Trenat Bourg St Maurice Eurostar

Bourg St Maurice pasagjerëve dhe Car Trenat Eurostar

Bourg St Maurice çmimet e biletave tren pasagjerësh, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për trenat udhëtojnë nga Bourg St Maurice për Ashford apo Londër Shën pankreasit.

Krahaso gjithë në dispozicion çmimet Bourg St Maurice Eurostar Train biletave në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion makinave dhe pasagjerëve bileta Eurostar tren që udhëtonte për në dhe nga Bourg St Maurice, Ashford apo Londër Shën pankreasit me Eurostar Eurostar Bourg St Maurice trajnon online me konfirmim të menjëhershëm.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Bourg St Maurice Eurostar Train
Çmimet e biletave & Reservations


Biletat Book Bourg St Maurice Eurostar Trajnimi
me Eurostar për trenat udhëtojnë nga Bourg St Maurice në Ashford apo Londër Shën pankreasit në internet paraprakisht të gëzojnë të lirë në dispozicion Eurostar çmimin Train biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur pasagjer Bourg St Maurice apo makinë biletë Eurostar Trenit, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një çmim Bourg St Maurice Eurostar tren biletë dhe rezervoni biletën tuaj Eurostar tren sigurtë në internet ju lutem, përdorni kohë reale Eurostar tren prenotim formularin në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj Eurostar Trenit, kur përfundimit rezervimin tuaj Eurostar tren biletë.

 

More About Bourg St Maurice

javore Eurostar Bourg St Maurice Ski Train shërbimit të Bourg St Maurice Eurostar me u larguar nga Londra Waterloo dhe Ashford International vepron nga nëntori në prill.

Eurostar Bourg St Maurice Trenat e skive nisen në mbrëmje e premte dhe i mëngjeseve, e shtunë dhe të arrijë 8 orë më vonë (nisjes) në mëngjes sa më pak si 20 minuta nëpërmjet transferimit të trajnerit larg nga disa nga vendpushimet më të dashurve të rajonit skive.

Bourg St Maurice është në fund të linjës hekurudhore dhe siguron një portë për shumë vendpushimet e skive të mëdha; është gjithashtu një zgjatje e Les harqeve dhe ofron një propozim shumë tërheqës për ata që preferojnë të udhëtimit hekurudhor për të fluturuar ose ngarje.

Stacioni i autobusit është e vendosur ngjitur me terminalin hekurudhor dhe autobusë të lënë shpesh për vendpushimet më të mëdha dhe më pak për ato më të vogla, si ju do të presim.

Trenat Bourg St Maurice Eurostar
Biletat Bourg St Maurice Trajnimi

Bourg St Maurice është e vendosur në alpet franceze dhe në qoftë se ju doni të vizitoni këtë vend atëherë ajo është shumë e lehtë për të rezervoni biletën e trenit në këtë vend.

Bourg-Saint-Maurice ofron lidhje në vendpushimet shumë të mëdha e skive; ajo ka një zgjatje të Les harqeve, dhe lejon Eurostar, TGV dhe Ski Train lidhje. Stacioni, në Luginën Arc, është në këmbët e malit të Aiguille Rouge. Ka edhe autobusë të shpeshta në të gjitha vendpushimet e mëdha nga stacioni i autobusit ndodhet ngjitur me terminalin hekurudhor, dhe një stacion trajner. Qyteti ka zyra turistike dhe bankare objektet e veta. Skitrains në Bourg St Maurice drejtuar premteve dhe të shtunave vetëm.

Eurostar trajnon në mes të St Pancras International, Ashford dhe Bourg St Maurice kanë kohë mesatare udhëtim orë 8, 9 minuta, por rruga është në dispozicion vetëm në mes të dhjetorit dhe prillit për shkak të sezonit të skive, edhe pse Bourg është e preferuar për turistët jo-ski. Biletat jashtë sezonit të skive janë për një shërbim të tërthortë nëpërmjet vetëm Paris.

Bourg-Saint-Maurice, I njohur gjithashtu si vetëm Bourg, është qyteti i fundit i madh përgjatë luginës Tarentaise në zonën Savoie, në zemër të rajonit Rhône-Alpes në jug-lindje të Francës. Ajo ka një vendpushim popullor skive që është bërë një nga skive dhe dëborë zonat më të mëdha në botë, por edhe ofron ou verore

Sa herë që ju të shihni një treni për në Bourg St Maurice kalon tjetër për ju, ju do të jetë i pafuqishëm në ndalimin e mendjen tuaj drejtimin prapa tren. Bourg St Maurice është një vend i mrekullueshëm në Francë. Kjo është një pikë në fund, ku vija hekurudhore mbaron dhe një vend i atraksioneve të bukura, aventurat e skive dhe shumë ngjarjeve të natës. Dil prej ëndrrave të bukura dhe biletave të trenit libër online nga Londra në Bourg St Maurice. Merrni tren tuaj nga Londra stacioni St Pancras në Bourg St Maurice dhe të ndjehen kënaqësi të jashtëzakonshme e një pushim të përsosur.

Bourg St Maurice është një vend me male dhe lugina. Qyteti tërheq shumë turistë gjatë gjithë vitit. Njerëzit të vizituar vendin për të shijuar motit të ftohtë dhe malet borë mbuluar. Ai jep një paketë të plotë të fluturojë e të gjitha aktiviteteve pushime. Kodrat prekur qiellin dhe luginat e bukura upto thelbin e thellë të tokës e bën vend i bukur dhe fletë e bardhë e dëborës shton bukurinë e Bourg.

Mënyra më e mirë për të arritur këtë vend më të mirë është për të marrë Eurostar nga Londra në Paris. Eurostar është një tren me shpejtësi të lartë, e cila lidh qytetet e ndryshme në Evropë.

Treni Eurostar nga Londra në Bourg St Maurice merr orë përafërsisht 8 për të arritur. Eurostar është treni e rehatshme, e cila ju ofron objekte të ndryshme gjatë udhëtimit tuaj dhe gjithashtu shkurton udhëtimin tuaj. Ju do të arrijë të qytetit pa ndonjë lodhje dhe në më pak kohë, duke shijuar udhëtimin tuaj.

 


Më të mirë në dispozicion Bourg St Maurice Eurostar Train garanci çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Bourg St Maurice Eurostar Train Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët tonë në dispozicion të pasagjerëve Eurostar dhe makinë Eurostar trajnon biletë çmim në dhe nga Bourg St Maurice. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën tuaj për të zgjedhur biletën Bourg St Maurice Eurostar Trenit, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Bourg St Maurice Eurostar tren të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin Bourg St Maurice makinave dhe pasagjerëve bileta Eurostar Trajnimi lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktoni Bourg St Maurice Eurostar Trenat ekipin e kujdesit të konsumatorëve në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet Bourg St Maurice Eurostar Train biletave, kontrolloni disponueshmërinë dhe libër makinave dhe pasagjerëve bileta Eurostar Trajnimi për në dhe nga Bourg St Maurice në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

ferryto.com është pjesë e më të madh në internet Eurostar Trenit rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë Eurostar Trajnimi për Bourg St Maurice dhe mbi 1,200 tjera rrugë Eurostar Trajnimi në të gjithë Mbretërinë e Bashkuar, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel