Fynshav Tragete

Passenger Fynshav dhe Car Tragete

pasagjerëve Fynshav dhe biletave traget makinë çmimet, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për anijet me vela nga Fynshav të Bojden.

Krahaso gjithë në dispozicion Fynshav çmimet e biletave të trageteve në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion Fynshav makinave dhe trageti pasagjerësh bileta vela në dhe nga Fynshav, Bojden me tragete Alstrafikken Ferry Line online me konfirmim të menjëhershëm.

>
Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Fynshav Ferry
Çmimet e biletave & Reservations


Biletat Book Fynshav Ferry
me Alstrafikken Ferry Line për anijet me vela nga Fynshav të Bojden online në paraprakisht për të shijuar lirë në dispozicion traget çmimin e biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur biletën tuaj Fynshav pasagjer apo makinë traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një çmim biletë Fynshav trageteve dhe rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj traget, kur përfundimit rezervimin e biletave tuaj trageteve.

 

More About Fynshav

Fynshav është e vendosur në ishullin danez, Als, në juglindje të Jutland.

Rruga traget nga Bøjden në bregun perëndimor të Funen në Fynshav në ishullin e Als, bën të mundur për të marrë një shkurtore nga Funen në Afrikën e Jutland dhe Gjermani - pa pasur nevojë për të përzënë të gjithë Belt Bridge Little.

Kur zgjedh tragetin Bøjden-Fynshav, ju mund të kurseni rreth një orë, në krahasim me marrjen e E45 autostradës nëpër Funen dhe autostradë E20 përmes Jugut Jutland. Shpenzimet janë pak a shumë e njëjtë - kostoja për të karburantit të përdorur për ngarje në krahasim me biletë traget. Një përfitim tjetër duke përdorur tragetin Bøjden-Fynshav është mundësia për t'u çlodhur për 50 minuta - koha e kalimit me anije në të gjithë pjesën jugore të Brezit Little.

Traget Bøjden-Fynshav është operuar nga kompania traget Færgen, e cila përdor tragetin Thor Sydfyen në rrugë.

Fynshav Ferry Terminal

Trageti niset Bøjden ose Fynshav çdo orë të dytë - në orë. Megjithatë, në ditën gjatë verës, dy tragete të veprojë rrugën Bøjden-Fynshav me nisje për orë. Rruga Bøjden-Fynshav ishte operuar nga Scandlines disa vjet më parë, dhe foto më sipër është nga ditët Scandlines.

Lidhja Bøjden-Fynshav është pjesë e autostradës 8 nga Nyborg në Funen në Tonder në këndin jug perëndimore të Jutland. Highway 8 është më së shumti një autostradë me dy korsi, por një shumë piktoreske. Sidomos pjesa në të gjithë jug të Funen përmban mjaft e kalimit skenik bukurisë pse pyje dhe duke kaluar pranë disa shtëpive të mëdha feudali dhe shumë popullor dhe i njohur Egeskov Kalaja. Presin rreth një orë të kohës së vozitjes kur ngarje nga Nyborg të Bøjden në Autostradën 8.

Fynshav është e mbushur me natyrën, dhe është një parajsë për të dashuruar e natyrës, dhe toka këtu është e dominuar nga kodrat dhe pyjet. Klima në ishull është i butë dhe kjo shkaktoi rritjen e bimëve ekzotike, nuk gjenden kudo tjetër në Danimarkë.

A 165 km bregdeti i gjatë rrethon ishullin, dhe për këtë arsye një plazh është gjithmonë të gjendet. Në Als ju mund të dush apo shfletoj dhe ato për disa peshkim do të gjeni gëzim në portet këndshme dhe bays paqësore.

Përreth ishullit është disa mbytjeve, të cilat mund të jenë fetar për të. Nëse ju nuk dëshironi të zhyten veten, ju mund të shikojnë zhytësit në një TV si ata të shkojnë poshtë për mbytjeve.

Høruphav ndodhet 16 km nga Fynshav dhe është një qytet i vogël i këndshëm peshkimi, dhe këtu ju mund të gëzojnë përshtypje të ndryshme ose të marrë një endet jashtë në zonën e natyrës së Trillen, nga ku një kullë pamje mund të përdoret për të parë BirdLife në zonë .

Glass Art danez në Høruphav është me vlerë një vizitë. Përvoja e dyqan dhe seminar, ishin vetëm rërë, sode, mbyll dhe ngjyrosje miratuar është përdorur. Danish Glass Art është i vetmi Fryrje qelqi në Europën Veriore, të cilët punojnë në gur në xhami të ngurta, të punuar me dorë.

Në qytetin e Sønderborg, 16 km nga Fynshav, ju do të gjeni një bregdet të bukur, ndërtesat historike, mundësi të mira tregtare, si dhe një kështjellë, nga ku ju mund të admirojnë koleksionet nga koha e lashtë deri deri më sot. Në Danfoss Muzeun ju mund të përjetojnë një aventurë industriale nga të tashmen dhe të ardhmen.

 


Më të mirë në dispozicion trageteve Fynshav garanci çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Fynshav Ferry Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion të pasagjerëve dhe anijet e makinave biletë çmim në dhe nga Fynshav. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj trageteve Fynshav, në bord të akomodimit dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Fynshav traget të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin Fynshav makinave dhe pasagjerëve bileta trageti, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me Fynshav tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet e biletave të trageteve Fynshav, kontrolloni disponueshmërinë dhe makina libër dhe bileta trageti pasagjerësh në dhe nga Fynshav në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve të Fynshav dhe mbi 1,200 rrugët e tjera traget të gjithë, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel