Mali i Zi Line Tragete - pasagjerëve dhe Car Ferry Tickets

Mali i Zi Line Tragete ofron të lirë makinë dhe trageteve të pasagjerëve rezerva biletave me kohë reale krahasim të çmimeve të biletave traget. Ju gjithmonë merrni më e lirë në dispozicion Montenegro anijet traget çmimin e biletave kur të rezervoni online në FerryTO - dhe kjo është një garanci.
3.7 yje - bazuar në 719 komente

 

Biletat Montenegro Line Tragete Ferry - Biletat Ferry lirë dhe Shërbimi Superb - nga prill 25
5/ 5yjet Pas fantastike shërbimin e kursimeve dhe klientit kam marrë kur të rezervoni Montenegro Line tragete bileta trageti mia nga FerryTO Unë vetëm kishte për të le ju e dini se çfarë është një kënaqësi e ajo ishte duke bërë biznes me ju. FerryTO është në internet biletave traget shërbimi i parë dhe vetëm prenotim kam përdorur që do të vënë paratë e tyre ku goja e tyre është me të dy shërbimeve dhe të çmimeve. I shpëtuam gati Euro 100 me prenotim bileta trageti mia me FerryTO, ishte shumë i kënaqur me një transaksion të qetë dhe shërbimin tuaj të shkëlqyer të konsumatorëve - thank you very much të vërtetë!

Montenegro Lines

Montenegro Lines Car dhe pasagjerëve Trageteve Tickets

Montenegro Lines biletave rezerva, oraret trageteve të pasagjerëve dhe informacion për Montenegro Lines vela në dhe nga porti i Barit në Mal të Zi dhe Barit në Itali dhe në verë midis Bar dhe Ancona Itali.

Rezervimet Montenegro Lines bileta nuk ka qenë kurrë më e lehtë, krahasuar gjitha çmimet Montenegro Lines në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion Montenegro Lines bileta për dhe nga porti i Barit në Mal të Zi dhe Barit në Itali dhe në verë midis Bar dhe Ancona Itali online me konfirmim të menjëhershëm .

Udhëtimi nga Mali i Zi Lines është një, mënyrë të shpejtë e lehtë dhe pa stres për të marrë atje dhe kthehet përsëri. ju libër Montenegro Lines makinave apo pasagjerëve tragetet bileta me ne dhe të gëzojnë më shumë zgjedhje dhe fleksibilitet.

Me të fundit Montenegro Lines kalimit informacion dhe oraret për të gjitha anijet me vela në dhe nga porti i Barit në Mal të Zi dhe Barit në Itali dhe në verë midis Bar dhe Ancona Itali, duke përfshirë informacion mbi portet traget dhe informacion të dobishëm turistik rreth destinacionet turistike rruga jonë detajuar dhe harta të qytetit do t'ju ndihmojë komplot Montenegro Lines udhëtimin tuaj trageteve.

Nëse jeni të udhëtonte me makinë, me familjen tuaj, ose si një libër pasagjerëve solo këmbë një kalim trageteve me Malin e Zi Lines dhe të arrijnë në destinacionin tuaj rifreskohen, të qetë dhe të lumtur.

Montenegro Lines ofron çmimet fantastike për të dhe nga porti i Barit në Mal të Zi dhe Barit në Itali dhe në verë midis Bar dhe Ancona Itali portet traget.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

 

Montenegro Lines

Montenegro Lines
Çmimet e biletave Ferry & Reservations


Libri Montenegro Lines bileta
për dhe nga porti i Barit në Mal të Zi dhe Barit në Itali dhe në verë midis Bar dhe Ancona Itali në internet paraprakisht në Ferryto.com dhe ju gjithmonë do të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin tonë biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur rrugën tuaj Montenegro Lines, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një çmim Montenegro Lines biletë dhe rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni tragetet në kohë reale prenotim formularin në të majtë.

Rreth Montenegro Lines

Montenegro Lines ofrojnë kalimet traget që lidh Malin e Zi me Italinë. Montenegro Lines lundrojnë nga Bari në Itali në Bar në Mal të Zi gjatë gjithë vitit me sailings rreth 3 javore në çdo drejtim.

Ekziston edhe një shërbim traget verë drejtimin mes Ankona në Bar në Itali.

Montenegro Lines

Montenegro Lines është kompania detare që lidh Malin e Zi me Italinë me një shërbim të rregullt gjatë gjithë vitit.

Flota përbëhet nga anije "Sveti Stefan I" dhe "Sveti Stefan II" lidh portet italiane të Barit dhe Ankonës në portin e Barit në Mal të Zi.
Bar është e vendosur në mënyrë vendimtare mbi rrugë trafikut në Budapest dhe Belgrado.

Nga Bari (Itali) në Bar (Mali i Zi) - Seasonal maj / shtator - Nisja pothuajse çdo ditë - ora 16. udhëtim
Nga Bar (Mali i Zi) në Bari (Itali) - Seasonal maj / shtator - Nisja pothuajse çdo ditë - orë 16 udhëtimi
Shërbimi me m / anije Sveti Stefan, Sveti Stefan II dhe Alba.

Montenegro Lines ka dy anije, Sveti Stefan dhe Sveti Stefan II përbëjnë flotën e tanishme të Malit të Zi.

Mali i Zi Line Route Map

Të dy Montenegro Lines anijet janë plotësisht të pajisura anije duke ofruar një gamë të gjerë të objekteve në bord, duke përfshirë kabina cilësisë dhe vende të stilit ajrore, lounges gjerë dhe restorante që shërbejnë shijshme lokale dhe kuzhinë ndërkombëtare nëse ju dashuroj një vakt të plotë ose vetëm një meze të lehtë.

 


Më të mirë në dispozicion Montenegro Lines biletë çmim GARANCIONIT

Shkarko Guarantee Montenegro Lines Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion çmimit tona Montenegro Lines biletë dhe nuk ka shtesa të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar për biletën tuaj trageteve me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj Montenegro Lines makinave apo pasagjerëve traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani për biletën tuaj traget, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Montenegro Lines më të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin Montenegro Lines bileta ju lutem Kliko këtu.

 

Grupi Discount traget udhëtimit në Malin e Zi Lines.

Grupi, Rezervime Shkolla & Social Club Montenegro Lines Ticket

Zbritur Travel Group me Montenegro Lines - Ferryto.com ofrojnë një dedikuar personale dhe të përballueshme Montenegro Lines grup dhe partia trajneri traget pasagjerësh rezervim shërbim ju ofron më të ulët normat në dispozicion trageteve.

Specialist Montenegro Lines Grupi ekipi ynë udhëtimit do të sigurojë marrëveshje më të mirë për ju dhe pasagjerët tuaj. E vetmja kërkesë që të kualifikohen për normat e zbritur trageteve udhëtimit grupit është që partia juaj duhet të jetë të paktën dhjetë njerëz dhe udhëtimit në të njëjtën kohë. Për më shumë informacion në lidhje me grupin e udhëtimit në Malin e Zi Lines ju lutem Kliko këtu.

 

Montenegro Lines Commercial Vehicle, mallrash dhe anijet mallrash

Montenegro Lines Commercial Vehicles & Freight

Ferry Logjistika ofrojnë një Montenegro Lines mallrave dhe ngarkesave shërbim anijet personale dhe të përballueshme rezervë për të dhe nga porti i Barit në Mal të Zi dhe Barit në Itali dhe në verë midis Bar dhe Ancona Itali.

Përveç kësaj për të ofruar norma preferenciale për operatorët tregtare dhe Transportuesit Logistics Ferry tani është gjithashtu në gjendje të ofrojë norma zbritur mallrave trageteve për klientët privatë të tilla si ato që dëshirojnë të marrin furgona tranzit në ndonjë nga rrugët Montenegro Lines shërbim. Për më shumë informacion dhe një kuotë çastit online për të automjeteve komerciale traget kalimin tuaj, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar Montenegro Lines konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet e biletave Montenegro Lines, të kontrolluar disponueshmërinë, shikoni tragetet oraret dhe libër makinën Montenegro Lines dhe bileta trageti pasagjerësh në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të rrjetit të shpërndarjes në internet të biletave të trageteve në botë duke siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve me Montenegro Lines në mbi rrugët e trageteve në 1,200 gjithë Mbretërinë e Bashkuar, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel

Zgjidhni tragetet Montenegro Lines për të lira çmimet e biletave të trageteve për dhe nga porti i Barit në Mal të Zi dhe Barit në Itali dhe në verë midis Bar dhe Ancona Itali.