P & O Tragete - pasagjerëve dhe Biletat Ferry Car

P & O Tragete ofron të lirë kryq makinave kanal dhe trageteve të pasagjerëve rezerva biletave me kohë reale krahasim të çmimeve të biletave traget. Ju gjithmonë merrni më e lirë në dispozicion P & O anijet traget çmimin e biletave kur të rezervoni online në FerryTO - dhe kjo është një garanci.
4.5 yje - bazuar në 1,252 komente

 

Biletat P & O Tragete Ferry - Biletat Ferry lirë dhe Shërbimi Superb - nga prill 25
5/ 5yjet Pas fantastike shërbimin e kursimeve dhe klientit kam marrë kur të rezervoni P time & O Tragete bileta trageti nga FerryTO Unë vetëm kishte për të le ju e dini se çfarë është një kënaqësi e ajo ishte duke bërë biznes me ju. FerryTO është në internet biletave traget shërbimi i parë dhe vetëm prenotim kam përdorur që do të vënë paratë e tyre ku goja e tyre është me të dy shërbimeve dhe të çmimeve. I shpëtuam gati Euro 100 me prenotim bileta trageti mia me FerryTO, ishte shumë i kënaqur me një transaksion të qetë dhe shërbimin tuaj të shkëlqyer të konsumatorëve - thank you very much të vërtetë!

P & O Tragete

P & O Tragete Car dhe pasagjerëve Trageteve Tickets

P & O Tragete Ticket, oraret trageteve të pasagjerëve dhe informacion për P & O Tragete vela në dhe nga autostrada e kontinentit, duke ju lejuar për të bërë rrugën tuaj për të mirë të Francës, Holandë, Belgjikë, Gjermani dhe Spanjë.

Booking O Tragete P & bileta nuk ka qenë kurrë më e lehtë, krahasuar gjitha çmimet P & O Tragete në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion bileta P & O trageteve në dhe nga autostrada e kontinentit, duke e lejuar ju për të bërë rrugën tuaj për të mirë të Francës, Holandë, Belgjikë, Gjermani dhe Spanja online me konfirmim të menjëhershëm.

Udhëtimi me P & O Tragete është një, mënyrë të shpejtë e lehtë dhe pa stres për të marrë atje dhe kthehet përsëri. ju libër P & O Tragete makinave apo pasagjerëve tragetet bileta me ne dhe të gëzojnë më shumë zgjedhje dhe fleksibilitet.

Me të fundit P & O Tragete kalimit informacion dhe oraret për të gjitha anijet me vela në dhe nga autostrada e kontinentit, duke e lejuar ju për të bërë rrugën tuaj për të mirë të Francës, Holandë, Belgjikë, Gjermani dhe Spanjë, duke përfshirë informacion mbi portet traget dhe informacion të dobishëm turistik në lidhje me destinacionet tonë rrugë dhe qyteti harta të hollësishme do të ju ndihmojë komplot P & O tragete udhëtimin tuaj trageteve.

Nëse jeni të udhëtonte me makinë, me familjen tuaj, ose si një libër pasagjerëve solo këmbë një kalim trageteve me P & O Tragete dhe të arrijnë në destinacionin tuaj rifreskohen, të qetë dhe të lumtur.

P & O Tragete ofron çmimet fantastike për të dhe nga autostrada e kontinentit, duke e lejuar ju për të bërë rrugën tuaj për të mirë të Francës, Holandë, Belgjikë, Gjermani dhe Spanjë trageteve porteve.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

 

P & O Tragete

P & O Tragete
Çmimet e biletave Ferry & Reservations


Book P & O Tragete bileta
në dhe nga autostrada e kontinentit, duke e lejuar ju për të bërë rrugën tuaj për të mirë të Francës, Holandë, Belgjikë, Gjermani dhe Spanjë në internet paraprakisht në Ferryto.com dhe ju gjithmonë do të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin tonë biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur rrugën tuaj P & O Tragete, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një çmim të P & O tragete biletë dhe rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni tragetet në kohë reale prenotim formularin në të majtë.

Rreth P & O Tragete

P & O Tragete janë operatori më i njohur i Mbretërisë së Bashkuar traget ofruar një zgjedhje e rrugëve, duke përfshirë të famshëm shtrirje në anglisht Channel Dover Calais.

P & O Tragete janë të njohur edhe për mikpritjen e tyre dhe shërbimi ndaj klientit të cilat i ka formuar në bazë të fortë për rritjen e tyre gjatë viteve.

P & O Tragete të ketë një flotë e anijeve 10 gjithë duke ofruar objektet e shkëlqyer dhe të shërbimit. Anijet shkojnë nga cruiseferries mëdha shërbejnë rrugët Roterdamit dhe anijet e makinave standarde mes Dover dhe Calais.

P & O Tragete
P & O Tragete ofrojnë një gamë të gjerë të objekteve në bord i tillë një shumëllojshmëri të restorante dhe bare, argëtuese dhe të kohës së lirë, detyrë pazar të lirë të gjitha duke shtuar një eksperiencë fantastike udhëtimit!

Në P & O Tragete, ne kemi bërë kalimin në Evropë më të këndshëm dhe më të përballueshme se kurrë më parë me tragete makinave tona në Francë dhe Holandë për të përmendur disa. Rrugët tona ofrojnë qasje të lehtë në autostradat e kontinentit, duke e lejuar ju për të bërë rrugën tuaj për të mirë të Francës, Holandë, Belgjikë, Gjermani dhe Spanjë.

P & O Ferry Rrugët dhe Shërbimi Informativ

P & O Tragete ishte i njohur më parë si P & O Tragete evropiane. Kompania është në pronësi të PD Botërore i cili mori kompania P & O Tragete mëmë, Peninsular dhe Oriental avulli Navigation Company, në mars 2006. P & O Tragete është i regjistruar në Dover, Kent. P & O Tragete gjithashtu vepron një numër të rrugëve në Detin irlandez me emrin P & O Sea irlandez.

P & O Tragete ofron udhëtarët vlerë të jashtëzakonshme dhe efikasitetit. Nëse jeni të udhëtojnë në kontinentin për biznes ose si pjesë e një pushim të familjes, udhëtimit deti ofron një alternativë shumë më të relaksuar dhe të çliruar në perspektivën e zymtë e një aeroporti stresues. Ju mund të ngarkesës makinën tuaj me të gjitha comforts shtëpinë tuaj dhe për të shmangur të gjitha këto rradhë të gjata që kanë ardhur të jenë të lidhur me të udhëtimit ajror moderne.

P & O Tragete aktualisht vepron një flotë prej trageteve të pasagjerëve 5 shumë qëllime dhe 2 mallrave vetëm vessel.The MV Krenaria e Dover dhe MV Krenaria e Calais fillimisht u urdhëruar nga Townsend Thoresen si anije qëllim-ndërtuar për Dover - rrugë Calais.

P & O Tragete Rrugët aktuale Informacione

P & O Ferry Mini Cruise Nga Hull
Nga Hull ju mund të zgjidhni për të marrë makinën tuaj me ju dhe të kalojnë një ditë duke eksploruar Holandën apo Belgjikën në kohë të lirë, apo të udhëtojnë si një pasagjer këmbë dhe të eksplorojnë qytetet e bukura të Amsterdamit dhe Roterdam (në Holandë) ose Bruges (në Belgjikë) me qytetin përfshirës transfertat -centre trajner.

A minicruise natë 2 përfshin dy netë radhazi në bord strehim në kabinën tuaj en suite dhe një ditë në breg në kontinent.

P & O Tragete

pasagjerët këmbë mund të përmirësuar në një natë 3 minicruise dhe të kalojnë një natë në qytetin e tyre të zgjedhur për vetëm një 20 shtesë £ për person (nuk përfshin akomodim hoteli).

Dover - Calais
Ju do të gjeni udhëtimin tuaj është shumë më i relaksuar dhe i përshtatshëm me traget. Dover në Francë kalimet traget me P & O të marrë rreth 75 minuta - vetëm sasi të drejtën e kohës për t'u çlodhur, të bëjë një vend e blerjeve.

Përderisa në bord Dover tonë për kalimet Calais ju do të gjeni një zgjedhje të madhe të vendeve për të ngrënë dhe për të pirë shumë, pavarësisht oreksit tuaj - kështu që ju mund të gëzojnë një kafe dhe një meze të lehtë në dyqan kafeje, ose shijuar një vakt të shëndetshme gatuar në një nga tonë restorante.

Dover Ferry Port
ferry juaj kalimit (Dover Calais) largohet nga doke Lindore Dover-së, të cilat janë lehtësisht të arritshme nga rrugor, hekurudhor dhe autobus lokal. Kur planifikoni udhëtimin tuaj, ju lutemi mos harroni se check-in kohë për automjete është minuta 30 para nisjes, si dhe për pasagjerët këmbë, 45 minuta para nisjes.

Calais Ferry Port
Kur planifikoni udhëtimin tuaj Calais trageteve, ju lutemi mos harroni se check-in kohë për automjete është minuta 30 para nisjes së tragetit tuaj nga Franca në Britani të Madhe, dhe për pasagjerët këmbë, 45 minuta para nisjes së tij.

P & O Tragete Route Map

Hull - Rotterdam
Nëse ju zgjidhni Katër stinët me Carvery saj dhe ngrënie shuplakë të stilit, ose menynë e klasit të parë në Bar Langan së, ju jeni të garantuar një vakt të shkëlqyer. Pasi ta keni ngrënë, pse nuk gëzojnë një pintë në bar, të pushojnë me një gotë në bar të verës, ose të marrë në pamje të lë pa frymë panoramike nga Lounge Sky. Për argëtim të madh të shikuar filmat e fundit në kinema tona 2.

Hull - Rotterdam Cabins
Të gjitha çmimet në shërbimin tonë Hull-Rotterdam përfshijnë një kasolle të rehatshme standarde me opsionin për të përmirësuar me pamje nga deti ose Premier kabinë për një shtesë të vogël. Për fundit në luks, ju me të vërtetë mund të trajtoni veten dhe të kënaq në një kasolle Club.

kabina standarde
Të vendosura në të gjithë anijen, kabina tona standarde ensuite kanë 2 ose 4 shtretër ik me vrap dhe një zgjedhje e brenda ose pamje nga deti.

kabina Kryeministri
Të vendosura në të gjithë anijen, tona 2 ose 5 shtrat Kryeministri kabina ensuite kanë shtretër ose bunks dhe një zgjedhje e brenda ose jashtë me pamje nga deti.

kabina Club
Të gjitha tona kabina ensuite Club kanë një pamje të detit dhe janë të vendosura në një pjesë të qetë të anijes. Ju do të gëzojnë më shumë hapësirë ​​dhe një sërë ekstra duke përfshirë një televizion me ngjyra, telefon, fruta të freskëta, plus çaj dhe kafe objektet e bërë në kabinë.

P & O Tragete 4 Shtrati Cabin

Hull - Zeebrugge Ferries
Të gjitha çmimet në shërbimin tonë Hull-Zeebrugge përfshijnë një kasolle të rehatshme standarde me opsionin për të përmirësuar me pamje nga deti ose Premier kabinë për një shtesë të vogël. Për fundit në luks, ju me të vërtetë mund të trajtoni veten dhe të kënaq në një kasolle Club.

kabina standarde
Të vendosura në të gjithë anijen, 2 tona ose 4 bunked kabina standarde ensuite keni një zgjedhje e brenda ose jashtë me pamje nga deti.

kabina Kryeministri
Kabina e vendosur në kuvertë të gjelbër, me një zgjedhje e brenda ose jashtë me pamje nga deti. Available me 2, 4 ose 5 bunks.

kabina Club
Të gjitha tona kabina ensuite Club kanë një pamje të detit dhe janë të vendosura në një pjesë të qetë të anijes. Ju do të gëzojnë më shumë hapësirë ​​dhe një sërë ekstra, duke përfshirë një TV me ngjyra, fruta të freskëta, plus çaj dhe kafe objektet në kabinën tuaj.

Ju lutemi të këshilluar se kabina përshkruar më poshtë dhe në turne 360o virtuale është një kabinë 5-shtrat.

P & O Tragete Club Cabins

Hull Port
Kur planifikoni udhëtimin tuaj, ju lutemi mos harroni se check-in kohë për automjetet dhe pasagjerët këmbë është minuta 90 para nisjes.

Ju lutem vini re se me efekt të menjëhershëm, të gjitha automjeteve (makina, trajner, cikli motor, furgonë, motorhomes, karvanët dhe ciklet) trafikut (për të dy Roterdamit dhe Zeebrugge) duhet të kontrolloni-në makinat e tyre në "Rotterdam" terminal në Hull.

Zeebrugge Port
Kur planifikoni udhëtimin tuaj, ju lutemi mos harroni se check-in kohë për automjete është minuta 90 para nisjes, si dhe për pasagjerët këmbë, 90 minuta para nisjes.

Cairnryan ose Troon në Larne
Fastcraft P & O Express merr vetëm një orë për të shpejtuar të përtej detit mes Larne dhe Cairnryan. 2 orë Shërbimi ynë Troon-Larne vepron mes marsit dhe tetorit.

P & O Tragete lundrojnë nga porti Cairnryan, e cila është e vendosur në Skoci jugperëndim, në skajin verior liqen Ryan. P & O Tragete lundrojnë nga porti Troon, e cila gjendet vetëm në veri të Ayr & Prestwick në bregun perëndimor të Skocisë. P & O Tragete lundrojnë nga porti Larne, i cili ndodhet në bregun lindor të Irlandës së Veriut, 22 milje nga Belfast.

port Larne
Kur planifikoni udhëtimin tuaj, ju lutemi mos harroni se check-in mbyll 30 minuta para nisjes për automjete dhe 45 minuta për footpassengers. Ne ju rekomandojmë që të kontrolloni-në të paktën 1hr para kohës së planifikuar të nisjes.

port Cairnryan
Kur planifikoni udhëtimin tuaj, ju lutemi mos harroni se check-in mbyll 30 minuta para nisjes për automjete dhe 45 minuta për pasagjerët këmbë. Ne ju rekomandojmë që të kontrolloni-në të paktën 1hr para kohës së planifikuar të nisjes.

port Troon
Kur planifikoni udhëtimin tuaj, ju lutemi mos harroni se check-in mbyll 30 minuta para nisjes për automjete dhe 45 minuta për footpassengers. Ne ju rekomandojmë që të kontrolloni-në të paktën 1hr para kohës së planifikuar të nisjes.

port traget Dublin
P & O Tragete lundrojnë nga Terminali 3, port Dublin, vetëm nëpër rrugë nga 'The O2'

Kur planifikoni udhëtimin tuaj, ju lutemi mos harroni se check-in mbyllet 1 orë para nisjes. Ne ju rekomandojmë që të kontrolloni-në të paktën 1hr 15mins para kohës së planifikuar të nisjes.

port Liverpool
P & O Tragete sails nga Gladstone Dega Dock No.3 në Liverpool Freeport, i cili është lehtësisht të arritshme nga rrugor, hekurudhor dhe autobus. Kur planifikoni udhëtimin tuaj, ju lutemi mos harroni se check-in mbyllet një orë para nisjes. Ne ju rekomandojmë që të kontrolloni-në të paktën 1hr 15mins para kohës së planifikuar të nisjes.

 


Më të mirë në dispozicion P & O Tragete biletë çmim GARANCIONIT

Shkarko Guarantee P & O Tragete Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion çmimit tona P & O tragete biletë dhe nuk ka shtesa të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar për biletën tuaj trageteve me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj P & O Tragete makinave apo pasagjerëve traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani për biletën tuaj traget, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta P & O Tragete më të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Të rezervoni biletat P & O Tragete ju lutem Kliko këtu.

 

Discount udhëtimit grup i trageteve në P & O Tragete.

Grupi, Shkolla & Social Club P & O Tragete Ticket

Zbritur Group Travel me P & O Tragete - Ferryto.com ofrojnë një dedikuar personale dhe të përballueshme P & O Tragete grup dhe partia trajneri traget pasagjerësh rezervim shërbim ju ofron më të ulët normat në dispozicion trageteve.

specialist P & O Tragete Grupi ekipi ynë udhëtimit do të sigurojë marrëveshje më të mirë për ju dhe pasagjerët tuaj. E vetmja kërkesë që të kualifikohen për normat e zbritur trageteve udhëtimit grupit është që partia juaj duhet të jetë të paktën dhjetë njerëz dhe udhëtimit në të njëjtën kohë. Për më shumë informacion në lidhje me grupin e udhëtimit në P & O Tragete ju lutem Kliko këtu.

 

P & O Tragete Commercial Vehicle, mallrash dhe anijet mallrash

P & O Tragete Commercial Vehicles & Freight

Ferry Logjistika ofrojnë një P & O Tragete mallrave dhe ngarkesave shërbim anijet personale dhe të përballueshme rezervë për të dhe nga autostrada e kontinentit, duke e lejuar ju për të bërë rrugën tuaj për të mirë të Francës, Holandë, Belgjikë, Gjermani dhe Spanjë.

Përveç kësaj për të ofruar norma preferenciale për operatorët tregtare dhe Transportuesit Logistics Ferry tani është gjithashtu në gjendje të ofrojë norma zbritur mallrave trageteve për klientët privatë të tilla si ato që dëshirojnë të marrin furgona tranzit në ndonjë nga rrugët P & O trageteve shërbim. Për më shumë informacion dhe një kuotë çastit online për të automjeteve komerciale traget kalimin tuaj, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me P & O Tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë P & O Tragete jetojnë çmimet e biletave, kontrolloni disponueshmërinë, shikoni tragetet oraret dhe libër P & O Tragete makinë dhe bileta trageti pasagjerësh në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të rrjetit të shpërndarjes në internet të biletave të trageteve në botë duke siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve me P & O Tragete në mbi rrugët e trageteve në 1,200 gjithë Mbretërinë e Bashkuar, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel

Zgjidhni tragetet P & O Tragete për të lira çmimet e biletave të trageteve për dhe nga autostrada e kontinentit, duke e lejuar ju për të bërë rrugën tuaj për të mirë të Francës, Holandë, Belgjikë, Gjermani dhe Spanjë.