Fishbourne Tragete

Fishbourne pasagjerëve dhe Car Tragete

Çmimet Fishbourne pasagjerëve dhe biletave traget makinë, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për anijet me vela nga Fishbourne në Portsmouth.

Krahaso gjithë në dispozicion Fishbourne çmimet e biletave të trageteve në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion Fishbourne makinave dhe trageti pasagjerësh bileta vela në dhe nga Fishbourne, Portsmouth me tragete Wightlink tragete online me konfirmim të menjëhershëm.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Fishbourne Ferry
Çmimet e biletave & Reservations


Biletat Book Fishbourne Ferry
me Wightlink Anijet për anijet me vela nga Fishbourne për Portsmouth internet paraprakisht të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin e biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur biletën tuaj Fishbourne pasagjer apo makinë traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një Fishbourne biletë traget çmim dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj traget, kur përfundimit rezervimin e biletave tuaj trageteve.

More About Fishbourne

Fshati i vogël i Fishbourne mund të jetë vendi i parë shumë vizitorë të parë kur ata udhëtim në Isle of Wight. Shtrirë mes Cowes dhe Ryde, në anën verilindore të ishullit, është terminal për anijet automjeteve bërë detin gjashtë milje kalimit nga Portsmouth.

anijet e pasagjerëve të drejtuar nga Portsmouth në Isle of Wight. Nuk është një zgjedhje e makinave dhe pasagjerëve të Wightlink e tragetit të cilat tokat në Fishbourne ose shërbimin Fastcat cila merr pasagjerë këmbë vetëm, ju shpie në Ryde.

Wightlink Tragete drejtuar gjatë gjithë vitit për të dy Fishbourne ose Ryde. Portsmouth për Fishbourne udhëtim merr 40 minuta dhe Portsmouth për Ryde është vetëm 18 minuta.

Services drejtuar shumë rregullisht gjatë gjithë ditës duke e bërë atë një hop të lehtë në të gjithë Solent. Duke lënë portin ju të merrni disa pamje fantastike e Portsmouth Waterfront dhe vel trikëndësh Kulla.

Fishbourne Ferry Terminal
Rreth Isle of Wight

Isle of Wight është ishulli më i madh off kontinent britanik dhe një destinacion të vërtetë unik pushime. përzierje e ishullit të fshatit të lë pa frymë, plazhet e artë, tërheqjet pabesueshëm dhe një numër kokë-tjerrje të gjëra për të bërë do të bëjë pushimet atje një përvojë që nuk do të harroj.

Zgjidh një pushim në një nga shëtitjet më spektakolare të ishullit dhe duhet-shih dyqane ose të marrë pjesë në të gjitha llojet e sporteve - nga paragliding dhe kitesurfing për të golfit dhe hipur në kalë. Nëse ju doni të lëshohem apo furnizohem, ju do të gjeni listën e restorante të mëdha dhe baret me pika në të gjithë Isle of Wight unmissable.

Nëse ju jeni në trenat me avull, ju mund të vizitoni Isle of Wight hekurudhë me avull në Ryde. Për fëmijët, ka një sasi të madhe të tërheqjet turistike duke përfshirë Isle of Wight kopshtin zoologjik dhe Isle Dinosaur në Sandown dhe Godshill Model Village.For atyre që kërkojnë artit dhe kulturës, vizitoni Alum Bay qelqi, Barton Manor Gardens & vreshtat, si dhe Osborne House në East Cowes.

Appley Beach Format pjesë e tre plazh, gjashtë milje Ryde shtrirje, shumë prej jush konsiderohet Appley të jetë një plazh në të drejtën e vet. Kur kërkohet të emërojë preferuar tuaj absolute, Appley erdhi e pesta, shumë përpara disa më të vendosur Isle of Wight zonat turistik. Vlerësuar plazh pastra, hapësirë ​​e shkëlqyer e rërë të artë Appley është përvojë më të mirë në baticë të ulët. Parking dhe Access: qasje plazh nga rruga, parking në Appley Park. Transporti publik: Merrni autobusin Southern Vectis përgjatë Esplanade. Amenities: Zona piknik në Appley Park, pranë Janjić liqeni. Dogs: Nuk lejohet Maj-shtator.

Arreton poshtë është zona më e madhe e downland papërmirësuar shkumës në kurriz qendrore shkumës të Isle of Wight. Kjo është një vend me interes shkencor Speciale (SSSI), mbështet një bollëk të bimëve grassland shkumës dhe fluturat dhe ka pamje të shkëlqyer në jug mbi Yar Luginës Lindore. Arreton Poshtë një nga shumë rezervave kafshë të egra të menaxhuara nga Hampshire dhe Isle of Wight Wildlife Trust. Ajo mbulon 19 hektarë (akra 48) tokë. Grid Reference SZ 538 871.

Bembridge Beach është një kandidat për vit raundin më të mirë plazh, rrethoresh - veçanërisht ata me qentë - dhe beachcombers duan atmosferë të qetë e këtij plazhi të gjerë, e cila adjoins port gjallë dhe Marina e një qendre të njohur me vela. Rrethuar në tre anët nga deti, me qasje në bregdetare në disa pika, plazhi Bembridge ndryshon nga rëra për guralecë dhe është një vend i madh për të mbledhur predha apo të eksplorojnë pishina shkëmb në baticë të ulët. Parking dhe Access: Disa pikat e hyrjes në plazhet, duke përfshirë hyrjen kryesore nga Marina, parkimin e makinave në afërsi të portit, Lane End (me varkë shpëtimi Stacioni) dhe forelands. Transporti publik: Southern Vectis autobus nga Ryde në Bembridge Public (30 minuta përafërsisht). Amenities: Café, tualete, bare të mira dhe restorante në fshat dhe port, Shipwreck Museum. Dogs: Nuk ka kufizime.

Butterfly dhe Fountain Botërore ka landscaped kopshte shtëpie me pagesë fluturues fluturat ekzotike. tregon shkëlqyer burim. botë e vogël hedhur avionëve dhe kopshte italiane dhe japoneze ujit me Koi krap. dyqan dhuratash, Hungry kafene Catterpillar me qendrën lidhur kopsht. Hapja Datat: Apr të tetor Hapja Times: 10.00am të 5.30pm

Flamingo Park Wildlife Experience është një çmim fituar park kafshë të egra përmban një duart unike në programin e ngjarjeve me prezantime zbavitëse portierit. Ka një koleksion të pabesueshme e kafshëve të zbutur dhe ekzotike. Guackat e breshkave Bay kafe dhe dyqan dhuratash. Hapja Datat: mars-tetor Hapja Times: 10.00am të 5.00pm

Ryde Beach nuk është një, por tre plazhet me rërë që shtrihen gjashtë milje - me pamje jashtë në Solent dhe jetën e saj të zënë me varkë - kanë bërë Ryde një nga vendpushimet më të mira të Britanisë së Madhe dashurit. Zënë në fund të skelë, të sigurt, ujërat e cekët të Ryde një zgjedhje të madhe për familjet me fëmijë të vegjël dhe në baticë të ulët ka një hapësirë ​​të madhe të rërë të pastër për gërmime arkeologjike kështjella. Parking Blue Flag Award dhe Access: Parking përgjatë Esplanade dhe në Canoe Lake. Qasje të lehtë në plazh së bashku Esplanade. Transporti publik: Easy këmbë nga terminali Wightlink FastCat në Ryde Pier Head ose hip në një autobus së bashku Ryde Esplanade. Amenities: Large shesh bregdet me arkadat dëfrim, shesh lojërash, bowling rrugicë, Janjić liqen dhe pishinë paddling. kafene Town, bare dhe restorante pranë. WC. Lifeguards plazh patrullë në verë. Dogs: Nuk lejohet Maj-shtator. (Shih gjithashtu Appley Beach)

Seaview Beach është hyrje e ri në dhjetë plazhet lartë Wightlink së, Seaview u votua plazh më të mirë për vizitat e dimrit dhe ishte e dyta vetëm për afër fqinjit Bembridge për rrethoresh. Kryesisht një fshat vela, Seaview dyshe si një vendpushim tradicionale familjare me tre plazhe tërheqëse - Springvale, Seagrove Bay dhe Priory Bay. Në fund të fshatit, plazhi është me rërë në baticë të ulët, duke zbuluar zona të mëdha të gaforre dhe karkaleca të pasur rockpools. Parking dhe Access: parking kufizuar në fshatin Seaview dhe Seagrove Bay. Parking për rreth 100 makinat në plazh Springvale, duke përfshirë hapësirat për invalidët. Transporti publik: Autobusë Southern Vectis nga Ryde në Springvale dhe Seaview (mins 5-8) Amenities: Kafene të ndryshme dhe bare në fshatin Seaview; Café në Springvale. WC, duke përfshirë edhe objektet për personat me aftësi të kufizuara në Springvale. Seaview Wildlife Encounter afër Springvale. Dogs: Restricted May-shtatorit.

Getting në Isle of Wight është e lehtë dhe të shpejtë me një zgjedhje fantastike të opsioneve të trageteve nëse kjo është si një pasagjer këmbë për një ditë udhëtim apo një qëndrim më të gjatë duke marrë familjare, makinë dhe kafshët shtëpiake. anijet e makinave të drejtuar nga Southampton, Portsmouth dhe Lymington në kontinent Hampshire. Përndryshe ju mund të vini deri të shpejtë automjet dhe catamaran shërbime në Southsea, Portsmouth apo Southampton. Shërbimet drejtuar gjatë gjithë vitit dhe ju as nuk duhet të rezervoni në udhëtarëve shërbimet më të shpejta këmbë.

Isle of Wight ofron një sasi të madhe të atraksioneve turistike për ditë jashtë dhe pushimet të shkurtër. Nuk është diçka për të gjithë dhe shumë atraksione turistike në Isle of Wight përfshijnë muzeumet, si Detare Muzeu Bembridge të, Muzeu kontrabandës në Ventnor dhe Isle of Wight Muzeut të Autobusëve në Newport.

 


Më të mirë në dispozicion trageteve Fishbourne garanci çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Fishbourne Ferry Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion Wightlink anijet e pasagjerëve dhe anijet e makinave biletë çmim në dhe nga Fishbourne. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj trageteve Fishbourne, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Fishbourne traget të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin Fishbourne makinave dhe pasagjerëve bileta trageti, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me Fishbourne tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë Fishbourne jetojnë çmimet e biletave të trageteve, të kontrolluar disponueshmërinë dhe makina libër dhe bileta trageti pasagjerësh në dhe nga Fishbourne në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve të Fishbourne dhe mbi 1,200 rrugët e tjera traget të gjithë, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel