Bruksel Eurostar

Brukseli pasagjerëve Eurostar

pasagjerëve Brukseli çmimet Eurostar biletave, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për Trenat Eurostar vela nga Brukseli në Londër, Paris dhe Lille.

Krahaso gjithë në dispozicion çmimet e biletave në Bruksel Eurostar në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion Brukselit makinave dhe pasagjerëve Eurostar bileta vela në dhe nga Bruksel, Londër, Paris dhe Lille me hekurudhor Saver Eurostar Trenat online me konfirmim të menjëhershëm.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Bruksel Eurostar
Çmimet e biletave & Reservations


Biletat Book Bruksel Eurostar
me hekurudhor Saver për Trenat Eurostar vela nga Brukseli në Londër, Paris dhe Lille në internet paraprakisht të gëzojnë të lirë në dispozicion biletë çmimin e Eurostar.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur tuaj Bruksel pasagjer apo makinë Eurostar biletë, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një çmim Bruksel Eurostar biletë dhe rezervoni biletën tuaj Eurostar sigurtë në internet ju lutem, përdorni formularin Eurostar kohë reale prenotim në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj Eurostar, kur përfundimit rezervimin tuaj Eurostar biletë.

More About Bruksel

Bruksel, Kryeqytetin e Belgjikës është një nga qytetet më të famshme historike dhe atraksione turistike në botë.

Bruksel, Një qytet që është rritur nga një qytet fortesë të shekullit 10th-në një metropol prej më shumë se një milion banorë, një vend historik që zbulon histori që datojnë në shekullin e 17th është një vend që të gjithë duhet të vizitoni.

Qyteti është gjithashtu popullor për birra, breweries dhe festivale birrë. Ajo gjithashtu pret selinë e Bashkimit Evropian. Qyteti ka numër të madh të muzeve, monumenteve dhe vendeve historike që janë nuk duhet humbur. Qyteti është relativisht i vogël dhe të lehtë për të eksploruar edhe në këmbë.

Treni Eurostar Linja lidh Lille Evropë, Ashford dhe Londër St Pancras me Midi / Zuid. Disa bileta Eurostar janë gjithashtu të vlefshme për udhëtim të brendshëm të trenit brenda Belgjikës për 24h nga koha e biletave Eurostar, kështu që edhe në Belgjikë udhëtimit është e lirë për ditë. Kontrolloni në këndin e poshtëm të majtë të dorës biletën tuaj dhe të konfirmuar këtë para se të merrni në tren.

Biletat Bruksel Eurostar Trajnimi

qyteti Bruksel shpejt është bërë një vend të modës për getaways fundjavë dhe festat. Përveç nga çokollata e saj të famshme dhe birra ka shumë atraksione se shumica e vizitorëve nuk mund të fillojnë të imagjinohet. Kjo është një qendër e kulturës evropiane, me nofkën zyrtarisht "Fshati Evropian, me pothuajse 90 muzeume, parqe të bukura, shëtitjet interesante, kafene dhe restorante luksoze.

Brukseli është qyteti i përkryer për pushime me familjen dhe miqtë, apo edhe me kolegët si një ngjarje të ndërtimit të ekipit. Ka shumë për të mësuar në lidhje me historinë e qytetit, arkitekturën, makthi belg me strips komik, dhe artin e çokollatë dhe birrë.

Getting në Bruksel është mjaft e lehtë; Aeroporti Brukseli dhe aeroporti i Charleroi dy të mirëpritur fluturime të lira; ka trena me shpejtësi të lartë nga Londër, Paris dhe Amsterdam, një rrjet tren ndërqytetor që mund të sjellë nga e gjithë Evropa; dhe ju mund të merrni edhe këtu me traget!

udhëtimit në Bruksel është i lirë në krahasim me Londër dhe Paris, me një kontakt të hijeshi dhe elegance. Hotel strehim përfshin hotele luksoze, yll-vlerësuarat hotele, hostele dhe apartamente me qira. Hotele mund të rezervohen online para se të arrijnë në çmime shumë të arsyeshme.

Në qytet, transporti publik është e lehtë për t'u përdorur; një tip i madh është për të gjetur metro afërt ndalet në një hartë Bruksel para se të librit strehim. Në këtë mënyrë, ju lehtë mund të arrijnë në qendër të qytetit dhe tërheqjet kryesore turistike. Hop-on autobusë hop-off janë gjithashtu në dispozicion dhe kalon e udhëtimit janë të përfshira me një pasim muze (i quajtur Card Bruksel).

Para se të udhëtonte, kontrolloni parashikimin e motit në Bruksel; të sjellë një ombrellë dele up dhe një palë të mirë të këpucë në këmbë!

 


dispozicion Bruksel Eurostar garancia më e mirë çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Bruksel Eurostar Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët tonë në dispozicion hekurudhor Saver pasagjerëve Eurostar Trenat biletë çmim në dhe nga Brukseli. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën tuaj për të zgjedhur biletën Bruksel Eurostar, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Bruksel Eurostar lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin e Brukselit makinave dhe pasagjerëve Eurostar bileta ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar konsumatorëve ekipin Bruksel Eurostar kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet e biletave Eurostar Bruksel, kontrolloni disponueshmërinë dhe libër makinave dhe pasagjerëve Eurostar bileta për në dhe nga Brukseli në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të rrjetit botëror të shpërndarjes në internet Eurostar biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 mëdha operatorët evropiane Eurostar përfshirë në Bruksel dhe në mbi 1,200 rrugët e tjera Eurostar gjithë, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel