Tragete irlandeze - pasagjerëve dhe Biletat Ferry Car

Irish Tragete ofron të lirë kryq makinave kanal dhe trageteve të pasagjerëve rezerva biletave me kohë reale krahasim të çmimeve të biletave traget. Ju gjithmonë merrni më e lirë në dispozicion irlandeze anijet traget çmimin e biletave kur të rezervoni online në FerryTO - dhe kjo është një garanci.
4.6 yje - bazuar në 1,133 komente

 

Biletat Irish Tragete Ferry - Biletat Ferry lirë dhe Shërbimi Superb - nga prill 25
5/ 5yjet Pas fantastike shërbimin e kursimeve dhe klientit kam marrë kur të rezervoni irlandeze tragete bileta trageti mia nga FerryTO Unë vetëm kishte për të le ju e dini se çfarë është një kënaqësi e ajo ishte duke bërë biznes me ju. FerryTO është në internet biletave traget shërbimi i parë dhe vetëm prenotim kam përdorur që do të vënë paratë e tyre ku goja e tyre është me të dy shërbimeve dhe të çmimeve. I shpëtuam gati Euro 100 me prenotim bileta trageti mia me FerryTO, ishte shumë i kënaqur me një transaksion të qetë dhe shërbimin tuaj të shkëlqyer të konsumatorëve - thank you very much të vërtetë!

Tragete irlandeze

Irish Tragete Car dhe pasagjerëve Trageteve Tickets

Irish Tragete Ticket, oraret trageteve të pasagjerëve dhe informacion për Anijet irlandeze vela në dhe nga porti i Dublinit që lidh të Holyhead dhe shërbimet ofrohen nga Rosslare në Pembroke, Roscoff dhe Cherbourg.

Rezervimet e biletave irlandeze Anijet kurrë nuk ka qenë më e lehtë, krahasuar gjitha çmimet Irish tragetet në kohë reale dhe librin e lirë bileta në dispozicion irlandez tragetet në dhe nga porti i Dublinit që lidh të Holyhead dhe shërbimet ofrohen nga Rosslare në Pembroke, Roscoff dhe Cherbourg online me konfirmim të menjëhershëm.

Udhëtimi nga Anijet irlandeze është një shpejtë, e lehtë dhe pa stres për të marrë atje dhe kthehet përsëri. ju libër Irish Tragete makinave apo pasagjerëve tragetet bileta me ne dhe të gëzojnë më shumë zgjedhje dhe fleksibilitet.

Me Tragete fundit irlandeze kalimit informacion dhe oraret për të gjitha anijet me vela në dhe nga porti i Dublinit që lidh të Holyhead dhe shërbimet ofrohen nga Rosslare në Pembroke, Roscoff dhe Cherbourg përfshirë informacion mbi portet traget dhe informacion të dobishëm turistik rreth destinacionet tonë të detajuara rrugë dhe qyteti harta do të ju ndihmojë komplot irlandeze tragete udhëtimin tuaj trageteve.

Nëse jeni të udhëtonte me makinë, me familjen tuaj, ose si një libër pasagjerëve solo këmbë një kalim trageteve me Anijet irlandeze dhe të arrijnë në destinacionin tuaj rifreskohen, të qetë dhe të lumtur.

Irish Tragete ofron çmimet fantastike për të dhe nga porti i Dublinit që lidh të Holyhead dhe shërbimet ofrohen nga Rosslare në Pembroke, Roscoff dhe Cherbourg portet traget.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

 

Tragete irlandeze

Tragete irlandeze
Çmimet e biletave Ferry & Reservations


Bileta Book Irish Tragete
për dhe nga porti i Dublinit që lidh të Holyhead dhe shërbimet ofrohen nga Rosslare në Pembroke, Roscoff dhe Cherbourg në internet paraprakisht në Ferryto.com dhe ju gjithmonë do të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin tonë biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur rrugën tuaj irlandeze Tragete, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një çmim irlandeze tragete biletë dhe rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni tragetet në kohë reale prenotim formularin në të majtë.

Rreth Anijet irlandeze

Tragete irlandeze të veprojë një total prej rrugëve 4 trageteve që lidhin Irlandën me Mbretërinë e Bashkuar dhe Franca. Porti irlandez i Dublinit lidhet me Holyhead dhe shërbimet ofrohen nga Rosslare në Pembroke, Roscoff dhe Cherbourg.

Udhëtimi juaj fillon në momentin ju të bordit një nga dy anijet tona luksoze që operojnë në mes të Holyhead dhe Dublin.

Tragete irlandeze

trageti më i madh të makinave në irlandez Detit, Ulysses, sails nga Holyhead në zemër të Dublinit ashtu si Dublin Swift shërbimit tonë të shpejtë të trageteve që do të keni në Dublin sa më shpejt që 1 orë e 49 minuta!

Scotland-Ireland Cruise unbeatable kalimet tona irlandeze Detit mes Larne dhe Troon ose Cairnryan. Askush nuk e bën atë më të mirë ose më të shpejtë.

Dogs udhëtojnë falas me Anijet irlandeze! Tragete irlandeze ofrojnë Dog udhëtimit miqësore në bord të gjitha anijet e tyre në Irlandë. Ndryshe nga pjesa tjetër e Evropës, Irlanda nuk kërkon një "pasaportë manar" ose grushte të veçanta që duhet të muajve të rregulluar paraprakisht. Pra, gëzojnë një pushim të vërtetë të familjes së bashku.

Flota

Ferry në Dublin
Udhëtimi juaj fillon në momentin ju të bordit një nga dy anijet tona luksoze që operojnë në mes të Holyhead dhe Dublin.

trageti më i madh të makinave në irlandez Detit, Ulysses, sails nga Holyhead në zemër të Dublinit ashtu si Dublin Swift shërbimit tonë të shpejtë të trageteve që do të keni në Dublin sa më shpejt që 1 orë e 49 minuta!

Irish Route Map

Irish Dublin Swift

Dublin Swift
Dublin / Holyhead

E "Jonathan Swift" është Ferry jonë Fast në rrugën e Detit Irlandez. Udhëtimi me një shpejtësi prej 39 nyje koha juaj mbërritjes në Holyhead ose Dublin është aq i shpejtë sa 1 orë 49 minuta!

Në bord ka shumë për të mbajtur ju dhe fëmijët zënë dhe pse jo për të përmirësuar Club Klasa tonë rri kot dhe të gëzojnë pamje madhështore e detit.

Oscar Wilde
Ireland / France

Oscar Wilde është anija më luksoze të lundrojnë në mes të Rosslare dhe Francës dhe me kabina të ndritshme të ajrosur, lounges elegant, një zgjedhje të gjerë të argëtuese dhe ngrënie opsionet, sjell nivele të reja të rehati në shërbimin tonë gjatë natës.

Irish Oscar Wilde

Shuma e mahnitshme e ushqimit dhe pije të marrë në bordin e Oscar Wilde me të vërtetë ilustron shkallën e operacioneve. Çdo vit ne kemi kryer rreth dyqind mijë udhëtarë.

5 Star - Double Bed Suite me Window
Sasia: 15 kabina luksoze
Vendosur mbi vijën e ujit për Deck 8
Lehtesirat:
Kondicioner, en-suite dhe me madhësi të plotë krevat dopio
Cabin është i përshtatshëm për ahur (Para-ndëshkueshëm si një shtesë)
zonë të shtrojë - e divan konverton në një shtrat të përshtatshëm për një të rritur ose fëmijëve të vegjël 2

Irish Oscar Wilde
Flat Screen TV me një zgjedhje të kanaleve satelitore
shtypi pantallonash dhe tharëse flokësh
mëngjes kompliment për personat 2 në restorant Berneval
shporta kompliment fruta dhe mini-bar me verë, birrë, pije e butë dhe ujë
Përcaktuar steward kabina.

Ulysses
Dublin / Holyhead

Pasi të keni arritur në Ulysses, ju jeni në bord tragetit më të madh të makinave në detin irlandez! Shkalla e kësaj anije është me të vërtetë mbresëlënëse. Ka aq shumë për të bërë nga një turne në këmbë e anijes për ngrënie në stil. Shih përfitimet Club Klasa jonë rri kot ka për të ofruar, të pushojnë, të gëzojnë një rostiçeri kompliment dhe një pije përderisa përjetojnë pamje panoramike e detit.

E ndërtuar në Aker Finnyards në Rauma, Finlandë, Ulysses është ndërtuar në mes të mesit 1999 dhe shkurt 2001 me një kosto totale prej € 100 milion! Ajo qëndron kuvertën 12 të lartë dhe të tonazhit të saj bruto është ton 50,938 dhe është më i madh traget makinë në detin irlandez!

Ulysses operon dy sailings kthimit mes Dublin Port dhe Holyhead çdo ditë me një kohë me vela prej pak më shumë se tre orë. Kjo do të thotë se vetëm në një ditë të vetme të operacioneve, ajo ka kapacitet për të transportuar makina 5,368 ose 960 kamionë artikuluara nëpër Detin irlandez!

2 Bed Window Suite
Vendosur mbi vijën e ujit për Deck 10
Lehtesirat:
Kondicioner, en-suite me 2 shtretër një zonë të gjerë rri kot me TV dhe çaj dhe kafe objektet e bërë. Nuk është një frigorifer. Përfshin Boarding Prioritare për shoferët.

Irish Ulysses Cabin
Tmerrshëm mbi anije të tjera në një lartësi prej 167 këmbë (51 metra) nga keel të direkut të anijes. Me gati 3 milje hapësirë ​​parkimi për makina 1,342 apo kamionë 240 artikuluar për lundrim asnjë tjetër traget makinave të pasagjerëve në botë mund të përputhen automjeteve kapacitetin mbajtës të saj.

Më e rëndësishmja pse, Ulysses mund të mbajnë deri në 2,000 pasagjerë dhe ekuipazhin në bord në lundrim!

Isle of Inishmore
Rosslare / Pembroke

Nëse ju doni të udhëtoni në stilin e ju nuk do të jenë të pakënaqur me Isle of Inishmore. Kjo është një nga më të mëdha, të pajisur mirë, shumica e anijet moderne e makinave në Evropë dhe në bordin e ju do të zbuloni një gamë të gjerë të mjediseve në të cilën për t'u çlodhur dhe të gëzojnë veten duke përfshirë sallon Club Class.

Irish Isle of Inishmore

Ne jemi këtu për t'ju ndihmuar të bëni shumë më të madhe të udhëtimit tuaj.
E ndërtuar në Roterdam, Isle of Inishmore mori 15 muaj për të ndërtuar me një kosto prej € 80 milion. Ajo hyri në shërbim në 4th tetor 1996 në rrugë Dublin Holyhead dhe kalon detin irlandez katër herë në ditë.

Isle of Inishmore, e cila është irlandez për "Big Island", është vetëm si një ishull të populluar, dhe si oferta të tilla të gjitha objektet dhe pajisje që njerëzit presin. Çdo gjë nga ngrohjes, ndriçimit, ujit, kanalizimit dhe të refuzojë mbledhjes për argëtim, ushqim dhe pije duhet të jetë i planifikuar meticulously dhe të monitorohet për të siguruar që standardet janë të mirëmbajtura.

milje 7 / 11.26km e kabllove elektrike, disa prej të cilave janë të lidhura me më shumë se pesëqind pajisje të lehta në zonat e pasagjerëve vetëm, na jep fuqinë e nevojshme për të drejtuar këtë ishull të vogël. Sistemi ynë kryesor lundrimit edhe nivel të lartë dhe përdor deri në tetë satelitë për të rregulluar pozicionin tonë në kuadër 33ft / 10m.Më të mirë në dispozicion Irish tragete biletë GARANCIONIT

Shkarko Guarantee Irish Tragete Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion çmimin tonë Irlandisht tragete biletë dhe nuk ka shtesa të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar për biletën tuaj trageteve me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj Irish Tragete makinave apo pasagjerëve traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani për biletën tuaj traget, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta irlandeze Anijet më të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Të rezervoni biletat trageteve Irish ju lutem Kliko këtu.

 

Discount udhëtimit grup traget në Anijet irlandeze.

Grupi, Rezervime Shkolla & Social Club Irish Tragete Ticket

Zbritur Grupi Travel me Anijet irlandeze - Ferryto.com ofrojnë një grup të dedikuar personale dhe të përballueshme irlandeze tragete dhe shërbim rezervim partia trajneri traget pasagjerësh ju ofron më të ulët normat në dispozicion trageteve.

Specialist irlandeze Tragete Grupi ekipi ynë udhëtimit do të sigurojë marrëveshje më të mirë për ju dhe pasagjerët tuaj. E vetmja kërkesë që të kualifikohen për normat e zbritur trageteve udhëtimit grupit është që partia juaj duhet të jetë të paktën dhjetë njerëz dhe udhëtimit në të njëjtën kohë. Për më shumë informacion në lidhje me grupin e udhëtimit në Anijet irlandeze lutem Kliko këtu.

 

Irish Ferries Commercial Vehicle, mallrash dhe anijet mallrash

Irlandeze Tragete Commercial Vehicles & Freight

Ferry Logjistika ofrojnë një irlandeze tragete mallrave dhe ngarkesave shërbim anijet personale dhe të përballueshme rezervë për të dhe nga porti i Dublinit që lidh të Holyhead dhe shërbimet ofrohen nga Rosslare në Pembroke, Roscoff dhe Cherbourg.

Përveç kësaj për të ofruar norma preferenciale për operatorët tregtare dhe Transportuesit Logistics Ferry tani është gjithashtu në gjendje të ofrojë norma zbritur mallrave trageteve për klientët privatë të tilla si ato që dëshirojnë të marrin furgona tranzit në ndonjë nga rrugët Irish trageteve shërbim. Për më shumë informacion dhe një kuotë çastit online për të automjeteve komerciale traget kalimin tuaj, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar irlandeze tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet e biletave Irish tragete, të kontrolluar disponueshmërinë, shikoni tragetet oraret dhe libër makinën Irish tragete dhe bileta trageti pasagjerësh në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të rrjetit të shpërndarjes në internet të biletave të trageteve në botë duke siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve me Anijet irlandeze në mbi rrugët e trageteve në 1,200 gjithë Mbretërinë e Bashkuar, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel

Zgjidhni tragetet Irish tragete për të lira çmimet e biletave të trageteve për dhe nga porti i Dublinit që lidh të Holyhead dhe shërbimet ofrohen nga Rosslare në Pembroke, Roscoff dhe Cherbourg.