Trenat Eurostar Ashford

Ashford pasagjerëve dhe Car Trenat Eurostar

Ashford çmimet e biletave tren pasagjerësh, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për trenat udhëtojnë nga Ashford në Paris, Bruksel dhe Lille.

Krahaso gjithë në dispozicion çmimet e biletave Ashford Eurostar në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion makinave dhe pasagjerëve bileta Eurostar udhëtojnë për në dhe nga Ashford, Paris, Bruksel dhe Lille me Eurostar Ashford trajnon online me konfirmim të menjëhershëm.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Ashford Eurostar Train
Çmimet e biletave & Reservations


Biletat Book Ashford Eurostar Trajnimi
me Eurostar për trenat udhëtojnë nga Ashford në Paris, Bruksel dhe Lille në internet paraprakisht të gëzojnë të lirë në dispozicion biletë çmimin e Eurostar.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur tuaj Ashford pasagjer apo makinë Eurostar biletë, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një çmim Ashford Eurostar biletë dhe rezervoni biletën tuaj Eurostar sigurtë në internet ju lutem, përdorni formularin Eurostar kohë reale prenotim në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj Eurostar, kur përfundimit rezervimin tuaj Eurostar biletë.

More About Ashford

Ashford International është një stacion qëllim të ndërtuar dedikuar vetëm për Eurostar është e vendosur në Kent dhe i përshtatshëm për ata që jetojnë në Lindjen e Jugut, duke përfshirë Sussex, Essex, Hampshire dhe Surrey.

Ashford International është shërbyer nga shërbimet e shumta hekurudhore nga e gjithë Kent dhe Sussex-it dhe ka një metro lidh ndërmjet stacionit rajonet shqiptare dhe Eurostar terminal.

Për ata që udhëtojnë me makinë ka lidhje të shkëlqyera me anë të M20 dhe M25 dhe stacioni është rreth një makinë minuta 10 nga Junction 10 jashtë M20. Terminali Eurostar ka hapësirë ​​për deri në 2000 makina. kushton Parking £ 1 për deri në 1 orë / £ 4.50 deri në 5 orë / £ 11.50 për 24 orë dhe është i pagueshëm në terminalin para se të kthehej në makinën tuaj.

At Ashford ju mund të shikoni vende të bukura si Gjykatës Ahut Xhennete dhe dhomave çaj, Challock, Kent në Mbretërinë e Bashkuar. Ka pothuajse 900 kisha në qytetin Ashford cilat janë përzierje e kishave të vogla dhe të mëdha, duke përfshirë katedraleve.

Trenat Eurostar Ashford

Përfundojë në zemër të Kentit, Ashford është një nga qytetet më të shpejtë të vendit në rritje në Angli. Me kohës së udhëtimit nga Londra me tren tani më pak se 40 minuta dhe qytete të Evropës brenda orëve nëpërmjet Eurostar, Ashford ende arrin të ruajë sharmin e tij rural.

Ashford është në qendër të Kentit, dhe ishte një nga qytetet e para në Kent që ndryshuan në mënyrë drastike në një qytet shumë të zhvilluar me standardet bashkëkohore. Ashford International u hap në shkurt 28 1996 parë dhe operohet trenat nga Franca ndërprerjen në Waterloo, Londër. Tani trenat përfundojë në St Pancras International në Londër. Qyteti gjithashtu ka një aeroport me fluturime të rregullta në Francë.

Eurostar trenat me shpejtësi të lartë drejtimin nga Parisi (Gare du Nord), Lille (Evropë), Calais (Frethun) dhe Bruksel (Zuid-Midi) të ndaluar në stacionin e Ashford International. Pasagjerët që udhëtojnë nga Eurostar në Britani të Madhe nga Parisi (Gare du Nord), Lille (Evropë), Calais (Frethun) dhe Bruksel (Zuid-Midi) Stacionet nënshtrohen UK kontrolle kartë pasaportë / identiteti në Francë / Belgjikë para konviktit, në vend se me të mbërritur në UK. Kontrollet pasaportave UK ndodhin pas pasaporta / identiteti kontrolle franceze / belg card daljes në stacionet. Megjithatë, në Mbretërinë e Bashkuar kontrolle doganore të mbahet pas mbërritjes në Britani të Madhe.

Pasagjerët që udhëtojnë në Francë / Belgjikë nga Ashford International shkojnë nëpër kontrolle të kartës pasaportë / identiteti franceze në stacionin përpara se të hipni në tren, ndërsa doganat selektive kontrolle të mbahet pas mbërritjes në Francë / Belgjikë mëposhtme zbarkimit.

Ashford International është shërbyer edhe nga trenat e brendshme nga disa stacione të mëdha të Londrës (shih më poshtë). Ashford International stacioni u rihap në 28 shkurt 1996 parë dhe operohet trenat ndërkombëtarë që nisen nga Waterloo, Londër. Stacioni ishte ndalesa e parë në Angli në lidhjen hekurudhore Channel tunelit, duke i lejuar për të lidhur trenat nga Britania e Madhe direkt në Francë dhe Belgjikë nëpërmjet tunelit Channel.

Në 2007 një shpejtësi të lartë hekurudhor linjë e re është instaluar në Ashford International quajtur High Speed ​​1. Të gjithë trenat ndërkombëtare tani të largohet nga stacioni hekurudhor St Pancras International në Londër, e cila u rihap në 2007 për të zëvendësuar të gjitha shërbimet parë operative nga Waterloo, Londër. Në stacionin e trenit 2009 Ashford International tej përmirësuar shërbimet e saj të brendshme tren me nisjen e trenave me shpejtësi të lartë e parë e brendshme të Britanisë në St Pancras International, Londër dhe Ebbsfleet International, Kent.

Në 2007 St Pancras International rihap dhe të zëvendësohen të gjitha shërbimet e parë operative nga Waterloo, Londër. Trenat operojnë çdo orë të drejtpërdrejtë nga St Pancras International nëpërmjet stacioneve Ebbsfleet International dhe Ashford International, që veprojnë shërbime të shpeshta tren në Bruksel, Calais, Paris, Disneyland Paris, Moutiers, Avignon, Lille dhe Bourg St Maurice.

Mendohet se Ashford ka origjinën nga një zgjidhje origjinale themeluar rreth 893AD, e cila u bë mjaft e madhe që të ketë një përmend në librin pesimist, të listuara me një kishë dhe dy mullinj nën emrin "Essetesford" në 1086. Ashford zyrtarisht u bë një qytet i tregut në 1243 dhe nga 1600 ishte rritur për t'u bërë një qytet i rëndësishëm i tregut, kryesisht për bagëtinë.

 


dispozicion Ashford Eurostar garancia më e mirë çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Ashford Eurostar Train Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion Eurostar Trenat e pasagjerëve biletë çmim në dhe nga Ashford. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën tuaj për të zgjedhur biletën Ashford Eurostar, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Ashford Eurostar lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin Ashford makinave dhe pasagjerëve Eurostar bileta ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktoni Ashford Eurostar Trenat ekipin e kujdesit të konsumatorëve në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet e biletave Eurostar Ashford, kontrolloni disponueshmërinë dhe libër makinave dhe pasagjerëve Eurostar bileta për të dhe nga Ashford në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Eurostar Trainto.co.uk është pjesë e më të madh të rrjetit botëror të shpërndarjes në internet Eurostar biletë siguruar aftësinë për të librit mbi operatorët e mëdha evropiane 80 Eurostar përfshirë në Ashford dhe mbi 1,200 rrugët e tjera Eurostar gjithë Mbretërinë e Bashkuar, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropa Lindore, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel