Hellenic Mesdheut Lines

Hellenic Mesdheut Lines Car dhe pasagjerëve Trageteve Tickets

Hellenic Mesdheut Lines biletave rezerva, oraret trageteve të pasagjerëve dhe informacion për Hellenic Mesdheut Lines vela në dhe nga Epiri grek dhe ishujt grekë në Brindisi, Patras, Paxi, Zanti, Cefalonia dhe Korfuzit.

Booking Hellenic Mesdheut Lines bileta nuk ka qenë kurrë më e lehtë, krahasuar gjitha çmimet Hellenic Mesdheut Lines në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion Hellenic Mesdheut Lines bileta për në dhe nga Epiri grek dhe ishujt grekë në Brindisi, Patras, Paxi, Zanti, Cefalonia dhe Korfuzit në internet me konfirmim të menjëhershëm.

Udhëtimi me Hellenic Mesdheut Lines është një, mënyrë të shpejtë e lehtë dhe pa stres për të marrë atje dhe kthehet përsëri. ju rezervoni Hellenic Mesdheut Lines makinave apo pasagjerëve tragetet bileta me ne dhe të gëzojnë më shumë zgjedhje dhe fleksibilitet.

Me të fundit Hellenic Mesdheut Lines kalimit informacion dhe oraret për të gjitha anijet me vela në dhe nga Epiri grek dhe ishujt grekë në Brindisi, Patras, Paxi, Zanti, Cefalonia dhe Korfuzit, duke përfshirë informacion mbi portet traget dhe informacion të dobishëm turistik rreth destinacionet turistike të detajuara tonë rrugë dhe qyteti harta do të ju ndihmojë komplot Hellenic Mesdheut Lines udhëtimin tuaj trageteve.

Nëse jeni të udhëtonte me makinë, me familjen tuaj, ose si një libër pasagjerëve solo këmbë një kalim trageteve me Hellenic Mesdheut Lines dhe të arrijnë në destinacionin tuaj rifreskohen, të qetë dhe të lumtur.

Hellenic Mesdheut Lines ofron çmimet fantastike për të dhe nga Epiri grek dhe ishujt grekë në Brindisi, Patras, Paxi, Zanti, Cefalonia dhe Korfuzit portet traget.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

 

Hellenic Mesdheut Lines

Hellenic Mesdheut Lines
Çmimet e biletave Ferry & Reservations


Libri Hellenic Mesdheut Lines bileta
në dhe nga Epiri grek dhe ishujt grekë në Brindisi, Patras, Paxi, Zanti, Cefalonia dhe Korfuzit në internet paraprakisht në Ferryto.com dhe ju gjithmonë do të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin tonë biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur rrugën tuaj Hellenic Mesdheut Lines, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një çmim Hellenic Mesdheut Lines biletë dhe rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni tragetet në kohë reale prenotim formularin në të majtë.

Rreth Hellenic Mesdheut Lines

Hellenic Mesdheut Lines ofron kalimet traget nga Italia në Greqi. Linjat e trageteve të largohet nga Italia për në kontinent greke, si dhe ishujt grekë të ndryshme.

Shumë prej kalimeve të largohet nga Brindisi dhe të lundrojnë në pika të ndryshme në Greqi. Nga Brindisi, ka kalimet traget në Patra, Igumenica, Korfuzit, Paxi, dhe Cephalonia.

Hellenic Mesdheut Lines

Nga Brindisi, ka kalimet traget në Patra, Igumenica, Korfuzit, Paxi, dhe Cephalonia. Jo të gjitha vendkalimet janë të vitit në dispozicion, por të gjithë janë ofruar gjatë periudhave të pikut pushime.

Hellenic Mesdheut Lines Shërbimet këtë rrugë sa herë që gjashtë herë në javë gjatë sezonit të lartë. Kohëzgjatja e përgjithshme për udhëtim Brindisi në Patras është 16 orë, 30 minuta.

Nga Brindizi në Igumenica, ka shumë shërbime në dispozicion gjatë gjithë vitit, tri herë në javë, në muaj jo-pushime, dhe deri në gjashtë herë në javë në kulmin muaj pushime. Kohëzgjatja e udhëtimit të trageteve është rreth orë 9, 30 minuta.

Nga Brindisi në Korfuz, sailings janë në dispozicion gjashtë herë në javë, në muajt korrik dhe gusht, por një herë sezonin e pikut të verës është e gjatë, e sailings ulet për një deri në dy herë në muaj gjatë dimrit. Kohëzgjatja e përgjithshme për këtë udhëtim zgjat orë 12, 45 minuta.

Brindisi të Qefalonisë, si Korfuzi, ka sailings gjashtë herë në javë gjatë muajit gusht, por një herë muajt e dimrit të përcaktuara në, kalimet janë reduktuar në vetëm katër deri në pesë herë në një periudhë një mujore. kalimet traget në këtë rrugë mund të jetë subjekt i kushteve të motit dhe kërkesat e konsumatorëve. Kalimi është orë 14, 30 minuta në kohëzgjatje.

HML Route Map

Hellenic Mediterranean tragete Line nga Brindisi në Paxi janë në dispozicion vetëm nga qershori deri në shtator, me numrin e kalimeve të varur nga moti dhe kërkesës. Gjatë muajit gusht, megjithatë, kalimet rritet në dy sailings në javë. Koha totale për këtë rrugë është 19 orë, 30 minuta.

HML është themeluar në 1901 në Konstandinopojë, Turqi, nga dy vëllezër nga ishulli Jon e Cefallonia. Kompania në këtë kohë ishte operuar anijet që lidhin portet e Detit të Zi me Konstandinopojës, Selanik, Volos, Pire dhe portet e tjera në detin Adriatik.

 


Më të mirë në dispozicion Hellenic Mesdheut Lines biletë çmim GARANCIONIT

Shkarko Guarantee Hellenic Mesdheut Lines Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion çmimit tona Hellenic Mesdheut Lines biletë dhe nuk ka shtesa të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar për biletën tuaj trageteve me një kartë Visa Electron . Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj Hellenic Mesdheut Lines makinave apo pasagjerëve traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani për biletën tuaj traget, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Hellenic Mesdheut Lines më të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Të rezervoni biletat Hellenic Mesdheut Lines ju lutem Kliko këtu.

 

Grupi Discount traget udhëtimit në Hellenic Mesdheut Lines.

Grupi, Rezervime Shkolla & Social Club Hellenic Mesdheut Lines Ticket

Zbritur Grupi Travel me Hellenic Mesdheut Lines - Ferryto.com ofrojnë një dedikuar personale dhe të përballueshme Hellenic Mesdheut Lines grup dhe partia trajneri traget pasagjerësh rezervim shërbim ju ofron më të ulët normat në dispozicion trageteve.

specialist Hellenic Mesdheut Lines ekipi ynë udhëtimit grup do të sigurojë marrëveshje më të mirë për ju dhe pasagjerët tuaj. E vetmja kërkesë që të kualifikohen për normat e zbritur trageteve udhëtimit grupit është që partia juaj duhet të jetë të paktën dhjetë njerëz dhe udhëtimit në të njëjtën kohë. Për më shumë informacion në lidhje me grupin e udhëtimit në Hellenic Mesdheut Lines ju lutem Kliko këtu.

 

Hellenic Mesdheut Lines Commercial Vehicle, mallrash dhe anijet mallrash

Hellenic Mesdheut Lines Commercial Vehicles & Freight

Ferry Logjistika ofrojnë një Hellenic Mesdheut Lines shërbimit personale dhe të përballueshme mallrave dhe ngarkesave tragete rezervë për të dhe nga Epiri grek dhe ishujt grekë në Brindisi, Patras, Paxi, Zanti, Cefalonia dhe Korfuzit.

Përveç kësaj për të ofruar norma preferenciale për operatorët tregtare dhe Transportuesit Logistics Ferry tani është gjithashtu në gjendje të ofrojë norma zbritur mallrave trageteve për klientët privatë të tilla si ato që dëshirojnë të marrin furgona tranzit në ndonjë nga rrugët Hellenic Mesdheut Lines shërbim. Për më shumë informacion dhe një kuotë çastit online për të automjeteve komerciale traget kalimin tuaj, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me Hellenic Mesdheut Lines konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet Hellenic Mesdheut Lines biletave, kontrolloni disponueshmërinë, shikoni tragetet oraret dhe libër makinën Hellenic Mesdheut Lines dhe bileta trageti pasagjerësh në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve me Hellenic Mesdheut Lines në mbi rrugët e trageteve në të gjithë 1,200, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel

Zgjidhni tragetet Hellenic Mesdheut Lines për të lira çmimet e biletave të trageteve për dhe nga Epiri grek dhe ishujt grekë në Brindisi, Patras, Paxi, Zanti, Cefalonia dhe Korfuzit.