Polferries Ferry - pasagjerëve dhe Car Ferry Tickets

Polferries Ferry ofron të lirë makinë dhe trageteve të pasagjerëve rezerva biletave me kohë reale krahasim të çmimeve të biletave traget. Ju gjithmonë merrni më e lirë në dispozicion Polferries traget çmimin e biletave kur të rezervoni online në FerryTO - dhe kjo është një garanci.
3.7 yje - bazuar në 1,188 komente

 

Biletat Polferries Ferry Ferry - Biletat Ferry lirë dhe Shërbimi Superb - nga prill 25
5/ 5yjet Pas fantastike shërbimin e kursimeve dhe klientit kam marrë kur të rezervoni Polferries Ferry bileta trageti mia nga FerryTO Unë vetëm kishte për të le ju e dini se çfarë është një kënaqësi e ajo ishte duke bërë biznes me ju. FerryTO është në internet biletave traget shërbimi i parë dhe vetëm prenotim kam përdorur që do të vënë paratë e tyre ku goja e tyre është me të dy shërbimeve dhe të çmimeve. I shpëtuam gati Euro me prenotim 100 Polferries tim bileta trageti mia me FerryTO, ishte shumë i kënaqur me një transaksion të qetë dhe shërbimin tuaj të shkëlqyer të konsumatorëve - thank you very much të vërtetë!

POL Tragete

POL Tragete Car dhe pasagjerëve Trageteve Tickets

POL Tragete Ticket, oraret trageteve të pasagjerëve dhe informacion për POL Anijet me vela në dhe nga Gdańsk në Poloni - Nynäshamn në Suedi, Świnoujście - Ystad dhe Świnoujście - Kopenhagen.

Rezervimet e biletave POL Anijet kurrë nuk ka qenë më e lehtë, krahasuar gjitha çmimet POL tragete në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion bileta POL trageteve për dhe nga Gdańsk në Poloni - Nynäshamn në Suedi, Świnoujście - Ystad dhe Świnoujście - Kopenhagenit online me konfirmim të menjëhershëm.

Udhëtimi me POL Tragete është një, mënyrë të shpejtë e lehtë dhe pa stres për të marrë atje dhe kthehet përsëri. ju libër POL tragete makinë ose të pasagjerëve tragetet bileta me ne dhe të gëzojnë më shumë zgjedhje dhe fleksibilitet.

Me Tragete fundit POL kalimit informacion dhe oraret për të gjitha anijet me vela në dhe nga Gdańsk në Poloni - Nynäshamn në Suedi, Świnoujście - Ystad dhe Świnoujście - Kopenhagenit, duke përfshirë informacion mbi portet traget dhe informacion të dobishëm turistik rreth destinacionet turistike tonë rrugë dhe qyteti detajuara hartat do të ju ndihmojë komplot POL tragete udhëtimin tuaj trageteve.

Nëse jeni të udhëtonte me makinë, me familjen tuaj, ose si një libër pasagjerëve solo këmbë një kalim trageteve me POL Anijet dhe të arrijnë në destinacionin tuaj rifreskohen, të qetë dhe të lumtur.

POL Tragete ofron çmimet fantastike për të dhe nga Gdańsk në Poloni - Nynäshamn në Suedi, Świnoujście - Ystad dhe Świnoujście - Kopenhagenit portet traget.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

 

POL Tragete

POL Tragete
Çmimet e biletave Ferry & Reservations


Bileta libër POL tragete
në dhe nga Gdańsk në Poloni për të Nynäshamn në Suedi, Świnoujście në Ystad dhe Świnoujście në Kopenhagë në internet paraprakisht në Ferryto.com dhe ju gjithmonë do të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin tonë biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur rrugën tuaj POL Tragete, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një çmim POL tragete biletë dhe rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni tragetet në kohë reale prenotim formularin në të majtë.

Rreth POL Anijet

Polferries është operatori më i madh i trageteve polake. Baltic Shipping Company polak është themeluar më 31 janar 1976 si një kompani shtetërore të anijeve.

Sipas Polferries emrin veprojnë, kompania shkon rrugët trageteve nëpër Detin Baltik në mes të Polonisë dhe Skandinavi.

Terminali menaxhohet nga polake baltike Shipping Co Polferries. Pasagjerëve dhe automjeteve të trafikut është shërbim nga dy anijet të cilat ofrojnë lidhje të Nynäshamn në Suedi çdo ditë. Kalimi 283-milje të gjatë merr 18 orë.

POL Tragete

"Skandinavi" traget është në gjendje të marrë në bordin e deri në 1,800 pasagjerë dhe makina 515 pasagjerëve apo makina 175 pasagjerëve dhe kamionë 38. Traget është 146.1 m dhe m 25.5. Në bord pasagjerët e trageteve do të gjeni shumë objekte tërheqëse: restorante, dhoma kafe, kafene, teatër / kinema, sauna, zona e fëmijëve të luajë, si dhe bakall-së, rroba dhe kozmetike dyqane.

"Baltivia" traget është në gjendje të marrë në bordin e deri në 250 pasagjerë, kamionë 80 dhe si shtesë 30 makinat e pasagjerëve. Traget është 147 m dhe m 24.

Si një kompani e vetme me kapital tërësisht polak, polake baltike Shipping Co. vepron shërbime të trageteve në Skandinavi. Duke u mbështetur në vjet përvojë në fushën e transportit turistët, polake baltike Shipping Co. - Polferries vendosur veten si një ofrues kryesor i shërbimeve në Shtetet nordike.

Aktualisht, polake baltike Shipping Co menaxhohet në përputhje me standardet më të avancuara të aplikuara në shërbimet e trageteve që operojnë. Në bazë të strategjive të zhvilluara kohët e fundit, aktivitetet janë intensifikuar me qëllim të standardeve të përmirësuara të cilësisë së shërbimeve të ofruara.

Flota

M / V Baltivia
Gdańsk - Nynäshamn

m / v Baltivia - makinë - traget pasagjerësh, e ndërtuar në suedez Kalmar kantier detar VARV, rinovuar tërësisht në 2002. Zyrtarisht vënë në shërbim në bazë të ngjyrave Polferries në 15 janar 2007.

Traget plotëson kërkesat e të gjitha Konventave në fuqi, si dhe rekomandimet e IMO, si dhe kërkesat e tjera, duke përfshirë ato të tregtisë në Balltik.

Anija do të vazhdoj të saj makinë-kuvertë për kamionë 80 (17-metër të gjatë), duke përfshirë ngarkesë të rrezikshme, dhe makina 30 personale në një kohë. Për më tepër ajo mund të bartin pasagjerë 250.

M / F Scandinavia
Gdańsk - Nynäshamn

POL Ferries Route Map
m / f Skandinavi - ndërtuar në kantjerin suedeze në Landskrona në 1980, konvertuar plotësisht në 1999.
Traget mund të marrë një herë 1808 pasagjerë dhe 922 prej tyre në një kabina (jashtë dhe brenda kabina me WC dhe dush). Në traget ka kabina për personat me aftësi të kufizuara me i përshtatshëm i qasjes së komunikimit nga ashensorët. Ekziston mundësia e përdorimit kabina klasë ekonomike (202 anijesh), si dhe dhe karrige aeroplan.

Me pajisje standarde të tilla na: dyqane, bare, kafe, restorante, kafeteri dhe dhomat e konferencave, në m / f Skandinavi nuk ka kinema me vende 204. Kjo është një mundësi e re për konsumatorët individual si dhe për klientët e korporatave.

M / F Wawel
Świnoujście - Ystad

m / f Wawel ndërtuar në Malmö Suedi në 1980, rindërtuar në në Bremerhaven në 1989, në 2004 konvertohet në kantjerin polak në Gdansk për të rregulluar anijen sipas kërkesave të pronarit të pranishëm, Polferries, traget mund të marrë pasagjerë 1000 në bordin e anijes (duke përfshirë anijesh 480 në, kabina reja moderne) të pajisura edhe me dyqane, restorante, bare, etj

 


Më të mirë në dispozicion POL tragete biletë GARANCIONIT

Shkarko Guarantee POL Tragete Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion çmimit tona POL tragete biletë dhe nuk ka shtesa të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar për biletën tuaj trageteve me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj POL Tragete makinave apo pasagjerëve traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani për biletën tuaj traget, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta POL Anijet më të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Të rezervoni biletat trageteve POL ju lutem Kliko këtu.

 

Grupi Discount traget udhëtimit në POL Anijet.

Grupi, Rezervime Shkolla & Social Club POL Tragete Ticket

Zbritur Grupi Travel me Anijet POL - Ferryto.com ofrojnë një grup të dedikuar personale dhe të përballueshme POL trageteve dhe shërbim rezervim partia trajneri traget pasagjerësh ju ofron më të ulët normat në dispozicion trageteve.

Specialist POL Tragete Grupi ekipi ynë udhëtimit do të sigurojë marrëveshje më të mirë për ju dhe pasagjerët tuaj. E vetmja kërkesë që të kualifikohen për normat e zbritur trageteve udhëtimit grupit është që partia juaj duhet të jetë të paktën dhjetë njerëz dhe udhëtimit në të njëjtën kohë. Për më shumë informacion në lidhje me grupin e udhëtimit në POL Anijet ju lutem Kliko këtu.

 

POL Ferries Commercial Vehicle, mallrash dhe anijet mallrash

POL Ferries Commercial Vehicles & Freight

Ferry Logjistika ofrojnë një POL Ferries mallrave dhe ngarkesave shërbim anijet personale dhe të përballueshme rezervë për dhe nga Gdańsk në Poloni - Nynäshamn në Suedi, Świnoujście - Ystad dhe Świnoujście - Kopenhagen.

Përveç kësaj për të ofruar norma preferenciale për operatorët tregtare dhe Transportuesit Logistics Ferry tani është gjithashtu në gjendje të ofrojë norma zbritur mallrave trageteve për klientët privatë të tilla si ato që dëshirojnë të marrin furgona tranzit në ndonjë nga rrugët POL trageteve shërbim. Për më shumë informacion dhe një kuotë çastit online për të automjeteve komerciale traget kalimin tuaj, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me POL tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet e biletave POL tragete, të kontrolluar disponueshmërinë, shikoni tragetet oraret dhe libër makinën POL tragete dhe bileta trageti pasagjerësh në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të rrjetit të shpërndarjes në internet të biletave të trageteve në botë duke siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve me Anijet POL në mbi rrugët e trageteve në 1,200 gjithë Mbretërinë e Bashkuar, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel

Zgjidhni tragetet POL tragete për të lira çmimet e biletave të trageteve për dhe nga Gdańsk në Poloni - Nynäshamn në Suedi, Świnoujście - Ystad dhe Świnoujście - Kopenhagen.