Korea Express Tragete pasagjerëve dhe Biletat Ferry Car

Korea Express Tragete Rezervime biletave traget, oraret e trageteve, informacionit të pasagjerëve dhe zbritje Promo kodet kupon
4.3 yje - bazuar në 62 komente

Korea Express Tragete

Korea Express Tragete Car dhe pasagjerëve Trageteve Tickets

Korea Express Tragete ofrojnë lidhje të rregullt të planifikuar të shpejtë detar midis portit Korean kontinent të Incheon dhe Deokjeokdo Island, Yeonpyeongdo Island, Jinhae dhe Geojedo me nisje të shumta javore të trageteve nga Korea Express në Incheon dhe Deokjeokdo Island, Yeonpyeongdo Island, Jinhae dhe Geojedo deri Chuja

Rezervimet e biletave Korea Express tragete nuk ka qenë kurrë më e lehtë, ne e krahasojmë të gjitha çmimet Korea Express tragete në kohë reale kuotat sigurimin e shpejtë kështu që ju mund të bleni më e lirë bileta në dispozicion Korea Express trageteve në dhe nga biletat Libri Korea Express tragete nga Incheon në Deokjeokdo Island, Yeonpyeongdo Island , Jinhae dhe Geojedo.

Pra, nëse ju jeni duke kërkuar për udhëtim traget një ditë pazar jashtë vendit apo një pushim pushime udhëtonte nga Korea Express Tragete është një mënyrë të shpejtë, të lehtë dhe pa stres për të marrë atje dhe kthehet përsëri. ju libër Korea Express tragete makinë ose të pasagjerëve tragetet bileta me ne dhe të gëzojnë më shumë zgjedhje dhe fleksibilitet.

Me Korea Express Tragete informacionin e fundit kalimit dhe oraret për të gjitha anijet me vela nga biletat Libri Korea Express tragete nga Incheon në Deokjeokdo Island, Yeonpyeongdo Island, Jinhae dhe Geojedo duke përfshirë informacion mbi portet traget dhe informacion të dobishëm turistik rreth destinacionet rruga jonë detajuar dhe qytetit harta do të ju ndihmojë komplot Korea Express tragete udhëtimin tuaj trageteve.

Nëse jeni të udhëtonte me makinë, me familjen tuaj, ose si një libër pasagjerëve solo këmbë një kalim trageteve me Korenë Express Anijet dhe të arrijnë në destinacionin tuaj rifreskohen, të qetë dhe të lumtur.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

 

Korean Express Ferry

Korea Express Tragete
Çmimet e biletave Ferry & Reservations


Bileta libër Korea Express Tragete
nga Incheon për Deokjeokdo Island, Yeonpyeongdo Island, Jinhae dhe Geojedo.

Korea Express Tragete ofrojnë lidhje të rregullt të planifikuar të shpejtë detar midis portit Korean kontinent të Incheon në Deokjeokdo Island, Yeonpyeongdo Island, Jinhae dhe Geojedo. Me prenotim Korea Express biletën tuaj trageteve në internet paraprakisht në ferryto.com ju gjithmonë do të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin tonë biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Në ferryto.com nuk ka shtesa të fshehura apo surpriza të tilla si tarifat e shtuar prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur rrugën tuaj Korea Express Tragete, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Shënim: Ne nuk jemi në gjendje të ofrojnë bileta Korea Express traget në këtë kohë. Ju lutem përdorni formularin prenotim në të majtë për të librit një traget alternative.

Rreth Korea Express Tragete

Korea Express Tragete të ofrojë një shërbim të pasagjerëve dhe makinave me traget nga Incheon në Deokjeokdo Island, Yeonpyeongdo Island, Jinhae dhe Geojed.

Një udhëtim në traget për në ishujt lejon turistët të gëzojnë pamje të bukur oqean së bashku me sunrises madhështore dhe sunsets.

Korea Express Car Tragete mund të mbajnë deri në 800 pasagjerë dhe deri në automjete 200 në çdo kalimet operative me vela në mes të Incheon dhe Deokjeokdo Island, Yeonpyeongdo Island, Jinhae dhe Geojedo.

Në bord katër anijet e tyre moderne traget ju do të gëzojë të gjitha banjë moderne normalisht të pritshme në një anije të madhe traget lundrimit.

Edhe pse ka një shumëllojshmëri të restoranteve dhe kafenetë që gjenden brenda anijes, vizitorët mund të sjellë së bashku disa snacks të tyre.

Korea Express Tragete nisjes Procedura

Që nga ajo është e udhëtimit në familje, check-in procedurat janë mjaft të thjeshta. Ecni-on pasagjerët janë të kërkohet për të arritur në terminalin e pasagjerëve të paktën 30 minuta para nisjes. Pasagjerët sjellë automjete janë të kërkohet për të arritur në portën e duhur nisjes së paku orë 2-3 para nisjes për lëshimin shënim dhe konvikt.

Rezervat Korea Express Ferry Ticket

Rezervimet mund të bëhen në terminalin e trageteve ose në internet në www.ferryto.com nga tre muaj deri në një ditë para nisjes (për aq kohë sa vende janë në dispozicion).

SHUME E RENDESISHME: Pasagjerët të cilët nuk janë shtetas koreane dhe që nuk janë tashmë në Kore mund të bëjë vetëm një rezervë biletë traget online nëpërmjet www.ferryto.com. Kostoja e biletave të blera në internet janë faturuar në zgjedhjen udhëtarëve të GBP £ ose $ USD. Shtetasit e huaj mund të blejnë biletat e tyre trageti online në www.ferryto.com para se të marrë ndonjë e Koresë së Jugut vizitorët vizë që të kërkojnë.

Rreth Deokjeokdo Island

Deokjeokdo Island është e vendosur në një Detit West orë nga Terminali pasagjerëve Incheon bregdetar duke përdorur një traget jet.

Bijobong, një pik 292m të lartë në qendër të ishullit, ndan ishullin në Seopo-ri në jug dhe Buk-ri në veri.

Ishull krenohet me një të moderuar PJERRET, gjobë dhe të pastër të artë dhe të bardhë plazh rërë në Seopori plazh që shtrihet 2km në gjatësi dhe 500 në gjerësi. -Së Beach është e rrethuar nga një pyll luksoze prej rreth pishave 1000 që janë më shumë se 100 vjeç.

Ishull ofron palestër dhe argëtuese objekteve dhe paraqet pamjen më të bukur të diellit në Detin Perëndimor. Është plazhi dhe shtigje janë të mirë-ruajtur dhe amenities e saj, duke përfshirë banim, bare rostiçeri, restorante, argëtuese dhe objektet palestër, janë shumë mikpritës për vizitorët.

Si ligatinat nuk paraqiten edhe në baticë të ulët, vizitorët mund të peshkut në shkëmbinj pranë Seopori Ferry.

Burimet më të njohura të turizmit Deokjeokdo ishullit janë dy plazhe ranore, Seopori dhe Batjireum, dhe një plazh me guralecë, Jagalmadang, që janë plot me burime natyrore. Jinri Ferry operon transit për Seopo-ri dhe Buk-ri. Bizneset lokale gjithashtu ofrojmë shërbime të rastit duke përdorur automjete private.

Rreth Yeonpyeongdo Island

Yeonpyeongdo Island përbëhet nga Daeyeonpyeongdo dhe Soyeonpyengdo. Ajo është fqinj Line armëpushimin në veriperëndim dhe emri i tij vjen nga fakti se ajo është një ishull banesë. Duke marrë parasysh objekte gërmuara këtu, ne mund të supozojmë se njerëzit kanë jetuar këtu që Epoka e Gurit e Re.

Ajo u bë pjesë e Baekseong-gun e Hwanghae-nuk në 1938 dhe një pjesë e Ongjin-gun e Gyeonggi-do në 1945. Së fundi, ajo u bë pjesë e Incheon City në 1995.

Yeonpyeongdo Island ishte corvina më i madh të verdhë infektues terren në 1960s, por ajo është duke i njohur për gaforre infektues.

Legjenda thotë se kur princi u pushtua nga pushtuesit kineze në 1636, gjeneral Im, Gyeong EOP (林 慶 業) lundruan për në Kinë për të shpëtuar atë. Në rrugën e tij në Kinë, ekipet e tij kishin për të ndaluar në Yeonpyeongdo për të gjetur ushqim. Ata mbërthyer degë pemësh në ujë dhe në baticë të ulët gjetur se corvina verdhë u pushtua nga çdo degë. Kjo është legjenda e fillimit të corvina verdhë infektues.

KEF Ferry

KEF Express Ferry

Korea Express Ferry

Korea Express Tragete

 


Më të mirë në dispozicion GARANCIONIT Korea çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Korea Express Tragete Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion çmimit tona Korea Express tragete biletë dhe nuk ka shtesa të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar për biletën tuaj trageteve me një kartë Visa Electron . Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj Korea Express Tragete makinave apo pasagjerëve traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani për biletën tuaj traget, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Korea Express tragete të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Të rezervoni biletat Korea Express tragete ju lutem Kliko këtu.

 

Discount udhëtimit grup traget në Kore.

Grupi, Rezervime Shkolla & Social Club Korea Express Tragete Ticket

Zbritur Grupi Travel me Korenë Express Anijet - Ferryto.com ofrojnë një grup të dedikuar personale dhe të përballueshme Korea Express trageteve dhe shërbimit rezervë partia trajneri traget pasagjerësh ju ofron më të ulët normat në dispozicion trageteve.

specialist Korea Express Tragete Grupi ekipi ynë udhëtimit do të sigurojë marrëveshje më të mirë për ju dhe pasagjerët tuaj. E vetmja kërkesë që të kualifikohen për normat e zbritur trageteve udhëtimit grupit është që partia juaj duhet të jetë të paktën dhjetë njerëz dhe udhëtimit në të njëjtën kohë. Për më shumë informacion në lidhje me grupin e udhëtimit në Korenë Express Anijet ju lutem Kliko këtu.

 

Korea Commercial Vehicle, Freight and Cargo Ferries

Korea Express Tragete Commercial Vehicles & Freight

Ferry Logjistika ofrojnë një Korea Express tragete mallrave dhe ngarkesave shërbim anijet personale dhe të përballueshme rezervim nga Incheon, Wando, Mokpo, në Chuja dhe Incheon, Wando, Mokpo, të Jeju-do Island

Përveç kësaj për të ofruar norma preferenciale për operatorët tregtare dhe Transportuesit Logistics Ferry tani është gjithashtu në gjendje të ofrojë norma zbritur mallrave trageteve për klientët privatë të tilla si ato që dëshirojnë të marrin furgona tranzit në ndonjë nga rrugët Korea Express trageteve shërbim. Për më shumë informacion dhe një kuotë çastit online për të automjeteve komerciale traget kalimin tuaj, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar klientit ekip Korea kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në Ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet Korea Express tragete biletave, kontrolloni disponueshmërinë, shikoni tragetet oraret dhe libër makinën Korea Express tragete dhe bileta trageti pasagjerësh në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve me Korenë Express Tragete në mbi rrugët e trageteve në të gjithë 1,200, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel