Bøjden Tragete

Bøjden pasagjerëve dhe Car Tragete

Çmimet pasagjerëve Bøjden dhe biletave traget makinë, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për anijet me vela nga Bøjden të Fynshav.

Krahaso gjithë në dispozicion Bøjden çmimet e biletave të trageteve në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion Bøjden makinave dhe trageti pasagjerësh bileta vela në dhe nga Bøjden, Fynshav me tragete Alstrafikken tragete online me konfirmim të menjëhershëm.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Bøjden Ferry
Çmimet e biletave & Reservations


Biletat Book Bøjden Ferry
me Alstrafikken Anijet për anijet me vela nga Bøjden të Fynshav online në paraprakisht për të shijuar lirë në dispozicion traget çmimin e biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur biletën tuaj Bøjden pasagjer apo makinë traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një Bøjden biletë traget çmim dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj traget, kur përfundimit rezervimin e biletave tuaj trageteve.

More About Bøjden

Bøjden është e lidhur me ishullin als me një çift të trageteve të vogla të makinave që të kandidojë në çdo orë gjatë ditës.

Kalimi merr 45 minuta dhe it'sa shkurtore të këndshme në qoftë se ju jeni të drejtohet për në Gjermani nga ishulli Fyn.

Traget ka një kafene të vogël në bord ku ju mund të bleni Fastfood dhe pije gjatë kalimit dhe udhëtim është një nga më të nget skenik traget në Danimarkë.

Bøjden ka për shekuj qenë një lidhje e rëndësishme për trafikun midis Funen dhe ishullin e Als në Jug Jutland. Një shtëpi doganor është themeluar në mesjetë në shkëmb në Kalvøre.

Bøjden Nor është një lagunë ndodhet në anën perëndimore të gadishullit të Horne Toka, në perëndim të qytetit të Fåborg në ishullin e Funen.

Bojden Ferry Port

Bøjden është një fshat i vogël daneze që tërheq turistët kryesisht për shkak të ujërat e qetë të familjes miqësore dhe kushte shumë të mira të mira për windsurfers. vend i vogël me disa pamjet, por një vend i këndshëm të vogël për të kaluar disa ditë gjatë muajve të verës.

Bøjden ka një port të vogël ku ju keni një kombinim të anijeve të vogla tregtare të peshkimit dhe anije të kohës së lirë.

Nuk është zakonisht një pjesë e jetës lokale në port dhe ajo tenton të jetë vendi ku rri, kur ata të bisedoj. Ka një pamje të bukur të gjirit atje poshtë, kështu që është me vlerë duke marrë një shëtitje atje.

Bøjden as është një nga vendet më të mira në Danimarkë për të shikuar të dy emigrojnë dhe zogjtë stacionare. Është e vendosur ngjitur me traget dhe ndahet nga një digë që të çon në traget. Zona ka vende ku ju mund të vëzhguar zogjtë në një distancë e afërt pa shqetësuese tyre.

Fshati gjithashtu pret një nga klubet më aktive traktor në klub country.It'sa për njerëzit që janë të pasionuar për traktorë Massey Ferguson dhe "bøjden ferguson klub" kanë disa ngjarje dhe palët çdo year.This është me të vërtetë Redneck Danimarkën në një shumë të mënyrë simpatik.

Klubi naturist Naturistforeningen Fyn shkon faqe kampe Bøjden Naturistcamping në Horne Næs në jug të Funen afër Fåborg në një mjedis të bukur. Site është vend i vogël, komod dhe familjare faqe kampe me një kapacitet prej njësive 35. Shih më shumë në www.nf-fyn.dk.

Vendi shtrihet në ujë në arkipelagun e Jugut Funen. Plazhi është një plazh guri, por ka një bankinë shkëlqyer banje. Plazhi nuk mund të rekomandohet për fëmijët dhe të tjerë, të cilët nuk mund të notojnë.

Parking në hyrje të kamping. Adresa është si vijon: Sønder Hjørnevej 16, 5600 Fåborg. Mysafirët Day (naturists) janë të mirëpritur, një tarifë të vogël do të mblidhen çdo ditë. Mysafirët ditë kanë hyrje në vend, duke përfshirë banjo dhe tualete.

 


Më të mirë në dispozicion trageteve Bojden garanci çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Bøjden Ferry Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion Alstrafikken anijet e pasagjerëve dhe anijet e makinave biletë çmim në dhe nga Bøjden. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj trageteve Bøjden, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Bøjden traget të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin Bøjden makinave dhe pasagjerëve bileta trageti, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me Bojden tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë Bøjden jetojnë çmimet e biletave të trageteve, të kontrolluar disponueshmërinë dhe makina libër dhe bileta trageti pasagjerësh në dhe nga Bøjden në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve të Bøjden dhe mbi 1,200 rrugët e tjera traget të gjithë, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel