Gjibraltar Tragete

Gibraltar pasagjerëve dhe Car Tragete

Gjibraltar çmimet e pasagjerëve dhe trageteve makinave biletave, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për anijet me vela nga Gjibraltari në Tangier Med.

Krahaso gjithë në dispozicion Gjibraltar çmimet e biletave të trageteve në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion Gjibraltar makinave dhe trageti pasagjerësh bileta vela në dhe nga Gjibraltarit, Tangier Med me tragete FRS Ferry Line online me konfirmim të menjëhershëm.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Gibraltar Ferry
Çmimet e biletave & Reservations


Biletat Book Gibraltar Ferry
me SNK Ferry Line për anijet me vela nga Gjibraltari në Tangier Med online në paraprakisht për të shijuar lirë në dispozicion traget çmimin e biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur biletën tuaj Gibraltar pasagjer apo makinë traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një Gjibraltar biletë traget çmim dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj traget, kur përfundimit rezervimin e biletave tuaj trageteve.

 

More About Gjibraltarit

Gibraltar Port është një port i zënë në të cilën tragetet dhe anijet ankorohen. Gibraltar Ferry Port ofron lidhje të shpeshta trageteve me portin maroken të Tangier.

Gibraltar, i njohur shpesh si Shkëmbi, përfiton nga një klimë të ngrohtë, mesdhetare dhe është një nga komunitetet më të pasura në botë. Gibraltar është ceduar nga Spanja në Britaninë e Madhe në 1713 sipas Traktatit të Utrehtit, edhe pse Spanja ende kërkon kthimin e saj edhe sot.

Gjibraltar ka një bollëk të florës dhe faunës dhe është shtëpi e mbi 500 lloje të ndryshme të bimëve. Gibraltar është gjithashtu i njohur edhe për majmunët e Barbary macaque, të cilat janë vetëm majmunët egra që gjenden në Evropë.

Kryesor FRS Ferry Rruga mes Tarifa (Spanjë) dhe portit gumëzhimë e Tangier (Marok) është lëvizje e anijes përpara më e shkurtër midis dy kontinenteve dhe merr thjeshtë një minuta 35. Përveç kësaj, FRS gjithashtu lidh Algeciras me portet e Ceuta dhe Tangier MZHE. Me tragete e saj moderne me shpejtësi të lartë, FRS është bërë lider në treg për të pasagjerëve dhe makinave kalimet për dhe nga Tangier. FRS kalimet traget mund të plotësohet me një shumëllojshmëri të ekskursioneve të organizuara të tokës në dhe rreth Tangier.

Gibraltar Ferry Port dhe Marina

Gjibraltar është një vend të mahnitshme. milje Vetëm 7 të pronës, dhe diçka për të gjithë, me shumicën e të kalonte në histori. Bukuria e zonës nuk mund të mohohet dhe për këtë arsye vetëm, në qoftë se nuk ka tjetër, një udhëtim në Gjibraltar duhet të jetë në planet tuaja për një pushim.

Gjërat që ju do të duan të jenë të sigurt për të parë në Gjibraltar varet natyrisht nga interesat tuaja. Për ata që janë të një këndvështrim më të qytetit të orientuar, ju do të dëshironi të paguani një telefonatë në metodat e ndryshme të argëtimit që zona ofron, së bashku me disa nga grup të madh të klubeve dhe tipit natës jetës argëtuese, ndërsa ende nuk humbur e shumta tatimore pa mundësi pazar që Gibraltar ka për të ju ofrojnë.

Ata që e vizitojnë Gjibraltarit me një pamje të drejt historisë do të ketë një bollëk të vendeve që ata do të duan të vizitojnë, secili ju ofron një paraqitje e shkurtër e kaluara interesante e Gjibraltarit nga një shekull në tjetrin. Gibraltar është zgjidhur dhe ka pasur kohët e konfliktit për më shumë vjet se shumë vende kanë ekzistuar edhe më.

Merrni përparësi të mirësisë dhe informacionit që vendasit janë të gjitha shumë të gatshëm për të ndarë me ju, ndërsa ju jeni duke vizituar Gjibraltarit. Bit shtesë të vogëlsira dhe të njohurive do t'ju japë më shumë gëzimin e Gjibraltarit.

shopping Taksa e lirë në Gjibraltar sigurisht meriton të përmendet. Kostoja është e madhe me detyrë statusin lirë që Gibraltar gëzon.

Kur shihet nga një këndvështrim historik, Gibraltar është ndryshe nga çdo fushë tjetër në tokë. Kështu që shumë vende të ndryshme kanë pohuar Gjibraltarit, secili duke lënë një shenjë të pashlyeshme në zonën, si dhe mbetjet e pushtimit të tyre të Gjibraltarit.

Aq e vogël sa zona e Gjibraltarit është, ajo fjalë për fjalë do të ju merr një javë për të parë të gjitha që ju ndoshta mund të shihni të Gjibraltarit, kështu që ju jeni mjaft e mundshme do të duhet të zgjedhë dhe të zgjedhin në mes të asaj që ju interesojnë më shumë në qoftë se koha juaj këtu është i kufizuar.

Ndër gjërat që ju jeni absolutisht do të duhet për të parë janë dëshmitë të shquar në historinë e gjatë Gjibraltarit dhe këmbëngulje, të cilat përfshijnë rrënojat e kështjellës, muret dhe portat e kësaj zone të pabesueshme.

Gjibraltar është i njohur wildly si një qendër të mirë-rregulluar financiare dhe për këtë arsye një zgjedhje e natyrshme për një juridiksion të lojrave. Nëse ne po flasim për kazinove online, onliner poker apo bast, Gibraltar është një juridiksion popullor lojrave për shumicën dhe të mëdha kompanitë e lojrave si 888 Holdings, BWIN dhe Stan James janë të vendosura atje. Popular këshilla falas bast sugjerojnë se numri i kompanive të lojërave të lëvizte në Gjibraltar do të rritet në vitet e ardhshme, e cila në kthim duhet të ofrojë një nxitje të mirë në të ardhurat për The Rock në formën e taksave të lojrave të fituara.

Vizita jote të Gjibraltarit do të jetë ai që ju jeni do të gëzojnë dhe të kujtohet si një zonë kompakte që ofron një gamë të gjerë të gjëra për të parë dhe të bëjë.

 


Më të mirë në dispozicion trageteve Gibraltar garanci çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Gibraltar Ferry Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion FRS Ferry Line pasagjerëve dhe anijet e makinave biletë çmim në dhe nga Gjibraltarit. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj trageteve Gjibraltarit, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Gjibraltar traget të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin Gjibraltar makinave dhe pasagjerëve bileta trageti, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me Gjibraltar tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë Gjibraltar jetojnë çmimet e biletave të trageteve, të kontrolluar disponueshmërinë dhe makina libër dhe bileta trageti pasagjerësh në dhe nga Gjibraltarit në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve të Gjibraltarit dhe në mbi 1,200 rrugët e tjera traget të gjithë, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel