Brodick Tragete

Brodick pasagjerëve dhe Car Tragete

Çmimet Brodick pasagjerëve dhe biletave traget makinë, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për anijet me vela nga Brodick të Ardrossan.

Krahaso gjithë në dispozicion Brodick çmimet e biletave të trageteve në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion Brodick makinave dhe trageti pasagjerësh bileta vela në dhe nga Brodick, Ardrossan me Caledonian Mac Brayne anijet (Calmac) tragete online me konfirmim të menjëhershëm.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Brodick Ferry
Çmimet e biletave & Reservations


Biletat Book Brodick Ferry
me Caledonian Mac Brayne (Calmac) Tragete për anijet me vela nga Brodick të Ardrossan online në paraprakisht për të shijuar lirë në dispozicion traget çmimin e biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur biletën tuaj Brodick pasagjer apo makinë traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një Brodick biletë traget çmim dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj traget, kur përfundimit rezervimin e biletave tuaj trageteve.

 

More About Brodick

Brodick, Portë për Isle of Arran, ulet në piktoresk Brodick Bay, me pamje të madhe të Bricjapi ra në pikën më të lartë në Arran.

Ajo ka një numër të dyqane, hotele, restorante, aktivitetet për të gjithë familjen dhe kjo është gjithashtu afër Brodick Kalaja e bukur dhe Arran Muzeut të Trashëgimisë.

Brodick është një nga vendbanimet më të mëdha dhe më të ngarkuara në Arran, dhe është kryesore tregtare qendra dhe traget port. Jo vetëm që ka një gamë të gjerë të objekteve turistike dhe shërbimeve në dispozicion këtu, Brodick gjithashtu e bën një bazë e përshtatshme nga e cila për të shqyrtuar dhe të gëzojnë ishullin. Aktivitetet përfshijnë angling, hipur në kalë, çiklizëm, golfing, ecje dhe ngjitje.

Nuk është një shërbim të drejtpërdrejtë traget nga Ardrossan të Brodick, Dhe çdo vit, zakonisht të shtunën e parë në gusht, ky fshat plot jetë pak është shtëpia e botës famshme Brodick malësi Lojra.

Brodrick Ferry Terminal

Brodick është fshati më i madh në ishull, dhe ofron vizitorëve zgjedhjen më të mirë të shërbimeve në Arran. Brodick është i lidhur jashtë së bashku në anën nga toka e rrugës kryesore formimin e fshatit shëtitore. Këtu ju do të gjeni dyqane, kafene dhe hotele. Brodick edhe shtëpia terminali kryesor trageteve dhe qendra e informacionit turistik e cila gjendet në afërsi të terminalit të trageteve.

Vetë shore përbëhet nga një grup mjaft të ngushtë të barit të përziera, rërë, gur dhe zall në kërkim nga mbi Brodick Bay.

views Magnificent mund të kishte në Brodick edhe pse shumica janë të dominuar nga shtat imponuese e Goatfell, majën më të lartë Arran së në 874m. Ju mund të shihni çdo pëllëmbë e malit si ajo rritet në mënyrë të qëndrueshme nga deti për të arritur takimin e saj klasik të mprehtë. Po aq mbresëlënëse është pikëpamja perëndim nga Goatfell, me kreshtat ulëta dehur dhe majat përreth Glen Rosa.

Brodick Kalaja është një ndërtesë e gjatë hijerëndë e ndërtuar nga gur ranor i kuq, fronted nga një gji Brodick, rrethuar nga kopshte dhe neglizhohet Goatfell. Kopsht mur që daton nga 1710 është rikthyer si një kopsht të Viktorias. Parku Vendi ka shtigje waymarked, pyje, ujëvarat, gryka, pellgje kafshë të egra, një dhomë e natyrës dhe kopsht kafshë të egra.

Pasi selinë e lashtë e Dukes e Hamilton, Brodick Castle shtëpi një koleksion të lavdishme të mobiljeve, me disa copa që datojnë deri sa shekullin 17th. Kopsht, e krijuar në 1923 nga dukeshës Montrose, është restauruar me dashuri dhe bazat përmbajnë shtigjet e shumta që ofrojnë pikëpamjet e madhe e ishullit, dhe mundësinë e parë ketrat kuqe.

Plazhi, Një rrip të gjerë me rërë e gjithnjë në ndryshim dunat, shtrihet në të gjithë gojën e Glen Rosa në Kalanë imponuar (në pronësi të Trustit Kombëtar të Skocisë dhe një «duhet-shih» në vizitën tuaj).

Një kurs golfi shkëlqyer 18-vrimë, Objekte tërheqëse sportive, qendrat e vizitorëve dhe mundësitë e gjera tregtare shtoni në ankesën e këtij fshati të vogël. Akomodimi ndryshon nga banim grupit në shtëpitë luksoze të vendit të vendosur në kopshte landscaped.

Ka gjithashtu një shumëllojshmëri të mirë të hahet vende. Në veri, majat e Cir Mhor dhe Goatfell ofrojnë një sfond të mrekullueshme në fshat. Këto male (vetëm më pak se 900 metra) janë destinacione popullore për rrethoresh dhe adhuruesit e natyrës të të gjitha moshave dhe aftësive.

 


Më të mirë në dispozicion trageteve Brodick garanci çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Brodick Ferry Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion Caledonian Mac Brayne pasagjerëve (Calmac) Tragete dhe anijet e makinave biletë çmim në dhe nga Brodick. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj trageteve Brodick, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Brodick traget të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin Brodick makinave dhe pasagjerëve bileta trageti, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me Brodick tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë Brodick jetojnë çmimet e biletave të trageteve, të kontrolluar disponueshmërinë dhe makina libër dhe bileta trageti pasagjerësh në dhe nga Brodick në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve të Brodick dhe mbi 1,200 rrugët e tjera traget të gjithë, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel