Minoan Line Tragete - pasagjerëve dhe Car Ferry Tickets

Minoan Line Tragete ofron të lirë makinë dhe trageteve të pasagjerëve rezerva biletave me kohë reale krahasim të çmimeve të biletave traget. Ju gjithmonë merrni më e lirë në dispozicion Minoan anijet traget çmimin e biletave kur të rezervoni online në FerryTO - dhe kjo është një garanci.
4.3 yje - bazuar në 1,233 komente

 

Biletat Minoan Line Tragete Ferry - Biletat Ferry lirë dhe Shërbimi Superb - nga prill 25
5/ 5yjet Pas fantastike shërbimin e kursimeve dhe klientit kam marrë kur të rezervoni Minoan Line tragete bileta trageti mia nga FerryTO Unë vetëm kishte për të le ju e dini se çfarë është një kënaqësi e ajo ishte duke bërë biznes me ju. FerryTO është në internet biletave traget shërbimi i parë dhe vetëm prenotim kam përdorur që do të vënë paratë e tyre ku goja e tyre është me të dy shërbimeve dhe të çmimeve. I shpëtuam gati Euro 100 me prenotim bileta trageti mia me FerryTO, ishte shumë i kënaqur me një transaksion të qetë dhe shërbimin tuaj të shkëlqyer të konsumatorëve - thank you very much të vërtetë!

Minoan Lines Tragete

Minoan Lines Tragete Car dhe pasagjerëve Trageteve Tickets

Minoan Lines Tragete Ticket, oraret trageteve të pasagjerëve dhe informacion për Minoan Lines Anijet me vela për në dhe nga portet traget të Greqisë dhe Italisë, Patra, Ankona, Igumenica, Korfuzit, Venecia, Pire dhe Heraklio.

Rezervimet e biletave Minoan Lines tragete nuk ka qenë kurrë më e lehtë, krahasuar gjitha çmimet Minoan Lines tragetet në kohë reale dhe librin e lirë bileta në dispozicion Minoan Lines trageteve në dhe nga portet traget të Greqisë dhe Italisë, Patra, Ankona, Igumenica, Korfuzit, Venecia, Pire dhe Heraklio online me konfirmim të menjëhershëm.

Udhëtimi me Minoan Lines Tragete është një shpejtë, e lehtë dhe pa stres për të marrë atje dhe kthehet përsëri. ju libër Minoan Lines Tragete makinave apo pasagjerëve tragetet bileta me ne dhe të gëzojnë më shumë zgjedhje dhe fleksibilitet.

Me të fundit Minoan Lines Tragete kalimit informacion dhe oraret për të gjitha anijet me vela për në dhe nga portet traget të Greqisë dhe Italisë, Patra, Ankona, Igumenica, Korfuzit, Venecias, Pire dhe Heraklio, duke përfshirë informacion mbi portet traget dhe informacion të dobishëm turistik për destinacionet tonë rrugë dhe qyteti harta të hollësishme do të ju ndihmojë komplot Minoan Lines tragete udhëtimin tuaj trageteve.

Nëse jeni të udhëtonte me makinë, me familjen tuaj, ose si një libër pasagjerëve solo këmbë një kalim trageteve me Minoan Lines Anijet dhe të arrijnë në destinacionin tuaj rifreskohen, të qetë dhe të lumtur.

Minoan Lines Tragete ofron çmimet fantastike për të dhe nga portet traget të Greqisë dhe Italisë, Patra, Ankona, Igumenica, Korfuzit, Venecia, Pire dhe Heraklio portet traget.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

 

Minoan Lines

Minoan Lines Tragete
Çmimet e biletave Ferry & Reservations


Bileta libër Minoan Lines Tragete
në dhe nga portet traget të Greqisë dhe Italisë, Patra, Ankona, Igumenica, Korfuzit, Venecia, Pire dhe Heraklio internet paraprakisht në Ferryto.com dhe ju gjithmonë do të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin tonë biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur rrugën tuaj Minoan Lines Tragete, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një çmim Minoan Lines tragete biletë dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurt online ju lutem, përdorni tragetet në kohë reale prenotim formularin në të majtë.

Rreth Minoan Lines Tragete

LINES Minoan Rrugët përfshijnë itineraret e përditshme për në dhe nga porti i madh tregtar i Greqisë, Pireut në / nga qyteti më i madh të Kretës, Heraklion.

Ajo gjithashtu lidhet destinacione të mëdha në Itali (Ankona dhe Venecia) nga portet e Patra, Igumenica dhe Korfuzit.

Minoan Lines
Mai mendonte Lines
Minoan Lines aktualisht të lidhë portet italiane të Venedikut dhe Ankona me portet greke të Patras, Korfuzit dhe Igumenicës.

Spa & Fitness
Udhëtimi në Minoan Lines 'H / S / Fs CRUISE EUROPA & CRUISE OLYMPIA, një "udhëtim të thjeshtë" bëhet eksperienca më emocionuese dhe të kënaqshme ndonjëherë në aspektin e vlerës për para, luks, kujdesin personal dhe grooming.

Kënaq veten në një trajtim të kujdesit bukurie apo një dhomë relaksuese me avull (banjë turke) ose sauna, ose edhe një masazh të kryer nga profesionistë me të specializuara, produkte bukurie natyrore ... të gjitha, në bord!

Minoan Spa

Minoan Lines kanë një shkallë shumë të lartë kënaqësinë e konsumatorit dhe në 2006 u dha prestigjioz Lloyds Lista Line pasagjerëve të vitit.

Nëse trajnimi dhe ushtrimi janë pjesë e rutinë tuaj të përditshme ... ju mund të vizitoni moderne palestër tonë të pajisur plotësisht në bord dhe të ruajnë apo edhe rigjallërimin stilin tuaj!

- Pasagjerët e H / S / FS Cruise EUROPA & Cruise OLYMPIA, udhëtojnë në DELUXE apo kabina Junior Suite janë të pajisur me një stërvitje kompliment palestër dhe hyrje PS - e vlerës totale: € 15 për person / në udhëtim.

Minoan Gym
Bars - Disco
Atmosfera ftuar dhe inkurajues ju mirëpret në lounges dhe bare në bordin Minoan Lines anijet, duke ndihmuar ju për të lëshohem ëndërruar në blu pafund të detit dhe qiellit dhe të gëzojnë tuaj kafe, pije, ëmbëlsirë, akullore ose pije e butë së bashku me tuaj të preferuar program televiziv apo një libër të mirë të udhëtimit.

Nëse dëshironi të kaloni një natë të paharrueshme, Disco ynë (*) në ​​bord ju pret me ritme moderne për të nxjerr në talentin tuaj vallëzimi!

restorante
Në zonat tona mikpritëse dhe të këndshme A la Carte & Self Shërbimit restorante në bordin e anijeve Minoan Lines, ju mund të bëni zgjedhjen tuaj përmes një Mesdhe të gjerë dhe kuzhinë ndërkombëtare që do të vini në sprovë!

LINES Minoan chefs veçanta ofrojnë enët me cilësi të jashtëzakonshme dhe një larmi të madhe të shije të hollë dhe shijshme të kuzhinës. Enët shëndetshëm janë të përgatitur me produkte autentike greke e shije të madhe.

Minoan Resturant

Mai mendonte Lines jemi një kompani udhëheqëse greke traget që përdorin një flotë prej trageteve moderne me shpejtësi të lartë. Të gjitha anijet janë të ndërtimit të kohëve të fundit dhe në përputhje me politikën e cilësisë së shërbimit, siguri dhe rehati e pasagjerëve.

Flota

CRUISE OLYMPIA
Length: 225 mt.
Shpejtësia e shërbimit: Nyje 27.5
Makina: 963
Tonazhi Bruto: 54,310
Kapaciteti Ro-Ro: 3,050 mt linear.
Pasagjerët Numri: 2,850

CRUISE EUROPE
Length: 225 mt.
Shpejtësia e shërbimit: Nyje 27.5
Makina: 963
Tonazhi Bruto: 54,310
Kapaciteti Ro-Ro: 3,050 mt linear.
Pasagjerët Numri: 2,850

H / S / F Knossos PALACE
Length: 214 mt.
Shpejtësia e shërbimit: Nyje 31.6
Makina: 700
Tonazhi Bruto: 24,003
Kapaciteti Ro-Ro: 1,500 mt linear.
Pasagjerët Numri: 2,500

 

H / S / F OLYMPIA PALACE
Length: 214 mt.
Shpejtësia e shërbimit: Nyje 31.6
Makina: 821
Tonazhi Bruto: 36,825
Kapaciteti Ro-Ro: 1,932 mt linear.
Pasagjerët Numri: 1,922

H / S / F EUROPA PALACE
Length: 214 mt.
Shpejtësia e shërbimit: Nyje 31.6
Makina: 821
Tonazhi Bruto: 36,825
Kapaciteti Ro-Ro: 1,932 mt linear.
Pasagjerët Numri: 1,922

H / S / F FESTOS PALACE
Length: 214 mt.
Shpejtësia e shërbimit: Nyje 31.6
Makina: 700
Tonazhi Bruto: 24,003
Kapaciteti Ro-Ro: 1,500 mt linear.
Pasagjerët Numri: 2,500

H / S / F Ikarus PALACE
Length: 200 mt.
Shpejtësia e shërbimit: Nyje 27
Makina: 819
Tonazhi Bruto: 29,968
Kapaciteti Ro-Ro: 2,130 mt linear.
Pasagjerët Numri: 1,528

bord çdo Minoan Lines shërbim traget ju do të gjeni të gjitha objektet që ju do të presim nga një cilësi të lartë, duke fituar çmimin, kompania traget. restorante fantastike që shërbejnë kuzhinë të lartë, një shumëllojshmëri të bare dhe shumë argëtim të madh.

Një kompani dominuese në sektorin e trageteve të pasagjerëve që ka qenë në rritje të shpejtë për 36 vitet e fundit. Një kompani udhëheqëse greke shfaqur një flotë ultra-moderne të anijeve 6, që lidh portet dhe njerëzit me siguri dhe rehati.

 


Më të mirë në dispozicion GARANCIONIT Minoan Lines tragete biletë

Shkarko Guarantee Minoan Lines Tragete Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion çmimit tona Minoan Lines tragete biletë dhe nuk ka shtesa të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar për biletën tuaj trageteve me një kartë Visa Electron . Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj Minoan Lines Tragete makinave apo pasagjerëve traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani për biletën tuaj traget, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Minoan Lines tragete të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Të rezervoni biletat Minoan Lines trageteve ju lutem Kliko këtu.

 

Grupi Discount traget udhëtimit në Minoan Lines Tragete.

Grupi, Rezervime Shkolla & Social Club Minoan Lines Tragete Ticket

Zbritur Travel Group me Minoan Lines Tragete - Ferryto.com ofrojnë një grup të dedikuar personale dhe të përballueshme Minoan Lines trageteve dhe shërbim rezervim partia trajneri traget pasagjerësh ju ofron më të ulët normat në dispozicion trageteve.

specialist Minoan Lines Tragete Grupi ekipi ynë udhëtimit do të sigurojë marrëveshje më të mirë për ju dhe pasagjerët tuaj. E vetmja kërkesë që të kualifikohen për normat e zbritur trageteve udhëtimit grupit është që partia juaj duhet të jetë të paktën dhjetë njerëz dhe udhëtimit në të njëjtën kohë. Për më shumë informacion në lidhje me grupin e udhëtimit në Minoan Lines Anijet ju lutem Kliko këtu.

 

Minoan Lines Ferries Commercial Vehicle, mallrash dhe anijet mallrash

Minoan Lines Tragete Commercial Vehicles & Freight

Ferry Logjistika ofrojnë një personale dhe të përballueshme Minoan Lines tragete mallrave dhe ngarkesave shërbim anijet rezervë për të dhe nga portet traget të Greqisë dhe Italisë, Patra, Ankona, Igumenica, Korfuzit, Venecia, Pire dhe Heraklio.

Përveç kësaj për të ofruar norma preferenciale për operatorët tregtare dhe Transportuesit Logistics Ferry tani është gjithashtu në gjendje të ofrojë norma zbritur mallrave trageteve për klientët privatë të tilla si ato që dëshirojnë të marrin furgona tranzit në ndonjë nga rrugët Minoan Lines trageteve shërbim. Për më shumë informacion dhe një kuotë çastit online për të automjeteve komerciale traget kalimin tuaj, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar Minoan Lines tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet Minoan Lines tragete biletave, kontrolloni disponueshmërinë, shikoni tragetet oraret dhe libër Minoan Lines tragete makinë dhe bileta trageti pasagjerësh në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve me Minoan Lines Tragete në mbi rrugët e trageteve në të gjithë 1,200, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel

Zgjidhni tragetet Minoan Lines tragete për të lira çmimet e biletave të trageteve për dhe nga portet traget të Greqisë dhe Italisë, Patra, Ankona, Igumenica, Korfuzit, Venecia, Pire dhe Heraklio.