Ireland Tragete

Ireland Tragete pasagjerëve dhe Biletat Ferry Car

Ireland Tragete Ticket, oraret trageteve të pasagjerëve dhe informacion për Irlandë Anijet me vela për në dhe nga portet traget irlandeze të Dublinit, KS dhe Rosslare në Belfast, Cairnryan, Cherbourg, Dun Laoghaire, Fishguard, Holyhead, Isle of Man, Larne, Liverpool, Pembroke , Roscoff, Stranraer, Swansea dhe Troon.

Rezervimet e biletave Irlanda tragete nuk ka qenë kurrë më e lehtë, krahasuar gjitha çmimet Ireland tragetet në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion bileta Ireland tragetet në dhe nga portet traget irlandeze të Dublinit, KS dhe Rosslare në Belfast, Cairnryan, Cherbourg, Dun Laoghaire, Fishguard, Holyhead, Isle of Man, Larne, Liverpool, Pembroke, Roscoff, Stranraer, Swansea dhe Troon online me konfirmim të menjëhershëm.

Udhëtimi me Irlandës Tragete është një, mënyrë të shpejtë e lehtë dhe pa stres për të marrë atje dhe kthehet përsëri. Rezervoni biletat tuaja Ireland tragetet në dhe nga portet traget irlandeze të Dublinit, KS dhe Rosslare në Belfast, Cairnryan, Cherbourg, Dun Laoghaire, Fishguard, Holyhead, Isle of Man, Larne, Liverpool, Pembroke, Roscoff, Stranraer, Swansea dhe Troon internet dhe të gëzojnë më shumë zgjedhje dhe fleksibilitet.

Me të fundit Ireland Tragete kalimit informacion dhe oraret për të gjithë sailings për dhe nga portet traget irlandeze të Dublinit, KS dhe Rosslare në Belfast, Cairnryan, Cherbourg, Dun Laoghaire, Fishguard, Holyhead, Isle of Man, Larne, Liverpool, Pembroke, Roscoff , Stranraer, Swansea dhe Troon duke përfshirë informacion mbi portet traget dhe informacion të dobishëm rreth destinacionet turistike tonë rrugë dhe qyteti harta të hollësishme do të ju ndihmojë komplot Irlandë tragete udhëtimin tuaj trageteve.

Nëse jeni të udhëtonte për në portet traget irlandeze të Dublinit, KS dhe Rosslare në Belfast, Cairnryan, Cherbourg, Dun Laoghaire, Fishguard, Holyhead, Isle of Man, Larne, Liverpool, Pembroke, Roscoff, Stranraer, Swansea dhe Troon pastaj libër një traget kalimit me Irlandës Anijet dhe të arrijnë në destinacionin tuaj rifreskohen, të qetë dhe të lumtur.

Ireland Tragete ofron çmimet fantastike për të dhe nga portet traget irlandeze të Dublinit, KS dhe Rosslare në Belfast, Cairnryan, Cherbourg, Dun Laoghaire, Fishguard, Holyhead, Isle of Man, Larne, Liverpool, Pembroke, Roscoff, Stranraer, Swansea dhe Troon traget portet.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

ireland Ferry
Çmimet e biletave & Reservations


Bileta Book Ireland Ferry
për të dhe nga portet traget irlandeze të Dublinit, KS dhe Rosslare në Belfast, Cairnryan, Cherbourg, Dun Laoghaire, Fishguard, Holyhead, Isle of Man, Larne, Liverpool, Pembroke, Roscoff, Stranraer, Swansea dhe Troon në internet paraprakisht të gëzojnë të më e lirë në dispozicion traget çmimin e biletave të lundrojnë me Stena Line, avulli Anijet Packet, P & O irlandeze Detit Anijet, Celtic Link, irlandeze Anijet, Brittany Tragete ose Fastnet Line.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur rrugën tuaj Ireland Tragete, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një çmim Irlandë tragete biletë dhe rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë.

More About Irlandë

Ishulli i Irlandës historikisht përbëhet nga qarqet 32, nga të cilat gjashtë, i njohur kolektivisht si Irlandën e Veriut, kanë mbetur si pjesë e Mbretërisë së Bashkuar që nga pjesa tjetër e Irlandës fitoi pavarësinë në 1922.

Emri "Ireland" zbatohet në ishull si një e tërë, por në anglisht është edhe emri zyrtar i shtetit të pavarur.

U ulën në veriperëndim majë të Evropës, ky është një vend në botë ku edhe koha duke e humbur do të jetë i vlefshëm.

Me mitet e lashta dhe legjendat për të zbuluar, peisazhet e mahnitshme për të shqyrtuar dhe vendasit që do të jenë më se të lumtur për të zbuluar gems fshehur tona, thjesht shkoni ku ishullin e Irlandës ju merr. Garantuar, ju do të kthehen në shtëpi me kujtime që do të zgjasë një jetës!

Kultura irlandez ka marrë mijëra vjet për të zhvilluar, kështu që ushqej çdo moment të zbulimit tuaj kulturor.

Nëse ju shkoni në Irlandë në korrik apo gusht, ju mund të presin motit të arsyeshme të ngrohtë, ditë më të gjata dhe një menu të gjallë të festivaleve. Megjithatë, kjo është sezoni më i lartë, i cili paraqet disa sfida në qoftë se ju jeni që duan një grimë e vetmisë.

Countryside irish

Ireland Tragete

Disa vende kanë një imazh turistike rrënuar kështu nga klishe si Irlanda. Nga shamrocks dhe shillelaghs të leprechauns, rogues dashur dhe dyzet hije të gjelbër, ka një bollëk i platitudes të hidhem nëpër para se të ngjitem në breg në Irlandën e vërtetë.

Deti Irlandez gëzon një prej pasagjerëve, makinave dhe trageteve të mallrave të shërbimeve më të mirë shërbim dhe më konkurruese në Evropë.

Një zgjedhje çuditërisht të gjerë të rrugëve janë të operuar nga Stena Line, avulli Anijet Packet, P & O irlandeze Detit Anijet, Celtic Link, irlandeze Anijet, Brittany Tragete dhe Fastnet Line Lidhje Irlandës me Mbretërinë e Bashkuar kontinent dhe Francës në të gjithë detin irlandez.

Holyhead në Dublin: Stena Line drejtuar shërbime të shpejta (orë 2) në Dun Loaghaire, 7km në jug të Dublinit, dhe anijet konvencionale (orë 3 15 mins) në vetë Dublin. Çdo rrugë ka dy nisje çdo mënyrë çdo ditë. Anijet irlandeze drejtuar katër kalimet çdo mënyrë të përditshme në mes të Holyhead dhe Dublin. traget Fast merr 1 orë së 55 minuta, konvencionale orë traget 3 45 min.

Douglas (Isle of Man) në Irlandë dhe Angli: Isle of Man avulli Packet shkon shërbime mes Douglas dhe Heysham, Liverpool, Belfast dhe Dublin.

Pembroke në Rosslare: Tragete Stena Line drejtuar nga Pembroke në Uells jug perëndim të Rosslare, Irlandë. Ka dy kalime çdo mënyrë të përditshme, dhe udhëtim merr 3 orë 45 minuta.

Portet ireland Ferry

Fishguard të Rosslare: Stena drejtuar anijet shpejtë dhe conventinal mes Fishguard në Pembrokeshire dhe Rosslare në Wexford, Irlandë. Ka 4 kalimet çdo mënyrë të përditshme në sezonin e pikut, por Express vetëm shkon deri në 28 shtator në 2008. Koha e udhëtimit janë orë 2 (fast) dhe 3 orë 30 minuta (konvencionale).

Swansea në KSNë 2009 fillim të qershorit, Fishguard Tragete nisur e tyre të ri Swansea - shërbim KS me një anije të madhe, të rehatshme dhe të arsyeshme moderne.

Shtesë Irish Sea Ferry Kalimet: -

Fleetwood të Larne: Fleetwood është vetëm në veri të Blackpool. Kjo rrugë është operuar nga Stena, dhe ka dy sailings çdo mënyrë të përditshme në sezonin e pikut, duke marrë rreth 8 orë.

Troon, Cairnryan (Scotland) për Larne (Irlanda Veriore: Një mallrave dhe pasagjerëve rrugë të zënë operuar nga P & O irlandeze Anijet Detit. shërbim të shpejtë cat 1 orë 50 minuta Troon To Larne. anijet konvencionale 1 orë 45 minuta Cairnryan të Larne. Afërsisht 8 sailings çdo mënyrë çdo ditë. Kontrolloni në 1 orë para nisjes.

Stranraer në Belfast: Stena veprojnë këtë rrugë midis Skocisë dhe Irlandës. Tragete drejtuar gjatë gjithë vitit, dhe ka zakonisht 6 sailings çdo mënyrë të përditshme. Duke kaluar kohë është orë 2 në traget të shpejtë dhe orët 3 15 minuta Niveli në një traget konvencionale.

Belfast në Liverpool: DFDS Norfolkline drejtuar një kalendar të thjeshtë në këtë rrugë: Një largim çdo mënyrë në 10.30am dhe 10.30pm. Të mëdha, tragete moderne veprojnë këtë rrugë, dhe koha e udhëtimit është rreth 8 orë.

Hekurudhor dhe Sail

FerryTO gjithashtu ofrojnë një hekurudhor-dhe-Sail opsion për pasagjerët këmbë nga kudo në Mbretërinë e Bashkuar në Dublin, çmimi i cili përfshin dy bileta zbritur tren dhe traget. Për më shumë informacion ju lutemi Kliko këtu.

Argëtuese dhe aktivitete në Irlandë

Shumë ngjarje të ndryshme dhe festivale të zhvillohet në të gjithë vendin gjatë vitit. Mënyra më e mirë për të marrë aktiv në Irlandë është për të kryesuar nga në fshat të saj në këmbë ose cikël. Peisazhet këndshëm do të përbëjnë më shumë se për të kodrës rastit ndëshkimin.

Sigurisht, në qoftë se kodrat ndëshkuese janë gjë tuaj, ka disa mundësi të mëdha malore-ngjitje. Ju jeni gjithashtu nuk larg nga deti, i cili do të kënaqet scuba zhytësit, detarë dhe surfers.

 • Shkurt sheh Festivalin Ndërkombëtar të Filmit në Dublin.
 • Për Pashkë shumë qytete të vogla të mbajtur parada dhe gjindja me grykësit dhe vezë me çokollatë.
 • Qershor 16 është Bloomsday në Dublin, me ri-akteve të Uliksit dhe leximeve të gjithë qytetin. Listowel në County Kerry ka një festival Java Shkrimtarëve letrare gjatë muajit qershor, dhe ka një Festival Jazz & Blues në Belfast.
 • Korriku është kur marshimi me të vërtetë merr në hap i madh e saj në Irlandën e Veriut, dhe çdo oranxhist hits rrugët në 12th Lavdishëm për të festuar fitoren protestante në betejën e Boyne.
 • Gushti është muaji kuajve, me Dublin kali Shfaq dhe garat në Tralee. Gjithashtu në qarkun Kerry, në Killorglin, Panairin e lashtë Puck shënon pijshëm të pakufizuar për ditë dhe netë.
 • Në shtator, KS ka Festivalin e Filmit dhe Belfast ka një Festival Folklorik.
 • Në tetor, Dublin ka Festival saj Teatrit, Ballinasloe në County Galway pret të madh kafshët dhe kali panairin e vendit, dhe Kinsale në KS County është shtëpi për festivalin gustator Irlandës.
 • Në Wexford Festival Opera nëntori është një ngjarje ndërkombëtare.
 • Krishtlindje është një çështje e qetë në fshat, edhe pse në 26 dhjetor praktika e lashtë e trumcak Boys është reenacted, kur grupet e fëmijëve, muzikantë tradicionale dhe valltarë irlandeze kryer në shtëpitë e zonës, duke i kërkuar donacione në këmbim të një vlerë të vitit të fat të mirë.

Visiting Dublin

Në prag të një bumi të jashtëzakonshëm ekonomik, peizazhit Dublin ka ndryshuar jashtëzakonisht gjatë dekadës së kaluar. Këto ditë Dublin renditet ndër destinacionet turistike më të lartë në Evropë, dhe ky qytet të gjallë hums me një sens të dukshëm se është duke krijuar një trashëgimi të re kulturore.

ia plas të qytetit të prosperitetit dha një lustër të re të sigurt, por ajo që mbetet e veçantë është fryma e njerëzve të cilët sigurojnë se, pavarësisht ndryshimeve shakullinë, Dublin mbetet një nga më poshtë në tokë, qytetet miqësore dhe të arritshme të Evropës.

Dublin shtrihet në bregun lindor të Irlandës, me Greater Dublin zvarrisës rreth harkut të Dublinit Bay, kufizohet në veri nga kodrat Howth dhe në jug nga kep Dalkey.

Qyteti është i ndarë - fizikisht dhe psikologjikisht - nga lumit Liffey; veriu ka qenë tradicionalisht më të varfër dhe në jug të pasura. Dy kanalet - Kanalit të Madh në jug dhe Canal Royal në veri - të formuar harqe gjysmë-rrethore rreth qendrës.

Në veri të lumit, rrugët më të rëndësishme për vizitorët janë O'Connell St, të rrugëkalim i madh pazar që të çon në sheshin Parnell, dhe Gardiner St, një B & B dhe hotel pikë e nxehtë.

Në perëndim, zona Smithfield po shfaqet si një magnet turistik. Busáras, stacioni kryesor i autobusit, dhe stacioni Connolly, një nga dy stacionet kryesore të trenit, janë pranë fund jugore të Gardiner St.Immediately jug të lumit është qendër e Dublinit, Temple Bar, ku ju do të gjeni një përqendrim të bare, restorante, dyqane dhe një numër të galerive të artit.

Aty pranë Trinity College është në fund jugore të Grafton St, rrugën më të veçantë pazar të qytetit. Në anën jugore ju do të gjeni shembuj të mirë të Gjeorgjisë Dublin, me shtëpitë madhështore dhe parqeve elegante.

Ushqimi Out In Dublin

qyteti më i madh i Irlandës është edhe kryeqyteti i kuzhinës e kombit. Nga lowliest lokal të vogël yndyrë-lugë shërben llojin e ushqimit të thellë, të skuqur që arteriet tuaja do të duroj, në restorant fanciest Michelin-luajti, ku hahet është një udhëtim i vërtetë kuzhinës, Dublin është kënaqësi grykës së.

Dublin Nights Out

Ndërsa natës Dublin është jacked deri në vitet e fundit dhe tani përfshin një unazë dizzying e bare të modës, kafene dhe klube, pub lokal ende ushtron një tërheqje centrifugale për argëtim. Pub është një pikë takimi për miqtë dhe të huaj ashtu, vendi ku Dubliners janë në shumicën e tyre qejfi.

Pazar në Dublin

kristal stilit të lartë, gjëra të thurura chunky dhe off-mundi artefakte. Në qoftë se kjo është bërë në Irlandë, ju ndoshta mund të blej atë në Dublin. Blen tradicionale përfshijnë gjëra të thurura irlandez, stoli Celtic-style, kristal, porcelani gjobë dhe liri. Por ka edhe ngarkesa e dyqane të vogla që shesin mallra çuditshëm dhe e pazakonta dhe xhingël juaj suvenir nuk duhet të jetë i përmbajtur.

Aktivitetet në Dublin

exertions natyrë janë çuditërisht të njohura në këtë qytet pjekur. Për prirur literarily, retracing udhëtimin e shquar Leopold Blumit të gjithë qytetin është një domosdoshmëri, por edhe vetëm duke ecur rreth qytetit për kënaqësi është një gëzim. Hardier mund të provoni not apo gropë lajthis e tyre kundër peshk irlandez.

 • ecje - Dublin është një qytet i bukur, i lashtë dhe kompakt, kështu që nuk është çudi që ajo përmban shumë turne të mëdha në këmbë. parqe të bukura, histori të pasur Periferi dhe disa të arkitekturës më të mirë të Gjeorgjisë në botë bëjnë për pamje ëndërr.

 • not - Në qoftë se ju mund të marrë temperaturat patë-pimpling ka disa plazhe, të tilla si Sutton aty pranë, për të dip gishtin tuaj në; ose ju mund të bëni ashtu si Buck Mulligan dhe duke notuar në pishinë Forty Foot në Dun Laoghaire.

 • peshkimi - Peshkimi është jashtëzakonisht popullor, dhe zonat bregdetare të Howth dhe Dun Laoghaire janë të mëdha spote detit peshkimit. Amazingly, lumi Liffey ka të drejtë të peshkimit salmon dhe troftë pothuajse të hidhen mbi linjë tuaj pranë Clane, 20km (12mi) nga qendra e qytetit.

 • i fjetur - Ritziness qendër të qytetit Dublin zvogëlon si ju kreu jashtë në burbs 'të përballueshme. Por popullariteti fundjavë të qytetit mund të bëjë gjetjen e një krevat goxha e vështirë në çdo varg të çmimeve, sidomos në verë. Bërë një rezervë do të bëjë jetën shumë më e lehtë.

Places për të parë / vizitës në Dublin

Edhe pse shumica e njerëzve nuk planifikojë shumë kohë galeri në zvarritje pijetore, muzetë e Dablinit ofrojnë një pasuri e Koleksione. Nga tenxhere proverbiale e artë irlandez për pasuritë artistike të Librit të Kells në një mori të quirky 'objets d'fetare ", është një qytet i arkivave dhe objekte. Ndryshe nga Londra shumë nga vendet më të mira për të vizituar të kenë hyrje të lirë për të gjithë vizitorët.

 

 • Trinity College
  College gjelbër Thirrje për info: (01) 677 294107: 00-24: 00
  Universiteti Kryeministri i Irlandës është edhe një tërheqje të qetë nga nxitim e qytetit dhe shtëpia e tërheqje më të madhe Dublin, Libri i Kells. Krijuar nga patundur protestante Elizabeth I në 1592 në një përpjekje për të ndaluar 'Poperi', muret e lashtë dredhkë të mbuluar e universitetit zvarritje me histori dhe një ndjenjë të rast.
  Katedralja 6.50 koncesion familjes plotë 7.50 15.00St Patrikut: Pranimi
  Mbylle Call Shën Patrikut për info: (01) 475 4817Mar-Oct 09: 00-18: 00; Nëntor-Shkurt Hënë-Premte 09: 00-18: 00, Sat 09: 00-17: 00, Sun 09: 00-15: 00

 • Katedralja e Shën Patrikut qëndron në një nga faqet më të hershme të krishterë Dublinit. St Patrick është thënë se ka pagëzuar konvertuar në një të mirë brenda baza katedrale. Edhe pse kisha qëndruar në vend nga shekulli 5th, datat pranishëm ndërtimit nga 1191, dhe disa ndryshime të mëdha janë bërë që nga ajo kohë.
  Pranimi: 3.20 koncesion 4.20 familjes plotë 9.50

 • James Joyce Museum
  Thirrje për info: (01) 280 9265Apr-Oct Mon-Sat 10: 00-13: 00, 14: 00-17: 00, Sun 14: 00-18: 00
  Vendosur brenda një kullë Martello që mbikëqyr Dublin Bay, Joyce Muzeu James kombinon relikeve nga gjithë jetës së shkrimtarit festohet me një mjedis dramatik që ka një histori të gjitha e saj.
  Pranimi: Familja € 17.50 plotë fëmija € 6.25 3.75 €

 • Galeria Kombëtare e Irlandës
  Merrion Sq West Thirrje për info: (01) 661 5133Mon-Wed & Fri-Sat 09: 30-17: 30, Thu 09: 30-20: 30, Sun 12: 00-17: 30
  Galeria Kombëtare u hap në 1864 dhe ka ndërtuar një fermë të madhe të artit irlandez, britanike dhe europiane. Koleksioni i saj është rritur, kryesisht me trashëgimi, në rreth 12,500 veprave të artit, duke përfshirë vajra, bojra uji, vizatime, ngjyra dhe skulptura.
  Pranimi: të lirë

 • Muzeu Kombëtar i Irlandës - Arkeologji & History
  Kildare St Thirrje për info: (01) 677 7444Tue-Sat 10: 00-17: 00, Sun 14: 00-17: 00
  Muzeu Kombëtar është shtëpi për një bujari të shkëlqyer të Epokës së Bronzit ari, Iron Age Celtic metali, objekte Viking dhe gërmadha mbresëlënëse e lashta egjiptiane. Ndërtesa Palladian-style Victorian është një mjedis i mirë për mbledhjen, me 18m saj (62ft) ndërtesë rrumbullake kube, kolona mermeri dhe dysheme mozaik.
  Pranimi: të lirë

 • Guinness Depoja
  James St Thirrje për info: (01) 408 480009: 30-17: 00
  Ashtu si një Disneyland për të dashuruar birrë, Guinness Depoja është një gjithë-kënduarit, të gjitha vallëzimi, pa menduar kombinuar ekspozitave të sofistikuar me më shumë se një pintful të hype marketingut. Pjesa më e mirë e turneut depo është tavanë Gravity Bar, ku ju mund të shkelm prapa me një pintë e gjëra të zi.
  Pranimi: Fëmija € 5.00 koncesion € 9.00 plotë të familjes € 13.50 30.00 €

 • Dublin Kalaja
  Dame St Thirrje për info: (01) 677 7129Mon-Premte 10: 00-17: 00, Sat-Sun 14: 00-17: 00
  Qendra e pushtetit britanik në Irlandë, e ndërtuar me urdhër të mbretit Gjonit në fillim të shekullit 13th, Dublin Castle është përshkruar më saktë si një pallat. E origjinale kala Anglo-Norman ndërtuar mbi themelet Viking, vetëm Kulla Record mbetet. Pjesa më interesante e kalasë është nën tokë - një copë e mureve të qytetit të vjetër dhe hendek i thellë.
  Pranimi: të plotë koncesioni € 4.00 3.00 €

 • Cathedral Church Krishtit
  Christchurch Pl Thirrje për info: (01) 677 809909: 45-17: 00
  Kisha më e imponuar Dublin, Christ Church, qëndron në zemrën e vjetër të Dublinit mesjetare. Ndërtuar në vendin e një kishe ekzistuese Viking druri, katedralja guri është autorizuar në 1172 nga Anglo-Norman pushtuesi i Dublinit, Richard de Clare ( 'Strongbow') dhe Kryepeshkopi Laurence O'Toole.
  Pranimi: koncesion € 2.50 plotë të familjes € 5.00 7.00 €

 • Muzeu Kombëtar i Irlandës - Natural History
  Merrion St Thirrje për info: (01) 677 7444Tue-Sat 10: 00-17: 00, Sun 14: 00-17: 00
  Ky muze ka ndryshuar zor që 1857, kur skocez explorer Dr David Livingstone mbajti leksion përurues. E brendshme kërcasin i hap rrugë një shfaqje e madhe e kafshëve të mbushur dhe të ngritur kokat, të vendosur në si diçka nga një film Hitchcock. Nga dy milionë specie në shfaqje në muzeun, shumë janë të gjata zhdukur.
  Pranimi: të lirë

 • Chester Beatty Library
  Ship St Thirrje për info: (01) 407 0750Mon-Premte 10: 00-17: 00, Sat 11: 00-17: 00, Sun 13: 00-17: 00
  Mbledhja befasues i New York manjatit minierave Sir Alfred Chester Beatty është bazë për një nga më të mira, në qoftë se më pak të vizituara, muzetë Dublinit. Një udhëtar i pasionuar dhe koleksionist, Beatty grumbulluar më shumë se dorëshkrime 20,000, libra të rrallë, piktura miniaturë, pllaka argjile, kostume dhe objekte të tjera d'art.
  Pranimi: të lirë

 


Më të mirë në dispozicion Irlandë tragete biletë GARANCIONIT

Shkarko Guarantee Ireland Tragete Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion çmimit tona Irlandë tragete biletë dhe nuk ka shtesa të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për tuaj të zgjedhur Irlandës Tragete ose nga portet traget irlandeze të Dublinit, KS dhe Rosslare në Belfast, Cairnryan, Cherbourg, Dun Laoghaire, Fishguard, Holyhead, Isle of Man, Larne, Liverpool, Pembroke, Roscoff, Stranraer, Swansea dhe Troon, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Ireland Tragete të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Të rezervoni biletat trageteve Ireland ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar Ireland Tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet Irlandë tragete biletave, kontrolloni disponueshmërinë dhe libër Ireland Tragete makinave dhe trageti pasagjerësh bileta për në dhe nga portet traget irlandeze të Dublinit, KS dhe Rosslare në Belfast, Cairnryan, Cherbourg, Dun Laoghaire, Fishguard, Holyhead, Isle i njeriut, Larne, Liverpool, Pembroke, Roscoff, Stranraer, Swansea dhe Troon në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të rrjetit të shpërndarjes në internet të biletave të trageteve në botë duke siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve me Irlandës Tragete në mbi rrugët e trageteve në 1,200 gjithë Mbretërinë e Bashkuar, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel