Linda Line Tragete - pasagjerëve dhe Car Ferry Tickets

Linda Line Tragete ofron të lirë makinë dhe trageteve të pasagjerëve rezerva biletave me kohë reale krahasim të çmimeve të biletave traget. Ju gjithmonë merrni më e lirë në dispozicion Linda Line anijet traget çmimin e biletave kur të rezervoni online në FerryTO - dhe kjo është një garanci.
4.8 yje - bazuar në 1,317 komente

 

Biletat Linda Line Tragete Ferry - Biletat Ferry lirë dhe Shërbimi Superb - nga prill 25
5/ 5yjet Pas fantastike shërbimin e kursimeve dhe klientit kam marrë kur të rezervoni Linda Line tragete bileta trageti mia nga FerryTO Unë vetëm kishte për të le ju e dini se çfarë është një kënaqësi e ajo ishte duke bërë biznes me ju. FerryTO është në internet biletave traget shërbimi i parë dhe vetëm prenotim kam përdorur që do të vënë paratë e tyre ku goja e tyre është me të dy shërbimeve dhe të çmimeve. I shpëtuam gati Euro 100 me prenotim bileta trageti mia me FerryTO, ishte shumë i kënaqur me një transaksion të qetë dhe shërbimin tuaj të shkëlqyer të konsumatorëve - thank you very much të vërtetë!

Linda Line Express

Linda Line Car Express dhe pasagjerëve Trageteve Tickets

Linda Line Express biletave rezerva, oraret trageteve të pasagjerëve dhe informacion për Linda Line Express vela në dhe nga portet e Talin në Estoni dhe portin e Helsinki në Finlandë.

Rezervimet e biletave Linda Line Express nuk ka qenë kurrë më e lehtë, krahasuar gjitha çmimet Linda Line Express në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion bileta Linda Line Express në dhe nga portet e Talin në Estoni dhe portin e Helsinki në Finlandë online me konfirmim të menjëhershëm.

Udhëtimi me Linda Line Express është një, mënyrë të shpejtë e lehtë dhe pa stres për të marrë atje dhe kthehet përsëri. ju libër Linda Line Express makinave apo pasagjerëve tragetet bileta me ne dhe të gëzojnë më shumë zgjedhje dhe fleksibilitet.

Me Linda Line Express informacionin e fundit të kalimit dhe oraret për të gjitha anijet me vela për në dhe nga portet e Talin në Estoni dhe portin e Helsinki në Finlandë, duke përfshirë informacion mbi portet traget dhe informacion të dobishëm turistik rreth destinacionet turistike rrugë dhe qyteti jonë detajuar dhe harta do ndihmojnë ju komplot udhëtimin tuaj Linda Line Express trageteve.

Nëse jeni të udhëtonte me makinë, me familjen tuaj, ose si një libër pasagjerëve solo këmbë një kalim trageteve me Linda Line Express dhe të arrijnë në destinacionin tuaj rifreskohen, të qetë dhe të lumtur.

Linda Line Express ofron çmimet fantastike për të dhe nga portet e Talin në Estoni dhe portin e Helsinki në Finlandë portet traget.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

 

Linda Line Express

Linda Line Express
Çmimet e biletave Ferry & Reservations


Bileta libër Linda Line Express
për në dhe nga portet e Talin në Estoni dhe portin e Helsinki në Finlandë në internet paraprakisht në Ferryto.com dhe ju gjithmonë do të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin tonë biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur rrugën tuaj Linda Line Express, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një çmim Linda Line Express biletë dhe rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni tragetet në kohë reale prenotim formularin në të majtë.

Rreth Linda Line Express

Lindaliini AS operon me vepra artizanale me shpejtësi të lartë në rrugën nga Talin në Helsinki, që përfaqëson markë LindaLine Express duke filluar nga 1995.

Qëllimi Kompania është që të ofrojë të shpejtë, të rehatshme dhe të sigurt lëvizje e anijes përpara nga një qendra e qytetit në tjetrën. Lindaliini si "kompani motër Linda Line Oy është e vendosur në Helsinki, duke ofruar shërbim për klientët që vijnë nga Helsinki.

Linda Line Express

Linda Line Express është një "Fast Ferry" shërbimit rrugët oferta vela midis Helsinkit dhe kryeqytetin e Estonisë, Talin.

Anije operuar nga Linda Line Express përfshijnë një "ujë," (Jaanika - ndërtuar posaçërisht për detar) dhe një "catamaran". Pika e nisjes së trageteve nga Linda Line Express në Helsinki është nga "Makasiini Terminali" dhe në Talin nga "Linnahalli Port" me të dy terminale port brenda ecin distanca nga qendrat përkatëse të qytetit.

Deti-line Tallinn-Helsinki është një nga rrugët më të ngarkuara të pasagjerëve ndërkombëtare në botë. Tragete kalojnë Gjirin e Finlandës në mes të Talin dhe Helsinkit disa herë në ditë, duke mbuluar distancën në afërsisht 2 për 3 orë. Nga fund të pranverës në fund të vjeshtës, anije me shpejtësi të lartë të veprojnë në rrugë, duke reduktuar kohën e udhëtimit për vetëm një orë e gjysmë.

Anije
Linda Line operon në dy zanatet me shpejtësi të lartë "Karolin dhe Merilin"

Linda Line Karolin

"Karolin"

Length: metra 45,4, Gjerësia: metra 12, Draught: 2,02 metra, Kapaciteti Engine: 7840 kW, Max shpejtësi: Nyje 37.

Bar si në kuvertë të ulët dhe të lartë, bar të veçantë në klasën e Linda
zonë të hapur në kuvertë e sipërme
rri kot VIP në kuvertë e sipërme

vende pasagjerëve:
klasë 219 Turistike
klasë 129 Linda
6 klasë VIP


"Merilin"

Secili nga catamarans krenohet me një dyqan në bord. Merlin ofron një zgjedhje e bare 2 uist Karolin gjithashtu mburret vet objektit është e bar. Asnjë kufizim në mes të Finlandës dhe Estonisë do të thotë që ju mund të blejnë sa më shumë që ju pëlqen në bord për të marrë përfitimin maksimal nga çmimet e mëdha në dispozicion në bord.

Length: metra 52,6, gjerësia: metra 13, Draught: metra 1,5, kapaciteti Engine: 9280 kW, Max shpejtësi: Nyje 37

Linda klasë është e ndarë pjesën e vendosur në kuvertë të ulët në pjesën e përparme të anijes në Merilin dhe në kuvertë e sipërme në Karolin. Klasa është për rreth 80 pasagjerë. Çmimi përfshin një meze të lehtë një sanduiç ose sallatë, kafe ose çaj, pije freskuese, një klasë e verë, birrë ose musht dhe gazetat. klasë VIP është një sallë pritjeje private për pasagjerët maksimale 8 që gëzojnë shërbim të klasit të parë.

Linda Line Merilin

vende pasagjerëve:
klasë 245 Turistike
klasë 130 Linda
8 klasë VIP

bare 2 në klasën turistike dhe një bar të veçantë në klasën e Linda
zonë të hapur në kuvertë e sipërme
rri kot VIP në kuvertë e sipërme

Ajo është e vendosur në kuvertë e sipërme. Rri kot është ideale për konferenca e biznesit. Çmimi përfshin përzgjedhje të gjerë të ushqimit të ftohtë dhe të ngrohtë, kafe dhe çaj, pije, zgjedhjen e pijeve alkoolike dhe gazetat.

Më shumë informacion mbi shërbimet ekspres transportit traget midis Helsinki dhe Talin, duke përfshirë oraret lundruese dhe çmimet mund të shihet nga faqja e internetit Ferryto.com.

 


Më të mirë në dispozicion Linda Line Express biletë çmim GARANCIONIT

Shkarko Linda Line Express Garancia Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion çmimit tona Linda Line Express biletë dhe nuk ka shtesa të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar për biletën tuaj trageteve me një kartë Visa Electron . Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj Linda Line Express makinave apo pasagjerëve traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani për biletën tuaj traget, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Linda Line Express më të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Të rezervoni biletat Linda Line Express ju lutem Kliko këtu.

 

Discount udhëtimit grup i trageteve në Linda Line Express.

Grupi, Shkolla & Social Club Linda Line Express Rezervimet e biletave

Zbritur Group Travel me Linda Line Express - Ferryto.com ofrojnë një grup të dedikuar personale dhe të përballueshme Linda Line Express dhe shërbim rezervim partia trajneri traget pasagjerësh ju ofron më të ulët normat në dispozicion trageteve.

specialist Linda Line Express ekipi ynë udhëtimit grup do të sigurojë marrëveshje më të mirë për ju dhe pasagjerët tuaj. E vetmja kërkesë që të kualifikohen për normat e zbritur trageteve udhëtimit grupit është që partia juaj duhet të jetë të paktën dhjetë njerëz dhe udhëtimit në të njëjtën kohë. Për më shumë informacion në lidhje me grupin e udhëtimit në Linda Line Express ju lutem Kliko këtu.

 

Linda Line Express Commercial Vehicle, mallrash dhe anijet mallrash

Linda Line Express Commercial Vehicles & Freight

Ferry Logjistika ofrojnë një Linda Line Express shërbimit personale dhe të përballueshme mallrave dhe ngarkesave tragete rezervim për në dhe nga portet e Talin në Estoni dhe portin e Helsinki në Finlandë.

Përveç kësaj për të ofruar norma preferenciale për operatorët tregtare dhe Transportuesit Logistics Ferry tani është gjithashtu në gjendje të ofrojë norma zbritur mallrave trageteve për klientët privatë të tilla si ato që dëshirojnë të marrin furgona tranzit në ndonjë nga rrugët Linda Line Express shërbim. Për më shumë informacion dhe një kuotë çastit online për të automjeteve komerciale traget kalimin tuaj, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar konsumatorëve ekipin Linda Line Express kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet Linda Line Express biletave, kontrolloni disponueshmërinë, shikoni tragetet oraret dhe libër makinën Linda Line Express dhe bileta trageti pasagjerësh në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve me Linda Line Express në mbi rrugët e trageteve në të gjithë 1,200, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel

Zgjidhni tragetet Linda Line Express për të lira çmimet e biletave të trageteve për dhe nga portet e Talin në Estoni dhe portin e Helsinki në Finlandë.