Portit ka një autobus lokal në qendër të qytetit, edhe pse rruga 96 autobusit është gjithashtu në dorë duhet të autobus lokal të jetë i plotë. Nga qyteti stacionet qendra pesë trenit të ofrojë shërbime të gjithë Irlandën e Veriut: Qendrore, botanike, Spitalin e qytetit, Victoria Street dhe Yorkgate.

Kliko këtu për të kontaktuar ekipin e kujdesit të konsumatorëve në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

FerryTO Grupet janë pjesë e më të madh të rrjetit të shpërndarjes në internet të biletave të trageteve në botë duke siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane trageteve, dhe mbi 1,200 rrugët e trageteve në të gjithë Mbretërinë e Bashkuar, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore, Mesdhe, balltike dhe Veri Afrikë.

Në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet e biletave, kontrolloni disponueshmërinë dhe makina libër dhe bileta trageti pasagjerësh dhe ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion trageteve çmimin e biletës me pa shtesa të fshehura në kohën e rezervimit. Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel

FerryTO Grupi Travel

Grupi Rezervimet Travel Ferry dhe Oferta

FerryTO Grupi Travel kanë një dedikuar lundrojnë & udhëtimi hekurudhor ekip i cili do të jetë në gjendje për të ndihmuar të siguruar më të mirë marrëveshjen e udhëtimit traget për ju dhe udhëtarët tuaj në mes të Mbretërisë së Bashkuar, Irlanda, Franca, Spanja, Hollanda, si dhe shumica Baltike, Skandinave dhe Mesdheut portet.

Nga kërkesën tuaj fillestare të drejtë deri deri sa të ktheheni nga udhëtimi juaj, ne ofrojmë një pikë të vetme kontakti brenda ekipit FerryTO Grupet cili është i njohur me ju dhe rezervimin tuaj të cilët do të jenë të lumtur për të ndihmuar me të gjitha nevojat tuaja. Grupet Konsulenti ynë me përvojë do të gjeni çmimet më të mirë të mundshme, rezervoni banesën tuaj dhe t'ju ofrojë të gjitha informatat që ju mund të kenë nevojë. Ne jemi gjithmonë vetëm një email ose telefonatë larg.