Ebbsfleet Eurostar

Ebbsfleet pasagjerëve dhe Car Tragete

Ebbsfleet pasagjerëve çmimet e biletave Eurostar tren, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për trenat udhëtojnë nga Ebbsfleet në Bruksel, Paris dhe Lille.

Krahaso gjithë në dispozicion çmimet e biletave Ebbsfleet Eurostar në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion makinave Ebbsfleet dhe pasagjerëve Eurostar bileta vela në dhe nga Ebbsfleet, Bruksel, Paris dhe Lille me Eurostar Eurostar tren online me konfirmim të menjëhershëm.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Ebbsfleet Eurostar
Çmimet e biletave & Reservations


Biletat Book Ebbsfleet Eurostar Trajnimi
me Eurostar për trenat udhëtojnë nga Ebbsfleet në Bruksel, Paris dhe Lille në internet paraprakisht të gëzojnë të lirë në dispozicion biletë çmimin e Eurostar.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur tuaj Ebbsfleet pasagjer apo makinë Eurostar biletë, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një çmim të Ebbsfleet Eurostar biletë dhe rezervoni biletën tuaj Eurostar sigurtë në internet ju lutem, përdorni formularin Eurostar kohë reale prenotim në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj Eurostar, kur përfundimit rezervimin tuaj Eurostar biletë.

More About Ebbsfleet Stacionin Ndërkombëtar

Ebbsfleet International Stacioni hekurudhor ofron transportin më të shpejtë nga Britania e Madhe në Evropë. Arsyet Olimpiada janë vetëm minuta larg nga Ebbsfleet.
Është 7 minuta nga Ebbsfleet me tren në stacionin ndërkombëtar të Stratford, tjetër i fshatit London 2012 olimpike.

Highspeed familje dhe shërbimet ndërkombëtare tren publik janë në dispozicion nga stacioni Ebbsfleet. trenat ndërkombëtarë janë të operuar nga Eurostar me shërbime të drejtpërdrejta në qytetet më të lartë evropiane dhe destinacione të tilla si; Bruksel, Amsterdam, Netherlands, Lille, Tours, Avignon dhe më shpesh Paris.

Një udhëtim për në Londër Shën Panacras do të marrë vetëm 17 minuta, ndërsa Ebbsfleet në Evropë do të marrë vetëm një orë 1 dhe 5 minuta, me shërbime të shpeshta në Bruksel, Calais, Paris, Disneyland, Tours - Francë, Moutiers, Avignon, Lille, Nisë, Toulon dhe Bourg St Maurice.

Shërbimet e brendshme e trenit (Southeastern operuar nën hekurudhor Kombëtar), do të veprojë me shpejtësi të lartë të shërbimit të trenit të brendshme në Londër St Pancras dhe fshatin olimpik në Stratford me lidhjet në dispozicion në mbi qytete 150 dhe qytete në vende të tjera në Britani të Madhe.

Ebbsfleet International Stacioni i Trenit

Hijshme dhe moderne, struktura qelqi dhe çeliku e stacionit tonë të fundit Kent qëndron krenar në mesin e fshat përreth, një fener të zhvillimit në kopshtin e Anglisë. Me shërbime të plotësuar ato nga Ashford International është e vendosur në mënyrë ideale vetëm minuta nga kryqëzim 2 të M25. Çfarë është më shumë është gjithashtu në afërsi të M2, M20 dhe A2, dhe një gur i hedhur nga BLUEWATER (ideal për një vend e blerjeve të para-ardhje).

Disneyland Paris
Vendpushimet Disneyland, Paris festuar 15 vjet që së pari duke hapur dyert e saj në Paris. Disneyland, Paris është një nga pushimet më të njohura të familjes në dispozicion me hekurudhë. Disneyland Paris, ofrojmë tre parqet e argëtimit pushime të familjes; Disneyland Park, Walt Disney Studios Park dhe Disney Village. Gjithashtu shumë popullor rides Discoveryland, Fjetur Kalaja Beauty-së dhe Big Thunder Mountain ....

Eurostar nga £ 69 kthim.
Eurostar janë duke ofruar udhëtarëve bileta me kosto të ulët për Paris apo Bruksel, duke filluar në vetëm £ 69 nga Ebbsfleet Station
Biletat janë vetëm vende Standard Class. Disponueshmëria varet nga profesioni i trenit, me normat e duke filluar nga me kthimin £ 69 për person. bileta me kosto të ulët janë jo-shkëmbyeshëm dhe të pakthyeshme. Eurostar ka mbajtur është të çojë-in fare fikse në këtë çmim që nga 2003, kjo është një ofertë e zgjeruar.

France në Mbretërinë e Bashkuar
Shumë turistë të reja mbërrijnë në Britani të Madhe nga Franca këtë vit, udhëtarët të lartë përfshijnë vizitorë nga; Brittany, Normandy - Lower, Ile-de-France, Poitiers, Nice, Tours - France, Toulon, Bordeaux, Toulouse, Annecy, Avignon.

Eurostar shkalla e Rinisë, në vitet 26.
Eurostar ofrojnë norma të rinjve sezonale për udhëtarët nën moshën 26. Biletat për Paris apo Bruksel, duke filluar në 20% upto pak nga Biletat Ebbsfleet Station janë vetëm vende Standard Class. Çdo person duhet të jetë më pak se 26 vjeç në datën e nisjes. Disponueshmëria varet nga pushtimi i trenit dhe të kthimit datat për person. bileta me kosto të ulët janë jo-shkëmbyeshëm dhe të pakthyeshme.

Drive dhe Park në Ebbsfleet International
Promovime Eurostar tërheqë shumë krijuesit e pushime për të udhëtuar nga Ebbfleet International. Si ju mund të përzënë në të Ebbsfleet International dhe park Ebbsfleet makinave stacion ka mbi 9000 hapësirat e parkimit të makinave, nuk ka nevojë të rezervojë hapësira, të hapura për publik 24 / 7 / 365.

Gateway gjelbër Kent në Ebbsfleet
Ebbsfleet International ofron një alternativë të shpejtë në aeroportet e zënë të Londrës. Eurostar kanë vendosur një objektiv të 2012 për të ulur emetimet CO2 me 25%. Operatorët ajrore kanë filluar një reduktim në shërbime, në Evropë si Eurostar gjeneron herë 10 pak CO2 se fluturimit të njëjtin udhëtim. zhvillimi i mëtejshëm në 2009, do të shihni Ebbsfleet në Londër shërbime dhe autobusë FASTRACK në qendër Gravesend dhe Dartford qytetit, BLUEWATER.

Eurostar Travel
2012 Olimpiada do të tërheqë vizitorë nga Parisi, Brukseli dhe në të gjithë Evropën, e saj të vlerësuar mbi 30% do të udhëtojnë në hekurudhor me shpejtësi të lartë nëpërmjet stacionit të trenit Ebbsfleet Ndërkombëtar. Klientët Eurostar marrin udhëtimit të lirë në shërbimet e trenit Kombëtare hekurudhor lidh St Pancras dhe Stratford International.

Tërthore të Ebbsfleet
Hetimet janë duke u zhvilluar, e cila mund të sjellë projektin London Tërthore në Evropë. Trenat udhëtojnë në hekurudhor me shpejtësi të lartë nëpërmjet stacionit të trenit Ebbsfleet International gjithashtu mund të kandidojë për aq sa aeroportin Heathrow. St Pancras International tashmë ka trenat në Gatwick dhe Heathrow aeroport, megjithatë shërbimet e drejtpërdrejta do të jetë shumë më e shpejtë dhe më e lehtë për commuters.

Olympic Javelin
Siç është planifikuar, shërbimit treni me shpejtësi të lartë Olimpike Javelin do anijes vizitorët olimpikë, direkt nga Londra St Pancras në Ebbsfleet dhe për në Evropë. Plani juglindor të fillojë drejtimin e shërbimeve të testimit nga verës 2009. Kjo do të shënojë fillimin e hekurudhës me shpejtësi të lartë në Mbretërinë e Bashkuar.

Skulpture Ebbsfleet Art
Një skulpturë 50-meter do të përfaqësojë Ebbsfleet dhe Ebbsfleet Luginën për pikë referimi skemën e madhe rigjenerimit në veri Kent. Është vlerësuar rreth 40 milionë njerëz në vit do të udhëtojë të kaluarën në trena dhe në makina, skulptura qenë ka porositur £ 2m për të mbuluar koston e zhvillimit. Skulptura e fundit dhe duke fituar një "Giant Horse" të quajtur Ebbsfleet Horse nga Mark Wallinger do të formojnë kufijtë me permasa të plota, njoftimi është bërë të martën 10th shkurt 2009,

Eurostar Kent
Transportit në Evropë, me shërbime të drejtpërdrejta në krye qytetet evropiane si Bruksel dhe Paris. konsumatorët Eurostar janë të lidhura me shërbimet e trenit lokale dhe nga shërbimi ekspres autobusëve Fastrack në stacionin e trenit Ebbsfleet Ndërkombëtar.
Nga 2009, MITIE do të sigurojë kontrolle sigurie në Londër St Pancras, Ebbsfleet dhe terminaleve Ashford Ndërkombëtare në Kent.

shërbime të autobusëve Ebbsfleet dhe autobusë në Kent.
konsumatorët Eurostar mund të përdorin lidhjet e transportit publik me autobusë FASTRACK, me shërbime të drejtpërdrejta me autobus për të sharë Natioanl dhe shumë ndalesa lokale si BLUEWATER dhe aq sa qytetin historik Gravesend së. Konsumatorët mund të udhëtojnë në të shprehur shërbimit lokal të autobusëve Fastrack të Ebbsfleet Stacionin Ndërkombëtar.

 


dispozicion Ebbsfleet Eurostar garancia më e mirë çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Ebbsfleet Train Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion Eurostar pasagjerëve dhe makinave Eurostar Train biletë çmim në dhe nga Ebbsfleet. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën tuaj për të zgjedhur biletën Ebbsfleet Eurostar, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Ebbsfleet Eurostar lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin Ebbsfleet makinave dhe pasagjerëve Eurostar bileta ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar konsumatorëve ekipin Ebbsfleet Eurostar kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet e biletave Ebbsfleet Eurostar, kontrolluar disponueshmërinë dhe libër makinave dhe pasagjerëve Eurostar bileta për në dhe nga Ebbsfleet në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të rrjetit botëror të shpërndarjes në internet Eurostar biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 mëdha operatorët evropiane Eurostar përfshirë të Ebbsfleet dhe në mbi 1,200 rrugët e tjera Eurostar gjithë, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel