Iscomar - Anijet e pasagjerëve dhe Biletat Ferry Car

Iscomar Tragete ofron të lirë makinë dhe trageteve të pasagjerëve rezerva biletave me kohë reale krahasim të çmimeve të biletave traget. Ju gjithmonë merrni më e lirë në dispozicion Iscomar anijet traget çmimin e biletave kur të rezervoni online në FerryTO - dhe kjo është një garanci.
4.5 yje - bazuar në 958 komente

 

Biletat Iscomar Tragete Ferry - Biletat Ferry lirë dhe Shërbimi Superb - nga prill 25
5/ 5yjet Pas fantastike shërbimin e kursimeve dhe klientit kam marrë kur të rezervoni Iscomar tragete bileta trageti mia nga FerryTO Unë vetëm kishte për të le ju e dini se çfarë është një kënaqësi e ajo ishte duke bërë biznes me ju. FerryTO është në internet biletave traget shërbimi i parë dhe vetëm prenotim kam përdorur që do të vënë paratë e tyre ku goja e tyre është me të dy shërbimeve dhe të çmimeve. I shpëtuam gati Euro 100 me prenotim bileta trageti mia me FerryTO, ishte shumë i kënaqur me një transaksion të qetë dhe shërbimin tuaj të shkëlqyer të konsumatorëve - thank you very much të vërtetë!

Iscomar Tragete

Iscomar Tragete Car dhe pasagjerëve Trageteve Tickets

Iscomar Tragete Ticket, oraret trageteve të pasagjerëve dhe informacion për Iscomar Anijet me vela për në dhe nga portet traget të Spanjës në Baleares, Denia në Ibiza, Valencia në Palma, Barcelona në Mahon dhe nga Palma në Barcelonë.

Rezervimet e biletave Iscomar Anijet kurrë nuk ka qenë më e lehtë, krahasuar gjitha çmimet Iscomar tragetet në kohë reale dhe librin e lirë bileta në dispozicion Iscomar trageteve në dhe nga portet traget të Spanjës në Baleares, Denia në Ibiza, Valencia në Palma, Barcelona në Mahon dhe nga Palma në Barcelona në internet me konfirmim të menjëhershëm.

Udhëtimi me Iscomar Tragete është një, mënyrë të shpejtë e lehtë dhe pa stres për të marrë atje dhe kthehet përsëri. ju libër Iscomar tragete makinë ose të pasagjerëve tragetet bileta me ne dhe të gëzojnë më shumë zgjedhje dhe fleksibilitet.

Me të fundit Iscomar Tragete kalimit informacion dhe oraret për të gjitha anijet me vela për në dhe nga portet traget të Spanjës në Baleares, Denia në Ibiza, Valencia në Palma, Barcelona në Mahon dhe nga Palma në Barcelonë, duke përfshirë informacion mbi portet traget dhe informacion të dobishëm turistik në lidhje me destinacionet tonë rrugë dhe qyteti harta të hollësishme do të ju ndihmojë komplot Iscomar tragete udhëtimin tuaj trageteve.

Nëse jeni të udhëtonte me makinë, me familjen tuaj, ose si një libër pasagjerëve solo këmbë një kalim trageteve me Iscomar Anijet dhe të arrijnë në destinacionin tuaj rifreskohen, të qetë dhe të lumtur.

Iscomar Tragete ofron çmimet fantastike për të dhe nga portet traget të Spanjës në Baleares, Denia në Ibiza, Valencia në Palma, Barcelona në Mahon dhe nga Palma në portet traget Barcelonës.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

 

Iscomar Tragete

Iscomar Tragete
Çmimet e biletave Ferry & Reservations


Bileta libër Iscomar tragete
në dhe nga portet traget të Spanjës në Baleares, Denia në Ibiza, Valencia në Palma, Barcelona në Mahon dhe nga Palma në Barcelonë në internet paraprakisht në Ferryto.com dhe ju gjithmonë do të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin tonë biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur rrugën tuaj Iscomar Tragete, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një çmim Iscomar tragete biletë dhe rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni tragetet në kohë reale prenotim formularin në të majtë.

Rreth Iscomar Anijet

Iscomar Tragete u themelua në Palma de Mallorca dhe kemi qenë të ofruar kalimet traget që 1979.

Si pjesë e grupit Contenemar udhëheqës kombëtar të transportit detar kontejnerëve dhe aktivitetet ndihmëse të lidhura me transportin e mallrave dhe aktiviteteve të saj janë përqëndruar në transportin midis kontinent spanjolle dhe ishujt Balearic.

Iscomar Tragete

Në 1998 Iscomar Tragete hapi Alcudia Mallorca - linjë Ciutadella Menorca, për pasagjerët, automjeteve dhe mallrave. Ky shërbim ka vazhduar të rritet dhe për shkak të suksesit të shërbimit të saj të parë të pasagjerëve, në 2002 Iscomar Tragete vendosur të hapë edhe dy rrugë për pasagjerët dhe automjetet, Barcelona - Palma de Mallorca dhe Denia - Ibiza - Palma de Mallorca.

Iscomar Tragete vepron mes kontinent spanjolle dhe ishujt Balearic. Iscomar Tragete lundrojnë nga Spanja në Baleares, Valencia në Palma, Barcelona në Mahon, Denia në Ibiza dhe Palma në Barcelonë.

  • Iscomar Pitiusa Nova - Ibiza në Formentera
  • Iscomar Nura Nova - Alcudia në Ciutadella
  • Iscomar Blanca Del Mar - Barcelona dhe Palma
  • Iscomar Patricia Del Mar - Valentia dhe Palma
  • Iscomar Carmen Del Mar - Denia, Ibiza dhe Palma
  • Iscomar Mercedes Del Mar - Palma dhe Barcelona
Iscomar Tragete ka një flotë moderne 6 me një kapacitet të madh të pasagjerëve dhe të automjeteve.
Iscomar Route Map

anijet e saj kanë vende të rehatshme, bar-rostiçeri, anijesh të mëdha në kabina të gjerë, restorante, lounges Boutique, TV-video. Për më tepër, të gjitha anijet Iscomar kontrollohen periodikisht për të siguruar se çdo gjë është duke punuar si duhet dhe për të verifikuar kushtet e përsosur e anijeve dhe pajisjet e tyre.

Si pjesë e Grupo CONTENEMAR - udhëheqës kombëtar të kontejnerëve detare transportit dhe aktivitetet ndihmëse të lidhura me transportin e mallrave - aktivitetet e tij janë përqëndruar në transportin midis kontinent spanjolle dhe ishujt Balearic.

Në 1998 Iscomar Tragete hapi Alcudia (Mallorca) - linjë Ciutadella (Menorca), për pasagjerët, automjeteve dhe mallrave. Ky shërbim ka vazhduar të rritet dhe për shkak të suksesit të shërbimit të saj të parë të pasagjerëve, në 2002 Iscomar Tragete vendosur të hapë edhe dy rrugë për pasagjerët dhe automjetet: Barcelona - Palma de Mallorca dhe Denia - Ibiza - Palma de Mallorca.

ISCOMAR Tragete Flota

Iscomar Tragete mbajë një flotë prej gjashtë anijeve moderne trageteve me një kapacitet të madh të pasagjerëve, si dhe për çdo lloj automjeti. Me vende të rehatshme, anijesh të gjerë në kabina të gjerë, snack bar, restorante, lounges TV-video, butik dhe dhomë me diell lundrimi tuaj në Iscomar Anijet nuk është vetëm i sigurt dhe të rehatshme, por ekonomike too.

Anijet traget operuar nga Iscomar Ferry-së dhe rrugët që lundrojnë janë: -

Iscomar Pitiusa Nova - Ibiza në Formentera
Më të vogël të Artizanatit gjashtë traget operuar nga Iscomar është catamaran Pitiusa Nova. Lundrim rrugën Ibiza në Formentera ky traget ka një kapacitet prej udhëtarëve 302 dhe makina 36. Me një shpejtësi cruising e nyje 30 kjo anije moderne filloi në 2005 transporton ju shpejt dhe në mënyrë të sigurtë nga Ibiza në ishujt Formentera.

Iscomar Nura Nova - Alcudia në Ciutadella
Nisur në 1998 dhe kohët e fundit refitted Kjo anije shërbime të Alcudia në Ciutadella rrugë traget.
Me një kapacitet të udhëtarëve dhe automjeteve 377 86 Nura Nova siguron një portë jetike midis ishujt Balearic kryesore. Shpejtësia cruising prej vetëm 15 nyje lejon pasagjerët të gëzojnë një udhëtim të relaksuar dhe kohë për të gëzojnë një vakt në restorant dhe të bëjë pazar mes ishujve.

Iscomar Blanca Del Mar - Barcelona dhe Palma
Nisur në 2006 të ultra moderne Blanc Del Mar ro-simbol i paqës Iscomar sails traget midis Barcelonës dhe Palma .Catering për të dy transportimin e udhëtarëve dhe të mallrave komerciale Blanca Del Mar është një nga anijet më moderne vela e Mediteranian.

Me restorante, bare rostiçeri, dyqane, një lojra Arcade, strehim superiore kabinës dhe gjendjen e pajisjeve të navigimit art kjo anije është një nga zgjedhjet më të popullarizuara për pasagjerët që udhëtojnë nga Barcelona në Palma.

Iscomar Blanca Del Mar ka një ngarkesë të udhëtarëve 399 dhe deri në makina 200 dhe kamionë dhe një shpejtësi cruising e nyje 23.

Iscomar Patricia Del Mar - Valentia dhe Palma
Sigurimi i udhëtimit të shpejtë të rehatshme dhe ekonomike midis Valentia dhe Palma është anija traget Iscomar Patrica Delmar. Ky traget ro-pax ka një kapacitet prej udhëtarëve 205 dhe deri në makina 110 dhe kamionë. Nisur në 2002 dhe rinovuar kohët e fundit te Patrica Del Mar ofron udhëtarëve një restorant të cilësisë, bar-rostiçeri, lojra Arcade, bar dhe kabina superiore klasës.

Iscomar Carmen Del Mar - Denia, Ibiza dhe Palma
Carmen Del Mar është mënyra më e mirë për të filluar ose përfundojnë pushimet në Spanjë dhe ishujt Balearic. Të plotë me një bar piano, restorant, bar-rostiçeri, diskotekë, dhomë takimi, dhomë me diell, dyqan, shesh lojërash për fëmijë dhe kabina të gjerë Carmen Del Mar është një preferuar firmë për të gjithë udhëtarët.

Nisur në 2002 dhe me një kapacitet prej udhëtarëve 540 dhe makina 130 sails Carmen Del Mar mes Denia, Ibiza dhe Palma.

Iscomar Mercedes Del Mar - Palma dhe Barcelona
Flamurtare e Iscomar Tragete Mercedes Del Mar është më i madhi nga gjashtë anijet në flotën Iscomar .Launched në 2003 Mercedes Del Mar ka përveç një mallrave dhe ngarkesave zonë kapacitet të madh për të kryer pasagjerë 820 dhe makina 400. Mercedes Del Mar sails traget Iscomar-së mes Palma dhe Barcelona.

Përveç një restorant modern, bar-rostiçeri, lojra Arcade, dhomë me diell dhe dyqan Mercedes Del Mar ka anije dalje në det kabina cilësia e pasagjerëve që sigurojnë të mbërrini në destinacionin tuaj të çlodhur dhe të gatshëm për të shijuar ditën përpara.

 


Më të mirë në dispozicion Iscomar tragete biletë GARANCIONIT

Shkarko Guarantee Iscomar Tragete Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion çmimit tona Iscomar tragete biletë dhe nuk ka shtesa të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar për biletën tuaj trageteve me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj Iscomar Tragete makinave apo pasagjerëve traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani për biletën tuaj traget, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Iscomar Anijet më të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Të rezervoni biletat Iscomar trageteve ju lutem Kliko këtu.

 

Grupi Discount traget udhëtimit në Iscomar Anijet.

Grupi, Rezervime Shkolla & Social Club Iscomar Tragete Ticket

Zbritur Travel Group me Iscomar Anijet - Ferryto.com ofrojnë një grup të dedikuar personale dhe të përballueshme Iscomar trageteve dhe shërbim rezervim partia trajneri traget pasagjerësh ju ofron më të ulët normat në dispozicion trageteve.

Specialist Iscomar Tragete Grupi ekipi ynë udhëtimit do të sigurojë marrëveshje më të mirë për ju dhe pasagjerët tuaj. E vetmja kërkesë që të kualifikohen për normat e zbritur trageteve udhëtimit grupit është që partia juaj duhet të jetë të paktën dhjetë njerëz dhe udhëtimit në të njëjtën kohë. Për më shumë informacion në lidhje me grupin e udhëtimit në Iscomar Anijet ju lutem Kliko këtu.

 

Iscomar Ferries Commercial Vehicle, mallrash dhe anijet mallrash

Iscomar Ferries Commercial Vehicles & Freight

Ferry Logjistika ofrojnë një Iscomar tragete mallrave dhe ngarkesave shërbim anijet personale dhe të përballueshme rezervë për të dhe nga portet traget të Spanjës në Baleares, Denia në Ibiza, Valencia në Palma, Barcelona në Mahon dhe nga Palma në Barcelonë.

Përveç kësaj për të ofruar norma preferenciale për operatorët tregtare dhe Transportuesit Logistics Ferry tani është gjithashtu në gjendje të ofrojë norma zbritur mallrave trageteve për klientët privatë të tilla si ato që dëshirojnë të marrin furgona tranzit në ndonjë nga rrugët Iscomar trageteve shërbim. Për më shumë informacion dhe një kuotë çastit online për të automjeteve komerciale traget kalimin tuaj, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me Iscomar tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet e biletave Iscomar tragete, të kontrolluar disponueshmërinë, shikoni tragetet oraret dhe libër makinën Iscomar tragete dhe bileta trageti pasagjerësh në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të rrjetit të shpërndarjes në internet të biletave të trageteve në botë duke siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve me Iscomar Tragete në mbi rrugët e trageteve në 1,200 gjithë Mbretërinë e Bashkuar, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel

Zgjidhni tragetet Iscomar tragete për të lira çmimet e biletave të trageteve për dhe nga portet traget të Spanjës në Baleares, Denia në Ibiza, Valencia në Palma, Barcelona në Mahon dhe nga Palma në Barcelonë.