Civitanova Tragete

Civitanova pasagjerëve dhe Car Tragete

Çmimet Civitanova pasagjerëve dhe biletave traget makinë, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për anijet me vela nga Civitanova në Ankona, Pesaro, Pescara, Ravenna, Rimini dhe Venecia.

Krahaso gjithë në dispozicion Civitanova çmimet e biletave të trageteve në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion Civitanova makinave dhe trageti pasagjerësh bileta vela në dhe nga Civitanova, Ankona, Pesaro, Pescara, Ravenna, Rimini dhe Venecia me Grandi Navi Veloci ose Grimaldi Ferry Lines anijet online me çast konfirmim.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Civitanova Ferry
Çmimet e biletave & Reservations


Biletat Book Civitanova Ferry
me Grandi Navi Veloci ose Grimaldi Lines Trageteve për anijet me vela nga Civitanova në Ankona, Pesaro, Pescara, Ravenna, Rimini dhe Venecia internet paraprakisht të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin e biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur biletën tuaj Civitanova pasagjer apo makinë traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një Civitanova biletë traget çmim dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj traget, kur përfundimit rezervimin e biletave tuaj trageteve.

 

More About Civitanova


Civitanova Marche është një i madh peshkimi dhe koha e lirë anije port dhe turistik turistik ndodhet në bregdetin Adriatik të Italisë rreth nëntë milje në veri-veriperëndim të portit të Porto San Giorgio dhe milje 15 SSE i portit të Numana.

Më pak se 30 milje në jug-lindje të portit italian të Ankonës, Civitanova është një popullor dhe të këndshëm turistik bregdetar në Itali. Me një shtrirje bukur të shëtitores në jug të qytetit, dhe disa plazhe të pabesueshme në të gjithë rajonin, qyteti është një nga më tërheqëse në vend.

Qyteti është plot me parqe dhe vende publike, si dhe disa galeri arti që vitrinë disa nga veprat më të mira në artin modern italian sot. Civitanova është një pikë e nxehtë për blerësit kudo - kjo është qendra e industrisë këpucë italiane. Mjerisht disa udhëtarë të zgjedhin për të ndaluar në Civitanova Alta, kur udhëtonte për në Itali, dhe ato që zakonisht vetëm do të bëjë një ndalesë të shkurtër për të parë Marchigiani. Vende të tjera në këtë zonë mund të jetë më interesante për të shqyrtuar.

Civitanova Ferry Port

Civitanova Marche, Itali, Ka disa natës të madhe dhe argëtuese për të zgjedhur nga. tripwolf ju ndihmon të gjeni të natës më të mirë dhe argëtim në Civitanova Marche. Më poshtë ne të listuara më të mirë të natës partisë, natës gay, vallëzuar dhe klubet e natës, si për nën 21 & 18 dhe mbi.

Kjo tërheqës turistik bregdetar gjithashtu dyshe si një port peshkimi ngjyra dhe qendër për industrinë e këpucë. Shtrirje më tërheqëse e shëtitore dhe plazhit shtrihet në jug dhe ka mbjelljen tërheqëse dhe një ajër të qetë. Vetë qyteti qendra rreth të gjerë Piazza XX Settembre dhe ofron shumë elegant dritare-pazar dhe kopshte të gjelbër publike. Rreth 4 km në brendësi nga qyteti qëndron Borgo Mesjetare Hilltop e Civitanova Marche Alta, ende pjesërisht i rrethuar nga muret e saj të vjetër dhe me vlerë edhe një shëtitje - në mesin e pallateve të bukura të lashta dhe kishave është një koleksion jashtëzakonisht të mirë moderne të artit italian në qytetar Galleria d 'Arte Moderna.

Shtrirje më tërheqëse e shëtitore dhe plazhit shtrihet në jug dhe ka mbjelljen tërheqëse dhe një ajër të qetë. Vetë qyteti qendra rreth të gjerë Piazza XX Settembre dhe ofron shumë elegant dritare-pazar dhe kopshte të gjelbër publike.

Rreth 4 km në brendësi nga qyteti qëndron Borgo Mesjetare Hilltop e Civitanova Marche Alta, ende pjesërisht i rrethuar nga muret e saj të vjetër dhe me vlerë edhe një shëtitje - në mesin e pallateve të bukura të lashta dhe kishave është një koleksion jashtëzakonisht të mirë moderne të artit italian në qytetar Galleria d 'Arte Moderna.

Një nga kishat më të hershme dhe më simpatik i Marche-së, Santa Maria një byrek di Chienti, shtrihet 6km brendësi përgjatë SS 485. Kjo ruajtura bukur ndërtimi romane është ndërtuar në shekullin e 9th. Dykatësh në formë, kati i sipërm është ndërtuar brenda kishës në fund të mëtejshëm të nef lartë qendror. Afresket e 14th shekullit në apse mbi altarin e sipërme janë të gjitha shumë të fuqishme në kontrast tyre godet me pjesën e mbetur të brendshme të thjeshtë me tulla.

Në veri të Civitanova Marche është Porto Potenza Picena - Shumë një variacion mbi të njëjtën temë që shumë nga vendpushimet më të vogla Marche jugore. Një vend për të shkuar për një ditë në një plazh me rërë në qoftë se ju jeni duke qëndruar në brendësi aty pranë.

Disa kilometra në brendësi, megjithatë, është një nga disa kopshte Italisë mbetur shekullit 18th me një vilë të bukur të kuqe-tulla fisnik (mbyllur për publik) në Giardino Bonaccorsi. Me vlerë vizituar në qoftë se ju jeni në zonë.

 


Më të mirë në dispozicion Civitanova trageteve garanci çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Civitanova Ferry Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion Grandi Navi Veloci ose Grimaldi Ferry Lines pasagjerëve dhe anijet e makinave biletë çmim në dhe nga Civitanova. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj Civitanova trageteve, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Civitanova traget të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin Civitanova makinave dhe pasagjerëve bileta trageti, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me Civitanova trageteve konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë Civitanova jetojnë çmimet e biletave të trageteve, të kontrolluar disponueshmërinë dhe makina libër dhe bileta trageti pasagjerësh në dhe nga Civitanova në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve të Civitanova dhe në mbi 1,200 rrugët e tjera traget të gjithë, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel