Grenaa Tragete

Grenå pasagjerëve dhe Car Tragete

Çmimet Grenaa pasagjerëve dhe biletave traget makinë, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për anijet me vela nga GRENAA në Varberg.

Krahaso gjithë në dispozicion Grenå çmimet e biletave të trageteve në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion GRENAA makinave dhe trageti pasagjerësh bileta vela në dhe nga GRENAA, Varberg me tragete Stenaline Trageteve online me konfirmim të menjëhershëm.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Grenå Ferry
Çmimet e biletave & Reservations


Biletat Book Grenaa Ferry
me Stenaline Ferry për anijet me vela nga GRENAA në Varberg online në paraprakisht për të shijuar lirë në dispozicion traget çmimin e biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur biletën tuaj Grenaa pasagjer apo makinë traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një GRENAA biletë traget çmim dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj traget, kur përfundimit rezervimin e biletave tuaj trageteve.

 

More About Grenå

Grenaa është pjesë e më të madh të pesë rajoneve daneze - mbulon 13,000 kilometra katrorë.

Nuk janë peisazhet dhe pamjeve kulturore që i përshtaten çdo shije gjithë vitit. Rajoni gjithashtu ka një komunitet të lulëzuar biznesi me pikat e forta të veçantë në kuadër të prodhimit të qëndrueshëm të energjisë, përpunimit të ushqimeve, teknologjisë së informacionit dhe të industrisë prodhimit të avancuar.

Rajoni është shërbyer mirë nga një infrastrukturë dixhitale dhe fizike që mbulon rrugët, si dhe dy aeroportet ndërkombëtare dhe port më të madh Danimarkës enë.

Rajoni shtrihet prej brigjeve të bregdetit në të gjithë Gadishullin Qendrore Jutland. Ajo ofron një gamë të gjerë të përvojave. Nga Deti i xanxar Veriut në perëndim me kilometra të pafund të plazhet me rërë për të dashuruar e natyrës, notonin, windsurfers dhe surfers qift në rrethin kodrinor liqenit në zemër të Jutland me Himmelbjerget e tij dhe mbi të jetës së qytetit në Arhus, qyteti i dytë më i madh në Denmark.

Grenaa Marina dhe Ferry Port

Grenaa port dhe qyteti janë të lidhur së bashku në një mënyrë të natyrshme nga Grenaaen, lumë i GRENAA, të cilat të gjithë mund të pasohet nga një sistem i rrugëve.

Afër qendrës së qytetit, plantacion dhe moor hapur për një zonë rekreative të cilat arrin në hektarë 400.

Rrugët e këmbësorëve e qendrës së qytetit kanë shumë dyqane specialiteti dhe qendrat tregtare dhe mjedisin urban është e pasur me ndërtesa të bukura historike nga periudha të ndryshme. Shumë burime janë përdorur për të krijuar një mjedis interesant dhe koherent urbane. Kjo ka rezultuar në shumë shpërblime dhe dallimet, të tilla si çmim për planifikimin e qytetit, e cila u dha në qytet për rafinimin gjerë të hapësirave publike dhe shesheve.

Muzeu Peshkimi (Dansk Fiskerimuseum) tregon mjete të ndryshme të peshkimit dhe tregon historinë e industrisë. Nuk është një i madh koleksion anije model i llojeve të ndryshme anije peshkimi dhe një koleksion të veçantë të motorëve.

Djurslands Muzeu është vendosur në një ish-shtëpi merchant`s nga 1750. Tregon ekspozitë gjen nga parahistoria e rajonit. Ndër të tjera monedha nga hoards e Kirial dhe Balle. Koleksionet kohëve të fundit përfshijnë prodhimin e tekstilit dhe lodra.

Qendra KATTEGAT është një Qendër interesante Shark. Vizitorët mund të merrni të drejtën deri në afërsi të botës emocionuese nën det. Në tunelin peshkaqen nën tank peshkaqen ka një shumëllojshmëri të peshkaqenë tropikale, rrezet, dhe peshk ekzotik.

Statuja e Soren Kanne u krijua për shkak të 15th shkurt Ai e fyu një stuhi dhe detin si ai dëgjoi një britmë skipper`s për ndihmë nga një anije e bazuar. Si varkë shpëtimi nuk mund të lundrojnë atë që të mbytet ai mori kuajt e babait të tij dhe kishte ato notuar për të rrënuar. Ai pati sukses në shpëtimin e kapiten dhe një marinar dhe mori një medalje sës kursim e Mbretit Frederik VI.

Grenaa Plantage është një zonë që përbëhet nga differents llojet e pyjeve dhe zona të mëdha me Heather. Në dritën e të qënit i afërt me plazhe dhe qytete këto zona janë shumë peacefull.

 


Më të mirë në dispozicion trageteve Grenaa garanci çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Grenaa Ferry Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion Stenaline Trageteve të pasagjerëve dhe anijet e makinave biletë çmim në dhe nga GRENAA. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj trageteve Grenaa, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta GRENAA traget të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin GRENAA makinave dhe pasagjerëve bileta trageti, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me GRENAA tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të Grenaa jetojnë çmimet e biletave të trageteve, të kontrolluar disponueshmërinë dhe makina libër dhe bileta trageti pasagjerësh në dhe nga GRENAA në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve të GRENAA dhe mbi 1,200 rrugët e tjera traget të gjithë, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel